Elektronikas remonts, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

ART Autocentrs, SIA, Autoserviss Pļavniekos

Riteņu ģeometrija uz 3D HOFMANN stenda!
Lubānas 82, Rīga, LV-1073
Motoru remonts . Auto diagnostika. Savirze. Ģeneratoru remonts . Autolukturu regulēšana., Starteru, ģeneratoru, starters, ģenerators remonts Rīga, Pļavnieki.
  • 1 Auto remonts, apkope
2

Autoserviss 4U, SIA Auto Pluss

Spīķeru 19/23, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Nemaksā par liekām ekstrām! Tikai kvalitatīvs auto remonts! Autoserviss Liepājas centrā. Auto krāsošana, virsbūves remonts, autostiklu remonts, motoreļļas un to maiņa, kondicionieru uzpilde, piekares diagnostika, elektronikas remonts signalizācijas uzstādīšana, komerbusiņu remonts, sajūga remonts.
  • 2 Auto remonts, apkope

Kiwi Systems, SIA, Elektronikas remonts

Turpinām strādāt klātienē!
Senču 4, Rīga, LV-1012
Mūsu paveiktie objekti: ✓ Liepājas strūklaka Čakstes laukumā. ✓ Strūklakas Rēzeknē. ✓ Strūklaka Jūrmalā pie Dzintaru koncertzāles. ✓ Siguldas strūklaka pretī stacijai. ✓ Strūklaka Kuldīgā. ✓ Strūklakas privātmājām. ✓ Tablo degvielas uzpildes stacijām Virši. ✓ Robežkontroles punkta "Vientuļi" elektroniskie tablo. ✓ VP market noliktavu pulksteņi Baložos. ✓ SAMSUNG reklāma uz Lauksaimniecības ministrijas ēkas. ✓ LG reklāma uz Latvijas televīzijas ēkas Zaķusalā. ✓ V-SPA burbuļpanelis Tartu. ✓ Stropu ezera strūklaka Daugavpilī ✓ Strūklaka Kocēnos pie Valmieras ✓ Ulbrokas strūklaka pie kultūras nama ✓ Strūklaka Ikšķilē pie skolas ✓ Iekšejā apgaismojuma rekonstrukcija Vecrīgā "Trīs Brāļi"

VRV Motors, autoserviss, VOLVO rezerves daļu serviss

Tīraine, Vecozolu 101, Mārupes pagasts, Mārupes nov., LV-2167

Plaša atpazīstamība Baltijas tirgos. Protam rast risinājumu sarežģītākajās situācijās!

Par mums::

Jau 20 gadu pieredze! Volvo automašīnu serviss. Volvo automašīnu pēcgarantijas serviss. Volvo automašīnu rezerves daļas. Sadarbībā ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām.

Savs auto, SIA, Autoserviss Madonā

Lazdonas 19a, Madona, Madonas nov., LV-4801
Apraksts:

SIA "Savs auto", autoserviss Madonā, piedāvājumā: ritošās daļas remonts, regulārās auto apkopes, auto datordiagnostika, riepu maiņa, balansēšana, dzinēja diagnostika, remonts, metināšana, automašīnas sagatavošana tehniskajai apskatei, apskates iziešana. Uzņēmums darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Katram klientam individuāla pieeja. Mūsu būtība – atrast optimālāko, nevis dārgāko. Gaidīsim ciemos!

KAPKA Auto

Biķernieku 61, Rīga, LV-1039
SIA "KAPKA" veikalā ir atrodami:: ✓ Eļļas un smērvielas, dzinēja piedevas ✓ Filtri, eļļas filtri, gaisa filtri, degvielas filtri, salona filtri, transmisijas filtri ✓ Dzesēšanas šķidrumi, tehniskie šķidrumi ✓ Auto kosmētika ✓ Auto ķīmija ✓ Auto elektrodaļas ✓ Auto instrumenti ✓ Auto piederumi ✓ Bremžu daļas ✓ Piekares daļas ✓ Dzinēja daļas ✓ Stūres daļas ✓ Transmisijas daļas ✓ Virsbūves daļas ✓ Trokšņu slāpētāji, savilcēji, gumijas stiprinājumi, caurules, gofras, savienojošās muftas ✓ Riepas, diski, kameras, ventiļi, ielāpu materiāli

Aizezere, SIA

Saules 56a, Madona, Madonas nov., LV-4801
Apraksts:

SIA "Aizezere" - autoservisa pakalpojumi: savirzes regulēšana, datordiagnostika, bremžu pārbaudes stends, dzinēju diagnostika un remonts, automašīnu elektrosistēmu diagnostika un remonts. Auto sagatavošana TA. Cilvēku pacēlāja VS -22 pakalpojumi. 

Elements VK, SIA, auto elektronikas serviss, papildaprīkojuma uzstādīšana

Lubānas 11, Rīga, LV-1019
Apraksts:

"Elements VK" ir autoserviss, kas sniedz ar auto elektroniku un elektroiekārtām saistītus pakalpojumus: diagnostiku, uzstādīšanu, regulēšanu, remontu, papildaprīkojuma uzstādīšanu, atpakaļgaitas kameras, navigācijas sistēmas, signalizāciju, imobelaizeru uzstādīšanu.

Stars MB, SIA, Autoserviss un autosignalizāciju serviss

Jūrkalnes 44, Rīga, LV-1029
Par uzņēmumu:

STARS MB ir 23 gadu pieredze autosignalizāciju uzstādīšanā! Laipni lūdzam jaunajā autoservisā! Šeit jūs gaida viesmīlīgs kolektīvs, gatavs palīdzēt jums gan ar apkopi, gan arī ar jebkura modeļa Mercedes Benz automašīnu remontu. Mūsu devīze “Mēs Jums palīdzēsim” nozīmē, ka mēs centīsimies palīdzēt atrisināt jebkuras problēmas, kas radušās ar jūsu iemīļoto dzelzs rumaku (zirgu), kā arī palīdzēsim padarīt jūsu automašīnu individuāli pielāgotu.

RBI autoserviss, SIA

Brandeļi, "Brandelītis" , Kocēnu pagasts, Valmieras nov., LV-4220
Apraksts: Visu veidu automobiļu remonts un apkope. Automobiļu sagatavošana TA. Riepu tirdzniecība. Kondicionieru uzpilde.

Kurland Auto, SIA, Autoserviss - veikals Talsos

Zvirgzdi, "Rietumi" , Laidzes pagasts, Talsu nov., LV-3201
Apraksts: Kurland auto ir autoserviss Talsos, kas piedāvā plašu klāstu ar auto remonta un apkopes pakalpojumiem. Mēs nodrošinam visus servisus - no virsbūves darbiem līdz dzinēja remontam. Mūsu speciālisti detalizēti konsultēs Jūs par visiem jautājumiem, kas attiecas uz Jūsu automobiļa remontu un apkopi, kā arī piemeklēs Jums vispieņemamāko cenu remonta darbiem un rezerves daļām un piemēros patīkamu draugu atlaidi. Mēs saskaņosim ar Jums ērtāko autocentra apmeklējuma laiku un personīgi sagaidīsim Jūs mūsu servisā. Piedāvājam arī autoevakuatora pakalpojumus Talsos un apkārtnē. Mēs informēsim Jūs un saskaņosim ar Jums visus jautājumus, kuri radīsies remonta vai apkopes procesa gaitā, kā arī paziņosim Jums par darbu izpildes noslēgšanu un saskaņosim ar Jums laiku, kad Jums būs ērti saņemt automobili.

SINTIJA AUTO, SIA, Autoserviss

Turpinām strādāt klātienē!
Jaunciema gatve 320b, Rīga, LV-1015
Par autoservisu: Auto serviss “Sintija auto” specializējas automašīnu pretrūsas apstrādes veikšanā ar ekskluzīvo “Mercasol” un rūsas noņemšanā ar pēdējās paaudzes īpaši saudzīgo smilšu strūklošanu, visa veidu automašīnu virsbūvju remontā un krāsošanā. Uzņēmums sadarbojas ar visām Latvijas lielākajām apdrošināšanas kompānijām.

Hārdeks, SIA, Auto apkopes centrs, auto kapsēta

Lāčplēši , Stāmerienas pagasts, Gulbenes nov., LV-4406
Apraksts: Auto apkopes centrs un autokapsēta Hārdeks piedāvā dažādus auto remonta un apkopes pakalpojumus- virsbūvju remonts, bremžu sistēmas, dzinēja, ritošās sistēmas un citus remontdarbus. Piedāvājam arī riepu maiņu, un autokapsētas pakalpojumus.

Restavrator, SIA

Kārsavas 9, Rīga, LV-1082
Apraksts: Autoserviss Pļavniekos SIA Restavrator piedāvā kvalitatīvus auto un moto remonta pakalpojumus, kā arī eļļas maiņas, riepu maiņas, riepu balansēšanas un citus auto remonta pakalpojumus.

Nērings, SIA, Autoserviss un auto rezerves daļas

STARTERI⚙ĢENERATORI🚗TURBĪNAS🚀 SPRAUSLAS🛠👍
Silmaču 64, Baldone, Ķekavas nov., LV-2125
Preces: ✓ Turbīnas ✓ Turbīnu rezerves daļas (CHRA jeb turbīnu kārtridži, elektronikas, ģeometrijas u.c.) ✓ Starteri ✓ Starteri tehnikai, kravas auto un motocikliem ✓ Starteru rezerves daļas (bendiki, ievilcēji, enkuri, traversi) ✓ Ģeneratori ✓ Ģeneratori traktoriem un kravas auto ✓ Ģeneratoru rezerves daļas (releji, diodes, muftas) ✓ Sprauslas ✓ Dīzeļdegvielas sūkņi ✓ Stūres mehānismi ✓ Hidrosūkņi ✓ Kondicioniera sūkņi ✓ Stūres pastiprinātāja sūkņi ✓ Kondicioniera kompresori

Wodoo, SIA, Autodarbnīca, AdBlue

Bauskas 149, Rīga, LV-1004
Apraksts: WODOO komanda nodrošina profesionālu un kvalitatīvu DPF / SCR sistēmas atslēgšanu kravas automašīnam, lauksaimniecības tehnikai, iekrāvējiem un ekskavātoriem. Kvalificētais tehniskais personāls, vienmēr ir gatavi uzklausīt un piedāvāt katram klientam izdevīgāko risinājumu.

Ātrums Serviss Pluss, SIA, Auto gāzes iekārtas

Auto gāzes iekārtas DIGITRONIC dīleris Baltijā🚘🤝
Lubānas 86, Rīga, LV-1073
Apraksts:

Autogāzes iekārtu tirdzniecība. Auto rezerves daļas visu marku automašīnām. Gāzes aprīkojuma ražotāja "KING” oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

Skuba Latvija, SIA, kravas auto rezerves daļas un remonts

K.Ulmaņa gatve 5b, Rīga, LV-1004
Autodaļu tirdzniecība: SKUBA darbības pamatvirziens ir Eiropā ražoto kravas automobiļu un piekabju rezerves daļu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Tirdzniecības tīkls aptver Lietuvu, Latviju, Igauniju, Somiju, Poliju, Ungāriju, Bulgāriju, Rumāniju, Slovākiju, Slovēniju, Čehiju, Horvātiju, Serbiju, Grieķiju un Itāliju. SKUBA ir viens no nozares līderiem Eiropas Savienībā. SKUBA sadarbojas ar partneriem ES, Krievijā un NVS valstīs. Mūsu iepirkumu apjoms atļauj piedāvāt klientiem pievilcīgas cenas un izdevīgus tirdzniecības nosacījumus. Ieviešot progresīvus IT risinājumus un pastāvīgi rūpējoties par darbinieku profesionālo kompetenci, SKUBA nodrošina iespēju ātri un precīzi iegādāties nepieciešamās preces.

Hidrotehnika, SIA, kravas auto serviss

Dzirkaļu 39, Rīga, LV-1057
Apraksts: SIA Hidrotehnika dibināta 1999. gadā ar profilu kravas automašīnu hidraulisko iekārtu pārdošanā, uzstādīšanā un remontā. Sākot ar 2006. gada janvāri SIA Hidrotehnika atrodas Krustplis ielā 87a, Rīgā un vadošā kompānija mobīlo hidraulisko iekārtu servisa jomā.Nodarbojamies ar hidraulisko iekārtu pārdošanu, uzstādīšanu, kā arī pieejams remonts un serviss. Kravas auto serviss. Mežizstrādes un ceļu uzturēšanas tehnika.

Auto Metro, SIA, Amerikas auto daļu veikals un autoserviss

Krasta 103, Rīga, LV-1019
Apraksts: Amerikas automašīnu rezerves daļu internetveikals. Amerikas auto rezerves daļu veikals un autoserviss.