Augļkopība, visā Latvijā

Drukāt
1

Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija, AS

Turpinām strādāt klātienē!
Pūre, Abavas 2, Pūres pagasts, Tukuma nov., LV-3124
Sēklas un stādi, audzēšana, tirdzniecība, vairumtirdzniecība, augkopība, dārzeņu sēklas, augļu koki, ogulāji, stādi, ābeles, bumbieres, plūmes, saldie ķirši, skābie ķirši, dārza pīlādži, jāņogas, upenes, avenes, kazenes, ērkšķogas, korintes, lielaugļu lazdas, krūmcidonijas, aronijas, kaukāza plūmes, dzīvžogi, konteinerstādi,
  • 1 Augļkopība

Sprogas, ZS

"Sprogas" , Jaunalūksnes pagasts, Alūksnes nov., LV-4301
Apraksts:

ZS "Sprogas" ir dārzkopības uzņēmums ar vairāk nekā piecdesmit gadu pieredzi stādu audzēšanā un augļkopības jomā. Šobrīd esam viens no vadošajiem uzņēmumiem vasaras puķu stādu un augļu koku stādu audzēšanā. Stādaudzētavā audzētie puķu stādi rotā vairāku pilsētu apstādījumus, kā arī lielāko tirdzniecības centru puķu dobes Rīgā un privātdārzos gan Latvijā, gan Igaunijā.

Lubeco, SIA

"Puriņi" , Ārlavas pagasts, Talsu nov., LV-3260
Apraksts:

SIA "Lubeco" ir ģimenes uzņēmums Talsu novadā, kas audzē zemenes vairāku hektāru platībā, bioloģiskas cidonijas un pārstrādā dažādus augļus un ogas dabīgos, veselīgos produktos ar zīmolu Pikolo. Uzņēmumā ražo mīkstas un sulīgas sukādes ar izteiksmīgu garšu, kā arī vitamīniem bagātas sulas un sīrupus.  Šie produkti ir īpaši iecienīti kā dāvana sadarbības partneriem un darbiniekiem.

Liels lepnums mums ir par pašu audzēto zemeņu zīmolu “Latvijas Zemenes”, kas ir garants ikvienam pircējam, ka tiek iegādātas tiešām Latvijā audzētas zemenes. Aicinām braukt ekskursijā pie mums - parādīsim saimniecību un ražotni, kā arī dosim degustēt Pikolo gardumus! Ziemā un rudenī iespējams apskatīt ražotni, savukārt pavasarī un vasarā vēl papildus var redzēt zemeņu un cidoniju laukus.

Ziediņi, ZS

Laureņi, "Ziediņi" , Višķu pagasts, Augšdaugavas nov., LV-5481
Apraksts:

Z/S "Ziediņi" piedāvā: ābolu, plūmju, saldo/skābo ķiršu koku stādus, upeņu, aveņu, jāņogu, krūmmelleņu, ērkšķogu stādus, kā arī vīnogu, zemeņu un rietumu tūjas stādus. Papildus tirgojam ogas.

Augļu koki tiek realizēti visā Latgales teritorijā!

Dēseles Dzirnavas

"Dēseles Dzirnavas" , Embūtes pagasts, Dienvidkurzemes nov., LV-3436
Dēseles Dzirnavas - vieta svētku svinēšanai:

"Dēseles Dzirnavās" - iespēja svinēt nozīmīgus dzīves svētkus (kāzas, jubilejas, bērnības svētkus utt.), organizēt apmācības vai seminārus un baudīt mierīgu, nesteidzīgu atpūtu, un nedaudz aizmirsties no ikdienas steigas. Piedāvājam divas zāles svinībām un semināriem (129 kv.m. un 60 kv.m), labiekārtotas 10 istabas un gultasvietas līdz 50 personām. Pie dzirnavām ir skaists dzirnavu dīķis, makšķerēšanas un laivu nomas iespējas, augļu un ogu dārzi segtajās platībās. Pie mums sezonas laikā var mieloties un iegādāties zemenes, avenes, krūmmellenes, ķiršus, upenes, plūmes un ābolus. Piedāvājam ekskursijas dārzos. Kā arī gatavo produkciju, kas ražota no dārzos audzētā - sukādes, džemi, mērces, ievārījumi un citas labas lietas.

Taurkalni, kokaudzētava

"Taurkalni" , Kurmāles pagasts, Kuldīgas nov., LV-3301
Piedāvājam:: ✓ Ābeļu stādi ✓ Plūmju stādi ✓ Ķiršu stādi ✓ Bumbieru stādi ✓ Persiku stādi ✓ Dažādu ogu krūmu stādi Par mums:: Augļu koku un krūmu stādu audzētava "Taurkalni" Kurmālē piedāvā ar mīlestību audzētus stādus gan rūpnieciskajiem dārziem, gan mazdārziņu īpašniekiem. Ābeļu, plūmju, ķiršu, bumbieru, persiku, ogu krūmu u.c. stādi.

Certa serviss, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Druva, "Kuldīgas šoseja 6" , Saldus pagasts, Saldus nov., LV-3862
Apraksts:

Uzņēmums "Certa serviss" ar 25 gadu pieredzi lauksaimniecības tehnikas un to rezerves daļu tirdzniecībā. Pēdējos 10 gadus paplašinot savu piedāvāto preču sortimentu ar mūsdienīgu pilienveida laistīšanas sistēmu, minerālmēslojumu un sēklām.

“Dotnuva Baltic”, SIA, Centrālais birojs Lauksaimniecības tehnikas centrs Zemgale

Brankas, "Baltijas Ceļš" , Cenu pagasts, Jelgavas nov., LV-3043
LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKA, SERVISS UN REZERVES DAĻAS:

Pārdošanā Case IH, Kverneland, Cimbria, Irrimec, Kongskilde, Quicke, Jeantil, Agrifac lauksaimniecības tehnika - traktori, kombaini, arkli, kultivatori, ecēšas, sējmašīnas, labības kopšanas ecēšas, lopbarības kombaini, frontālie teleskopiskie iekrāvēji, meliorācijas sistēmas, kūtsmēslu apstrādes aprīkojums.  

Visas pārdotās iekārtas atbilst Eiropas Savienības tiesību aktu drošības un vides aizsardzības prasībām.

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Vidzeme

Purva 21, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Jauna, lietota lauksaimniecības tehnika, lauku tehnikas tirdzniecība, noma, izīrēšana, lauksaimniecības tehnikas serviss, rezerves daļas, traktortehnika, traktori, graudu, labības kombaini, augsnes apstrādes tehnika, lopbarības sagatavošanas tehnika, miglotāji, sējmašīnas, pļaušanas tehnika, piekabes un puspiekabes, minerālmēslu

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Saldus

Kuldīgas 90, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirdzniecība

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Latgale

Neretas 82, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5201
LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKA, SERVISS UN REZERVES DAĻAS:

Pārdošanā Case IH, Kverneland, Cimbria, Irrimec, Kongskilde, Quicke, Jeantil, Agrifac lauksaimniecības tehnika - traktori, kombaini, arkli, kultivatori, ecēšas, sējmašīnas, labības kopšanas ecēšas, lopbarības kombaini, frontālie teleskopiskie iekrāvēji, meliorācijas sistēmas, kūtsmēslu apstrādes aprīkojums.  

Visas pārdotās iekārtas atbilst Eiropas Savienības tiesību aktu drošības un vides aizsardzības prasībām.

Mucenieki, ZS

"Mucenieki" , Jaunlutriņu pagasts, Saldus nov., LV-3876
Pakalpojumi:: ✓ Stādu audzēšanu ✓ Augļu un ogu audzēšanu ✓ Augļu un ogu pārstrādi ✓ Sniedzam dārzkopības konsultācijas Apraksts:

Saldus novada Jaunlutriņu pagasta zemnieku saimniecība „Mucenieki” dibināta 1994. gadā. Tās specializācija ir komercdārzkopība. Saimniecības platības pakāpeniski palielinās, un pašlaik ābeļu stādījumi sasnieguši 12.5 ha, krūmogulāju (upeņu, jāņogu, ērkšķogu) un smiltsērkšķu platības 19 ha. Saimniecība audzē arī ābeļu, zemeņu un krūmogulāju stādus savu stādījumu ierīkošanai un pārdošanai.

Augļkopības saimniecība

Stabļova, "Muleri" , Šķilbēnu pagasts, Balvu nov., LV-4587
Augļkopība

Lauberes ogas, SIA

"Mežotnes" , Lauberes pagasts, Ogres nov., LV-5044

Poļvarka, ZS

"Poļvarka" , Sarkaņu pagasts, Madonas nov., LV-4870

Riteņi, ZS

"Riteņi" , Vecpils pagasts, Dienvidkurzemes nov., LV-3441

Vīnkoki, ZS

"Vīnkoki" , Cīravas pagasts, Dienvidkurzemes nov., LV-3453

Bračas, ZS

"Bračas" , Allažu pagasts, Siguldas nov., LV-2154

Celmiņi, ZS

"Riebiķi" , Kandavas pagasts, Tukuma nov., LV-3120