Noma, visā Latvijā

Drukāt

Gaco, SIA

Ventspils 50, Rīga, LV-1002
Profesionālā skaņas un gaismas iekārtu, tehnikas (aparatūras) uzstādīšana, īre, ( noma ) apkalpošana. Saliekamās (mobilās) skatuves īre, ( noma ) uzstādīšana.

SND, SIA

Mūkusalas 72b, Rīga, LV-1004
konstrukcijas, kāzu inventārs, skatuves dekorācijas un audumi, dekorācijas un inventārs, Led lampiņu virtenes, noma , skatuves inventāra noma , skatuves konstrukcijas. Pie mums ir iespējas iegādāties::
    ✓ Podesti ✓ Deju grīda ✓ Konstrukcijas ✓ Audumi un drapērijas ✓ Skatuves ✓ Krēsli ✓ Uguns drošie materiāli ✓ Vēja tīkli un baneri ✓ Dekorācijas uz pārdošanu ✓ Norobežojošās barjeras ✓ Projekcijas ekrāni

VEF, AS

Brīvības gatve 214, Rīga, LV-1039
Telpu īre VEF rajonā. Ēku, ražošanas ēku, noliktavas, noliktavu telpu, biroju, izstāžu, industriālo ēku apsaimniekošana. Nekustamo īpašumu pārvaldīšana.

Jūras stars, SIA

Artilērijas 40, Rīga, LV-1009
Biroju, ofisu noma , īre. Telpu noma , īre birojiem, ofisiem Rīgā, Artilērijas ielā 40. Telpu noma ofisiem, birojiem Rīgā. Biroju telpas. Ofisu telpas. Aukstuma noliktavas Centrā.
ZL.LV iesaka

Vērsītis, SIA, Veikals

Atmodas 26, Aizpute LV-3456
, noma Kurzemē, tehnikas noma Latvijā, kokvedējs, kravas mikroautobusi, ekskavators, kāpurķēžu ekskavators Telpu noma , laukumu noma , treileris, treilera pakalpojumi, treileru pakalpojumi, treileri.

Ogres prestižs, SIA

Mednieku 21/23, Ogre, Ogres n., LV-5001
Tirdzniecības centrs, tirdzniecības un biroju platību īre, telpu īre, tirdzniecības un biroju platību noma Telpu noma , banketu zāle, telpas semināriem, kulinārija, izstrādājumi, uzkodas, pasūtīšana, tirdzniecība
ZL.LV iesaka

Liepa A.V., SIA

Rīgas 14, Liepāja LV-3401
banketu zāle, bēru mielasts, sēru mielasta klāšana, sēru mielasts, banket, telpas pasākumam, telpu noma
ZL.LV iesaka

Strenči, viesu nams, SIA Ābolīši

Rīgas 28a, Strenči, Valmieras n., LV-4730
Viesu nams, Kāzas. Viesu nams Strenčos, Viesu nami, Viesu nams, Viesnīca - viesu māja, nakšņošana, svinības, svinības Strenčos, kur svinēt svētkus Strenčos, Pirts kompleksa īre pasākumiem, Kāzu un ballīšu piedāvājums ar nakšņošanu, banketu zāle, banketu zāle Strenčos, viesību zāle, konferenču zāle līdz 100 vietām, telpas svinībām, banketi,
ZL.LV iesaka

Kuldīgas Metropole, Viesnīca

Viesnīca strādā!
Baznīcas 11, Kuldīga LV-3301
Naktsmītnes, viesnīca, restorāns, ēdināšana, konferences, banketi, izbraukuma banketi, kāzu svinību vietas līdz 100 personām. Kafijas pauzes, kāzu svinēšana, kāzu rīkošana, banketu zāle, semināru zāle, telpas konferencēm, ekskursijas, biļešu rezervēšana, bezmaksas autostāvvieta, ēdināšana grupām, brokastis, hotel, semināri, banketi,

Rožmalas, viesnīca, restorāns, kāzu vieta Bauskā

Ceraukste, Nameju 2, Ceraukstes pagasts, Bauskas nov. LV-3908
Pakalpojumi:
    ✓ Viesnīca; ✓ Restorāns; ✓ Ribbes vējdzirnavas; ✓ Telpu noma pasākumiem; ✓ Pirts; ✓ Ekskursijas
Ribbes dzirnavas:

Mēs, Rožmalu saimnieki, esam lauksaimnieki un vēlamies arī mūsu apmeklētājiem parādīt, kā lauksaimniecība ir attīstījusies cauri gadsimtiem, no senatnes līdz pat mūsdienu jaunajām tehnoloģijām. Esam izveidojuši Ribbes vējdzirnavās ekspozīciju - “Graudu ceļš”. Novērtējam senču atstāto mantojumu - Ribbes vējdzirnavas, kuras ir ne vien mūsu, bet arī Zemgales novada lepnums un atdzīvina tā laika ainavu Bauskas novadā. Vējdzirnavu konstrukcija, to iekārtas un detaļas ir veidotas un pārbaudītas gadsimtu gaitā un ir viens no sarežģītākajiem tautas celtniecības pieminekļiem, kurš saglabājis mūsu senču mantojumu un darba tikumus. Ribbes vējdzirnavas celtas pēc holandiešu tipa projekta, kas tolaik bijis raksturīgs lielām un jaudīgām vējdzirnavām. Savu nosaukumu tās ieguvušas pateicoties pirmā īpašnieka uzvārdam – Riba. tāsta, ka vējdzirnavu celtniecību strādnieki saņēmuši dienā vienu sieku (Sieks- senlatviešu labības tilpuma mērs) graudu, bet darbu vadītājs sudraba rubuli.

ZL.LV iesaka

Cepelīni, SIA, Kafejnīca

Rīgas 48, Liepāja LV-3401
Apraksts: Kafejnīcā "Cepelīni" tiek piedāvāta plaša ēdienkarte ar tiešām lielām un garšīgām ēdienu porcijām, un piedāvājuma "odziņa" - lietuviešu nacionālais ēdiens cepelīni, kurus gatavo uz vietas no rīvētiem kartupeļiem ar gaļas pildījumu. Bez "Cepelīniem" piedāvājumā daudzveidīgi, no dabiskām izejvielām gatavoti, saldie ēdieni, baudāms izlejamais kvass un Užavas alus. Katru dienu no pulksten 10.00 līdz 15.00 biznesa pusdienas par 3,27 EUR, kas sastāv no zupas, otrā ēdiena un dzēriena. Kafejnīcā tiek tirgotas uz vietas konditorejā ceptas svaigas, vēl siltas, bulciņas.
ZL.LV iesaka

Nīcava - restorāns, viesnīca

Pieņem pasūtījumus!
Nīca , Nīcas pagasts, Dienvidkurzemes nov. LV-3473
Apraksts: "Nīcava", restorāns pieņem pasūtījumus līdzņemšanai, iepriekš zvanot. Viesnīca "Nīcava" darbojas bez ierobežojumiem.

Burtakas, SIA, Atpūtas komplekss, viesu nams Vidzemē

"Burtakas" , Straupes pagasts LV-4152
Apraksts: Viesu nams. Viesu nami. Sporta spēļu rīkošana. Banketu rīkošana. Pirts. Sigulda, Limbaži, Līgatne, Cēsis, Valmiera, Vidzeme, Straupe, Plācis. Telpas svinībām, kāzu rīkošana. Lielpirts.

Martina serviss, SIA, nekustamo īpašumu, komerctelpu noma Rīgas centrā

Lāčplēša 51-1, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu: Uzņēmums "Martina serviss" jau kopš 1998.gada nodarbojas ar namu apsaimniekošanu. Uzņēmums piedāvā arī dzīvokļu un komercplatību nomu.

''Latgale'', viesnīca

Atbrīvošanas aleja 98, Rēzekne, LV-4601
Telpu noma . Telpas ofisiem, ofisam. Svinību, konferenču zāles.

Rehabilitācijas centrs Līgatne, kūrortviesnīca Līgatne, apskates objekts Padomju slepenais bunkurs

Skaļupes, Līgatnes p., Cēsu n., LV-4108
Padomju slepenais bunkurs: 9 metrus zem zemes interesantas atpūtas tīkotājus turpina uzņemt Padomju Slepenais Bunkurs. 2003. gadā tam ir noņemts slepenības zīmols un nu visiem interesentiem ir iespējams savām acīm apskatīt vietu no kuras kodolkara gadījumā tiktu vadīta karadarbība. Tām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Ekskursiju laikā iespējams redzēt:
    ✓ plānus un situācijas atspoguļojumus, kas notiek, ja kara gadījumā tiek pārrauti visu hidroelektrostaciju dambji, kādas teritorijas applūstu ar ūdeni, kā tas ietekmētu visas lielākās pilsētas ✓ kondicionēšanas iekārtas gaisa attīrīšanai ar skābekļa rezervēm ✓ ūdensapgādes un kanalizācijas iekārtas, kas darbojas pēc zemūdenes principa ✓ telekomunikāciju bloku, kas nodrošina tiešos sakarus ar Maskavu – Kremli un autonomus sakarus ar visiem svarīgākajiem dienestiem valstī ✓ ēdnīcu ar tipisku padomju laiku ēdienkarti ✓ dažādu padomju laika atribūtiku, sadzīves lietas un apstākļus, kādos valsti vadītu partijas pirmie sekretāri – biedri Voss un Pugo

Hotel Jūrmala SPA, SIA, Viesnīca

Jomas 47/49, Jūrmala LV-2015
Apraksts: Hotel Jūrmala Spa ir mūsdienīga kūrvieta, kur baudīt neaizmirstamu atpūtu, aizbēgt no ikdienas stresa un burzmas, gūt iedvesmu jaunām idejām. Hotel Jūrmala Spa ir 4 zvaigžņu viesnīca un tās galvenās darbības nozares ir veselības veicināšana, konferenču organizēšana, izmitināšana un ēdināšana. Tā atrodas Jūrmalas pašā sirdī uz Jomas ielas un tikai pāris simtu metru no Rīgas jūras līča zeltainās pludmales. Viesu atpūtai tiek piedāvāti ērti numuri, restorāns Jūrmala un bārs Seaside ar lielisku skatu pār Jūrmalu un jūru. Wellness Oasis centrā ir 3 baseini un 6 dažādas saunas, kur vasaras atpūtu var izbaudīt visu gadu. Laiks patiesai atpūtai Hotel Jūrmala Spa!

LVKV, SIA

Rīgas 39, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Vidzemes tirgū aktīvi darbojamies kopš 1992. gada, esam lielākais nekustamā īpašuma uzņēmums Vidzemes reģionā, kas piedāvā visus ar nekustamo īpašumu saistītus pakalpojumus. Mūsu speciālisti piemeklēs izdevīgāko un veiksmīgāko atrisinājumu Jūsu īpašuma iegādē vai realizācijā, kā arī sniegs profesionālas konsultācijas finanšu vai juridiskos jautājumos saistībā ar nekustamiem īpašumiem.

MB Properties, SIA

Strādnieku šķērsiela 7a, Rēzekne, LV-4604
Apraksts: Piedāvājam uzņēmumiem Rēzeknē nomāt telpas ražošanai, industriālām vajadzībām, noliktavām, kā arī biroju telpas. Pieejamas dažāda izmēra telpas 800 m2 līdz 10 000 m2. Telpas atrodas Rēzeknē, Strādnieku šķērsiela 7a un Strādnieku šķērsielā 5a.

Kursu bāze, SIA

Brīvības 125, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Apmācības meža un traktoru tehnikas vadītājiem !