Taksometru pakalpojumi, visā Latvijā

Drukāt
1

"TAXI ParkCab", Diennakts taksometrs 20120777

Kurbada 4, Rīga, LV-1009
TAXI ParkCab SIA papildus pakalpojumi:: Jums ir iespēja zvanīt un sarunāt taksometru uz noteiktu laiku (piesakot taksometru (taksi) iepriekš), uzzināt ceļojuma, brauciena izcenojumu. Apraksts: Diennakts taksometru pakalpojumi, Taksis, TAXI, taksometrs 00-24 tel. +371 20120777. Diennakts taksometrs Rīgā un ārpus Rīgas, Rīgas robežas. "ParkCab Taxi" sniedz pakalpojumus pasažieru pārvadāšanā. Mūsu autovadītāji labprāt jūs aizvedīs uz norādīto galamērķi! Ja jums ir nepieciešams izsaukt taksometru uz noteiktu laiku - mēs jums palīdzēsim! Esam arī oficiālie Yandex Taxi partneri Latvijā un pārstāvam pakalpojumu izsaukumu Yandex Taxi, zvanot +371 20120777.
2

Taxi Ventspils "MS-VR" IK

Turpinām strādāt klātienē!
Kuldīgas 5, Ventspils, LV-3601
Par uzņēmumu: Taksometru pakalpojumu nozarē mēs esam jau kopš 1997.gada. Veicam vieglo taksometru pārvadājumus Ventspils pilsētā, Ventspils novadā, kā arī izbraucam ārpus Ventspils novada, lai nogādātu mūsu klientus to izvēlētajā galamērķī. Šis galapunkts var būt jebkurā vieta Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām.

"Jūrmalas Taxi"

Ceriņu 32-36, Jūrmala, LV-2015
Apraksts: Taxi, taksometrs, taksometra pakalpojumi, taksi, taksometru izsaukšana Jūrmalā.

TAXI TUKUMS, IK "AB Aija"

E.Veidenbauma 4-4, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Pakalpojumi:
  ✓ Diennakts taksometru pārvadājumi ✓ Taksometri ar diviem šoferiem ✓ Reklāma uz taksometriem
Par uzņēmumu: IK "AB Aija" jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina kvalitatīvus un cenas ziņā pieejamus taksometru pakalpojumus Tukumā un tā apkārtnē, nepieciešamības gadījumā sniedzot transporta pakalpojumus visā Latvijas teritorijā un pat ārpus tās. Taksometra pārvadājumi tiek veikti jebkurā diennakts laikā, bez brīvdienām. Tāpat tiek piedāvāti arī taksometri ar diviem šoferiem, lai nogādātu mājās arī klienta automašīnu. Savukārt uzņēmumiem ir iespēja izvietot reklāmu uz "AB Aija" automašīnām.

"Fortūna 2", SIA

Zvaniet droši - turpinām darbu 24/7 !
Kuldīgas 5, Ventspils, LV-3601
Apraksts:

Strādājam 365 dienas gadā! 24 stundas katru dienu! Bez brīvdienām,  arī svētkos!

Taksometri, taxi, taksometra pakalpojumi Ventspils, Ventspilī, Lavijā, Kurzemē, Lietuvā, Igaunijā.

"AAB Transport", SIA

G.Apiņa 10a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: 00 - 24 taksometra pakalpojumi Valmierā, Vidzemē. Pakalpojumu ar bērna sēdeklīti lūdzu pieteikt iepriekš!

"Halksmen", IK, TAXI Gulbene

Nākotnes 2-3, Gulbene, Gulbenes n., LV-4401
Apraksts: Taksometru pakalpojumi visu diennakti. Taksometrs 00-24 - mobilais tālrunis 29833333, 23888823.
ZL.LV iesaka

"Sos Taxi", IK, diennakts taksometrs

Sūru 2, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Diennakts taksometra pakalpojumi Kuldīgā un apkārtnē. Piedāvājam pasažieru pārvadājumus kvalitatīvos un jaunos auto. Pieredzējuši šoferi ar komfortu nogādās Jūs galamērķī precīzi paredzētajā laikā! Zvani!
ZL.LV iesaka

"2 ABC Taxi"

Ziedu 2, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: „2 ABC Taxi” nodrošina ar taksometra pakalpojumiem Talsos un novadā. Pēc pieprasījuma arī Kurzemē un Latvijā. Vairāk kā 20 gadu pieredze pasažieru pārvadājumos.

Pārcelšanās24.lv, Uzticamākais pārvākšanās serviss Latvijā un Eiropā

Pārvākšanās serviss. Būvmateriālu piegāde 👍
F.Brīvzemnieka 14-11, Rīga, LV-1004
Mēs piedāvājam::
  ✓ Pārcelšanās serviss ✓ Biroju pārvietošana ✓ Mēbeļu pārvešana/pārvietošana ✓ Mēbeļu montāža ✓ Starptautiskā pārcelšanās ✓ Loģistika ✓ Kastu noma ✓ Mēbeļu/sadzīves tehnikas utilizācija ✓ Kravas taksometrs

"Komanda24", SIA. Latvijā lielākais pārvākšanās serviss

Laba cena – kvalitatīvs pakalpojums – Komanda24🤝
Mūkusalas 72, Rīga, LV-1004
Mēs piedāvājam:
  ✓ Pārcelšanās serviss ✓ Mēbeļu pārvešana ✓ Būvmateriālu piegāde ✓ Biroju pārvešana ✓ Mantu transportēšana ✓ Krāvēju pakalpojumi ✓ Mēbeļu montāža ✓ Starptautiska pārvākšanās ✓ Loģistika ✓ Kastu noma/ boxrent ✓ Sadzīves/ bioloģisko atkritumu izvešana ✓ Būvgružu izvešana ✓ Kravas taksometrs

"MoversLV", SIA

A.Čaka 147, Rīga, LV-1012
Pakalpojumi:
  ✓ Pārvākšanās ✓ BoxRent ✓ Noliktava ✓ Montāža
Mūsu spēks:
  ✓ Ievērojama pieredze ✓ Profesionāla komanda ✓ Inteliģenta attieksme ✓ Moderns aprīkojums un atbilstoši materiāli ✓ Individuāla pieeja ✓ Pakalpojumu nodrošināšana arī brīvdienās ✓ Plaša ģeogrāfija - visa Eiropa ✓ Vairāki simti apmierinātu klientu ✓ "Ērti, ātri un rūpīgi!"

"D.C.S.", SIA, Pārcelšanās serviss

Biroju un dzīvokļu pārcelšanās!
Austuves 3a, Rīga, LV-1063
Starptautiskā pārcelšanās: Pārcelšanās uz citu valsti vienmēr sarežģīta. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir uzticēt šo procesu mūsu kvalificētajiem darbiniekiem. Starptautiskā pārvietošana ietver šādus pakalpojumus:
  ✓ lietu iepakošana mūsu piedāvātajos iepakojumos; ✓ iekraušana kravas automašīnā, konteineros vai koka kastēs; ✓ sūtījuma muitas apskates procedūras, ja nepieciešams; ✓ pēc nepieciešamības piegāde uz noliktavu, ostu, lidostu; ✓ transports – autotransports, jūras transports, gaisa transports; ✓ sūtījumu saņemšana no noliktavām, lidostas vai ostas; ✓ sūtījuma atmuitošanas pakalpojumi, ja nepieciešams; ✓ piegāde uz klienta jauno adresi un izkraušana; ✓ mantu izpakošana un izlietotā iepakojuma savākšana; ✓ papildu pakalpojumi - mēbeļu montāža, mantu pagaidu glabāšana, mākslas darbu un antikvāru lietu speciāla iepakošana un transportēšana.

Mapon autoparku vadība

Pieejamas attālinātas konsultācijas
Krasta 44, Rīga, LV-1003
Apraksts: Mapon ir viens no vadošajiem uzņēmumiem GPS izsekošanas un autoparku vadības tehnoloģiju jomā Baltijā un Skandināvijā. Mūsu sistēma ir palīdzējusi mūsu klientiem visā pasaulē izsekot vairāk nekā 13 miljardus kilometru. Mapon piedāvā: GPS izsekošanu, degvielas kontroli, temperatūras uzraudzību, attālinātu digitālā tahogrāfa datu lejupielādi un analīzi, autoparka efektivitāti, vadītāja braukšanas analīzi u.c. risinājumums. Ērta uzņēmuma transportlīdzekļu rezervācijas un pārvaldības sistēma. Mapon šobrīd ir vairāk nekā 9000 klientu, kuriem kopā uzstādītas vairāk nekā 80 000 iekārtu. Sistēma tiek nepārtraukti attīstīta, tāpēc mūsu klienti var vienmēr būt droši, ka viņu rīcībā ir visjaunākie un efektīvākie autoparka vadības rīki.
ZL.LV iesaka

"Kravas taksometrs.lv"

K.Valdemāra 111, Rīga, LV-1013
Kravu pārvadājumi, kravas transporta pakalpojumi . Krāvēju pakalpojumi , krāvēji. Transporta pakalpojumi , kravu pārvadājumi.

"Grivika", IK

Lielā 24-29, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā. Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

"Galora", SIA

"Gravas", Daugmales p., Ķekavas n., LV-2124
Apraksts: Mēs esam profesionāla komanda, kas nodrošina pārvākšanās servisu gan Latvijā, gan citur Eiropā. Pārcelšanās procesam nav jābūt nepatīkamai, stresa pilnai pieredzei. Mūsu nepārspējamais ‘BaltiCimdi’ pārvākšanās serviss un komanda nodrošinās Jūsu pārvākšanos ar pēc iespējas mazāku troksni, augstākās klases iepakojuma un aizsardzības materiāli nodrošinās iedzīves drošu pārvietošanu.Mūsu mērķis ir katram mūsu klientam sniegt augstākā līmeņa servisu. Katram pasūtījumam nodrošinām individuālu pieeju, kas nodrošina darbu izpildi kvalitatīvi un noteiktajos termiņos.

"JP Transfers", SIA, pārvākšanās serviss un piegāžu pakalpojumi

Jaunpiebalga, Gaujas 48b-2, Jaunpiebalgas p., Cēsu n., LV-4125
Apraksts: SIA "JPTransfers" pārvākšanās serviss un piegāžu pakalpojumi ar ienešanu un montāžu!
ZL.LV iesaka

"Latvijas nacionālais metroloģijas centrs", SIA, Daugavpils nodaļa

Sakņu 16/18, Daugavpils, LV-5401
Apraksts: LNMC misija ir sniegt klientam visaugstākās kvalitātes profesionālus un precīzus metroloģijas pakalpojumus, lai aizsargātu iedzīvotājus no neprecīzu mērījumu radītajām sekām. Mūsu klienti var būt pārliecināti par visaugstāko pakalpojumu kvalitāti un precizitāti, jo LNMC speciālisti ir ieguvuši specifisku izglītību, stažējas ārvalstīs, kā arī veiksmīgi piedalās starptautiskajās starplaboratoriju salīdzināšanās - tādā veidā apliecinot savu kompetenci.
ZL.LV iesaka

"Latvijas nacionālais metroloģijas centrs", SIA

K.Valdemāra 157, Rīga, LV-1013
Apraksts: LNMC misija ir sniegt klientam visaugstākās kvalitātes profesionālus un precīzus metroloģijas pakalpojumus, lai aizsargātu iedzīvotājus no neprecīzu mērījumu radītajām sekām. Mūsu klienti var būt pārliecināti par visaugstāko pakalpojumu kvalitāti un precizitāti, jo LNMC speciālisti ir ieguvuši specifisku izglītību, stažējas ārvalstīs, kā arī veiksmīgi piedalās starptautiskajās starplaboratoriju salīdzināšanās - tādā veidā apliecinot savu kompetenci.