Grants, smilts, akmens ieguve, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Komanda24, SIA, Beramo kravu piegāde

Mūkusalas 72, Rīga LV-1004
Smilts piegāde, pieberamās, skalotās, sijātās. Smiltis. Melnzemes piegāde, sijāta, nesijāta. Grants mūrēšanai, estrich grīdām, betona, betonēšanai. Akmens šķembas. Kravu pārvadājumi auto.
  • 1 Grants, smilts, akmens ieguve
2

Lāses, SIA, Grants, smilts karjers

"Vēsmiņas" , Bārbeles pagasts, Bauskas nov. LV-3905
  smilts karjers Bauskā, grants karjers Bauskā, karjers Bauskā, smilts ieguve Bauskā, grants ieguve Dabīga smilts , dabīga grants , smilts grants maisījums, grants piegāde, smilts piegāde, grants tirdzniecība
  • 2 Grants, smilts, akmens ieguve
3

AJ Gravels, SIA, karjers Agitas 2

"Smiltskalni" , Grāveru pagasts, Krāslavas nov. LV-5655
Apraksts:

SIA "AJ Gravels" ir karjers Aglonā. Galvenā darbības specifika ir grants, smilts, akmens ieguve. Iegūšana un realizācija. Ekskavatoru noma, transporta pakalpojumi un piegāde.

  • 3 Grants, smilts, akmens ieguve
ZL.LV iesaka
4

BK Grupa, SIA, Mežizstrāde

"Pēterupe BK" , Sējas pagasts, Saulkrastu nov. LV-2162
Mežu un cirsmu pirkšana: "BK GRUPA" nodarbojas ar cirsmu un meža zemju pirkšana īpašumā visā Latvijā! Īpašumu novērtēšana un dokumentu sagatavošana. Dastošana. Stigošana. Taksācija. Mērīšana. Uzņēmuma apraksts:

"BK GRUPA" veic mežizstrādi, cirsmu izstrādi. Sniedz hārvestera, forvardera pakalpojumus. Ekskavatora pakalpojumus. Pērk mežus, cirsmas. lepērk, pērk mežu, mežu cirsmas, un meža īpašumus visā Latvijā! Pašizgāzēja pakalpojumi, būvtehnikas pakalpojumi, būvgružu izvešana, melnzeme, grants, smilts piegāde, tirdzniecība. Strādājam Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē www.mezizstradebkgrupa.lv.

Pērkam - Cērtamu un daļēji izcirstu mežu, mežus, mežu īpašumus, cirsmas.

Pārdod - sijāta melnzeme, smiltis.

 

  • 4 Grants, smilts, akmens ieguve

CBF Grante, SIA

Inciems, Turaidas 24, Krimuldas pagasts, Siguldas nov. LV-2145
Apraksts:

Smilts, grants karjers izstrāde. Ir sertifikāts smiltīm, varām piedalīties ES projektos. Ir iespēja piegādes pakalpojumi

Regga Energo, SIA, Dolomīts, šķembas, melnzeme

Vāverkrogs, "Dutkas" , Ropažu pagasts, Ropažu nov. LV-2135
Produkti: ✓ Dolomīts ✓ Drupinātas šķembas ✓ Šķembas ✓ Šķembu maisījumi ✓ Melnzeme ✓ Atsijas Apraksts: Karjers "Dutkas" piedāvā dažādu dolomīta produkcijas klāstu, kā arī pieņem pasūtījumus ražošanai.

Molits, SIA, Karjers

"Centra Sumatas" , Tārgales pagasts, Ventspils nov. LV-3621
Apraksts: SIA „MOLITS” ar smilts-grants karjeru izstrādi darbojas no 2005. gada. Apsaimniekošanā ir 4 karjeri, kuri atrodas Ventspils novadā. Karjeru izveides vietas ir rūpīgi izvēlētas, lai neradītu risku videi, taču vienlaicīgi apmierinātu uzņēmuma un klientu vajadzību pēc smilts, smilts-grants un citiem derīgajiem izrakteņiem. Karjeros nodrošinām pilnu servisu, saražotā materiāla uzskaiti, izvesto kravu fiksāciju, kā arī organizējam saražoto materiālu tirdzniecību un piegādi klientiem. SIA „MOLITS” piedāvā realizācijai plaša spektra augstas kvalitātes produkciju: melnzemi, šķembas, oļus, smilts un grants produkciju. Mūsu produkcija un tās pastāvīgā kvalitāte ir gadiem zināma daudziem sadarbības partneriem, kuri nodarbojas ar betona ražošanu, būvniecību un ceļu būvniecību. Viss produkcijas klāsts ir sertificēts. Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu, Jūs iegūsiet stabilu un ilgtermiņa partneri Jūsu biznesam.

Oskara Transports, SIA

Brīvostas 14a, Liepāja, LV-3405
Apraksts: SIA „Oskara Transports” dibināts 2003.gadā. Uzņēmuma darbības veids ir sauszemes kravu pārvadājumi pa autoceļiem, kā arī ceļu un laukumu būvniecība. Uzņēmums savu 10 gadu ilgajā darbībā ir pierādījis sevi kā profesionālu un uzticamu partneri saviem pastāvīgajiem klientiem. Uzņēmuma pamatvērtības – profesionāls personāls, stabili sadarbības partneri, operativitāte, un mūsdienīgi saziņas līdzekļi.Pārvadājumi galvenokārt tiek realizēti Latvijas teritorijā, lielākoties – Liepājas apkārtnē. Uzņēmums vienmēr ir atvērts jauniem maršrutiem klientu kravu nogādei. Grants ceļu būve, laukumu būvniecība. Smilts, melnzemes un citu materiālu tirdzniecība. Smilts karjers.
ZL.LV iesaka

Bīriņu Kangari, smilts karjers, SIA BK Grupa

"Pēterupe BK" , Sējas pagasts, Saulkrastu nov. LV-2162
Apraksts:

Smilts karjers "Bīriņu Kangari" - veic smilts, grants ieguvi un tirdzniecību, pārdod smiltis. Ceļu, autoceļu, lielceļu, laukumu, skvēru būvniecībai veicam piegādi visā Latvijā.

 

Aivus, SIA

Jāņogu 36, Rīga LV-1063
Apraksts:

SIA "Aivus" nodarbojas ar atkritumu, būvgružu izvešanu, kā arī konteineru nomu. Piedāvājam arī lapu un zaru izvešanu, sniega šķūrēšanu un izvešanu, un citus transporta pakalpojumus. Smilts, šķembu tirdzniecība.

Salenieku dolomīts, SIA

Skolas 3b-13, Kārsava, Ludzas n., LV-5717
Apraksts: Salenieku dolomīts – piedāvā daudzveidīgu minerālo materiālu klāstu ceļu būvei, būvniecībai un zemkopībai. Aktuālie produkti: dolomīta un grants šķembas, smiltis ceļu, laukumu būvei, betonam, asfaltam. Augšņu kaļķošanas materiāli (rupjie dolomīta milti un kaļķakmens milti) . Piedāvā visu materiālu piegādi Latgales reģionā un ne tikai.

Ģeo Eko Risinājumi, SIA

Ēveles 14 k.1-2, Rīga LV-1013
Apraksts: Ģeo Eko Risinājumi galvenās darbības nozares ir Ģeoloģiskā, ģeotehniskā izpēte un mērniecības pakalpojumi. Vadošie speciālisti ar 15 gadu pieredzi. Individuāla pieeja katram klientam. Piedāvāsim risinājumus jebkuram jūsu projektam! Profesionāla komanda. Licences un sertifikāti. Dokumentācijas sagatavošana.

Kida, SIA

"Mūri", Stalbes p., Cēsu n., LV-4151
Apraksts:

SIA KIDA uzņēmuma nodarbošanās - kokapstrāde, zāģmateriāli, grants, smilts, melnzeme un to tirdzniecība Valmierā, Limbažos, Cēsīs, Umurgā, Stalbē, Straupē.

R Saltus, SIA

"Lieplejas", Vārves p., Ventspils n., LV-3623
Apraksts: SIA "R Saltus" ir Latvijas uzņēmums no Ventspils novada ar 100% vietējo kapitālu. Veicam pilnu mežsaimniecības ciklu - sākot ar mežizstrādi un koksnes realizāciju līdz pat meža atjaunošanai. Mūsu darbinieku daudzgadējā pieredze mežsaimniecībā un mežizstrādē, kā arī atbilstoša izglītība ļauj mums būt par konkurētspējīgu un strauji augošu uzņēmumu savā nozarē. Sadarbojamies ar visiem lielākajiem mežsaimniecības nozares uzņēmumiem Latvijā. Smilts un grants tirdzniecība. Pārdodam smilti un granti no karjera „Irškalni”, Ugāles pagastā, Ventspils nov.

Igma, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
"Kaijas", Glūdas p., Jelgavas n., LV-3040
Grants . Smilts . Smiltis. Šķembas. Oļi. Beramkravu piegāde. Transporta pakalpojumi.

Salenieku dolomīts, SIA, Ražotne

Cirma, Cirmas p., Ludzas n., LV-5735
Minerālmateriāli, Grants ieguve , smilts ieguve , akmens ieguve , karjers, šķembas, šķembu piegāde, drupinātas šķembas, Grants šķembu maisījumi, frakcija 0-16, frakcija 0-32, frakcija 0-45, karjers “Rāmava”, ražotne

Salenieku dolomīts, SIA, Karjers

Ciblas p., Ludzas n., LV-5700
Minerālmateriāli, Grants ieguve , smilts ieguve , akmens ieguve , karjers, šķembas, šķembu piegāde, drupinātas šķembas, Grants šķembu maisījumi, frakcija 0-16, frakcija 0-32, frakcija 0-45, karjers “Kalngals”, karjeri

SCHWENK Latvija, SIA, Smilts-grants karjers Krūziņi

Smārde, Smārdes p., Tukuma n., LV-3129
Grants, smilts, akmens ieguve

SCHWENK Latvija, SIA, Smilts-grants karjers Kurzeme

"Lejaslabiņi", Laucienes p., Talsu n., LV-3285
Grants, smilts, akmens ieguve