Pasažieru pārvadājumi, visā Latvijā

Drukāt

"TAXI ParkCab", Diennakts taksometrs 20120777

Kurbada 4, Rīga, LV-1009
TAXI ParkCab SIA papildus pakalpojumi:: Jums ir iespēja zvanīt un sarunāt taksometru uz noteiktu laiku (piesakot taksometru (taksi) iepriekš), uzzināt ceļojuma, brauciena izcenojumu. Apraksts: Diennakts taksometru pakalpojumi, Taksis, TAXI, taksometrs 00-24 tel. +371 20120777. Diennakts taksometrs Rīgā un ārpus Rīgas, Rīgas robežas. "ParkCab Taxi" sniedz pakalpojumus pasažieru pārvadāšanā. Mūsu autovadītāji labprāt jūs aizvedīs uz norādīto galamērķi! Ja jums ir nepieciešams izsaukt taksometru uz noteiktu laiku - mēs jums palīdzēsim! Esam arī oficiālie Yandex Taxi partneri Latvijā un pārstāvam pakalpojumu izsaukumu Yandex Taxi, zvanot +371 20120777.

"Mētra A", SIA, pasažieru pārvadājumi

"Lidlauks", Lažas p., Dienvidkurzemes n., LV-3456
Pasažieru pārvadājumi , auto noma, autobusu noma, auto remonts,auto serviss, autobusi, mikroautobusu Pasažieru pārvadājumi Kurzemē,Liepāja, Liepājā, Aizpute, Aizputē, Skrunda, Skrundā, Kuldīga,Kuldīgā, Apraksts: SIA “Mētra A” autoparks piedāvā transporta pakalpojumus lieliem un maziem kolektīviem, skolēniem, draugiem un ceļotājiem. Mūsu autoparkā ir dažāda lieluma 12 autobusi, sākot no 8 līdz 53 sēdvietām. Autobusus apkalpo pieredzējuši autovadītāji. Papildaprīkojumā pieejama piekabe. Autoparks tiek regulāri atjaunināts, lai atbilstu mūsdienīgām prasībām. Firma “Mētra A” Jums piedāvā automašīnu nomu. Ir iespējamas atlaides, ja mašīna tiek pasūtīta uz vairāk nekā 6 dienām. Automašīnām ir civiltiesiskā apdrošināšana Latvijā. Neierobežota braukšanas kilometrāža. Firma “Mētra A” piedāvā plaša spektra auto servisa pakalpojumus. Tiek nodrošināta rezerves daļu piegāde. Klientus konsultē pieredzējuši speciālisti.

Taxi Ventspils "MS-VR" IK

Turpinām strādāt klātienē!
Kuldīgas 5, Ventspils, LV-3601
Par uzņēmumu: Taksometru pakalpojumu nozarē mēs esam jau kopš 1997.gada. Veicam vieglo taksometru pārvadājumus Ventspils pilsētā, Ventspils novadā, kā arī izbraucam ārpus Ventspils novada, lai nogādātu mūsu klientus to izvēlētajā galamērķī. Šis galapunkts var būt jebkurā vieta Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām.

"Rixco", SIA

Svēte, Skolas 10, Svētes p., Jelgavas n., LV-3008
Mikroautobusi, mikroautobusu noma, autobusi, pasažieru pārvadājumi , autotransporta pakalpojumi. Strādnieku, skolnieku, darbinieku pārvadājumi . Mikroautobusa noma. Autobusi ekskursijām. Apraksts: SIA "RIXCO" piedāvā Pasažieru pārvadājumus pa Latviju un Eiropu. Piedāvā transportu ekskursijām, koncertiem, sporta pasākumiem, atpūtas braucieniem un citām aktivitātēm. Tūrisma klases autobusi no 7 pasažieru sēdvietām līdz 55 sēdvietām.

"Easy Travel Lv"

Pļavu 63-1, Liepāja, LV-3411
Apraksts: EasytravelLV - neatkarīgi transporta risinājumi par samērīgām cenām! Pasažieru pārvadājumi. Nodrošinām ērtus un komfortablus pasažieru pārvadājumus gan Latvijas, gan visas Eiropas teritorijā un Krievijā. Sākot no sešvietīgiem miniveniem līdz pat pilnībā aprīkotiem, komfortabliem 50-vietīgiem autobusiem, kas paredzēti ilgiem tūrisma pārbraucieniem. Transfēra pakalpojumi. Automašīnu noma. Pakalpojums pieejams gan Latvijas, gan Eiropas teritorijā.

"AK Proservice", SIA

Ozolnieki, Skolas 4, Ozolnieku p., Jelgavas n., LV-3018
Apraksts: Jau vairāku gadu garumā piedāvājam kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus no Latvijas uz Angliju un atpakaļ. Pasažieri tiek nogādāti tieši uz viņiem nepieciešamo adresi Anglijā vai Latvijā. Mūsu mērķis palīdzēt cilvēkiem no visas Eiropas nokļūt Anglijā un Latvijā, kā arī nogādāt sūtījumus draugiem, radiniekiem, paziņām.

"Multilines", SIA, Autobusu, mikroautobusu noma Latvijā

Apraksts: MultiLines augstas klases tūrisma autobusu nomas uzņēmums Rīgā, kas pārvadā pasažierus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Eiropā, Krievijā, NVS. Mikroautobusu un autobusu noma ar vadītāju. Transfērs no / uz Lidostu Rīga RIX. Auto transporta noma. Pasažieru, darbinieku, skolēnu, tūristu, kāzu viesu, korporatīvo pasākumu organizatoru pārvadājumi.

"Grivika", IK

Lielā 24-29, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā. Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

"Alvi Car Rental", Autonoma Rīgā, Jūrmalā, Lidostā RIX

Zolitūdes 71b, Rīga, LV-1029
Velonoma, velosipēdu noma, Transporta pakalpojumi pasažieru pārvadājumi , mantu pārvadāšana, pārvešana , pārvākšanās, transportēšana, kravu pārvadājumi Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltija, Eiropa.

"etransfers.lv", SIA "RR Auto Holding"

Rīga
Apraksts:

Mēs nodrošinām biznesa klases transferus ar luksus automabīļiem.Populārākie braucieni ir no Lidostas un tikšanās vietu. Kā arī daudz izvēlas mūsu auto kāzu braucieniem, vecpuišu ballītēm un dzimšanas dienas braucieniem Rīgā.

"DFDS Seaways", Prāmju pasažieru un kravu pārvadājumi

G.Astras 8b, Rīga, LV-1082
Pakalpojumi uz DFDS prāmjiem:

Mūsu prāmji ir paredzēti, lai Jūs savu atvaļinājuma mērķi sasniegtu atpūtušies un labā noskaņojumā. Tie ir moderni un plaši, var lepoties ar lieliskiem restorāniem un bāriem, rotaļu laukumiem un veikaliem. Ceļotājiem tiek piedāvāta izmitināšana, ēdināšana un plašs veikalu tīkls. Ceļojuma laikā ikviens spēs kvalitatīvi un pilnvērtīgi pavadīt laiku gan ģimenes, gan draugu lokā.

"Autobusu nomas centrs", SIA

K.Valdemāra 38-605, Rīga, LV-1010
Apraksts: Nodrošinām vietējos un starptautiskos pasažieru pārvadājumus kopš 2000.gada. Spējam piedāvāt autobusus un mikroautobusus, kas apmierina klientu vēlmes, jo mēs sadarbojamies ar daudzām autobusu kompānijām Latvijā. Esam uzticams un drošs sadarbības partneris. Mūsu klientu vidū ir gan lielas un Latvijā pazīstamas organizācijas, gan mazi uzņēmumi un privātpersonas.

"Vecrīga", atpūtas kuģītis

Rīga
Apraksts: Atpūtas kuģītis "Vecrīga" - modernākais un populārākais pasažieru kuģītis Latvijā spēj uzņemt līdz pat 150 pasažieriem. Mēs piedāvājam 1 stundas garumā izbaudīt "Rīgas panorāmas reisu" pa Daugavu, un tikai mūsu kuģītis piedāvā "Saulrieta reisus", kas ilgst 2.5 h, kuru laikā mēs dodamies uz Jūras vārtiem, kur Baltijas jūra satiekas ar Daugavu. Mēs piedāvājam Atpūtas kuģīša "Vecrīga" un Kanāla kuģīšu "AMBER RĪGA" , "AURORA" un „ANNABELLA” "ARABELLA" nomu.
ZL.LV iesaka

Vita Brevis LV

Planīcas 1a, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Vita Brevis LV piedāvā lētākās cenas un labākos apbedīšanas pakalpojumus Kuldīgā ar 27 gadu pieredzi. Piedāvājam apbedīšanas procesa organizēšanu un vadīšanu un apbedīšanas piederumu nodrošināšanu. Apbedīšanas pakalpojumi un to piederumi, kapličas pakalpojumi, saldētava, kapu kopšana, iekārtošana, transports, zārki, pieminekļu izgatavošana. Diennakts izsaukumi, diennakts pakalpojumi. Strādājam visā Latvijā, kā arī transportējam aizgājēju no/uz ārzemēm.

"Ironwill Steel", SIA, Latvijas metāls,metālu bāze

Latvijas metāls, metālu bāze
Cesvaines 15a, Rīga, LV-1073
Metāla sortiments::
    ✓ Caurules ✓ Sijas ✓ Armatūras ✓ Armatūras sieti ✓ Apaļdzelzs ✓ Plakandzelzs ✓ Kvadrātdzelzs ✓ U–profili ✓ Loksnes
Transports:: Sadarbībā ar SIA "IRW Serviss", lai atvieglotu klientiem saņemt savu pasūtījumu, tiek nodrošināta pasūtījuma piegāde uz norādīto adresi, bet tikai Latvijas teritorijā.

"LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA", biedrība

Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Biedrība piedāvā iznomāt vai iegādāties tehniskos palīglīdzekļus un slimnieku kopšanas līdzekļus, piegāde mājās. Piedāvājam transportu un personālu cilvēku ar kustību traucējumiem pārvadāšanai. Pirmās medicīniskās palīdzības nodrošināšana masu pasākumos un sporta sacensībās, turnīros, mītiņos. Pirmās palīdzības apmācība bērniem un jauniešiem - bērnudārzu, skolu un augstskolu audzēkņiem. Eiropas atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām - atbalsta pakas Liepājā un Grobiņas, Nīcas, Priekules, Durbes un Aizputes novados.

"Jūrmala", atpūtas kuģis

Noteiktam braucienam 50% atlaide, parole:ZL.LV!
Rīga
Apraksts: "Jūrmala" var uzņemt viesus, kuri ar komfortu var uzturēties uz augšējā klāja vai arī kafejnīcā pie ērtiem galdiņiem. Piedāvājam noorganizēt banketus, jubilejas, svinības un pasākumus, izveidojot kuģīša maršrutu pēc savām vēlmēm. Sezonas jaunums ir brauciens katru sestdienu un svētdienu 19:30 ar kuģīti “Jūrmala” līdz Rīgas jūras līcim, kurš šogad tiks apvienots ar braucienu apkārt Zaķusalai un tajā laikā varēs redzēt Rīgas panorāmas reisa apskates objektus. 50% atlaide ir braucienam "Līdz jūras vārtiem + rīgas panorāmas reiss" (3) Darba laiks: (1) Rīgas panorāmas reiss P.O.T.C.: 11.30, 13.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 22.00. Pk.: 11.30, 13.00, 14.30, 20.30, 22.00. S. Sv.: 15.00, 16.30, 18.00, 22.30. (2) Brauciens līdz Mežaparkam Pk.: 16.00. S. Sv.: 11.00. (3) Brauciens līdz jūras vārtiem + Rīgas panorāmas reiss S. Sv.: 19.30.

"AutoRentRiga", auto noma Rīga, Jūrmala, Lidosta

Turpinām strādāt klātienē!
Zolitūdes 71b, Rīga, LV-1029
Papildus aprīkojuma noma::
    ✓ bērnu sēdeklīši - no 5 EUR par nomas dienu ✓ navigācijas sistēmas ar pilnām Latvijas un Eiropas kartēm - sākot no 5 EUR par nomas dienu ✓ jumta nodalījums – divpusīgi atveramie bagāžnieki - sākot no 5 EUR par nomas dienu
Pieejamo automašīnu klases:
    ✓ Small ✓ Compact ✓ Middle ✓ SUV, 4x4 ✓ Business ✓ Lux ✓ Minivan, 8+1 ✓ Cargo

"Kristīne B", SIA

Rūpniecības 9, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Auto kravu pārvadājumi . Auto kravu pārvadājumi Latvijā. Starptautiskie kravu pārvadājumi . Pasažieru pārvadājumi .

"Atramed", SIA, slimnieku pārvadāšana speciālā transportā

Smilšu 98-10, Daugavpils, LV-5410
Apraksts: Gulošo un sēdošo pacientu pārvadājumi Daugavpilī, Latgalē, visā Latvijā un Eiropā: gulošo slimnieku un invalīdu nogādāšana mājās (ar pacelšanos uz vajadzīgo stāvu); gulošo slimnieku pārvadāšana ārstniecības iestādēs ārsta apmeklējumam; transportēšana par pilsētu, vasarnīcu, sanatoriju; starppilsētu slimnieku pārvadājumi visā Latvijā, nogādāšana stacijā, lidostā utt. Klientu transportēšana notiek specializētajā transportā ar pavadoņiem. Klienta drošai pārvadāšanai automašīnas aprīkotas ar nestuvēm, pretizgulējumu matračiem, speciālām drošības jostām.