Fizioterapija, visā Latvijā

Drukāt
1

"Klīnika Piramīda", SIA

Kalnciema 27, Rīga, LV-1046
Pakalpojumi: Pakalpojumi sievietes un vīrieša veselībai
  ✓ Ginekoloģija – izmeklējumi un konsultācijas sievietēm, pusaudzēm, grūtniecēm. Grūtniecības plānošana, novērošana un uzraudzība. Konsultācijas dabīgās ģimenes plānošanā, auglības veicināšanā, sagatavošanās dzemdībām. Neauglības izmeklēšana, ārstēšana un konsultācijas. ✓ Andrologs, seksopatologs veic padziļinātu vīrieša veselības izmeklēšanu, kā arī iespēja veikt spermogrammu.
Pakalpojumi jūsu veselībai un labsajūtai
  ✓ Individuāla pieeja mugurkaula problēmu, muguras, galvas u.c. sāpju risināšanai (t.sk. zīdaiņiem): ✓ manualā terapija ✓ lietišķā kinezioloģija ✓ osteopātija ✓ fizioterapija ✓ teipošana ✓ Ārstnieciskā un klasiskā masāža (bērniem, pieaugušajiem, grūtniecēm) ✓ Ārstnieciska vingrošana individuāli un grupās: ✓ bērniem ✓ pieaugušajiem ✓ vecākiem ar bērniem ✓ grūtniecēm ✓ senioriem 60+
2

"Medicīnas centrs D.A.P.", Sāpju klīnika Rīgas centrā

Maskavas 40-2.st., Rīga, LV-1050
Pakalpojumi::
  ✓ konservatīva sāpju ārstēšana ✓ invazīva sāpju ārstēšana ✓ datortomogrāfija u.c.
Priekšrocības: Mūsu rīcībā ir modernas iekārtas hroniska sāpju sindroma ārstēšanai. Sāpju klīnika – specializēta medicīnas iestāde, kurā notiek hronisku sāpju diagnostika, ārstēšana un profilakse. Mēs izmantojam daudznozaru un individuālu pieeju katram pacientam, kurš cieš no hroniskām sāpēm (medikamentozā ārstēšana, minimālas invazīvās procedūras, reabilitācija, fizioterapija, psihoterapija).
 • 2 Medicīniskā palīdzība: ambulatorā

„Ingrīdas Šilbergas ārsta prakse ginekoloģijā un dzemdniecībā”, SIA

Turpinām strādāt klātienē! Pēc pieraksta
Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
masāža, nodarbības grūtniecēm, jauno vecāku skola, USG vairogdziedzerim, vēdera dobumam, Anda Veismane, fizioterapija
ZL.LV iesaka

"ALAKRIS", fizioterapijas centrs

Cēsu 19, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Fizioterapija, ārstnieciskā vingrošana, masāža. ALA[K]RIS pakalpojumi - fizioterapija, kinezioloģiskā teipošana, ārstnieciskā vingrošana, ārstnieciskā un klasiskā masāža. STRETCH. Rehabilitācija pēc traumām, operācijām. Rehabilitācija. Sporta masāža. Triger punktu izstrāde. Ārstnieciskā vingrošana biroja cilvēkiem. Vingrošana sprandai. Vingrošana mugurai. Enerģētiski ārstnieciskā masāža. Teipi. Fizioterapija bērniem. Ārstnieciskā banku masāža, limfodrenāža, masāža grūtniecēm. Stājas korekcijas vingrošana. Individuālās vingrošanas nodarbības. Fizikālā terapija, ultraskaņas terapija, amplipulss. Ergonomikas konsultācijas, fiziskās sagatavotības treniņi. Pilates. Jaunums! Iespējams pasūtīt fizioterapijas kušetes, masāžas kušetes, kosmetologu kušetes.

Vieško Dace, fizioterapeite Talsos

Lielgabalu 6a-2.st., Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: Fizioterapija, fizioterapeits, cigun pilates vingrošana, Talsos, Talsi.

"Dobeles un apkārtnes slimnīca", SIA

Turpinām strādāt klātienē
Ādama 2, Dobele, Dobeles n., LV-3701
Pakalpojumi::
  ✓ ķirurģija ✓ terapija ✓ neiroloģija ✓ traumatoloģija ✓ pediatrija ✓ ginekoloģija ✓ dzemdniecība ✓ reanimācija ✓ infekcijas nodaļa
Rehabilitācija:: Par valsts apmaksātiem līdzekļiem iespējams saņemt fizioterapeita aprūpi mājās. Piedāvājums attiecas uz pacientiem, kuri ir atveseļošanās procesā pēc insulta.
ZL.LV iesaka

Medicīnas centrs ARS

Skolas 5, Rīga, LV-1010
Apraksts: Klīnika "Medicīnas centrs ARS" dibināta 1988. gadā un ir viena no lielākajām un novērtētākajām medicīnas klīnikām Latvijā, kas pulcē valsts vadošos medicīnas speciālistus un izmanto jaunākās tehnoloģijas, inovācijas un aktuālākos zinātnes atklājumus gan pašā Rīgas centrā, gan filiālēs.

"Tehniskā Ortopēdija", SIA, Veikals

Jūlijā veikals ir slēgts!
Duntes 20 k.1, Rīga, LV-1005
Īpaši::

Izbraukumi  

19. augusts, 16. septembris, LIEPĀJA, Vecliepājas Primārās Aprūpes Centrs. Republikas ielā 5, (dežūrārsta kabinetā, ieeja no pagalma)

20. augusts, 17. septembris, KULDĪGA, Kuldīgas slimnīca, Rehabiltācijas nodaļa, Aizputes iela 22

21. augusts,  18.septembris, VENTSPILS, Ventspils poliklīnika, Raiņa 6

26. augusts, 23. septembris, DAUGAVPILS „Dinas” poliklīnika, Varšavas ielā 43a

27. augusts, 24.septembris,  RĒZEKNE, Rēzeknes poliklīnika, 18. Novembra ielā 41 (2. stāvā, 139. kab.)

28. augusts, 25. septembris, PREIĻI,  Preiļu slimnīca, Raiņa bulvāris 13, 114. kabinets

28. augusts,  25. septembris, LĪVĀNI, Līvānu slimnīca, Zaļā iela 44, 1. stāvs, fizioterapijas kabinets

Pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 23378456; 27767171

"Jūrmalas slimnīca", SIA, Slimnīca Jūrmalā

Vienības prospekts 19/21, Jūrmala, LV-2010
Apraksts: SIA "Jūrmalas slimnīca" ir daudzprofilu un neatliekamās palīdzības ārstniecības iestāde. Slimnīca ir Jūrmalas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība.

"Rietumu Klīnika", SIA "Dairiten"

Pērnavas 10-101, Rīga, LV-1012
Apraksts: Rietumu Klīnika specializējas traumatoloģijā, ortopēdijā, kā arī ķirurģijā. Pacientiem nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no konsultācijām par traumām un ortopēdiskajām slimībām. Veicam deformāciju, muskuļu traucējumu un skeleta sistēmas, tai skaitā mugurkaula deģeneratīvo slimību locītavās, cerebrālo trieku, skeleta sāpju, skoliozes, un citu gadījumu diagnostiku un ārstēšanu. Procedūrās tiek izmantots visjaunākais aprīkojums. Rietumu Klīnikas speciālisti ir augstu kvalificēti. Starp tiem ir sertificēti ortopēdiskie traumu ķirurgi, vertebrologi, fizioterapeiti, psihoterapeiti un psihologi.

"Dzelzceļa veselības centrs", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Gogoļa 3, Rīga, LV-1050
Kā pierakstīties: Pacientu ērtībām pie VCA poliklīniku speciālistiem un izmeklējumiem iespējams pierakstīties, zvanot uz zvanu centra tālruņiem: 677 999 77 un 8828. Aicinām bez maksas izmantot E-POLIKLINIKA , kur iespējams gan pierakstīties, gan arī pieteikt atzvanu. VCA – izcilība medicīnā:

Diagnostika - mamogrāfija, rentgens,ultrasonogrāfija, Ārstniecība- speciālisti, Profilakse-veselībaspārbaudes - Obligātā veselības pārbaude, Šoferu un ieroču komisija, Check up programmas, vakcinācija  un Rehabilitācija - rehabilitācijas unfizikālās medicīnas ārsti, fizioterapeiti, masieri, fizikālo procedūrukabinets.

Mūsu misija Nodrošināt uz klienta vajadzībām orientētu, kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpi ģimenei draudzīgā iestādē. Mūsu vīzija Sniegt nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības līmeņa paaugstināšanā, kļūstot par Eiropā atzītu teicama servisa finansiāli ilgtspējīgu veselības aprūpes iestādi, kas orientēta uz slimību profilaksi, slimību agrīnu diagnostiku, kvalitatīvu ārstēšanu un veselīga dzīves veida popularizēšanu.

Rehabilitācijas centrs "Līgatne", kūrortviesnīca "Līgatne", apskates objekts "Padomju slepenais bunkurs"

Skaļupes, Līgatnes p., Cēsu n., LV-4108
Padomju slepenais bunkurs: 9 metrus zem zemes interesantas atpūtas tīkotājus turpina uzņemt Padomju Slepenais Bunkurs. 2003. gadā tam ir noņemts slepenības zīmols un nu visiem interesentiem ir iespējams savām acīm apskatīt vietu no kuras kodolkara gadījumā tiktu vadīta karadarbība. Tām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Ekskursiju laikā iespējams redzēt:
  ✓ plānus un situācijas atspoguļojumus, kas notiek, ja kara gadījumā tiek pārrauti visu hidroelektrostaciju dambji, kādas teritorijas applūstu ar ūdeni, kā tas ietekmētu visas lielākās pilsētas ✓ kondicionēšanas iekārtas gaisa attīrīšanai ar skābekļa rezervēm ✓ ūdensapgādes un kanalizācijas iekārtas, kas darbojas pēc zemūdenes principa ✓ telekomunikāciju bloku, kas nodrošina tiešos sakarus ar Maskavu – Kremli un autonomus sakarus ar visiem svarīgākajiem dienestiem valstī ✓ ēdnīcu ar tipisku padomju laiku ēdienkarti ✓ dažādu padomju laika atribūtiku, sadzīves lietas un apstākļus, kādos valsti vadītu partijas pirmie sekretāri – biedri Voss un Pugo

"Fiziocentrs", SIA

Bruņinieku 49 k.2, Rīga, LV-1011
Par mums: Fiziocentrs – mūsdienīga, profesionāla un ērti pieejama fizioterapijas klīnika, kas jau kopš 2010.gada saviem klientiem piedāvā plaša spektra pakalpojumus, lai uzlabotu fizisko veselību, attīstību un sasniegumus kā ikdienas darbos, tā arī sportiskās gaitās. Fiziocentrs komandā darbojas labākie nozares speciālisti, kas katram klientam sniedz individuālu un augstas kvalitātes pieeju, lai kopā sasniegtu labāko rezultātu. Mūsu fizioterapeiti regulāri papildina zināšanas un seko līdzi nozares jaunumiem, lai spētu sniegt rezultatīvāko pieeju skeletomuskulārās sistēmas darbības uzlabošanā, kā arī problēmu mazināšanā un novēršanā.

"Liepiņi", SIA

Carnikava, Plūmju 3, Carnikavas p., Ādažu n., LV-2163
Apraksts: Medicīnas centrs "LIEPA" ir strauji augošs ģimenes uzņēmums. Ar nepagurstošu mērķtiecību un uzņēmību mēs - ģimenes ārste dr.Kristīne Liepiņa un zobārsts dr.Rihards Liepiņš - esam izveidojuši pirmo daudzfunkcionālo veselības aprūpes iestādi Carnikavā. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par gaišo un mājīgo vidi, kas pieejama māmiņām ar bērnu ratiem un personām ar funkcionāliem traucējumiem. Esam iegādājušies augstākas klases ārstniecības un diagnostikas iekārtas, pie mums strādā izcili nozares speciālisti un ārsti. Projektā esam ieguldījuši savus privātos līdzekļus un saņēmuši atbalstu arī no Eiropas Savienības ELFLA fonda, izmantojot LEADER pieeju.

"Vivendi Galvassāpju centrs" Migrēnas centrs

Bukultu 11, Rīga, LV-1005
Apraksts: Profesionāla un kompleksa pieeja galvassāpju un migrēnas diagnostikā un ārstēšanā.

Erciņas un Briedītes ginekoloģijas klīnika, "Hippocratus", SIA

Teātra 9, Rīga, LV-1050
Apraksts: Klīnikas ārsti profesionāli un taktiski konsultē pacientes jautājumos, sākot ar skrīningiem un beidzot ar estētisko ginekoloģiju. Mūsu īpašā, inteliģentā pacientu aprūpes pieeja nodrošina personalizētu konsultāciju katrai mūsu klientei.

"Veselības centrs Vivendi", SIA

Bukultu 11, Rīga, LV-1005
Apraksts:

"Veselības centrs Vivendi" sniedz pakalpojumus latviešu, krievu un angļu valodā.

"Olivia Clinic", SIA

Dīķa 44, Rīga, LV-1004
Speciālisti::
  ✓ Dr. Olga Gersamija – ģimenes ārsts ✓ Dr. Alevtina Hanturova - ģimenes ārsts ✓ Dr. Jekaterina Granovska - ģimenes ārsts ✓ Dr. Poļina Zaļizko – ārsts gastroenterologs, gastrointestinālās endoskopijas specialists, internists ✓ Dr. Mihails Tarasovs – ārsts reimatologs ✓ Dr. Natalija Vellere - ārsts reimatologs ✓ Dr. Kristīne Ivanova - ārsts reimatologs, internists ✓ Dr. Nataļja Kapļa – ārsts endokrinologs ✓ Dr. Valentīna Mihejeva – ārsts pneimonologs, internists ✓ Dr. Nora Bogdanova – radiologs ✓ Dr. Ksenija Dovganska-Zeiltina – radiologs ✓ Dr. Dita Danosa – ārsts traumatologs, ortopēds ✓ Dr. Ainārs Gailītis – ārsts neirologs ✓ Dr. Irina Pupkeviča – ārsts kardiologs ✓ Dr. Georgijs Ņesterovičs – kardioloģijas rezidents ✓ Irina Fedotova – ārsta palīgs (feldšeris)

"Fizioterapijas-rehabilitācijas kabinets lolojumdzīvniekiem"

Brīvības 39, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Sintija Pakalne - Mg.med.vet.- apvienojot veterinārārsta un fizioterapeites izglītību, kompetenci, palīdzēs atbrīvot Jūsu lolojumu no sāpēm, kā arī izglītos Jūs kā saimnieku-kā vislabāk palīdzēt Jūsu mīlulim.

Pakalpojuma veidi:

1. masāža - tās mērķis pareizi ietekmēt muskuļus, asins piegādi un limfas cirkulāciju, lai saglabātu locītavu un mīksto audu elastību un novērstu turpmāko funkciju zaudēšanu;

2.akupunktūra- ārstēšanā tiek izmantota iedarbība uz dzīvnieka virsmas bioloģiski aktīvajiem punktiem ar speciālām adatām;

3.elektroterapija - pie augstām frekvencēm aktivizē sāpju nomācošo nervu sistēmas mehānismu, bloķējot sāpju signālu;

4.lāzeris- ārstē specifiskas kaites, kā sāpes un diskomfortu pēc operācijas, neiroloģiskas problēmas, hroniskas ādas slimības, artrīts, grūta brūču dzīšanas.

ARS Veselības centrs

Blaumaņa 11/13, Rīga, LV-1011
Apraksts: Klīnika "Medicīnas centrs ARS" dibināta 1988. gadā un ir viena no lielākajām un novērtētākajām medicīnas klīnikām Latvijā, kas pulcē valsts vadošos medicīnas speciālistus un izmanto jaunākās tehnoloģijas, inovācijas un aktuālākos zinātnes atklājumus gan pašā Rīgas centrā, gan filiālēs.