Pasažieru pārvadājumi, visā Latvijā

Drukāt
1

AUTO VIP BUSS, SIA

Ganību 77/79-9, Liepāja, LV-3411
autobusi, pasažieru pārvadājumi , autobusu noma ar profesionālu šoferi, tūrisms, tūristu autobuss, ekskursiju, , pasažieru pārvadājumi ar autobusu, autobusiem, autotransports, autobuss, autobus, ceļojumi ar autobusu
  • 1 Pasažieru pārvadājumi

Taxi Ventspils MS-VR IK

Turpinām strādāt klātienē!
Kuldīgas 5, Ventspils, LV-3601
Par uzņēmumu: Taksometru pakalpojumu nozarē mēs esam jau kopš 1997.gada. Veicam vieglo taksometru pārvadājumus Ventspils pilsētā, Ventspils novadā, kā arī izbraucam ārpus Ventspils novada, lai nogādātu mūsu klientus to izvēlētajā galamērķī. Šis galapunkts var būt jebkurā vieta Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām.

Multilines, SIA, Autobusu, mikroautobusu noma Latvijā

Jaunmoku 34, Rīga, LV-1046
Apraksts: MultiLines augstas klases tūrisma autobusu nomas uzņēmums Rīgā, kas pārvadā pasažierus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Eiropā, Krievijā, NVS. Mikroautobusu un autobusu noma ar vadītāju. Transfērs no / uz Lidostu Rīga RIX. Auto transporta noma. Pasažieru, darbinieku, skolēnu, tūristu, kāzu viesu, korporatīvo pasākumu organizatoru pārvadājumi.

etransfers.lv, SIA RR Auto Holding

Rīga
Apraksts:

Mēs nodrošinām biznesa klases transferus ar luksusa klases automobiļiem. Pamatā klienti izvēlas auto nomu kāzām ar šoferi. Kā arī lidostas transferus un sadarbībai reklāmās vai video klipos. Auto noma pieejama gan ar šoferi, gan bez šofera.

Grivika, IK

Viskaļu 27a, Jelgava, LV-3008
Apraksts: Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā. Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

DFDS Seaways, Prāmju pasažieru un kravu pārvadājumi

G.Astras 8b, Rīga, LV-1082
Kravu pārvadājumi , kuģu ostas, kuģu satiksme, prāmju pasažieru pārvadājumi , prāmju kravu pārvadājumi ,, pārvadājumi , prāmja biļete, biļešu, cenas, prāmju pasažieru biļetes internetā, DFDS kravu pasažieru ,

Auto-M, SIA

Engure, Kursas 36, Engures pagasts, Tukuma nov., LV-3113
Pasažieru pārvadājumi pa Baltijas valstīm. Autobusu noma. Mikroautobusu noma.

Easy Travel LV

Pļavu 63-1, Liepāja, LV-3411
Apraksts: EasytravelLV - neatkarīgi transporta risinājumi par samērīgām cenām! Pasažieru pārvadājumi. Nodrošinām ērtus un komfortablus pasažieru pārvadājumus gan Latvijas, gan visas Eiropas teritorijā un Krievijā. Sākot no sešvietīgiem miniveniem līdz pat pilnībā aprīkotiem, komfortabliem 50-vietīgiem autobusiem, kas paredzēti ilgiem tūrisma pārbraucieniem. Transfēra pakalpojumi. Automašīnu noma. Pakalpojums pieejams gan Latvijas, gan Eiropas teritorijā.

Vecrīga, atpūtas kuģītis

Rīga
Apraksts: Atpūtas kuģītis "Vecrīga" - modernākais un populārākais pasažieru kuģītis Latvijā spēj uzņemt līdz pat 150 pasažieriem. Mēs piedāvājam 1 stundas garumā izbaudīt "Rīgas panorāmas reisu" pa Daugavu, un tikai mūsu kuģītis piedāvā "Saulrieta reisus", kas ilgst 2.5 h, kuru laikā mēs dodamies uz Jūras vārtiem, kur Baltijas jūra satiekas ar Daugavu. Mēs piedāvājam Atpūtas kuģīša "Vecrīga" un Kanāla kuģīšu "AMBER RĪGA" , "AURORA" un „ANNABELLA” "ARABELLA" nomu.

Krūzo, SIA

Saieta laukums 10, Madona, Madonas nov., LV-4801
Apraksts: Krūzo ir starptautisko pārvadājumu uzņēmums, kas veic pasažieru un sūtījumu piegādi no adreses līdz adresei. Veicam braucienus Latvija-Anglija-Latvija, veicam arī apstāšanos jebkurā valstī, kas ir maršrutam pa ceļam. Vedam dažāda veida sūtījumus, gan lielus, gan mazus. Mēs rūpējamies, lai ikviens no mūsu klientiem būtu apmierināts ar sniegtajiem pakalpojumiem, katram klientam individuāla pieeja.
ZL.LV iesaka

Alvi Car Rental, Autonoma Rīgā, Jūrmalā, Lidostā RIX

Zolitūdes 71b, Rīga, LV-1029
Apraksts:

Autonoma "ALVI CAR RENT" piedāvā autonomā 100 dažādas klases vieglās automašīnas biznesam un atpūtai. Dažāda līmeņa klases automašīnas, sākot no ekonomiskās līdz luksusa klases auto. Hyundai, Toyota, Nissan, WV, BMW, Porche, Mercedes, Lexus un citu ražotāju auto. Papildus aprīkojumā iespējams iznomāt papildus jumta bagāžniekus, autosēdeklīšus, navigācijas ierīces. Izīrējam arī motociklus, motorlaivas, ūdensmotociklus, piekabes. Piedāvājam īstermiņa, gan ilgtermiņa nomu. Auto iespējams iznomāt arī ar šoferi, tsk. limuzīna nomu īpašiem notikumiem. Veicam auto piegādi klienta norādītā vietā Rīgā, Rīgas lidostā RIX, Rīgas apkaimē, ar iespēju noslēgt nomas līgumu uz vietas. Nomas punkts Rīgā, Zolitūdes 71B, atrodas netālu no Lidostas Rīga un ir atvērts visu diennakti, 00-24! Laipni lūdzam!

Vita Brevis LV

Planīcas 1a, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Apraksts:

"Vita Brevis LV" piedāvā lētākās cenas un labākos apbedīšanas pakalpojumus Kuldīgā ar 27 gadu pieredzi. Piedāvājam apbedīšanas procesa organizēšanu un vadīšanu un apbedīšanas piederumu nodrošināšanu. Apbedīšanas pakalpojumi un to piederumi, kapličas pakalpojumi, saldētava, kapu kopšana, iekārtošana, transports, zārki, pieminekļu izgatavošana. Diennakts izsaukumi, diennakts pakalpojumi. Strādājam visā Latvijā, kā arī transportējam aizgājēju no/uz ārzemēm.

Barkāns Ainars, transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Virkas 29-12, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Pakalpojumi: ✓ Lietu, mantu, lielgabarīta kravas pārvešana, viss saistīts ar invalīdu un to mantu pārvadāšanu ✓ Slimnieku un gultu pārvadāšana, aizvešana, aiztransportēšana ✓ Cilvēku ar kustības traucējumiem pārvešana, aizvešana, aiztransportēšana ✓ Mantu, preču, lietu piegāde, aizvešana invalīdam, invalīdiem, cilvēkam ar īpašām vajadzībām, cilvēkiem ar kustību traucējumiem ✓ Klienta transportēšana ar nestuvēm, ar ratiem; transportēšana no/līdz mājām uz noteiktu vietu; nonešana un uznešana no/uz nepieciešamo stāvu; pārvadāšana no gultas līdz gultai ✓ Gaidīšana, ja klientam nepieciešams nokļūt uz medicīnas iestādi, valsts iestādi, lai nokārtotu dokumentus, iepirktos vai apmeklētu kultūras pasākumus.

Autobusu nomas centrs, SIA

K.Valdemāra 38-605, Rīga, LV-1010
Autobusu nomas centra pakalpojumi: ✓ Vietējie pasažieru pārvadājumi ✓ Starptautiskie pasažieru pārvadājumi ✓ Autobusu noma ✓ Mikroautobusu noma ar šoferi ✓ Autobusu ekskursijas Autobusu noma:

Nodrošinām vietējos un starptautiskos pasažieru pārvadājumus kopš 2000.gada. Spējam piedāvāt autobusus un mikroautobusus, kas apmierina klientu vēlmes, jo mēs sadarbojamies ar daudzām autobusu kompānijām Latvijā. Esam uzticams un drošs sadarbības partneris. Mūsu klientu vidū ir gan lielas un Latvijā pazīstamas organizācijas, gan mazi uzņēmumi un privātpersonas.

Ceļojumi ar Radmilu

Daugavas 4-72, Liepāja, LV-3407
Apraksts: Jaunatvērtais ceļojumu birojs Liepājā "Rada Travel" - ceļojumu organizēšana, individuāli maršruti, gida pakalpojumi, ekskursijas krievu valodā, apdrošināšanas, viesnīcu rezervēšana, individuālas un grupu tūres ar autobusu no Liepājas uz Krieviju, Baltkrieviju, pa Baltiju un Eiropas Savienību. Individuāla pieeja katram klientam. Laipni gaidīti!

Kristīne B, SIA

Rūpniecības 9, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101
Auto pārvadājumi:

Firma veic sauskravu pārvadājumus, galvenokārt Rietumeiropas reģionā. Autoparkā ir vairāk nekā 25 transporta vienības, kas aprīkotas ar augstas klases autoparka vadības sistēmu.

Ironwill Steel, SIA, Latvijas metāls,metālu bāze

Latvijas metāls, metālu bāze
Cesvaines 15a, Rīga, LV-1073
Metāla sortiments:: ✓ Caurules ✓ Sijas ✓ Armatūras ✓ Armatūras sieti ✓ Apaļdzelzs ✓ Plakandzelzs ✓ Kvadrātdzelzs ✓ U–profili ✓ Loksnes Transports:: Sadarbībā ar SIA "IRW Serviss", lai atvieglotu klientiem saņemt savu pasūtījumu, tiek nodrošināta pasūtījuma piegāde uz norādīto adresi, bet tikai Latvijas teritorijā.
ZL.LV iesaka

AutoRentRiga, auto noma Rīga, Jūrmala, Lidosta

Turpinām strādāt klātienē!
Zolitūdes 71b, Rīga, LV-1029
Papildus aprīkojuma noma:: ✓ bērnu sēdeklīši - no 5 EUR par nomas dienu ✓ navigācijas sistēmas ar pilnām Latvijas un Eiropas kartēm - sākot no 5 EUR par nomas dienu ✓ jumta nodalījums – divpusīgi atveramie bagāžnieki - sākot no 5 EUR par nomas dienu Pieejamo automašīnu klases: ✓ Small ✓ Compact ✓ Middle ✓ SUV, 4x4 ✓ Business ✓ Lux ✓ Minivan, 8+1 ✓ Cargo

Sos Taxi, IK, diennakts taksometrs

Sūru 2, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Apraksts: Diennakts taksometra pakalpojumi Kuldīgā un apkārtnē. Piedāvājam pasažieru pārvadājumus kvalitatīvos un jaunos auto. Pieredzējuši šoferi ar komfortu nogādās Jūs galamērķī precīzi paredzētajā laikā! Zvani!

Agris Sniedziņš, pasažieru pārvadājumi

Pils 67, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Mikroautobusu, autobusu noma, pasažieru pārvadājumi, ekskursijas.