Celtniecība un remonts

Drukāt
Banner 1050x80

OMRA, SIA, Filiāle

Murjāņu 1a, Rīga, LV-1024
Celtniecības darbi , celniecība, būvdarbi, būvniecības darbi , ēku celtniecība, māju būvniecība, pamatu likšana, grīdas segumu ieklāšana, sienu un gristu izlīdzināšana, flīzēšana, flīzēšanas darbi , krāsošanas Apraksts: Uzņēmums OMRA nodarbojas ar celtniecības un apdares darbu veikšanu, un specializējas privātmājās. Piedāvājam visu veidu renovācijas darbus- flīzēšanas darbi, krāsošanas darbi, iekštelppu pārbūve, rekonstrukcija, kosmētiskais remonts, kapitālais remonts.

Darts Serviss, SIA, PVC, stikla, alumīnija konstrukcijas

PVC stikla alumīnija konstrukcijas
Stabu 56-604, Rīga LV-1011
Apraksts: SIA „Darts Serviss” daudzus gadus specializējas daudzveidīgu konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā, izmantojot stiklu – gan kā paredzēts lietot, gan arī pa materiālu veidiem, ko izmanto kopā ar stiklu. Lielā pieredze, kas uzkrāta firmas „Darts Serviss” pastāvēšanas laikā, ļauj mūsu ražošanas iecirknim un speciālistiem, kas nodarbojas ar montāžas darbiem, risināt pasūtītāja uzstādītos uzdevumus ieplānotajos termiņos un augstā kvalitātē. Turklāt vienmēr tiek lietoti pazīstamu ražotāju droši sertificēti materiāli.

Pārklājums, SIA, LDE LINING

Krasta 103, Rīga LV-1019
Apraksts: Poliuretāna Hidroizolācijas membrānu un poliuretāna pārklājumu uzklāšana un poliuretāna, akrila, epoksīda grīdas pārklājumu materiālu uzklāšana, materiālu ieklāšana. Hidroizolācijas darbi, uzklāšanas, ieklāšanas serviss. Poliuretāna putu , Poliuretāna materiālu, poliuretāna elastomēra uzklāšana, ieklāšana, bezputekļu abrazīvā tīrīšana, metāla, metālizstrādājumu. Smilšu strūkla, slapjā smilšu strūkla, bezputekļu smilšu strūkla. Smilšu strūklas tīrīšana, notīrīšana. Tiešais LDE LINING oficiālais GRACO dīleris. Latvija.

EXTRA saimnieks SIA, nekustamā īpašuma apkalpošana, pārvaldīšana

Maskavas 322, Rīga LV-1063
Galvenie pakalpojumi:: ✓ Nekustamā īpašuma, pārvaldīšana - personīgais pārvaldnieks ✓ Dzīvojamo māju  ēku apkalpošana, uzturēšana, sakopšana ✓ Telpu, teritoriju ikdienas uzkopšana, mazgāšanas darbi ✓ Inženiertehniskais serviss un remontdarbi ✓ Ikdienas uzkopšanas darbi ✓ Zāles pļaušana ✓ Lapu savākšana ✓ Apzaļumošana un labiekārtošana ✓ Jumtu, notekreņu tīrīšana ✓ Logu un fasādes mazgāšana ✓ Teritoriju, apbūves gabalu, ēku teritorijas sakopšana ✓ Būvlaukumu zemes darbi, pēc remonta uzkopšana ✓ Sniega tīrīšana un izvešana ✓ Santehniķis, elektriķis 24/7, santehniķa pakalpojumi, elektriķa pakalpojumi ✓ Avārijas dienests 24/7 ✓ Dezinfekcija ✓ Energoefektivitātes risinājumi, ieteikumi
ZL.LV iesaka

GGBK, SIA

Rīgas 78, Saulkrasti LV-2160
Apraksts:

Celtniecības un remonta darbi. Fasādes. Jumtu darbi, materiāli, segumi.

Ramkons, SIA

Mārkalnes 11 k.2, Rīga LV-1024
Priekšrocības: SIA "Ramkons" pastāvīgi paplašina aku grodu sortimentu, kā arī izgatavo grodus pēc pasūtītāja projekta dokumentācijas prasībām un rasējumiem. Tiek izgatavoti dažāda augstuma un diametra izstrādājumi. Tiek piedāvāti grodi ar veidņotu pamatni – "čaulas", kā arī atsevišķi, pastiprinātas pamatnes akām, kuri sastāv no pieciem un vairāk grodiem. Aku pārsegumiem tiek izmantoti dzelzsbetona vāki, arī tie piedāvāti plašā sortimentā, atkarībā no paredzamās slodzes. Jauns produkcijas veids ir lūka vāks no atvieglota, īpaši izturīga dzelzsbetona, kurš nekādā ziņā nav sliktāks par smago čuguna lūku, bet cenas ziņā ir trīs reizes lētāks par to. Pats galvenais kompānijas ieguvums ir saliedēts, ritmiski strādājošs kolektīvs (ap 50 cilvēku), – augsti kvalificēti speciālisti, kuri mīl savu darbu, kuriem ir bagāta pieredze visdažādāko betona un dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā. Mūsu speciālistu kvalifikācija ļauj apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes.

Delta Urban, SIA

Juglas 18, Rīga LV-1064
Apraksts: SIA "Delta Urban" ir produktu Ultra Crete oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši augstas izturības cementa javas maisījumi ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. SIA "Delta Urban" rīcībā ir būvuzraugi un darba vadītāji, kuriem ir sertifikāti šādās būvniecības sfērās: ceļu būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā; ūdens un kanalizācijas sistēmu būvmontāžas darbu vadīšanā un būvuzraudzībā; ēku būvdarbu vadīšanā un ēku būvuzraudzībā; ielu un laukumu būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā; siltumapgādes un ventilācijas sistēmu būvuzraudzībā; darba aizsardzība un drošība.

Stark Demolition Industry, SIA

Kanāla 35b, Rīga LV-1024
Pakalpojumi: ✓ Visa veida demontāžas projektu izstrāde ✓ Tehniskās apsekošanas atzinuma sagatavošana ✓ Individuālu izmaksu tāmes sastādīšana ✓ Izstrādāto projektu saskaņošana un akceptēšana būvvaldēs un citās pašvaldību institūcijās Par mums: SIA "Stark Demolition Industry " ir Būvkomersantu reģistrā reģistrēts uzņēmums, kas dibināts 2011. gadā. Veicam visu veidu un sarežģītības demontāžas un nojaukšanas darbus. Pēc demontāžas sakārtojam teritoriju, būvgružus šķirojam un aizvedam tālākai utilizācijai. Nodrošinām ātru un kvalitatīvu darbu izpildi.

HBS Limited, SIA

Malienas 78-29, Rīga, LV-1064
Celtniecības un remonta darbi , apdares darbi , remontdarbi, remonts, celtniecības darbi , celtniecība, , celtniecības un remonta darbi , celtniecības uzņēmums, dzīvokļa remonts, cik maksā dzīvokļa remonts,

Solidex, SIA

Juglas 2e-20, Rīga, LV-1024
izmaksas m2, kapitālā remonta izmaksas, celtniecības firmas, celtniecības darbi , celtniecības darbu , celtniecības un remonta darbi , celtniecības uzņēmums, dzīvokļa remonts, cik maksā dzīvokļa remonts,

CLT-1, SIA

Juglas 33, Rīga, LV-1064
Celtniecības un remonta darbi

Diamond Hand, SIA

Juglas 21-30, Rīga, LV-1024
Celtniecības un remonta darbi

Dzega, SIA

Mārkalnes 10, Rīga, LV-1024
Celtniecības un remonta darbi

Demco, SIA

Malienas 78, Rīga, LV-1064
Celtniecības un remonta darbi

Janio, SIA

Brīvības gatve 361, Rīga, LV-1024
Celtniecības un remonta darbi

Renovations, SIA

Ciemupes 2-1, Rīga, LV-1024
Celtniecības un remonta darbi

T birojs, SIA

Murjāņu 7a, Rīga, LV-1024
Celtniecības un remonta darbi

Terement būve, SIA

Veldres 24, Rīga, LV-1064
Celtniecības un remonta darbi

1.projekts, SIA

Baltezera 4-32, Rīga, LV-1024
Celtniecības un remonta darbi

ADK būvniecība, SIA

Vidzemes aleja 7, Rīga, LV-1024
Celtniecības un remonta darbi
Sarakstā pieejami civilās un rūpnieciskās celtniecības pakalpojumu sniedzēji, kuri piedāvā veikt projektēšanas, dokumentu saskaņošanas, būvlaukuma sagatavošanas, celtniecības, siltināšanas, apdares un remonta darbus gan pēc individuālā, gan - organizācijas pasūtījuma.