Autobusu, mikroautobusu noma, adresē Rīga

Drukāt
1

"Autobusu nomas centrs", SIA

K.Valdemāra 38-605, Rīga, LV-1010
autobusu noma Rīga, auto īre Rīgā, mikroautobusa noma , mikroautobusu noma ar šoferi, autobusu noma kopā , komfortablu autobusu noma , komfortablu mikroautobusu noma , vienstāvu autobusi, autobusu nomas centrs
 • 1 Autobusu, mikroautobusu noma

"Elegants auto", mikroautobusu noma

K.Barona 10, Rīga, LV-1050
Mikroautobusu noma , auto noma , Busu noma . Mikroautobusu īre, busu īre. Autobusu izīrēšana. Auto rent, Mikriņu noma . Auto īre.

"Alvi Car Rental", Autonoma Rīgā, Jūrmalā, Lidostā RIX

Zolitūdes 71b, Rīga, LV-1029
Auto noma ar piegādi mikroautobusu , autobusu noma , car rent Riga, auto noma Baltijā, Eiropā, rent a car kāzu auto īre, luksusa auto noma , limuzīna īre, autobusu nomas cenas, BMW noma , mikroautobusu īre, auto

"Fine Travel", SIA

Hanzas 14, Rīga, LV-1045
Apraksts: Autobusu, mikroautobusu noma no 1-55 vietām. Braucieni pa Latviju, Baltiju, Krieviju, Baltkrieviju, Eiropu. Izīrē transportu bērēm, kāzām, vecmeitu, vecpuišu ballītēm, darbinieku, skolēnu pārvadāšanai, sporta pasākumu apkalpošanai.

"Ironwill Steel", SIA, Latvijas metāls,metālu bāze

Latvijas metāls, metālu bāze
Cesvaines 15a, Rīga, LV-1073
Metāla sortiments::
  ✓ Caurules ✓ Sijas ✓ Armatūras ✓ Armatūras sieti ✓ Apaļdzelzs ✓ Plakandzelzs ✓ Kvadrātdzelzs ✓ U–profili ✓ Loksnes
Transports:: Sadarbībā ar SIA "IRW Serviss", lai atvieglotu klientiem saņemt savu pasūtījumu, tiek nodrošināta pasūtījuma piegāde uz norādīto adresi, bet tikai Latvijas teritorijā.

"Multilines", SIA, Autobusu, mikroautobusu noma Latvijā

Apraksts: MultiLines augstas klases tūrisma autobusu nomas uzņēmums Rīgā, kas pārvadā pasažierus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Eiropā, Krievijā, NVS. Mikroautobusu un autobusu noma ar vadītāju. Transfērs no / uz Lidostu Rīga RIX. Auto transporta noma. Pasažieru, darbinieku, skolēnu, tūristu, kāzu viesu, korporatīvo pasākumu organizatoru pārvadājumi.

"AutoRentRiga", auto noma Rīga, Jūrmala, Lidosta

Turpinām strādāt klātienē!
Zolitūdes 71b, Rīga, LV-1029
Papildus aprīkojuma noma::
  ✓ bērnu sēdeklīši - no 5 EUR par nomas dienu ✓ navigācijas sistēmas ar pilnām Latvijas un Eiropas kartēm - sākot no 5 EUR par nomas dienu ✓ jumta nodalījums – divpusīgi atveramie bagāžnieki - sākot no 5 EUR par nomas dienu
Pieejamo automašīnu klases:
  ✓ Small ✓ Compact ✓ Middle ✓ SUV, 4x4 ✓ Business ✓ Lux ✓ Minivan, 8+1 ✓ Cargo

Kurbads halle

Lidlauka 37, Rīga, LV-1063
Apraksts: Kurbads LEDUS halle - labākā treniņhalle Latvijā ar nevainojamu ledus kvalitāti un apgaismojumu, mājīgu interjeru un ērtām ģērbtuvēm ir vērusi savas durvis apmeklētājiem. Tā ir atvērta 2017. gadā un ir HK Kurbads mājvieta. Tajā ir 500 sēdvietas un 1000 stāvvietas, sportistu ģērbtuves, trenažieru zāle un kafejnīca, publiskā slidošana, slidotava. Piedāvājam autobusu nomu (īri).

"Deppo", SIA, mikroautobusu noma, busu noma

Maskavas 449, Rīga, LV-1063
AUTO Jūsu vēlmēm un vajadzībām::
  ✓ Vieglie auto ✓ pasažieru mikroautobusi ✓ kravas auto ✓ iespēja iznomāt piekabes, treilerus, jumta bagāžniekus, bērnu sēdeklīšus, navigācijas
Par uzņēmumu: SIA "Deppo" - mikroautobusu noma. Atrodamies Rīgā un Ogrē, iespējama arī piegāde. Auto noma ne tikai Latvijā, bet arī pa Eiropu. Cenas sākot no 10.00 līdz 40.00 EUR/diennaktī. Piedāvājam arī progresīvu atlaižu sistēmu. Automašīnas ir labā tehniskā un vizuālā kārtībā!

"Auto-M", SIA

Engure, Kursas 36, Engures p., Tukuma n., LV-3113
Apraksts: Pasažieru pārvadājumi pa Latviju un Baltijas valstīm. Autobusu un mikroautobusu noma. Autobusus vada pieredzējuši autovadītāji. 23, 28 un 65 vietīgi autobusi.

"Lux", SIA

Maskavas 449-2.st., Rīga, LV-1063
Autobusi, mikroautobusi, noma , īre, pakalpojumi, (autobuss). Ekskursija, izbraucieni, ceļojumi.

„LUX” – AUTOSKOLA, auto apmācības akadēmija

Turpinām strādāt klātienē!
Maskavas 449, Rīga, LV-1063
Autoskola, autoskolas, kods 95, autovadītāju apmācība, Profesionālo šoferu apmācība, periodiskā apmācība. Autoskola Rīgā, Ķengaragā, Maskavas ielā.
ZL.LV iesaka

RIGA CAR RENT, auto noma Rīgā

Lielirbes 1, Rīga, LV-1046
Nomas spektrs: Pēc veida:
  ✓ īstermiņa noma (no 1 līdz 30 dienām) ✓ ilgtermiņa noma (no 30 līdz 90 dienām) ✓ pilna servisa noma (no 90 dienām) ✓ transfērs ✓ autovadītāja pakalpojumi
Pēc kategorijas:
  ✓ ekonomiskās klases mašīnas ✓ biznesa klases mašīnas ✓ apvidus automašīnas ✓ luksusa klases mašīnas ✓ miniveni līdz 9 sēdvietām ✓ automašīnas kāzām un citiem svētkiem

PRIME AUTO RENT, SIA

Grostonas 12-46, Rīga, LV-1013
Par mums: SIA Prime Auto Rent - auto noma / īre Rīgā un visā Latvijā. Uzņēmuma autoparkā pieejamas jaunas, tehniski labā stāvoklī esošas un komfortablas pēdējo gadu automašīnas. Auto nomas pakalpojumi ir pieejami ikvienam, un noteikumi ir ērti un labi saprotami.
ZL.LV iesaka

"Rīgas kremācijas centrs-krematorija", SIA

Varoņu 3a, Rīga, LV-1005
Apraksts: Kremācija 250 EUR (PVN IEKĻAUTS), morgs – bezmaksas. Vienīgais licencētais kremācijas veicējs Rīgā. Piedāvājam arī tradicionālās bēres.

"NOTE", SIA, Kemperu remonts un aprīkojums

Mārupe, Penkules 37, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts:

SIA NOTE jau vairāk nekā 20 gadus nodrošina savus klientus ar augstvērtīgu servisu kemperu jomā. Mēs lepojamies ar to, ka zinām, kas ir kemperis no tā pašiem pamatiem. Tāpēc spējam sniegt saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu - kemperu nomu vai iegādi, kempera apkopi un remontu. Mēs uzstādam, veicam apkopi un remontējam: antenas, elektroinstalācijas, ledusskapjus, gaisa kondicionierus, ūdens sildītājus, pneimatisko piekari, gaisa spilvenus, bremžu sistēmu, riepas, stiprinājumus, ventilācijas un santehnikas aprīkojumu. Kā arī veicam kemperu remontu pēc negadījumiem un sadarbojamies ar apdrošināšanas kompānijām.

 

 

"Reiss J", SIA

Rumbulas 15, Rīga, LV-1035
Autobusu noma skolēnu ekskursijām. Pasažieru mikroautobusu , mikriņu, busu, busiņu noma . Ar šoferi. Autobusu īre. Mikroautobusu noma ar šoferi. Autobusu noma ar šoferi. Pasažieru mikroautobusu noma .

"Datris", SIA

Rumbula, Granīta 26, Stopiņu p., Ropažu n., LV-1057
Autobusu noma , autobusu īre, autobusu izīrēšana, mikroautobusu noma , mikroautobusu īre, mikroautobusu šoferi, pasažieru mikroautobusu noma , mikroautobusu noma Rīga, autobusu noma Rīga, autobusu noma ar šoferi

"Rasko Group Baltics", SIA

Kalmju 12, Rīga, LV-1023
Limuzīnu noma , limuzīnu īre, limuzīni, auto noma , vieglie auto, autobusu noma , mikroautobusu noma , auto busa īre, busiņa īre, mikroautobusu noma ar šoferi, pasažieru mikroautobusu noma , mikroautobusu noma

"Rīgas Taksometru parks", AS

Skanstes 4 k.1, Rīga, LV-1013
noma , mikroautobusu noma , pasažieru pārvadājumi, taksometra izsaukšana, taksometru izsaukšana, mikroautobusu noma , mikroautobusi, mikroautobusu īre, autobusu , (līdz 19 sēdvietām) noma , īre.