Ierāmēšanas darbi, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

IS studija, SIA, Ierāmēšanas salons - darbnīca

Ģertrūdes 5, Rīga, LV-1010
Ierāmēšanas pakalpojumi: ✓ Gleznu ierāmēšana ✓ Fotogrāfiju ierāmēšana ✓ Ierāmēšanas profili Ierāmēšanas salons:

Firma "IS Studija" sniedz augsti kvalitatīvus visu veidu ierāmēšanas pakalpojumus. Darbnīcā, kas atrodas pašā Rīgas centrā, ir iespējams ierāmēt – mākslas darbus, foto, plakātus, spoguļus, izšuvumus. "IS Studijas" meistari – speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Kvalificēti konsultanti palīdzēs atrast tieši jūsu mākslas darbam un vēlmēm atbilstošāko rāmējumu.

Firma piedāvā arī restaurācijas pakalpojumus, kā arī plašu izšuvumu shēmu izvēli. Esiet laipni gaidīti "IS Studijas" darbnīcā, kas sagaidīs jūs ar komforta atmosfēru, kvalitatīvu apkalpošanu un patīkamām atlaidēm!

Krasts, SIA, Darbnīca

Skolas 4-30, Rīga, LV-1010
Apraksts:

Rāmju darbnīca Krasts piedāvā ierāmēšanas darbus Rīgas centrā. Dizainera konsultācija. Gleznu, foto, plakātu, spoguļu ierāmēšana, apjomīgu piemiņas objektu ierāmēšana. Audekla gleznu uzstiepšana uz ķīļrāmja, apakšrāmja. Gleznu restaurācija.

ArtFabrics, SIA, ierāmēšanas salons

Skolas 27, Rīga, LV-1010
Apraksts: SIA "Artfabrics" nodarbojas ar visu veidu ierāmēšanu. Mūsu praksē ir noformēt visas izsoles, kuras notiek Rīgā, gan izstādes, gan dizaina objektus. Sadarbojamies ar māksliniekiem, galerijām, izsolēm, bankām un citām iestādēm, kuras saistītas ar mākslu, dizainu u.c. Esam atvērti dažādiem kreatīviem darbiem - nebaidāmies izpildīt jebkuru klienta vēlmi un fantāziju!

Nord Plus, SIA, Ierāmēšanas salons Pārdaugavā

Kalnciema 32a, Rīga, LV-1046
Apraksts: SIA "Nord Plus" nodarbojas ar gleznu, reprodukciju, spoguļu ierāmēšanu.

ieramejam.lv, Ierāmēšanas studija Ladars

Visvalža 1, Rīga, LV-1050
Apraksts:

SIA "Ladars" jau vairāk nekā 15 gadus atrodas Latvijas vadošo uzņēmumu vidū un piedāvā jums savus pakalpojumus.​ Vai jūs zināt, kas ir bagets un paspartu? Ar šiem skaistājiem vārdiem sauc aksesuārus, ar kuru palīdzību var pasakaini noformēt gleznas un posterus, spoguļus un fotobildes, dokumentus un arhitektu projektus. Visa veida ierāmēšanas darbus jebkurai gaumei jums piedāvā ierāmēšanas studija "Ladars". Noformētas gleznas, gleznu reprodukcijas, kā arī posteri padara jūsu biroju un dzīvokli vēl skaistāku. Jūs varat paši izvēlēties stilu atbilstoši jau noformētam interjeram. Mūsu studijas meistari profesionāli palīdz ar bageta un paspartu izvēli. Šeit jūsu izvēlēta bilde ātri, kvalitatīvi un jautri pārvērsīsies par gleznu. Fotogrāfijas, bērnu zīmējumi, izšuves, gobilēni saņems jaunu dzīvi oriģinālā noformējumā un uz ilgu laiku kļūst par prieku. Jūs varat būt pārliecināti par individuālo pieeju jūsu pasūtījumam.

Galeri ierāmēšanas salons, SIA SPT dizains

Merķeļa 17/19, Rīga, LV-1050
Ierāmēšanas darbi Rīgā, ierāmēšanas darbnīca Rīgā, ierāmēšanas , salons centrā, ierāmēšanas darbnīca, salons Rīgā, gleznu rāmji, gleznu ierāmēšana, ierāmēšanas darbi , foto rāmji, foto druka, ierāmēšanas

TIFĀNA, SIA, Ierāmēšanas darbnīca

Brīvības 155, Rīga, LV-1012
Ierāmēšanas darbi interjera noformēšanai. Gleznu, spoguļu ierāmēšana. Īpaša dizaina veidoti rāmji.

Glāzeri BT, SIA

Matīsa 92, Rīga, LV-1009
Stiklinieku darbi . Furnitūra bīdāmām sistēmām, skapjiem. Spoguļu un stikla apstrāde.

Vilords GM, SIA, Stikla studija, darbnīca

D.Brantkalna 3a, Rīga, LV-1082
Stiklinieku darbi . Stikla starpsienas. Starpsienas no stikla. Stikla sienas. Stikla vitrīnas., Stiklinieku darbi . Stiklinieku darbnīca. Stikla apstrāde. Stiklošana uz vietas. Logu maiņa.

Skaistuma smēde, SIA, Stiklinieka darbnīca

Vaidelotes 13, Rīga, LV-1055
Stiklinieku darbi , stikls, stiklinieku darbnīca Rīgā, stiklinieku darbnīca Iļģuciemā, Imantā, stiklinieki

Postoffi, SIA

Klijānu 8, Rīga, LV-1013
Nestandarta darbi , (pēcapstrāde) un, individuālie risinājumi.

JMG druka SIA, poligrāfijas pakalpojumi, druka un grafiskais dizains

Nometņu 6-9, Jūrmala, LV-2016
izgatavošana, plastmasas rāmji, koka rāmji, kopētava, kopēšana Jūrmalā, kopijas Jūrmalā, kopēšanas darbi

Copypoint , SIA, Kopēšanas, iesiešanas darbi

Anniņmuižas iela 17, Rīga, LV-1029
flajeri, bukleti, ielūgumi, dāvanu kartes, ātrais foto dokumentiem, foto druka, fotoalbumi, fotorāmji, ierāmēšanas , darbi , kalendāri, nozīmītes, magnēti, plakāti, foto gleznas druka, druka uz kanvas.

Glāzeri BT, SIA, Darbnīca

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Stikla printēšana, printēšana uz stikla. Stikls, tonētais, logu, vitrīnu, armētais, bruņu, atstarojošais, rūdītais stikls, spoguļi. Stikla rūdīšana, krāsošana, apstrāde. Stikla paketes, konstrukcijas, fasādes, starpsienas, durvis, plaukti, galdi, duškabīnes. Stikla grīdas, furnitūra, stikla sienas, stikla mēbeles, lokšņu stikls.

Glāzeri BT, SIA, Ražotne

Piņķi, Priedaines 6, Babītes pagasts, Mārupes nov., LV-2107
Stikls un stikla izstrādājumu ražošana

Doze L, SIA

Dzirnavu 3, Rīga, LV-1010
Ierāmēšanas darbi , ierāmēšana, ierāmēšanas darbnīca Rīgā, ierāmēšanas salons Rīgā., Fotogrāfiju ierāmēšana. ierāmēšanas darbu internetveikals.