Juvelierizstrādājumu izgatavošana, visā Latvijā

Drukāt
1

"Craft", SIA

Miera 11, Rīga, LV-1001
Izgatavojam, labojam, iegravējam, remontējam, atjaunojam, restaurējam::
    ✓ nozīmītes ✓ piespraudes ✓ piemiņas monētas ✓ godazīmes ✓ ordeņi ✓ medaļas ✓ plāksnītes ✓ rotaslietas - auskari, ķēdītes, gredzeni, aproces u.c.
Par mums: SIA "Craft" nodarbojas ar dažāda veida juvelierdarbiem Rīgas centrā. Izgatavo kvalitatīvus juvelierizstrādājumus no dažādiem materiāliem. Rotu labošana un remonts (ķēdīšu saīsināšana, gredzenu izmēru palielināšana utt.), kā arī atjaunošana-restaurācija. Juvelierizstrādājumu, plāksnīšu gravēšana. Izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma.

Juvelieris Jevgēnijs Jarošs, juvelierizstrādājumu darbnīca

Artilērijas 56, Rīga, LV-1009
Apraksts: Juvelieris ir mākslinieks, kurš pārvērš zeltu Jūsu sapņos! Juvelierizstrādājumu remonts un izgatavošana pēc pasūtījuma. Zelts, sudrabs, dārgakmeņi. Juvelieris ar 40 gadu darba stāžu. Latvijas Amatniecības kamera Meistara Diploms.
ZL.LV iesaka

"Ora Legendo"

Avotu 66, Rīga, LV-1009
Apraksts: "Ora Legendo" – zelta leģendas pirmsākumi meklējami mūsu darbnīcā. Mūsu meistaram ir 40 gadu pieredze juveliera amatā. Viņš ir izgatavojis ekskluzīvus pasūtījumus, kas ir pasniegti kā dāvanas pazīstamiem cilvēkiem, arī mākslas darbiniekiem. Uzņēmums nodrošina augstas kvalitātes juvelieru pakalpojumus pieņemamos termiņos par pieņemamu cenu.

"Šarnas", SIA, Darbnīca

Svētes 27, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Annas juvelierprakse Sharnas piedāvā specializētu juvelierizstrādājumu izgatavpšanu pēc Jūsu pasūtījuma. Izgatavojam gredzenus, ķēdes, auskarus, kulonus, rokassprādzes un citus speciālus izstrādājumus.

"Rotkaļa darbnīca", individuālais darbs

Biķernieku 24, Rīga, LV-1006
Apraksts: Latvijas Amatniecības kameras Meistars – rotkalis. Juvelierizstrādājumi no zelta un sudraba. 25 gadu pieredze juveliera amatā.

Juvelieris Sarma Normunds, Juvelierizstrādājumu darbnīca Rīgas centrā

A.Čaka 71, Rīga, LV-1011
Apraksts: Juvelieris: īpašs aroda meistars greznuma priekšmetu izgatavošanā, radīšanā no dārgakmeņiem, pusdārgakmeņiem, dārgmetāliem un metāliem, zeltkalis. Juvelieris ir mākslinieks, kurš pārvērš zeltu īstu dāmu paradīzes sapņos!

Juvelieri Aivars Beķers, Igors Zaharovs, juvelierizstrādājumu darbnīca

Avotu 6, Rīga, LV-1011
Apraksts: Juvelierizstrādājumu remonts un izgatavošana pēc pasūtījuma. Zelts, sudrabs, dārgakmeņi. Juvelierizstrādājumu darbnīca Rīgas centrā jaunajās telpās - Avotu ielā 6, Rīga. Bijām Tērbatas ielā 22/24 (Blaumaņa - Tērbatas ielu stūris).

ELZIŅS CRAFTS

Rīgas 4, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Rotas pēc klienta dizaina Valmierā, rotas pēc juveliera dizaina Valmierā, juvelierizstrādājumu remonts , rotu pārkausēšana, juvelierizstrādājumi, juvelieru darbnīca, rotas, rotu izgatavošana , remonts, labošana

"Vigorius", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Alekša 12, Rīga, LV-1005
Apraksts: Sudraba un zelta rotas lietas, galda piederumi no Latvijas, Krievijas, Itālijas. Rotu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Sudraba ikonas.

"Juvelats", SIA, Juvelierizstrādājumu salons

Bērzu 2, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Apraksts: Pērles, Majorka pērles, dabīgi un mākslīgi audzētas pērles. Zelta, apzeltīti un sudraba juvelierizstrādājumi. Sudraba krusti ar 999 zelta klājumu.

"Room 88", SIA

Elizabetes 41/43, Rīga, LV-1010
Apraksts: Room 88. ir juvelierizstrādājumu zīmols, kuru raksturo minimāls, ilgtspējīgs un kvalitatīvs dizains. Izgatavojam laulību un saderināšanās gredzenus, kaklrotas, auskarus un gredzenus ikdienai. Mūsu izstrādājumus varat iegādāties mājaslapā, kā arī klātienē mūsu studijā (pēc iepriekšēja pieraksta).

"ElinEcoArt", dzintara rotas - BALTIC AMBER

Langstiņi, Ozolu 13, Garkalnes p., Ropažu n., LV-2137
Apraksts: Kopš sevi atceros, man patīk un interesē rokdarbi, zīmēšana un gleznošana. Es veidoju rotaslietas no Baltijas dzintara kopš 18 gadu vecuma. 1994. gadā es uzsāku savu biznesu suvenīru tirdzniecības nozarē. Gadu gaitā es esmu vadījusi četrus suvenīru veikalus Vecrīgas centrā Rīgā. Taču laikam ejot sapratu, ka esmu pazaudējusi sevi, nerealizējot savas sākotnējās ieceres. 2012.gadā aizgāju no suvenīru biznesa. Es aizraujos arī ar citu rokdarbu darināšanu, piemēram, leju bišu vaska sveces, adu pērļotos maučus ziemas vakaros, šuju tekstilizstrādājumus , un tomēr mana lielākā aizraušanās ir darboties ar dzintaru. Es darinu dažādas rotaslietas no dabīgā Baltijas dzintara, kas sniedz skaistumu un prieku ne tikai man, bet arī citiem. Šobrīd šajā dzīves brīdī man patīk radīt, un man ir laiks pilnībā iegremdēties lietās, kas mani iedvesmo, un procesos, kuros varu ielikt savu sirdi.

"G&A pilnsabiedrība", juvelieru darbnīca

Turpinām strādāt klātienē!
Krēslas 3-1, Rīga, LV-1048
Apraksts: Juvelieris Agris Kramiņš tiekas, iepriekš sazvanoties. Juvelieru apmācība, juvelierizstrādājumu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Rotas tautastērpiem. www.labulietugalerija.lv, mob. tālr. 26826942

"Šarnas", SIA, Pieņemšanas punkts

Slimnīcas 8, Bauska, Bauskas n., LV-3901
Apraksts: Annas juvelierprakse Sharnas piedāvā specializētu juvelierizstrādājumu izgatavpšanu pēc Jūsu pasūtījuma. Izgatavojam gredzenus, ķēdes, auskarus, kulonus, rokassprādzes un citus speciālus izstrādājumus.
ZL.LV iesaka

"Saiva", Tautas mākslas biedrība

Dārza 4/8, Liepāja, LV-3401
Apraksts: TMB SAIVA galvenais mērķis ir saglabāt Kurzemes novada amatniecības tradīcijas un nodot šīs prasmes nākamajai paaudzei. Biedrība izveidojusi Liepājas Amatnieku namu, kurā darbojas 16 amatu meistari, kuri izveidojuši darbnīcas - ādas, dzintara rotu izgatavošanā, šķelto klūdziņu pīšanā, sveču gatavošanā, keramikā, aušanā, šūšanā, tautas tērpu un metāla rotu izgatavošanā, šūšana tekstilmozaīkas tehnikā, mezglošanā.

"Krāsu labirints", SIA

Garkalnes p., Ropažu n., LV-2137
Juvelierizstrādājumu izgatavošana

"Gravokss", SIA gravēšana stundas laikā, pulksteņu, juvelierizstrādājumu remonts, gravēšana Rīgā

Kurzemes prospekts 1a, TC "Damme", Rīga, LV-1067
Pakalpojumi::
    ✓ Gravēšana ✓ Pulksteņu sīkremonts ✓ Pilna servisa remonts
Citi piedāvājumi:: Uzņēmums galvenokārt specializējas pulksteņu remonta un gravēšanas pakalpojumos, tomēr daudzpusīgie speciālisti piedāvā arī zīmogu izgatavošanu, juvelierizstrādājumu remontu, automašīnu pults bateriju maiņu, kā arī ielas plākšņu izgatavošanu.

"Lintera Rīga", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Ganību dambis 22c, Rīga, LV-1045
Piedāvājam::
    ✓ Kokapstrādes iekārtas un darbagaldus ✓ Ražošanas plānošanu un modernizāciju, programmatūru mēbeles ražotājiem ✓ Garantijas un pēcgarantijas servisa apkopi ✓ Rezerves daļu piegādi ✓ Dimanta un cietsakausējuma griezējinstrumentus ✓ Dimanta un cietsakausējuma griezējinstrumenta asināšanu un remontu ✓ Komponentes ražošanas automatizācijai ✓ Hidrauliskās komponentes un sistēmas ✓ Dažādas industriālās komponentes un instrumentus

"Rīgas juvelieri", AS

Valdeķu 60 k.2, Rīga, LV-1058
Juvelierizstrādājumu  remonts, izgatavošana , juvelierizstrādājumu izgatavošana . Juvelierizstrādājumu  gravēšana. Gravēšana. Juvelierizstrādājumu tīrīšana.