Biedrība, visā Latvijā

Drukāt

Latvijas Apbedītāju asociācija, biedrība

Ģertrūdes 58, Rīga LV-1011
Apvieno informāciju par uzņēmumiem, kas nodarbojas ar apbedīšanas pakalpojumiem, informācija, konsultācijas. Apbedīšana, apbedīšanas asociācija.

Latvijas Kinoloģiskā federācija

Elijas 21, Rīga LV-1050
Latvijas kinoloģijas federācija nodarbojas ar:: ✓ šķirnes suņu audzēšanu ✓ izstāžu, sporta sacensību organizāciju ✓ suņu apmācību ✓ ar darbības profilu saistītu kursu organizāciju Par mums: Latvijas kinoloģijas federācija (LKF) ir dibināta 1974. gadā kā Rīgas suņu audzētāju biedrība. Tagadējo nosaukumu iegūst 1993. gadā. LKF ir lielākā kinoloģijas organizācija Latvijas Republikā, apvieno 36 suņu audzētāju klubus, 2004. gadā reģistrēta arī kā izglītības iestāde. Latvijas kinoloģijas federācija kopš 1996. gada darbojas Starptautiskās kinoloģijas federācijas (FCI) sastāvā, 2005. gadā kļuvusi par tās pilntiesīgu biedru, ir arī Amerikāņu Kennel Kluba (AKC) sadarbības partneris.

Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija (LASUA)

Vietalvas 5-12.kabinetā, Rīga LV-1009
Misija:

LASUA misija ir pārstāvēt savu biedru ekonomiskās, sociālās un profesionālās intereses, sekmējot sociāli atbildīgu atkritumu saimniecības uzņēmumu kompleksu attīstību Latvijā. Mēs aktīvi aizstāvam savu biedru intereses un esam vienīgā profesionālā organizācija, kas pārstāv atkritumu apsaimniekošanas nozari attiecībās ar valsts institūcijām. 

ZL.LV iesaka

Solis TV

Brīvības 222, Jēkabpils LV-5201
Raidījumi:: ✓ Liecības par atkarībām ✓ Intervijas par ģimenes dzīvi  ✓ Bībeles skaidrošana  ✓ Liecības par dziedināšanu  ✓ Liecības par depresiju. Apraksts:

Studijas “Solis” galvenais uzdevums – palīdzēt cilvēkiem spert pirmo soli pretī Dievam. Soli, kurš no tumsības ved pretī gaismai. Lūgt cilvēkiem aizdomāties par dzīvi un mūžību… Dievkalpojumi notiek katru svētdienu 10:00 un 13:00 Brīvības ielā 222, Jēkabpilī. Pirms nākšanas lūgums pieteikties, jo vietu skaits ir ierobežots. 

Raidījumus veido Mācītājs Andris Opengeims. Šobrīd kalpo draudzē Uzvara Jēkabpilī,Brīvības ielā 222(Dievkalpojumi Svētdien.plkst.10.00,Otrdienās plkst.18.00 un piektdienās 18.00).Andris sniedz individuālās konsultācijas par dvēseles lietām.

Viss, kas uz šo mirkli mums ir, ir Dieva dots. Bet mēs Viņam esam atdevuši savas sirdis un dzīvi.

Mūsu vēlēšanās ir iepazīstināt ar vien vairāk cilvēkus ar Visuvareno Dievu, zemes un debess Radītāju. Solis TV veidotie raidījumi motivē izmainīt cilvēka dzīvi-atbrīvoties no dažādām atkarībām(pornogrāfija,alkohols,smēķēšana un azartspēles).

Solis TV komanda ieraksta cilvēku liecības un intervē pārus par attiecībām ģimenē. Solis TV veido arī atsevišķus raidījumus par tēmām,atbildot uz cilvēku jautājumiem par svarīgajiem dzīves jautājumiem, pamatojoties uz Bībeli.

KasTe, tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs

Āraiši , Drabešu pagasts LV-4101
Pakalpojumi::

 

Meistarklases

 

Pulciņi:: ✓ aušana ✓ keramika ✓ rotu gatavošana ✓ Mūzikas instrumentu un koka darbnīca ✓ Pastalu darināšanas darbnīca ✓ Stikla apgleznošanas darbnīca Apraksts:

Biedrība “Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs “KasTe”” ir ar mērķi izzināt un pētīt latviešu tautas tradīcijas, materiālo un nemateriālo latviešu kultūras mantojumu, kā arī popularizēt to gan Latvijā, gan tālu aiz tās robežām.

Pie mums ir iespējams apgūt kokļu spēli, jostu aušanas pamatus, pastalu izgatavošanu, stikla apgleznošanu, rotu kalšanu, kokļu izgatavošanu un citas noderīgas prasmes. Apmeklētājiem tiek piedāvāta ekskursija seno mūzikas instrumentu pasaulē, kā arī iepazīstinām ar vilnas pārstrādi – no aitas līdz audumam.

Fiziski darbojamies gan Cēsīs, gan Amatas novada Drabešos – Drabešu muižas Amatu mājā – muzicējam, organizējam izstādes, koncertus un festivālus, izglītojam citus pasākumos, semināros, pulciņos un meistarklasēs, kā arī dibinām kultūras sakarus ar citām valstīm.

Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija, biedrība

Pērses 14-8, Rīga LV-1011
Informācija par poligrāfijas uzņēmumiem un to piedāvātajiem pakalpojumiem, uzņēmumu sadarbības koordinēšana, nozares eksperti, Žurnāls IESPIEDGRAFIKA, Drukas un mediju tehnoloģiju klasteris.

Labdarības veikals, ASJA

Rīgas 14-2.st., Baloži, Ķekavas n., LV-2112
Apraksts:

Aicinām gūt prieku un dāvāt to, palīdzot citiem! Gūstiet pozitīvas emocijas, iepērkoties mūsu veikalā ASJA. Kurā ir plašs piedāvājumā ar bērnu un pieaugušo apģērbi un apavi, rotaļlietas, dažādas mājlietas, traukus, antīgus priekšmetus. Pie mums Jūs atradīsiet plašu sortimentu, zemas cenas un atsaucīgus pārdevējus.Veikalos var iegādāties organizāciju un privātpersonu ziedotās mantas un priekšmetus, kā arī vietējo mākslinieku (invalīdu, pensionāru, jauno māmiņu) izstrādājumus par zemākām cenām. Ar savu pirkumu Jūs atbalstiet Labdarības projektus.

Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība

Andreja 7/9, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Kopš 1997. gada VDzAB ir Latvijas Kinoloģiskās Federācijas sastāvā un caur to FCI sistēmā, kas ir pasaules lielākā un cienījamākā kinoloģiskā organizācija. VDzAB biedri ir suņu audzētāji un entuziasti no visas Latvijas, ne tikai no Ventspils un apkārtnes. Lai izstāžu ringos izietu labi sagatavoti suņi, darbs tiek sākts jau ar maziem kucēniem. Biedrībā darbojas “Mazā suņu skola".

Redzi mani, Rīgas vājredzīgo un neredzīgo biedrība

Avotu 31, Rīga, LV-1009
Apraksts: Rīgas Vājredzīgo un Neredzīgo biedrības "REDZI MANI" misija ir apvienot cilvēkus ar redzes traucējumiem un viņu atbalstītājus, motivēt viņus līdzdarboties pilsoniskas sabiedrības veidošanā, veicināt cilvēku ar redzes traucējumiem dzīves kvalitātes uzlabošanos un iekļaušanos sabiedrībā, pārstāvēt šo cilvēku intereses valsts, pašvaldības un citās institūcijās, kā arī veicināt izglītības, nodarbinātības un vides pieejamības jautājumu risināšanu, aktīvi darbojoties pašiem cilvēkiem ar redzes traucējumiem, viņu atbalstītājiem un citiem sabiedrības pārstāvjiem.
ZL.LV iesaka

Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācija

Šmerļa 1-4.st., Rīga LV-1006
Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociācija. Elektroenerģētikas attīstības veicināšana, standartizācija un akreditēta personāla sertifikācija. Elektrodrošības noteikumu pārbaude un personālā sertifikācija.

LZRA Izglītības centrs, SIA

Pulkveža Brieža 15-7, Rīga, LV-1010

Izmanto mācību iespēju LZRA izglītības centrā! Visplašākais E-semināru piedāvājums. E-semināru ieraksti. Mācības klātienē un neklātienē tiešsaistē:

✓ grāmatvedībā; ✓ nodokļu jautājumos; ✓ revīzijā; ✓ biznesa vadībā; ✓ tiesībās. ✓ datorprogrammas JUMIS kursi ✓ digitālā grāmatvedība ✓ mācības pieaugušajiem

Saiva, Tautas mākslas biedrība

Dārza 4/8, Liepāja LV-3401
"Saiva" meistardarbnīcas: ✓ Klūgu pinumi - Meistare Antra Kalēja ✓ Dzintara rotas - Skaidrīte Vasiļeviča ✓ Keramikas darbnīca - Ilze Eniņa ✓ Sveču darbnīca - Indra Grūdupa ✓ Aušanas darbnīca - Audējas Zenta Dzērvēna un Anna Saukante ✓ Rokdarbu un aušanas darbnīca - Ira Cīrule ✓ Drēbnieka darbnīca - Drēbniece Sarmīte Dreimane ✓ Tekstilmozaīkas ( Patchwork) darbnīca - Dzintra Bitēna ✓ Tekstilizstrādājumu darbnīca - Sandijas Brikmanes SANDtextile darbnīca ✓ Ādas rokdarbu darbnīca - Sanita Zandere, SZ Handmade ✓ Tautas tērpu darināšanas darbnīca - Agnese Polovenko ✓ Rotkaļu darbnīca - Meistari Andris Grebis, Kaspars Laugalis, Jānis Bunka, Roberts Mežainis  

Latvijas Samariešu apvienība

Katoļu 22, Rīga LV-1003
Par mums: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem. Samarieši īsteno vai līdzdarbojas daudzos labdarības un sociālā atbalsta projektos, kā arī nodrošina izglītības, sociālos un medicīnas aprūpes pakalpojumus Latvijā.

Kuldīgas rajona mednieku un makšķernieku biedrība, Šautuve

"Šautuve" , Rumbas pagasts LV-3301
Apraksts: Birojs atrodas Kuldīgā, Liepājas 63A, bet šautuve Rumbas pagastā.

Zemgales sēta-Evērti, biedrība

"Everti" , Bārbeles pagasts LV-3905
Apraksts: 19. gs otrās puses zemnieku sētas ansamblī, seno ēku ieskauts ir latvisko tradīciju pirts komplekss, kurā tiek piedāvāti senie pirts rituāli: pirtīžas, līgavas muguras mazgāšana, vīru spēka pirts, ieņemšanas laites, kā arī jaunā laika ieražas: dzimšanas dienas rituāls, iniciāciju ceremoniju pirtis. Evērtos tiek svinētas Saules gadskārtas. Otrajās augusta brīvdienās tiek organizēts plaša mēroga brīvdabas festivāls "Laika Rata pietura Evertos". Tiek organizēti Puišu-Vīru, Meitu-Sievu pārejas senīgie rituāli (vecmeitu un vecpuišu ballīšu vietā), Līdzināšanas (kāzu) rituāls īpašā Saules spēka aplī. Gan grupām, gan individuāli tiek piedāvāta rosīga meistardarbnīca "Veselība paša rokās". Iespēja uzzināt un izmēģināt dzintara unikālās īpašības, sasiet savu īpašo pirts slotu, pagatavot zāļu sāli, izmēģināt kārklu slotiņu ritmošanas masāžu, noslēgumā īpašs uguns rituāls ar grupas izvēlētu nodomu, izmantojot dzintara putekļus un dažādus ritma instrumentus.

Dižvanagi: Baltijas Rehabilitācijas centrs, SIA

K.Barona 14, Liepāja LV-3401
Apraksts: Dižvanagi. Tā ir komanda. Kura atsakās nevarēt. Biedrība „Dižvanagi” ir dibināta 2008. gadā, par galvenajiem mērķiem jeb darbības virzieniem nosakot rehabilitācijas un socializācijas programmu īstenošanu bērniem ar invaliditāti un atbalsta sistēmas veidošanu šo bērnu ģimenēm. 2009. gada 23. jūlijā saskaņā ar Latvijas Republikas Finanšu ministrijas lēmumu Nr. 187 biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss. 2011. gada 12. maijā saņemta Sociālo pakalpojumu Reģistra apliecība Nr. 746.

Rāmavas muižas misijas centrs, biedrība

Rāmava, Rāmavas 9, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2111
Biedrības, nodibinājumi

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Samariešu atbalsts mājās

Krasta 1, Balvi LV-4501
Apraksts: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem.

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Samariešu atbalsts mājās, Vidzemes nodaļa

Ūdens 2c, Valmiera LV-4201
Apraksts: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem.

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Samariešu atbalsts mājās, Kurzemes nodaļa

Dzirnavu 18, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem.