Meliorācijas darbi, visā Latvijā

Drukāt

Āres EG, SIA

Kurmene, "Māliņi" , Kurmenes pagasts, Bauskas nov. LV-5115
Apraksts: Meliorācijas darbi. Grāvju rakšana un tīrīšana. Ceļu un laukumu būve. Pašizgāzēja, dampera, ekskavatora pakalpojumi.

Kokaugi, SIA

Sveķu 14, Rīga, LV-1084
Apraksts: Mēs, uzņēmums “Kokaugi”, kvalitatīvi attīrīsim Jūsu zemi no kokiem un krūmiem. Pakalpojumu – zemes attīrīšana - bieži izmanto lauksaimniecības uzņēmumi, kam apsaimniekošanā ir lauksaimniecības zeme, vai arī tiek veikta meliorācijas sistēmas atjaunošana. Meliorācijas grāvjus ir nepieciešams periodiski attīrīt. Lauksaimniecības zemes attīrīšana ir ļoti noderīga arī individuālajiem zemes īpašniekiem. Jāņem vērā, ja lauksaimniecības zeme netiek pienācīgi apsaimniekota, uz tās ir saauguši koki un krūmi, zemes īpašniekam var tikt uzlikts sods – dubultā paaugstināts zemes nodoklis. Mēdz arī būt situācijas – ir īpašums, kurā ir aizauguši meliorācijas grāvji, tajos iemitinās bebri un veido aizsprostus, kā rezultātā var applūst ne tikai lauksaimniecības zeme, bet arī mežs, un radīt lielus zaudējumus. Tieši tādēļ arī individuālajiem zemes īpašniekiem ļoti lietderīgi ir izmantot uzņēmuma “Kokaugi” pakalpojumu – attīrīt zemi no kokiem un krūmiem.

Ceļavējš V.I, IK

Jāņkalna 16a, Alūksne, Alūksnes n., LV-4301
Meliorācija, meliorācijas darbi , ūdensvada kanalizācijas ierīkošana, pagalmu labiekārtošana, apzaļumošana

E Būvvadība, SIA

Granīta 13, Rīga, LV-1057
Apraksts:

Veicam visa veida un sarežģītības demontāžas un nojaukšanas darbus. Pēc demontāžas sakārtojam teritoriju, būvgružas drupinam, šķirojam un aizvedam tālākai utilizācijai;

Izstrādājam demontāžas projektus;

Veicam grunstūdens līmeņa pazemināšanas darbus - ūdens atsūknēšanas un pārsūknēšanas darbus, projekta realizāciju, ūdens pazemināšanas sistēmas apkalpošanu;

Specializētas celtniecības tehnikas un tehnoloģisko iekārtu noma;

Piedāvājumā Meliorācijas pakalpojumi, tai skaitā tehnisko projektu izstrāde un saskaņošana, būvdarbu veikšana un vadīšana, meliorācijas sistēmu ierīkošana (Veicam meliorācijas drenāžu izbūvi lauksaimniecības zemēs, veco meliorācijas sistēmu remontu un rekonstrukciju, Novadgrāvju rakšanu un caurteku būvniecību, lietus notekūdeņu sistēmu būvniecību u.c.).

Talsu meliorators, SIA, Lego bloki

Kasparu 8, Stende LV-3257
Apraksts: Aku grodi, kūdra, ceļu būve, transporta pakalpojumi, kravu pārvadājumi, meliorācija, meliorācijas darbi Talsos, Talsi, Kurzemē, Tukumā, Kuldīgā, Ventspilī, Latvijā, Zemgalē. Dzelzsbetona, dzelzsbetona izstrādājumi, caurtekas, teknes, kanalizācija, projektēšana.

Būvdraugs, SIA

"Spriguļi" , Priekuļu pagasts, Cēsu nov. LV-4126
Apraksts:

SIA BŪVDRAUGS piedāvā veikt kvalitatīvus ekskavatora, meliorācijas pakalpojumus, no projekta izstrādes līdz tā nodošanai ekspluatācijā. Dīķi, grāvji, drenāžas, caurtekas, apauguma frēzēšana un citi saistītie darbi pēc Jūsu vēlmēm! Ir sertificēts būvdarbu vadītājs. Strādājam visā Latvijas teritorijā: Cēsīs, Siguldā, Valmierā, Smiltenē, Gulbenē, Alūksnē, Balvos, Madonā, Jēkabpilī, Ogrē, Aizkrauklē u.c. Mums svarīga ir kvalitāte un izpildītas klienta vēlmes!

Audzes būvfirma, SIA

Zemeņu 2i, Jelgava, LV-3001
Pakalpojumi:: ✓ Būvniecības darbi ✓ Celtniecības darbi ✓ Pašizgāzēju noma ✓ Eskavatoru noma Apkalpošanas vietas:: Uzņēmums sniedz savus pakalpojumus visā Latvijā, kā arī jau 10 gadus darbojas Francijā. Par mums:: SIA "Audzes būvfirma" darbojas kopš 2007. gada un atrodas Jelgavā. Nodarbojas ar visa veida būvniecību. Galvenās darbības jomas ir celtniecības darbi, uzņēmums nodarbojas ar bruģēšanas darbiem, teritorijas labiekārtošanu, kā arī ar grāvju, laukumu un ceļu izbūvi. Iznomā arī evakuatorus un pašizgāzējus. Tiek garantēta kvalitatīva, individuāla pieeja klientam, kā arī savlaicīga darbu izpilde.

MTE, SIA, Meliorācija, ceļu būve un uzturēšana, būvtehnikas pakalpojumi

Saules 67, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts: Jau 15 gadu nodrošinām plašu un daudzpusīgu pakalpojumu klāstu, sākot no ceļu būvniecības un rekonstrukcijas darbiem un beidzot ar sarežģītu meliorācijas sistēmu būvniecību un uzturēšanu. Mūsu klientu lokā ir valsts un privātie uzņēmumi, privātpersonas, kā arī valsts un pašvaldību iestādes! Aicinām uz sadarbību!

Apse, SIA, Autoserviss, auto rezerves daļas Cēsīs

Rīgas 88, Cēsis LV-4101
Pakalpojumi: Autoserviss Cēsīs ✓ Veicam auto remontu fiziskām un juridiskām personām. Motoru diagnostika. Auto apkope. Metināšana. Tehniskās apskates iziešana Cēsīs. Auto rezerves daļas ✓ Auto rezerves daļas vieglajām un kravas automašīnām Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Siguldā, Valkā, Smiltenē un Vidzemē. Veicam piegādi. Ārējās inženierkomunikācijas ✓ Izbūvējam saimniecisko kanalizāciju, attīrīšanas iekārtas, infiltrācijas laukus, lietus kanalizāciju, ūdensvadu Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Valkā, Smiltenē, Siguldā. Ēku iekšējās inženierkomunikācijas ✓ Izbūvējam un apkalpojam apkures sistēmas; ventilācijas sistēmas; karstā, aukstā un ugunsdzēšanas ūdens apgādes sistēmas; kanalizāciju un santehniku Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Valkā, Smiltenē, Siguldā. Ekskavatoru pakalpojumi ✓ Ekskavatori, ekskavatori ar operatoru Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Valkā, Smiltenē, Siguldā. Kravas pašizgāzēju pakalpojumi ✓ Kravas pašizgāzēji 6 m3, 8 m3 Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Valkā, Smiltenē, Siguldā.

Stārķi, ZS

Vēdenieši, "Starķi" , Susāju pagasts, Balvu nov. LV-4584
Mežizstrāde: ✓ Cirsmu izstrādes darbi ✓ Meža atjaunošana ✓ Jaunaudžu kopšana ✓ Meža tehnikas, treilera pakalpojumi Meliorācijas pakalpojumi: ✓ Ekskavatora pakalpojumi ✓ Dīķu rakšana un tīrīšana ✓ Grāvmalu pļaušana ZS "Stārķi" Viļakā: Mūsu uzņēmums darbojas jau kopš 1993. gada, un mūsu darbības pamatvirziens ir mežizstrādes darbi, kā arī piedāvājam: ✓ naftas produktu mazumtirdzniecību, ✓ blakus uzpildes stacijai Stārķi atrodas automazgātava, kur piedāvājam auto mazgāšanu, salona tīrīšanu, ✓ pārtikas  preces, ✓ auto  preces, ✓ meliorācijas pakalpojumus.

Pantra, SIA

"Lapsiņas" , Dzērbenes pagasts, Cēsu nov. LV-4118
Apraksts:

Dīķu rakšana, dīķu tīrīšana, uzbērumu līdzināšana, ceļu izbūve, būvlaukumu sagatavošana, aizsprostu-meniķu izbūve (dzelzsbetona), ūdens slūžu izbūve, speciāla purva ekskavatora pakalpojumi, grāvju rakšana-tīrīšana, nivilēšanas pakalpojumi. Mežvedēja pakalpojums, izstrādājam, pērkam cirsmas. Pērk apaugumus, atbrīvo lauksaimniecības zemes no krūmiem, attīra laukmalas no krūmiem-celmiem, izkopj jaunaudzes, jaunaudžu atēnošana, stāda mežu. Pārdod skaldītu malku.

AL & M, SIA

"Ziediņi", Pilskalnes p., Augšdaugavas n., LV-5447
Meliorācijas darbi . Meliorācija. Zemes, zemju nosusināšanas darbi . Meliorācijas sistēmu rakšana. Ekskavators. Meliorācijas sistēmu uzturēšana.

Zemes tehnika, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Celtnieku 2, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: Zemes tehnika, ceļamkrāns, ceļamkrāna, kravas celtņa, buldozera, auto transporta, ceļu būves tehnikas pakalpojumi, noma.
ZL.LV iesaka

Bīriņu Kangari, smilts karjers, SIA BK Grupa

"Pēterupe BK" , Sējas pagasts, Saulkrastu nov. LV-2162
Apraksts:

Smilts karjers "Bīriņu Kangari" - veic smilts, grants ieguvi un tirdzniecību, pārdod smiltis. Ceļu, autoceļu, lielceļu, laukumu, skvēru būvniecībai veicam piegādi visā Latvijā.

 

ZL.LV iesaka

Līnijbūves, SIA

Pogu lauku ceļš 7, Jelgava LV-3008
Apraksts:

Uzņēmums "Līnijbūves" dibināts Jelgavā, 2014.gadā, specializējas būvuzraudzībā, meliorācijas sistēmu un hidrotehnisko būvju būvuzraudzībā, konsultēšanā, ekspertīzē un apsekošanā.

Evora, SIA

Robežu 38, Saldus LV-3801
Apraksts: Aku tīrīšana, aku remonts, dziļurbumu tīrīšana, dziļurbumu remonts, dziļurbumu dezinfekcija, kontrolurbumi akām, ģeoloģiskie urbumi būvēm, aku dezinfekcija, spices izbūvēšana, spices izveide. Darbojamies no 2007. gada, strādājam visā Kurzemē.

Madonas laukceltnieks, SIA, Veikals

Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts: EVODRAIN drenāžas sistēmas!

DDRE Pluss, SIA

Brīvības 10b-211, Dobele, Dobeles nov. LV-3701
Apraksts:

"DDRE Pluss", SIA strādājam tiem, kas novērtē kvalitāti! Bezmaksas objektu apskate visā Latvijā! Kvalitatīvas drenāžas, kanalizācijas, bioloģiskās un septiskās sistēmas. Kā vienu no pamatvirzieniem var minēt piemājas kanalizācijas sistēmas izbūvi. Kā arī veicam citus darbus un nodrošinām visas tehnikas transportēšanu un visu nepieciešamo materiālu sagādi.

ZL.LV iesaka

Rankas Rori, SIA

"Lāčpavāriņi" , Rankas pagasts, Gulbenes nov. LV-4416
Apraksts:

Uzņēmums "Rankas Rori" veic kanalizācijas, ūdensvadu izbūvi un dažādu profilu zemes darbus. Kā arī ražo betona un dzelzsbetona izstrādājumus: grodi, vāki, pamatnes, sētu stabi un individuāli pasūtījumi. Celtniecības tehnika.

KOGER VIDE, SIA

Bāriņu 10, Rīga LV-1002
Apraksts:

SIA KOGER VIDE piedāvā rievsienu, atbalsta sienu izbūvi, būvbedru izbūvi un ēku demontāžas darbus visā Latvijas teritorijā. KOGER VIDE SIA veic visa veida zemes darbus- meliorāciju, pamatu izbūvi un piedāvā rievpāļu un autoceltņu  nomu.