Augļkopība, visā Latvijā

Drukāt

Lubeco, SIA

"Puriņi", Ārlavas p., Talsu n., LV-3260
Zemenes Latvijā, Latvijas zemenes, zemeņu audzēšana, tirdzniecība, vairumtirdzniecība, konsultācijas, zemeņu tehnikas pakalpojumi, zemeņu lauku ierīkošana, ekskursijas, degustācijas, izstrādājumi, saimniecības apskate, svaigas un saldētas ogas, zemeņu stādi, laistīšana, plēves, sukādes, sīrupi, sulas cidonijas, rabarberu, purva
ZL.LV iesaka

Gulbji, ZS

Pūre, Pūres p., Tukuma n., LV-3124
Augļu koki, zemeņu stādi, krūmi, ogulāji, melleņu stādi, (krūmmellenes) avenes, kazenes, upenes, jāņogas, ērkšķogas, aronijas, krūmcidonijas, ābeles, ķirši, bumbieres, plūmes, aprikozes, persiki, smilšērkšķi, augļu koku stādi, ogulāju stādi. Stādi Pūrē, stādi Tukumā. Pūre, Tukums.
ZL.LV iesaka

Certa serviss, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Druva, "Kuldīgas šoseja 6" , Saldus pagasts, Saldus nov. LV-3862
Pilieveida kapilārā laistīšana, Minerālmēsli, Škīstošie minerālmēsli. Dārzkopības preču tirdzniecība. Lauksaimniecības tehnika. Stādi un sēklas. Kapilārā laistīšana. Kverneland traktortehnika. Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirdzniecība. Lauksaimniecības tehnikas detaļas. Zemeņu mulčējamā plēve. Lauksaimniecības

Sprogas, ZS

"Sprogas", Jaunalūksnes p., Alūksnes n., LV-4301
Apraksts:

ZS "Sprogas" ir dārzkopības uzņēmums ar vairāk nekā piecdesmit gadu pieredzi stādu audzēšanā un augļkopības jomā. Šobrīd esam viens no vadošajiem uzņēmumiem vasaras puķu stādu un augļu koku stādu audzēšanā. Stādaudzētavā audzētie puķu stādi rotā vairāku pilsētu apstādījumus, kā arī lielāko tirdzniecības centru puķu dobes Rīgā un privātdārzos gan Latvijā, gan Igaunijā.

Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija, AS

Turpinām strādāt klātienē!
Pūre, Abavas 2, Pūres p., Tukuma n., LV-3124
Apraksts: A/S “Pūres” dārzkopības stacija ir uzņēmums, kas nodarbojas ar augļu koku un ogulāju tirdzniecību. Stādus ir iespējams iegādāties - Pūrē, Abavas iela 2, kā arī izbraukuma tirdzniecībās Latvijas lielākajās pilsētās.

Dēseles Dzirnavas, viesu nams

"Dēseles Dzirnavas" , Embūtes pagasts, Dienvidkurzemes nov. LV-3436
Apraksts: Dēseles Dzirnavās - iespēja svinēt nozīmīgus dzīves svētkus (kāzas, jubilejas, bērnības svētkus utt.), organizēt apmācības vai seminārus un baudīt mierīgu, nesteidzīgu atpūtu un nedaudz aizmirsties no ikdienas steigas. Piedāvājam divas zāles svinībām un semināriem (129 kv.m. un 60 kv.m), labiekārtotas 10 istabas un gultasvietas līdz 50 personām. Pie dzirnavām ir skaists dzirnavu dīķis, makšķerēšanas un laivu nomas iespējas, augļu un ogu dārzi segtajās platībās. Pie mums sezonas laikā var mieloties un iegādāties zemenes, avenes, krūmmellenes, ķiršus, upenes, plūmes un ābolus. Piedāvājam ekskursijas dārzos. Kā arī gatavo produkciju, kas ražota no dārzos audzētā - sukādes, džemi, mērces, ievārījumi un citas labas lietas.

Taurkalni, kokaudzētava

"Taurkalni", Kurmāles p., Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Augļu koku un krūmu stādu audzētava "Taurkalni" Kurmālē piedāvā ar mīlestību audzētus stādus gan rūpnieciskajiem dārziem, gan mazdārziņu īpašniekiem. Ābeļu, plūmju, ķiršu, bumbieru, persiku, ogu krūmu u.c. stādi.

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Latgale

Neretas 82, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Apraksts: Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! Esam tepat blakus Jēkabpilī!

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Saldus

Kuldīgas 90, Saldus, Saldus n., LV-3801
Apraksts: Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! Esam tepat blakus Kurzemē!

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Vidzeme

Purva 21, Valmiera LV-4201
Apraksts:

Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! Esam tepat blakus Vidzemē!

“Dotnuva Baltic”, SIA, Centrālais birojs Lauksaimniecības tehnikas centrs Zemgale

Brankas, "Baltijas Ceļš" , Cenu pagasts, Jelgavas nov. LV-3043
Par mums: Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! 2019 g. Rudenī gaidīsim jaunajā Dotnuva tehnikas centrā Ozolniekos!

Augļkopības saimniecība

Stabļova, "Muleri", Šķilbēnu p., Balvu n., LV-4587
Augļkopība

Lauberes ogas, SIA

"Mežotnes", Lauberes p., Ogres n., LV-5044
Augļkopība

Vīnkoki, ZS

"Vīnkoki", Cīravas p., Dienvidkurzemes n., LV-3453
Augļkopība

Celmiņi, ZS

"Riebiķi", Kandavas p., Tukuma n., LV-3120
Augļkopība

Lazdukalns, ZS

Sidgunda, Juglas 6, Mālpils p., Siguldas n., LV-2152
Augļkopība

Poļvarka, ZS

"Poļvarka", Sarkaņu p., Madonas n., LV-4870
Augļkopība

Riteņi, ZS

"Riteņi", Vecpils p., Dienvidkurzemes n., LV-3441
Augļkopība

Rozetes, ZS

Rembate, "Rozetes", Rembates p., Ogres n., LV-5016
Augļkopība