Taksometru pakalpojumi, visā Latvijā

Drukāt
1

TAXI ParkCab, Diennakts taksometrs 20120777

Kurbada 4, Rīga LV-1009
TAXI ParkCab SIA papildus pakalpojumi:: Jums ir iespēja zvanīt un sarunāt taksometru uz noteiktu laiku (piesakot taksometru (taksi) iepriekš), uzzināt ceļojuma, brauciena izcenojumu. Apraksts: Diennakts taksometru pakalpojumi, Taksis, TAXI, taksometrs 00-24 tel. +371 20120777. Diennakts taksometrs Rīgā un ārpus Rīgas, Rīgas robežas. "ParkCab Taxi" sniedz pakalpojumus pasažieru pārvadāšanā. Mūsu autovadītāji labprāt jūs aizvedīs uz norādīto galamērķi! Ja jums ir nepieciešams izsaukt taksometru uz noteiktu laiku - mēs jums palīdzēsim! Esam arī oficiālie Yandex Taxi partneri Latvijā un pārstāvam pakalpojumu izsaukumu Yandex Taxi, zvanot +371 20120777.
ZL.LV iesaka
2

Taxi Ventspils MS-VR IK

Turpinām strādāt klātienē!
Kuldīgas 5, Ventspils LV-3601
Par uzņēmumu: Taksometru pakalpojumu nozarē mēs esam jau kopš 1997.gada. Veicam vieglo taksometru pārvadājumus Ventspils pilsētā, Ventspils novadā, kā arī izbraucam ārpus Ventspils novada, lai nogādātu mūsu klientus to izvēlētajā galamērķī. Šis galapunkts var būt jebkurā vieta Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām.

Jūrmalas Taxi

Ceriņu 32-36, Jūrmala, LV-2015
Apraksts: Taxi, taksometrs, taksometra pakalpojumi, taksi, taksometru izsaukšana Jūrmalā.

TAXI TUKUMS, IK AB Aija

E.Veidenbauma 4-4, Tukums LV-3101
Pakalpojumi:
    ✓ Diennakts taksometru pārvadājumi ✓ Taksometri ar diviem šoferiem ✓ Reklāma uz taksometriem
Par uzņēmumu: IK "AB Aija" jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina kvalitatīvus un cenas ziņā pieejamus taksometru pakalpojumus Tukumā un tā apkārtnē, nepieciešamības gadījumā sniedzot transporta pakalpojumus visā Latvijas teritorijā un pat ārpus tās. Taksometra pārvadājumi tiek veikti jebkurā diennakts laikā, bez brīvdienām. Tāpat tiek piedāvāti arī taksometri ar diviem šoferiem, lai nogādātu mājās arī klienta automašīnu. Savukārt uzņēmumiem ir iespēja izvietot reklāmu uz "AB Aija" automašīnām.

Sos Taxi, IK, diennakts taksometrs

Sūru 2, Kuldīga LV-3301
Apraksts: Diennakts taksometra pakalpojumi Kuldīgā un apkārtnē. Piedāvājam pasažieru pārvadājumus kvalitatīvos un jaunos auto. Pieredzējuši šoferi ar komfortu nogādās Jūs galamērķī precīzi paredzētajā laikā! Zvani!

Dimanta Taxi, SIA

Praulienas 6-59, Rīga LV-1021
Apraksts:

Dimanta TAXI ir uzņēmums ar izcilu apkalpošanu, kur tiek domāts par klienta ērtībām. Dimanta TAXI piedāvā nogādāt uz mājām ne tikai klientu, bet arī viņa mašīnu, jo pēc klienta var atbraukt ar diviem šoferiem. "DIMANTA TAXI" SIA piedāvā arī diennakts auto evakuatora pakalpojumus.

ZL.LV iesaka

KarLux, SIA, Komisijas veikals MĒBELES

Strādājam# Precesno Vācijas Norvēģijas
Brīvības 77, Gulbene LV-4401
Apraksts:

Komisijas veikals - MĒBELES. TRANSPORTA, PIEKABJU UN KEMPERU NOMA. TAXI PAKALPOJUMI.

ZL.LV iesaka

TAXI Madona

Madona, Madonas n., LV-4801
Taksometru pakalpojumi
ZL.LV iesaka

Fortūna 2, SIA, TAXI

Zvaniet droši - turpinām darbu 24/7 !
Kuldīgas 5, Ventspils LV-3601
Apraksts:

Strādājam 365 dienas gadā! 24 stundas katru dienu! Bez brīvdienām,  arī svētkos!

Taksometri, taxi, taksometra pakalpojumi Ventspils, Ventspilī, Lavijā, Kurzemē, Lietuvā, Igaunijā.

AAB Transport, SIA

G.Apiņa 10a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: 00 - 24 taksometra pakalpojumi Valmierā, Vidzemē. Pakalpojumu ar bērna sēdeklīti lūdzu pieteikt iepriekš!

TaxiGaisma

Rīgas 26, Valmiera LV-4201
Apraksts:

"Taxigaisma", SIA sniedz diennakts taksometra pakalpojumus  Valmierā, Smiltenē, Valkā, Cēsīs, Limbažos.

 

2 ABC Taxi

Ziedu 2, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: „2 ABC Taxi” nodrošina ar taksometra pakalpojumiem Talsos un novadā. Pēc pieprasījuma arī Kurzemē un Latvijā. Vairāk kā 20 gadu pieredze pasažieru pārvadājumos.
ZL.LV iesaka

Pārcelšanās24.lv, Uzticamākais pārvākšanās serviss Latvijā un Eiropā

Izdevīgi, rūpīgi, pieejami 24/7 - Pārcelšanās24.lv 🤝
F.Brīvzemnieka 14-11, Rīga LV-1004
Mēs piedāvājam::
    ✓ Pārcelšanās serviss ✓ Biroju pārvietošana ✓ Mēbeļu pārvešana/pārvietošana ✓ Mēbeļu montāža ✓ Starptautiskā pārcelšanās ✓ Loģistika ✓ Kastu noma ✓ Mēbeļu/sadzīves tehnikas utilizācija ✓ Kravas taksometrs
ZL.LV iesaka

Komanda24, SIA, Latvijā lielākais pārvākšanās serviss

Laba cena – kvalitatīvs pakalpojums – Komanda24🤝
Mūkusalas 72, Rīga LV-1004
"Komanda24" nodrošina pilnu risinājumu ciklu, ātru darbu izpildi un izdevīgas cenas.:
    ✓ Bezmaksas konsultācijas un cenu plāna sastādīšana. ✓ Pārvākšanās serviss privātpersonām, uzņēmumiem, ražošanas uzņēmumiem un birojiem. ✓ Pārvākšanās serviss arī brīvdienās klientam izdevīgākajā laikā. ✓ Pārvākšanās serviss gan Latvijā, gan visā Eiropā. ✓ Pilns risinājumu cikls: plānošana, risinājumu izstrāde, nepieciešamās dokumentācijas kārtošana, krāvēju pakalpojumi, demontāža un montāža, mantu iepakošana, kā arī transporta pakalpojumi. ✓ Ļoti uzmanīga attieksme pret jebkuru klienta mantu, kuru nepieciešams transportēt. ✓ Izdevīgas cenas. ✓ Individuāla pieeja katrai situācijai.

Izvēloties Komanda24 pārvākšanās servisa pakalpojumus, jūs varat būt droši, ka pakalpojumus sniedz profesionāļu komanda, kurai pieejami labākie tehniskie risinājumi.

D.C.S., SIA, Pārcelšanās serviss

Biroju un dzīvokļu pārcelšanās!
Austuves 3a, Rīga LV-1063
Starptautiskā pārcelšanās: Pārcelšanās uz citu valsti vienmēr sarežģīta. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir uzticēt šo procesu mūsu kvalificētajiem darbiniekiem. Starptautiskā pārvietošana ietver šādus pakalpojumus:
    ✓ lietu iepakošana mūsu piedāvātajos iepakojumos; ✓ iekraušana kravas automašīnā, konteineros vai koka kastēs; ✓ sūtījuma muitas apskates procedūras, ja nepieciešams; ✓ pēc nepieciešamības piegāde uz noliktavu, ostu, lidostu; ✓ transports – autotransports, jūras transports, gaisa transports; ✓ sūtījumu saņemšana no noliktavām, lidostas vai ostas; ✓ sūtījuma atmuitošanas pakalpojumi, ja nepieciešams; ✓ piegāde uz klienta jauno adresi un izkraušana; ✓ mantu izpakošana un izlietotā iepakojuma savākšana; ✓ papildu pakalpojumi - mēbeļu montāža, mantu pagaidu glabāšana, mākslas darbu un antikvāru lietu speciāla iepakošana un transportēšana.

Mapon autoparku vadība

Pieejamas attālinātas konsultācijas
Krasta 44, Rīga LV-1003
Apraksts:

Mapon ir viens no vadošajiem telemātikas nozares uzņēmumiem Ziemeļeiropā, specializējoties autoparka pārvaldības risinājumu un izsekošanas iekārtu izstrādē. Darbojoties nozarē jau kopš 2006. gada, Mapon daudzfunkcionālā platforma ir palīdzējusi izsekot vairāk nekā 22 miljardus kilometru sešos kontinentos. Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst tādi risinājumi kā GPS izsekošana un maršuta plānošana, vadītāja braukšanas analīze, temperatūras uzraudzība un degvielas lietojuma kontrole, autoparka uzturēšana un efektivitāte, transportlīdzekļu koplietošana un tehniskā stāvokļa pārbaude, digitālās veidlapas un darba laika uzskaite, kā arī attālināta digitālā tahogrāfa datu lejuplāde un analīze. Mapon platforma nodrošina integrācijas arī ar dažādām papildiekārtām, piedāvājot video tiešraides un notikumu fiksēšanu, savienojumu ar populārākajām maksas ceļu sistēmām (eTOLL integrācija), objektu izsekošanu ar Bluetooth tehnoloģijas palīdzību, kā arī datu apmaiņu ar citām vadošajām loģistikas un IT sistēmām. Mapon lietotāju lokā šobrīd ir vairāk nekā 20 000 klientu, kuriem kopā esam uzstādījuši vairāk nekā 145 000 iekārtas. Mūsu radītie risinājumi palīdz ietaupīt resursus, kā arī nodrošināt efektīvu autoparka pārvaldību.

Kravas taksometrs.lv

K.Valdemāra 111, Rīga, LV-1013
Kravu pārvadājumi, kravas transporta pakalpojumi . Krāvēju pakalpojumi , krāvēji. Transporta pakalpojumi , kravu pārvadājumi.

Galora, SIA

"Gravas", Daugmales p., Ķekavas n., LV-2124
Apraksts: Mēs esam profesionāla komanda, kas nodrošina pārvākšanās servisu gan Latvijā, gan citur Eiropā. Pārcelšanās procesam nav jābūt nepatīkamai, stresa pilnai pieredzei. Mūsu nepārspējamais ‘BaltiCimdi’ pārvākšanās serviss un komanda nodrošinās Jūsu pārvākšanos ar pēc iespējas mazāku troksni, augstākās klases iepakojuma un aizsardzības materiāli nodrošinās iedzīves drošu pārvietošanu.Mūsu mērķis ir katram mūsu klientam sniegt augstākā līmeņa servisu. Katram pasūtījumam nodrošinām individuālu pieeju, kas nodrošina darbu izpildi kvalitatīvi un noteiktajos termiņos.

Grivika, IK

Lielā 24, Jelgava LV-3001
Apraksts: Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā. Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

PRIME AUTO RENT, SIA

Grostonas 12-46, Rīga LV-1013
Piedāvājam::
    ✓ Automašīnu nomas pakalpojumus ✓ Mikroautobusu nomu ✓ Ilgtermiņa auto nomu ✓ Auto nomu ar izpirkuma tiesībām

Mūsu nomas pakalpojumi ir pieejami ikvienam, to noteikumi ir ērti un labi saprotami. Vairāk informācijas - mūsu mājaslapā vai sazinoties ar mums!