Auto kapsētas, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Rimars, SIA, Kravas automašīnu rezerves daļu tirdzniecība, Autokapsēta

Maskavas 440, Rīga LV-1063
Apraksts: Uzņēmuma „RIMARS” galvenais darbības virziens ir lietotu kravas automašīnu izjaukšana pa rezerves daļām, Eiropā ražoto kravas automašīnu rezerves daļu tehnoloģiskā sagatavošana un kravas automašīnu rezerves daļu tirdzniecība. Kravas auto rezerves daļas. Kravas auto rezerves daļu tirdzniecība. Auto rezerves daļas. Auto kapsētas. Kravas auto apkope un rezerves daļas.
2

A Auto, SIA

Laimdotas 37, Lielvārde, Ogres n., LV-5070
Autokapsēta, auto kapsētas . Auto kapsētas , auto rezerves daļu tirdzniecība, automašīnu rezerves daļas, lietotas, ( auto ) rezerves

Hārdeks, SIA, Auto apkopes centrs, auto kapsēta

Lāčplēši , Stāmerienas pagasts, Gulbenes nov. LV-4406
Apraksts: Auto apkopes centrs un autokapsēta Hārdeks piedāvā dažādus auto remonta un apkopes pakalpojumus- virsbūvju remonts, bremžu sistēmas, dzinēja, ritošās sistēmas un citus remontdarbus. Piedāvājam arī riepu maiņu, un autokapsētas pakalpojumus.

Lietotu auto rezerves daļu tirgotājs SIA KRONIS 5

Krūmu 5, Liepāja, LV-3405
Autoveikals piedāvā visas automašīnu rezerves daļas:: ✓ auto virsbūves rezerves daļas ✓ automašīnu motoru rezerves daļas ✓ radio ✓ spoguļus ✓ lampas ✓ lukturus ✓ ātrumkārbas un to rezerves daļas u.c. Par uzņēmumu: SIA "Kronis 5" jau kopš 1997.gada nodarbojas ar lietotu auto rezerves daļu tirdzniecību. Autoveikals piedāvā plašu rezerves daļu klāstu par vislabākajām cenām. Rezerves daļas pēc pasūtījuma iespējams piegādāt jebkurā vietā Latvijā.

LB Motors, SIA, Lietotas rezerves daļas

Turpinām strādāt klātienē!
Mārupe, Lielā 76, Mārupes pagasts LV-2167
Apraksts: Visi produkti, kas redzami mājaslapā, ir arī apskatāmi uz vietas pie mums. Tomēr jāliek aiz auss, ka servisa centrā piedāvājums ir pat plašāks. Klāsts regulāri, dienu no dienas tiek atjaunots. Ja rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, droši zvaniet 28 700400; 28 475729 vai rakstiet lb.motors@inbox.lv

Idua, SIA

"Košas", Vaidavas p., Kocēnu n., LV-4228
Apraksts: “IDUA” - AUTOEVAKUATORS 24/7. Droša Jūsu auto transportēšana. Esam ātri, akurāti, atsaucīgi!

Doks-1, SIA, Japāņu un Korejas auto rezerves daļu veikals

Remtes 21, Rīga LV-1046
Apraksts: Japāņu, Korejas auto rezerves daļu tirdzniecība un vairumtirdzniecība. Mazda rezerves daļas, Nissan rezerves daļas, Chevrolet rezerves daļas, KIA rezerves daļas, Honda rezerves daļas.

Doks-1, SIA, Japāņu un Korejas auto rezerves daļu veikals

Lielvārdes 136, Rīga LV-1082
Apraksts: Japāņu, Korejas auto rezerves daļas, tirdzniecība, vairumtirdzniecība. Lexus rezerves daļas, Toyota rezerves daļas, Mitsubishi rezerves daļas, Subaru rezerves daļas, Suzuki rezerves daļas, Infiniti rezerves daļas.

Mariņas, SIA, Autokapsēta Mārupē

Mārupe, Lielā 76, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts: Laipni aicināti autokapsētā Mariņas! Autokapsēta Mariņas darbojas jau no 1993. gada. Mūsu galvenais darbības virziens ir vieglo automašīnu lietotu rezerves daļu tirdzniecība. Autokapsēta Mariņas ir viena no lielākajām Latvijā, tādēļ klientiem varam piedāvāt ļoti plašu auto detaļu klāstu. Mūsu auto kapsēta iepērk automašīnas ar jebkura izlaiduma gadu, tajā skaitā arī avarējušas un ar defektiem jebkurā Latvijas vietā. Iespējama auto evakuācija. Apmaksu veicam tūlīt ar skaidru naudu vai ar pārskaitījumu. Visiem auto kapsētā pieņemtajiem transporta līdzekļiem tiek izsniegti likvidācijas sertifikāti.

ML-SERVISS, Auto aksesuāru veikals, filiāle „Jugla”

Brīvības gatve 422, Rīga, LV-1024
Auto aksesuāri, dekoratīvās uzlikas, koka imitācijas apdare, hromētie jumta reliņi, auto pakaramais, Auto papildaprīkojums, auto aprīkojums.

ML-SERVISS, Auto aksesuāru centrs-autoserviss, AUTOHAK pārstāvniecība

Mazjumpravas 66, Rīga LV-1063
Auto aksesuāri, dekoratīvās uzlikas, koka imitācijas apdare, hromētie jumta reliņi, auto pakaramais, Auto papildaprīkojums, auto aprīkojums.

Eurobus, Veikals, SIA Lasla-2, Mikroautobusu, kravas auto rezerves daļas

Ganību dambis 17a, Rīga, LV-1045
Apraksts: Mikroautobusu, kravas automašīnu lietotas, jaunas rezerves daļas, šrots. Ford, Mercedes Benz MB, Citroen, Opel, Toyota, Nissan, Chevrolet, Dacia, Fiat, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Volkswagen, Rīga, Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale.

EM Auto, SIA

Baznīcas 20, Līvāni, Līvānu n., LV-5316
, dzinējs, ātrumkārba, auto serviss, auto apkope, autokapsēta, auto norakstīšana, likvidācijas sertifikāts Auto kondicionieru uzpilde ar freonu, sertificēta auto kondicionieru uzpilde.

SETAUTO, SIA, lietotas auto rezerves daļas

Institūta 2, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Apraksts: Auto rezerves daļu veikals darbojas jau vairāk nekā piecus gadus, kuru laikā esam izveidojuši ciešu un uzticamu sadarbību ar individuāliem auto īpašniekiem un auto servisiem. Daudzi mūsu klienti pasūta auto daļas pa tālruni. Ar prieku paziņojam, ka sākam atbalstīt 3+ ģimenes karti (daudzbērnu ģimenes karte)! Mēs palīdzēsim jums ietaupīt un nepārmaksāt daudzbērnu ģimenēm ( 3+ ). Atlaides tiek piešķirtas individuāli.

Travertss, SIA, vieglo automašīnu, kravas auto, mikroautobusu autoserviss

Lizuma 1 k.16, Rīga, LV-1006
Apraksts: Visa veida remontdarbi mikroautobusiem, vieglajām automašīnām, kravas automašīnām un piekabēm. SIA ''Travertss'' galvenās prioritātes darbā ir kvalitāte, remontdarbu termiņu ievērošana un klientam draudzīgas cenas. Mūsu patstāvīgo klientu loks ir ļoti plašs, sadarbojamies vairāk kā ar 60 dažādām kompānijām, nodrošinām viņu autotransporta remontu un apkopi.

Autohaoss, 24h autoevakuatora tehniskā palīdzība

Dobeles šoseja 43, Jelgava LV-3007
Apraksts: Uzņēmums Autohaoss sniedz auto evakuācijas pakalpojumus, kā arī palīdzību uz ceļa Jelgavā un tās apkārtnē. Nodarbojamies arī ar lietotu automobīļu iepirkšanu un pārdošanu, auto nomu un pie mums ir arī kvalitatīvs autoserviss.

Dobeles komunālie pakalpojumi, SIA

Spodrības 2, Dobele LV-3701
SIA "Dobeles komunālie pakalpojumi" sniedz šādus pakalpojumus::

Atkritumu apsaimniekošanas nozare:

✓ sauso sadzīves atkritumu savākšana un pārvadāšana; ✓ būvgružu konteineru noma un izvešana; ✓ šķiroto atkritumu savākšana (pet pudeles, polietilēns, kartons, papīrs, stikla pudeles un burkas); ✓ bīstamo atkritumu pieņemšana (elektrisko un elektronisko atkritumu savākšana, dienas gaismas lampas, svina akumulatori, auto riepas); ✓ pārvietojamo tualešu noma.

Ceļu nozare:

✓ asfaltbetona seguma remonts; ✓ ielu un ceļu ar grants segumu planēšana; ✓ ielu un ceļu tīrīšana no sniega; ✓ ielu mehāniskā kaisīšana; ✓ bruģa seguma izbūve; ✓ mehanizēta zāles pļaušana; ✓ transporta pakalpojumi (beramo kravu pārvadājumi, buldozera, ekskavatora un  frontālā iekrāvēja pakalpojumi).

Zaļumsaimniecības nozare:

✓ zāliena pļaušana; ✓ apstādījumu ierīkošana un kopšana; ✓ puķu stādījumu ierīkošana un kopšana; ✓ koku un zaru zāģēšana; ✓ zemes frēzēšana.

Sētnieku nozare:

✓ mehāniskā ielu un laukumu slaucīšana; ✓ ietvju un brauktuvju tīrīšana; ✓ zāliena tīrīšana.

Kapu saimniecība:

✓ kapsētu apsaimniekošana; ✓ sēru zāles noma.

Šķiroto atkritumu savākšana.

Velis-A, SIA

Sakņudārza 5a, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Uzņēmums SIA "Velis - A" dibināts 1996. gadā Jelgavā. Uzņēmuma pamatdarbība ir apbedīšanas, mūzikas un transporta pakalpojumu sniegšana. Tās dibinātājs un īpašnieks ir Aldis Knāviņš. No 1999. gada Dobelē darbojas SIA "Velis - A" filiāle. Darba gadu laikā uzņēmums ir strauji audzis, palielinājis apbedīšanas pakalpojumu klāstu un atvieglojis to pieejamību. Cilvēkiem tiek dota iespēja saņemt maksimāli kvalitatīvus apbedīšanas pakalpojumus un izvēlēties apbedīšanas piederumus atbilstoši savai gaumei un iespējām.

Jureckis un Ko, SIA, Autoserviss un veikals

Kapsētas 9/15, Liepāja LV-3401
Apraksts:

Auto remonts, serviss Liepājā, diagnostika. Auto rezerves daļu tirdzniecība. Liepājā.

Auto-nets, SIA, Auto kapsēta

Liepu 2b, Dobele, Dobeles n., LV-3701
Auto kapsētas