Instrumentu noma, adresē Liepāja

Drukāt

"Bora NC", SIA

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1039
Uzņēmums piedāvā:
    ✓ tehnikas piegāde uz objektu ✓ konsultācijas un apmācības tehnikas lietošanā, atbilstību veicamajiem darbiem ✓ palīdzības sniegšana celtniecības tehnikas vai elektroinstrumentu izvēlē Jūsu veicamajiem darbiem ✓ kvalitatīvs un ātrs Jūsu tehnikas remonts ✓ nepieciešamās rezerves daļas un piederumi Jūsu tehnikai ✓ individuāla pieeja katram klientam, profesionalitāte, darba pieredze un draudzīgas cenas

"NA centrs", celtniecības instrumentu noma, serviss

Rīga
Uzņēmums sniedz šādus pakalpojumus::
    ✓ celtniecības instrumentu un celtniecības tehnikas piegāde uz objektu, ✓ celtniecības instrumentu un tehnikas remonts, serviss, ✓ nepieciešamās rezerves daļas un piederumi jūsu tehnikai.
Piedāvājums: Pēc klienta vēlmēm piegādājam tehniku uz objektu. Konsultējam un apmācām tehnikas lietošanas kārtību, kā arī tās atbilstību veicamajiem darbiem. Mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošu celtniecības tehniku vai elektroinstrumentus jūsu veicamajiem darbiem. Detalizēta meistara pieeja katram instrumentam vai tehnikai ļaus kvalitatīvi un ātri saremontēt jūsu tehniku par ļoti adekvātām cenām. Ir iespējams iegādāties jūsu tehnikai nepieciešamās rezerves daļas un piederumus.

"Vērsītis", SIA, Veikals

Atmodas 26, Aizpute, Dienvidkurzemes n., LV-3456
, noma Kurzemē, tehnikas noma Latvijā, kokvedējs, kravas mikroautobusi, ekskavators, kāpurķēžu ekskavators Telpu noma , laukumu noma , treileris, treilera pakalpojumi, treileru pakalpojumi, treileri.

"Revor", SIA

Brīvības 117a, Liepāja, LV-3401
vIKING, milwaukee, Milwaukee, meža un dārza uzkopšanas tehnika, meža, dārza, celtniecības, sadzīves instrumentu serviss, noma .

"LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA", biedrība

Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
, invalīdu aprīkojuma īre, matraču noma , spieķu noma , kruķu noma , tualetes podu noma , speciālo funkcionālo , zemo staiguļu noma , Elkoņu kruķi, elkoņu kruķu noma .

"Muskare", SIA

Zirņu 104a, Liepāja, LV-3411
Trauku noma , kāzu floristika, floristika, floristika kāzu, pasākumu organizēšana, atribūtika, inventāra noma , telpu dekorēšana, dekorēšana ar dzīviem ziediem, dāvanu un suvenīru izgatavošana.

"Tehniskā ortopēdija", SIA, Veikals

Strādājam pēc iepriekšēja pieraksta.
Republikas 5, Liepāja, LV-3401
Pēdas diagnostika, podometrija, ortopēdiskie apavi, kruķu noma , riteņkrēslu noma , ratiņkrēsli, staiguļu noma .

"Galerija Retro Piano", SIA

Liepājas 3, Rīga, LV-1002
Klavieres, flīģeļi, piano, ģitāras, taustiņinstrumenti, īre, noma , remonts, restaurācija, sale, rent, BECHSTEIN, GROTRIAN-STEINWEG, MARSHALL & WENDELL, 24 CARAT GOLD, mūzikas instrumentu piederumi, ģitāru

"Gultņi...", veikals

Zemnieku 60, Liepāja, LV-3401
industriālā plastmasa, elektroniskie, digitālie blīvslēgi, gultņu novilcēji, sildītāji, novilcēju, sildītāju noma