Celtniecība un remonts

Drukāt
ZL.LV iesaka

Darts Serviss, SIA, PVC, stikla, alumīnija konstrukcijas

PVC stikla alumīnija konstrukcijas
Stabu 56, Rīga, LV-1011
Apraksts: SIA „Darts Serviss” daudzus gadus specializējas daudzveidīgu konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā, izmantojot stiklu – gan kā paredzēts lietot, gan arī pa materiālu veidiem, ko izmanto kopā ar stiklu. Lielā pieredze, kas uzkrāta firmas „Darts Serviss” pastāvēšanas laikā, ļauj mūsu ražošanas iecirknim un speciālistiem, kas nodarbojas ar montāžas darbiem, risināt pasūtītāja uzstādītos uzdevumus ieplānotajos termiņos un augstā kvalitātē. Turklāt vienmēr tiek lietoti pazīstamu ražotāju droši sertificēti materiāli.

Ērgļu nami, SIA

Braslas 16, Rīga, LV-1084
Apraksts: SIA Titāns ir vairāk nekā 25 gadu darba pieredze būvniecības sfērā. Būvniecības procesu vadībā uzņēmums izmanto pašas modernākās metodes , ieskaitot 5D metodiku, kas ļauj izpildīt visus darbus precīzi, punktuāli un laikā. SIA Titāns īpaši specializējas industriālajā būvniecībā. Uzņēmums veic visa veida betona un akmens darbus, hidroizolācijas darbus, klāj visa veida jumtu segumus, veic fasādes un iekšējās apdares darbus.

EXTRA saimnieks SIA, nekustamā īpašuma apkalpošana, pārvaldīšana

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Galvenie pakalpojumi::
    ✓ Nekustamā īpašuma, pārvaldīšana - personīgais pārvaldnieks ✓ Dzīvojamo māju  ēku apkalpošana, uzturēšana, sakopšana ✓ Telpu, teritoriju ikdienas uzkopšana, mazgāšanas darbi ✓ Inženiertehniskais serviss un remontdarbi
✓ Ikdienas uzkopšanas darbi ✓ Zāles pļaušana ✓ Lapu savākšana ✓ Apzaļumošana un labiekārtošana ✓ Jumtu, notekreņu tīrīšana ✓ Logu un fasādes mazgāšana ✓ Teritoriju, apbūves gabalu, ēku teritorijas sakopšana ✓ Būvlaukumu zemes darbi, pēc remonta uzkopšana ✓ Sniega tīrīšana un izvešana ✓ Santehniķis, elektriķis 24/7, santehniķa pakalpojumi, elektriķa pakalpojumi ✓ Avārijas dienests 24/7 ✓ Dezinfekcija ✓ Energoefektivitātes risinājumi, ieteikumi

GGBK, SIA

Rīgas 78, Saulkrasti LV-2160
Apraksts:

Celtniecības un remonta darbi. Fasādes. Jumtu darbi, materiāli, segumi.

ZL.LV iesaka

Dzinno 500, Dimanta zāģēšana

Vējavas 26, Rīga LV-1035
Apraksts: Betona, armēta betona, ķieģeļu un granīta laukakmeņu zāģēšana un urbšana. Darbā tiek izmantoti dimanta griezējinstrumenti. Garantē augstu precizitāti. Pieredze kopš 2007. gada.

PM Plus, SIA

Šmerļa 1, Rīga LV-1006
Papildus darbi, ko piedāvā uzņēmums PM PLUS:

Veicam vietējās kanalizācijas un ūdensvada tīklu izbūves darbus privātmājām. Bioloģiskās attīrīšanas sistēmas. Septiķu sistēmas, rezervuāru un infiltrācijas sistēmu izbūve. Uzstādām iekārtas tikai ar CE sertifikātu. Bezmaksas objekta apsekošana un tāmes sastādīšana pirms darba sākuma. Koka karkasa piebūves, terases, pirts un citu ēku būvniecība.

 

Profdoors, SIA , Ekskluzīvais durvju salons PROFILDOORS

Ekskluzīvais DURVJU salons PROFILDOORS !
Nīcgales 18a, Rīga LV-1035
Apraksts: Profdoors ir moderns, strauji augošs tirdzniecības uzņēmums. Mēs esam iesaistīti stabilā konkurētspējīgu un augstas kvalitātes produktu piegādē vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības organizācijām, būvniecības uzņēmumiem un ražotājiem. Tiek garantēts, ka viss produktu saraksts būs videi draudzīgs. Mūsu uzņēmuma speciālisti vienmēr ar prieku palīdz jums izvēlēties produktu no plaša ieejas metāla, iekšdurvju un furnitūras klāsta.

Ērgļu nami, SIA

A.Deglava 45, Rīga, LV-1035
Apraksts: Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ražo un pārdod zīmolu ULTRAMARIN, SUNNEX, POLYNEX šūnu polikarbonātu. Visbiežāk polikarbonātu izmanto lauksaimniecībā – siltumnīcu būvniecībā, ziemas dārziem un verandām. Pēdējā laikā polikarbonāts tiek izmantots dažādu reklāmu un izstāžu stendu, vitrīnu un paviljonu veidošanai.

Ērgļu nami, SIA

Drošas un skaistas durvis 💯
A.Deglava 45, Rīga, LV-1035
Pakalpojumi:
    ✓ Dažāda veida durvju tirgošanu un ražošanu; ✓ Pulverkrāsošanu; ✓ Plastmasas logus; ✓ Metāla durvju ražošanu; ✓ Uzstādīšanu; ✓ Pandusu ražošanu; ✓ Siltumnīcas
Piedāvājam: PIEDĀVĀJAM VISA VEIDA DURVIS: standarta durvis, metāla durvis pēc pasūtījuma, metāla durvis ar MDF apdari, stiklotas durvis, metāla durvis ar vitrāžu, masīvkoka durvis, iekšdurvis ar rorplates pildījumu, sertificētas ugunsdrošās durvis, tehniskās durvis.

Ērgļu nami, SIA

Zvaigznāja gatve 9-75, Rīga, LV-1082
Celtniecības darbi , Remonts. Ēku būvniecība. remonts. remonta darbi , remontdarbi, apdare, apdares darbi , iekšdarbi, ārdarbi, siltināšana, ēku siltināšana

A.C.I., SIA

Purvciema 26, Rīga, LV-1035
Celtniecības un remonta darbi

ZGGG, SIA

Purvciema 57-35, Rīga, LV-1035
Celtniecības un remonta darbi

VLK 21, SIA

Purvciema 22-12, Rīga, LV-1035
Celtniecības un remonta darbi

Bos celtniecība, SIA

Purvciema 18, Rīga, LV-1035
Celtniecības un remonta darbi

Azis, SIA

Ieriķu 66, Rīga, LV-1084
Celtniecības un remonta darbi

Igatex, SIA

Ieriķu 36, Rīga, LV-1084
Celtniecības un remonta darbi

Juredeko, SIA

Ieriķu 20, Rīga, LV-1084
Celtniecības un remonta darbi

Diamands, SIA

Lielvārdes 123, Rīga, LV-1084
Celtniecības un remonta darbi

Glasol, SIA

Lielvārdes 101-66, Rīga, LV-1084
Celtniecības un remonta darbi

Lateras, IK

Dzelzavas 33-48, Rīga, LV-1084
Celtniecības un remonta darbi
Sarakstā pieejami civilās un rūpnieciskās celtniecības pakalpojumu sniedzēji, kuri piedāvā veikt projektēšanas, dokumentu saskaņošanas, būvlaukuma sagatavošanas, celtniecības, siltināšanas, apdares un remonta darbus gan pēc individuālā, gan - organizācijas pasūtījuma.