Pasažieru pārvadājumi, visā Latvijā

Drukāt
1

AUTO VIP BUSS, SIA

Ganību 77/79-9, Liepāja LV-3411
autobusi, pasažieru pārvadājumi , autobusu noma ar profesionālu šoferi, tūrisms, tūristu autobuss, ekskursiju , pasažieru pārvadājumi ar autobusu, autobusiem, autotransports, autobuss, autobus, ceļojumi ar autobusu
  • 1 Pasažieru pārvadājumi

TAXI ParkCab, Diennakts taksometrs 20120777

Kurbada 4, Rīga LV-1009
TAXI ParkCab SIA papildus pakalpojumi:: Jums ir iespēja zvanīt un sarunāt taksometru uz noteiktu laiku (piesakot taksometru (taksi) iepriekš), uzzināt ceļojuma, brauciena izcenojumu. Apraksts: Diennakts taksometru pakalpojumi, Taksis, TAXI, taksometrs 00-24 tel. +371 20120777. Diennakts taksometrs Rīgā un ārpus Rīgas, Rīgas robežas. "ParkCab Taxi" sniedz pakalpojumus pasažieru pārvadāšanā. Mūsu autovadītāji labprāt jūs aizvedīs uz norādīto galamērķi! Ja jums ir nepieciešams izsaukt taksometru uz noteiktu laiku - mēs jums palīdzēsim! Esam arī oficiālie Yandex Taxi partneri Latvijā un pārstāvam pakalpojumu izsaukumu Yandex Taxi, zvanot +371 20120777.

Mētra A, SIA, pasažieru pārvadājumi

"Lidlauks", Lažas p., Dienvidkurzemes n., LV-3456
Pasažieru pārvadājumi , auto noma, autobusu noma, auto remonts,auto serviss, autobusi, mikroautobusu Pasažieru pārvadājumi Kurzemē,Liepāja, Liepājā, Aizpute, Aizputē, Skrunda, Skrundā, Kuldīga,Kuldīgā, Apraksts: SIA “Mētra A” autoparks piedāvā transporta pakalpojumus lieliem un maziem kolektīviem, skolēniem, draugiem un ceļotājiem. Mūsu autoparkā ir dažāda lieluma 12 autobusi, sākot no 8 līdz 53 sēdvietām. Autobusus apkalpo pieredzējuši autovadītāji. Papildaprīkojumā pieejama piekabe. Autoparks tiek regulāri atjaunināts, lai atbilstu mūsdienīgām prasībām. Firma “Mētra A” Jums piedāvā automašīnu nomu. Ir iespējamas atlaides, ja mašīna tiek pasūtīta uz vairāk nekā 6 dienām. Automašīnām ir civiltiesiskā apdrošināšana Latvijā. Neierobežota braukšanas kilometrāža. Firma “Mētra A” piedāvā plaša spektra auto servisa pakalpojumus. Tiek nodrošināta rezerves daļu piegāde. Klientus konsultē pieredzējuši speciālisti.

Taxi Ventspils MS-VR IK

Turpinām strādāt klātienē!
Kuldīgas 5, Ventspils LV-3601
Par uzņēmumu: Taksometru pakalpojumu nozarē mēs esam jau kopš 1997.gada. Veicam vieglo taksometru pārvadājumus Ventspils pilsētā, Ventspils novadā, kā arī izbraucam ārpus Ventspils novada, lai nogādātu mūsu klientus to izvēlētajā galamērķī. Šis galapunkts var būt jebkurā vieta Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām.

Easy Travel LV

Pļavu 63-1, Liepāja LV-3411
Apraksts: EasytravelLV - neatkarīgi transporta risinājumi par samērīgām cenām! Pasažieru pārvadājumi. Nodrošinām ērtus un komfortablus pasažieru pārvadājumus gan Latvijas, gan visas Eiropas teritorijā un Krievijā. Sākot no sešvietīgiem miniveniem līdz pat pilnībā aprīkotiem, komfortabliem 50-vietīgiem autobusiem, kas paredzēti ilgiem tūrisma pārbraucieniem. Transfēra pakalpojumi. Automašīnu noma. Pakalpojums pieejams gan Latvijas, gan Eiropas teritorijā.

Multilines, SIA, Autobusu, mikroautobusu noma Latvijā

Jaunmoku 34, Rīga LV-1046
Apraksts: MultiLines augstas klases tūrisma autobusu nomas uzņēmums Rīgā, kas pārvadā pasažierus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Eiropā, Krievijā, NVS. Mikroautobusu un autobusu noma ar vadītāju. Transfērs no / uz Lidostu Rīga RIX. Auto transporta noma. Pasažieru, darbinieku, skolēnu, tūristu, kāzu viesu, korporatīvo pasākumu organizatoru pārvadājumi.

etransfers.lv, SIA RR Auto Holding

Apraksts:

Mēs nodrošinām biznesa klases transferus ar luksus automabīļiem.Populārākie braucieni ir no Lidostas un tikšanās vietu. Kā arī daudz izvēlas mūsu auto kāzu braucieniem, vecpuišu ballītēm un dzimšanas dienas braucieniem Rīgā.

Grivika, IK

Viskaļu 27a, Jelgava LV-3008
Apraksts: Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā. Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

DFDS Seaways, Prāmju pasažieru un kravu pārvadājumi

G.Astras 8b, Rīga, LV-1082
Pakalpojumi uz DFDS prāmjiem:

Mūsu prāmji ir paredzēti, lai jūs savu atvaļinājuma mērķi sasniegtu atpūtušies un labā noskaņojumā. Tie ir moderni un plaši, var lepoties ar lieliskiem restorāniem un bāriem, rotaļu laukumiem un veikaliem. Ceļotājiem tiek piedāvāta izmitināšana, ēdināšana un plašs veikalu tīkls. Ceļojuma laikā ikviens spēs kvalitatīvi un pilnvērtīgi pavadīt laiku gan ģimenes, gan draugu lokā.

Vecrīga, atpūtas kuģītis

Rīga
Apraksts: Atpūtas kuģītis "Vecrīga" - modernākais un populārākais pasažieru kuģītis Latvijā spēj uzņemt līdz pat 150 pasažieriem. Mēs piedāvājam 1 stundas garumā izbaudīt "Rīgas panorāmas reisu" pa Daugavu, un tikai mūsu kuģītis piedāvā "Saulrieta reisus", kas ilgst 2.5 h, kuru laikā mēs dodamies uz Jūras vārtiem, kur Baltijas jūra satiekas ar Daugavu. Mēs piedāvājam Atpūtas kuģīša "Vecrīga" un Kanāla kuģīšu "AMBER RĪGA" , "AURORA" un „ANNABELLA” "ARABELLA" nomu.

Jūrmala, atpūtas kuģis

Noteiktam braucienam 50% atlaide, parole:ZL.LV!
Rīga

"Jūrmala" var uzņemt viesus, kuri ar komfortu var uzturēties uz augšējā klāja vai arī kafejnīcā pie ērtiem galdiņiem. Piedāvājam noorganizēt banketus, jubilejas, svinības un pasākumus, izveidojot kuģīša maršrutu pēc savām vēlmēm.

Darba laiks:: ✓ Rīgas panorāmas reiss P., O., T., C.: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30.  Pk. S., Sv.: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30. ✓ Brauciens līdz jūras vārtiem Pk., S., Sv.: 19.30

Alvi Car Rental, Autonoma Rīgā, Jūrmalā, Lidostā RIX

Zolitūdes 71b, Rīga LV-1029
Apraksts:

Autonoma ALVI CAR RENT piedāvā autonomā 100 dažādas klases vieglās automašīnas biznesam un atpūtai. Dažāda līmeņa klases automašīnas, sākot no ekonomiskās līdz luksusa klases auto. Hyundai, Toyota, Nissan, WV, BMW, Porche, Mercedes, Lexus un citu ražotāju auto. Papildus aprīkojumā iespējams iznomāt papildus jumta bagāžniekus, autosēdeklīšus, navigācijas ierīces. Izīrējam arī motociklus, motorlaivas, ūdensmotociklus, piekabes. Piedāvājam īstermiņa, gan ilgtermiņa nomu. Auto iespējams iznomāt arī ar šoferi, tsk. limuzīna nomu īpašiem notikumiem. Veicam auto piegādi klienta norādītā vietā Rīgā, Rīgas lidostā RIX, Rīgas apkaimē, ar iespēju noslēgt nomas līgumu uz vietas. Nomas punkts Rīgā, Zolitūdes 71B, atrodas netālu no Lidostas Rīga un ir atvērts visu diennakti, 00-24! Laipni lūdzam!

Vita Brevis LV

Planīcas 1a, Kuldīga LV-3301
Apraksts:

"Vita Brevis LV" piedāvā lētākās cenas un labākos apbedīšanas pakalpojumus Kuldīgā ar 27 gadu pieredzi. Piedāvājam apbedīšanas procesa organizēšanu un vadīšanu un apbedīšanas piederumu nodrošināšanu. Apbedīšanas pakalpojumi un to piederumi, kapličas pakalpojumi, saldētava, kapu kopšana, iekārtošana, transports, zārki, pieminekļu izgatavošana. Diennakts izsaukumi, diennakts pakalpojumi. Strādājam visā Latvijā, kā arī transportējam aizgājēju no/uz ārzemēm.

Barkāns Ainars, transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Virkas 29-12, Kuldīga LV-3301
Pakalpojumi: ✓ Lietu, mantu, lielgabarīta kravas pārvešana, viss saistīts ar invalīdu un to mantu pārvadāšanu ✓ Slimnieku un gultu pārvadāšana, aizvešana, aiztransportēšana ✓ Cilvēku ar kustības traucējumiem pārvešana, aizvešana, aiztransportēšana ✓ Mantu, preču, lietu piegāde, aizvešana invalīdam, invalīdiem, cilvēkam ar īpašām vajadzībām, cilvēkiem ar kustību traucējumiem ✓ Klienta transportēšana ar nestuvēm, ar ratiem; transportēšana no/līdz mājām uz noteiktu vietu; nonešana un uznešana no/uz nepieciešamo stāvu; pārvadāšana no gultas līdz gultai ✓ Gaidīšana, ja klientam nepieciešams nokļūt uz medicīnas iestādi, valsts iestādi, lai nokārtotu dokumentus, iepirktos vai apmeklētu kultūras pasākumus.

Autobusu nomas centrs, SIA

K.Valdemāra 38-605, Rīga LV-1010
Autobusu nomas centra pakalpojumi: ✓ Vietējie pasažieru pārvadājumi ✓ Starptautiskie pasažieru pārvadājumi ✓ Autobusu noma ✓ Mikroautobusu noma ar šoferi ✓ Autobusu ekskursijas Autobusu noma:

Nodrošinām vietējos un starptautiskos pasažieru pārvadājumus kopš 2000.gada. Spējam piedāvāt autobusus un mikroautobusus, kas apmierina klientu vēlmes, jo mēs sadarbojamies ar daudzām autobusu kompānijām Latvijā. Esam uzticams un drošs sadarbības partneris. Mūsu klientu vidū ir gan lielas un Latvijā pazīstamas organizācijas, gan mazi uzņēmumi un privātpersonas.

ZL.LV iesaka

Ceļojumi ar Radmilu

Kūrmājas prospekts 7-308, Liepāja LV-3401
Apraksts: Jaunatvērtais ceļojumu birojs Liepājā "Rada Travel" - ceļojumu organizēšana, individuāli maršruti, gida pakalpojumi, ekskursijas krievu valodā, apdrošināšanas, viesnīcu rezervēšana, individuālas un grupu tūres ar autobusu no Liepājas uz Krieviju, Baltkrieviju, pa Baltiju un Eiropas Savienību. Individuāla pieeja katram klientam. Laipni gaidīti!

Ironwill Steel, SIA, Latvijas metāls,metālu bāze

Latvijas metāls, metālu bāze
Cesvaines 15a, Rīga, LV-1073
Metāla sortiments:: ✓ Caurules ✓ Sijas ✓ Armatūras ✓ Armatūras sieti ✓ Apaļdzelzs ✓ Plakandzelzs ✓ Kvadrātdzelzs ✓ U–profili ✓ Loksnes Transports:: Sadarbībā ar SIA "IRW Serviss", lai atvieglotu klientiem saņemt savu pasūtījumu, tiek nodrošināta pasūtījuma piegāde uz norādīto adresi, bet tikai Latvijas teritorijā.

Sos Taxi, IK, diennakts taksometrs

Sūru 2, Kuldīga LV-3301
Apraksts: Diennakts taksometra pakalpojumi Kuldīgā un apkārtnē. Piedāvājam pasažieru pārvadājumus kvalitatīvos un jaunos auto. Pieredzējuši šoferi ar komfortu nogādās Jūs galamērķī precīzi paredzētajā laikā! Zvani!

Krūzo, SIA

Saieta laukums 10, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts: Krūzo ir starptautisko pārvadājumu uzņēmums, kas veic pasažieru un sūtījumu piegādi no adreses līdz adresei. Veicam braucienus Latvija-Anglija-Latvija, veicam arī apstāšanos jebkurā valstī, kas ir maršrutam pa ceļam. Vedam dažāda veida sūtījumus, gan lielus, gan mazus. Mēs rūpējamies, lai ikviens no mūsu klientiem būtu apmierināts ar sniegtajiem pakalpojumiem, katram klientam individuāla pieeja.

AutoRentRiga, auto noma Rīga, Jūrmala, Lidosta

Turpinām strādāt klātienē!
Zolitūdes 71b, Rīga, LV-1029
Papildus aprīkojuma noma:: ✓ bērnu sēdeklīši - no 5 EUR par nomas dienu ✓ navigācijas sistēmas ar pilnām Latvijas un Eiropas kartēm - sākot no 5 EUR par nomas dienu ✓ jumta nodalījums – divpusīgi atveramie bagāžnieki - sākot no 5 EUR par nomas dienu Pieejamo automašīnu klases: ✓ Small ✓ Compact ✓ Middle ✓ SUV, 4x4 ✓ Business ✓ Lux ✓ Minivan, 8+1 ✓ Cargo