Ierāmēšanas darbi, visā Latvijā

Drukāt
1

IS studija, SIA, Ierāmēšanas salons - darbnīca

Ģertrūdes 5, Rīga, LV-1010
Ierāmēšanas salons Rīgā. Gleznu ierāmēšanas Rīgas centrā. Spoguļu ierāmēšanas Rīgas centrā. Ierāmēšanas darbnīca Rīgā. Ierāmēšanas salons Rīgā. Ierāmēšanas darbnīca, salons Rīgas centrā. Apraksts:

Firma “IS Studija” sniedz augsti kvalitatīvus visu veidu ierāmēšanas pakalpojumus. Darbnīcā, kas atrodas pašā Rīgas centrā, ir iespējams ierāmēt – mākslas darbus, foto, plakātus, spoguļus, izšuvumus. IS Studijas” meistari – speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Kvalificēti konsultanti palīdzēs atrast tieši jūsu mākslas darbam un vēlmēm atbilstošāko rāmējumu.

Firma piedāvā arī restaurācijas pakalpojumus, kā arī plašu izšuvumu shēmu izvēli. Esiet laipni gaidīti "IS Studijas" darbnīcā, kas sagaidīs jūs ar komforta atmosfēru, kvalitatīvu apkalpošanu un patīkamām atlaidēm!

Krasts, SIA, Darbnīca

Skolas 4-30, Rīga, LV-1010
salons Rīgā, gleznu rāmji, gleznu ierāmēšana, ierāmēšanas darbi , foto rāmji, foto druka, ierāmēšanas darbnīca, gleznu ierāmēšana cenas, bilžu rāmji, gleznu rāmji cenas, rāmji gleznām, ierāmēšanas darbi Apraksts:

Rāmju darbnīca Krasts piedāvā ierāmēšanas darbus Rīgas centrā. Dizainera konsultācija. Gleznu, foto, plakātu, spoguļu ierāmēšana, apjomīgu piemiņas objektu ierāmēšana. Audekla gleznu uzstiepšana uz ķīļrāmja, apakšrāmja. Gleznu restaurācija.

ArtFabrics, SIA, ierāmēšanas salons

Skolas 27, Rīga, LV-1010
Apraksts: SIA "Artfabrics" nodarbojas ar visu veidu ierāmēšanu. Mūsu praksē ir noformēt visas izsoles, kuras notiek Rīgā, gan izstādes, gan dizaina objektus. Sadarbojamies ar māksliniekiem, galerijām, izsolēm, bankām un citām iestādēm, kuras saistītas ar mākslu, dizainu u.c. Esam atvērti dažādiem kreatīviem darbiem - nebaidāmies izpildīt jebkuru klienta vēlmi un fantāziju!

Nord Plus, SIA, Ierāmēšanas salons Pārdaugavā

Kalnciema 32a, Rīga, LV-1046
Ierāmēšanas darbi , ierāmēšanas darbnīca, gleznu ierāmēšana, spoguļu ierāmēšana, reprodukcijas, ierāmēšana Laminēšanas darbi . Fotorāmīšu izgatavošana. Individuālie pasūtījumi. Bagete vairumtirdzniecībā. Apraksts: SIA "Nord Plus" nodarbojas ar gleznu, reprodukciju, spoguļu ierāmēšanu.

ieramejam.lv, Ierāmēšanas studija Ladars

Visvalža 1, Rīga, LV-1050
ierāmēšana, pasportū, pasportū ierāmēšana, rāmji, rāmīšu izgatavošana, tirdzniecība, rāmji telpu interjeram, ierāmēšanas salons Rīgā, ierāmēšanas darbnīca, studija Rīgas centrā, ierāmēšanas salons Rīgas centrā. Apraksts:

SIA "Ladars" jau vairāk nekā 15 gadus atrodas Latvijas vadošo uzņēmumu vidū un piedāvā jums savus pakalpojumus.​ Vai jūs zināt, kas ir bagets un paspartu? Ar šiem skaistājiem vārdiem sauc aksesuārus, ar kuru palīdzību var pasakaini noformēt gleznas un posterus, spoguļus un fotobildes, dokumentus un arhitektu projektus. Visa veida ierāmēšanas darbus jebkurai gaumei jums piedāvā ierāmēšanas studija "Ladars". Noformētas gleznas, gleznu reprodukcijas, kā arī posteri padara jūsu biroju un dzīvokli vēl skaistāku. Jūs varat paši izvēlēties stilu atbilstoši jau noformētam interjeram. Mūsu studijas meistari profesionāli palīdz ar bageta un paspartu izvēli. Šeit jūsu izvēlēta bilde ātri, kvalitatīvi un jautri pārvērsīsies par gleznu. Fotogrāfijas, bērnu zīmējumi, izšuves, gobilēni saņems jaunu dzīvi oriģinālā noformējumā un uz ilgu laiku kļūst par prieku. Jūs varat būt pārliecināti par individuālo pieeju jūsu pasūtījumam.

Doze L, SIA, Ierāmēšanas salons

Dzirnavu 3, Rīga, LV-1010
Ierāmēšanas darbi , ierāmēšana, ierāmēšanas darbnīca Rīgā, ierāmēšanas salons Rīgā. Fotogrāfiju ierāmēšana. ierāmēšanas darbu internetveikals.

Radošo darbu galerija, Mākslinieku materiāli

Artilērijas 9, Rīga, LV-1001
Apraksts: Radošo darbu galerija ir profesionālu mākslinieku materiālu un hobijlietu veikals, rāmju darbnīca un izstāžu telpa. Rīkojam izglītojošas meistarklases dažādu mākslas tehniku apguvei un piedāvājam radošas izklaides jūsu pasākumiem. Kā māksliniekiem mums rūp mākslas attīstība, tāpēc ar prieku veicināsim jūsu radošās izpausmes.

Viss, mākslas salons

Lāčplēša 2, Rīga, LV-1010
Ierāmēšanas salons. Ierāmēšanas salons Rīgas centrā. Ierāmēšanas darbnīca, pakalpojumi, ierāmēšana, mākslas salons.
ZL.LV iesaka

Galeri ierāmēšanas salons, SIA SPT dizains

Merķeļa 17/19, Rīga, LV-1050
Ierāmēšanas darbi Rīgā, ierāmēšanas darbnīca Rīgā, ierāmēšanas , salons centrā, ierāmēšanas darbnīca salons Rīgā, gleznu rāmji, gleznu ierāmēšana, ierāmēšanas darbi , foto rāmji, foto druka, ierāmēšanas

TIFĀNA, SIA, Ierāmēšanas darbnīca

Brīvības 155, Rīga, LV-1012
Ierāmēšanas darbi interjera noformēšanai. Gleznu, spoguļu ierāmēšana. Īpaša dizaina veidoti rāmji.
ZL.LV iesaka

Glāzeri BT, SIA

Matīsa 92, Rīga, LV-1009
Stiklinieku darbi . Furnitūra bīdāmām sistēmām, skapjiem. Spoguļu un stikla apstrāde.

Vilords GM, SIA, Stikla studija, darbnīca

D.Brantkalna 3a, Rīga, LV-1082
Stiklinieku darbi . Stikla starpsienas. Starpsienas no stikla. Stikla sienas. Stikla vitrīnas. Stiklinieku darbi . Stiklinieku darbnīca. Stikla apstrāde. Stiklošana uz vietas. Logu maiņa.
ZL.LV iesaka

Skaistuma smēde, SIA, Stiklinieka darbnīca

Vaidelotes 13, Rīga, LV-1055
Stiklinieku darbi , stikls, stiklinieku darbnīca Rīgā, stiklinieku darbnīca Iļģuciemā, Imantā, stiklinieki

Postoffi, SIA

Klijānu 8, Rīga, LV-1013
Nestandarta darbi , (pēcapstrāde) un, individuālie risinājumi.

JMG druka SIA, poligrāfijas pakalpojumi, druka un grafiskais dizains

Nometņu 6-9, Jūrmala, LV-2016
izgatavošana, plastmasas rāmji, koka rāmji, kopētava, kopēšana Jūrmalā, kopijas Jūrmalā, kopēšanas darbi

Copypoint , SIA, Kopēšanas, iesiešanas darbi

Anniņmuižas iela 17, Rīga, LV-1029
flajeri, bukleti, ielūgumi, dāvanu kartes, ātrais foto dokumentiem, foto druka, fotoalbumi, fotorāmji, ierāmēšanas darbi , kalendāri, nozīmītes, magnēti, plakāti, foto gleznas druka, druka uz kanvas.

Stikla konstrukcijas - superstikls.lv

Rušonu 28, Rīga, LV-1057
Mērīšanas darbi . Izbraukumi. Montāža. Stiklošana. Piegāde. Stiklošana uz vietas. Stiklinieku darbi . Stikla jumti. Logu stikls, skatlogu stikls, vitrīnas stikls.
ZL.LV iesaka

Glāzeri BT, SIA, Darbnīca

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Stiklinieku darbi . Furnitūra bīdāmām sistēmām, skapjiem. Spoguļu un stikla apstrāde.
ZL.LV iesaka

Glāzeri BT, SIA, Ražotne

Piņķi, Priedaines 6, Babītes pagasts, Mārupes nov., LV-2107
Stiklinieku darbi . Furnitūra bīdāmām sistēmām, skapjiem. Spoguļu un stikla apstrāde.