Juvelierizstrādājumu labošana, visā Latvijā

Drukāt

Juvelieris Jevgēnijs Jarošs, juvelierizstrādājumu darbnīca

Artilērijas 56, Rīga, LV-1009
Apraksts: Juvelieris ir mākslinieks, kurš pārvērš zeltu Jūsu sapņos! Juvelierizstrādājumu remonts un izgatavošana pēc pasūtījuma. Zelts, sudrabs, dārgakmeņi. Juvelieris ar 40 gadu darba stāžu. Latvijas Amatniecības kamera Meistara Diploms.
ZL.LV iesaka

"Ora Legendo"

Avotu 66, Rīga, LV-1009
Juvelierizstrādājumu izgatavošana, juvelierizstrādājumu labošana , juvelierizstrādājumu tirdzniecība, Dārglietu labošana . Apraksts: "Ora Legendo" – zelta leģendas pirmsākumi meklējami mūsu darbnīcā. Mūsu meistaram ir 40 gadu pieredze juveliera amatā. Viņš ir izgatavojis ekskluzīvus pasūtījumus, kas ir pasniegti kā dāvanas pazīstamiem cilvēkiem, arī mākslas darbiniekiem. Uzņēmums nodrošina augstas kvalitātes juvelieru pakalpojumus pieņemamos termiņos par pieņemamu cenu.

"Rotkaļa darbnīca", individuālais darbs

Biķernieku 24, Rīga, LV-1006
Apraksts: Latvijas Amatniecības kameras Meistars – rotkalis. Juvelierizstrādājumi no zelta un sudraba. 25 gadu pieredze juveliera amatā.

"Craft", SIA

Miera 11, Rīga, LV-1001
Izgatavojam, labojam, iegravējam, remontējam, atjaunojam, restaurējam::
    ✓ nozīmītes ✓ piespraudes ✓ piemiņas monētas ✓ godazīmes ✓ ordeņi ✓ medaļas ✓ plāksnītes ✓ rotaslietas - auskari, ķēdītes, gredzeni, aproces u.c.
Par mums: SIA "Craft" nodarbojas ar dažāda veida juvelierdarbiem Rīgas centrā. Izgatavo kvalitatīvus juvelierizstrādājumus no dažādiem materiāliem. Rotu labošana un remonts (ķēdīšu saīsināšana, gredzenu izmēru palielināšana utt.), kā arī atjaunošana-restaurācija. Juvelierizstrādājumu, plāksnīšu gravēšana. Izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma.

"Juvelats", SIA, Juvelierizstrādājumu salons

Bērzu 2, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Apraksts: Pērles, Majorka pērles, dabīgi un mākslīgi audzētas pērles. Zelta, apzeltīti un sudraba juvelierizstrādājumi. Sudraba krusti ar 999 zelta klājumu.

Juvelieris Sarma Normunds, Juvelierizstrādājumu darbnīca Rīgas centrā

A.Čaka 71, Rīga, LV-1011
Apraksts: Juvelieris: īpašs aroda meistars greznuma priekšmetu izgatavošanā, radīšanā no dārgakmeņiem, pusdārgakmeņiem, dārgmetāliem un metāliem, zeltkalis. Juvelieris ir mākslinieks, kurš pārvērš zeltu īstu dāmu paradīzes sapņos!

ELZIŅS CRAFTS

Rīgas 4, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Rotas pēc klienta dizaina Valmierā, rotas pēc juveliera dizaina Valmierā, juvelierizstrādājumu remonts Valmierā, juvelierizstrādājumu labošana Valmierā, remonts uz vietas, sudraba labošana , zelta labošana

"Vigorius", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Alekša 12, Rīga, LV-1005
Juvelierizstrādājumu tirdzniecība, juvelierizstrādājumi, juvelieru, juvelier, juvelierizstrādājumi - tirdzniecība, juvelieris, juvelieri, juvelierizstrādājumu , juvelieru izstrādājumi, rotaslietas, zelta

"G&A pilnsabiedrība", juvelieru darbnīca

Turpinām strādāt klātienē!
Krēslas 3-1, Rīga, LV-1048
Juvelierizstrādājumu remonts, labošana . Juvelierizstrādājumu restaurācija. Juvelierizstrādājumu remonts un restaurācija, rotaslietu remonts un restaurācija, nozīmīšu remonts un

"Šarnas", SIA, Darbnīca

Svētes 27, Jelgava, LV-3001
Gredzeni, ķēdes, auskari, kuloni, rokassprādzes, remonts, gravēšana, juvelierizstrādājumu remonts, ātrais Zelta, sudraba ķēdīšu labošana .

"Eduards RPS", SIA, Darbnīca

Marijas 23, Rīga, LV-1011
Juvelierizstrādājumu remonts, serviss, izgatavošana. Gravēšana kāzu gredzenos. Juvelierizstrādājumu gravēšana. Piemiņas plāksnīšu izgatavošana.

"Beauty", modes bižutērijas un aksesuāru veikals, SIA "Forte Pluss"

K.Barona 31, Rīga, LV-1011
kaklarotas, auskari, brošas, rokassprādzes, matu sprādzes, izstrādājumi no pusdārgakmeņiem, bižutērijas labošana

"Šarnas", SIA, Pieņemšanas punkts

Slimnīcas 8, Bauska, Bauskas n., LV-3901
Gredzeni, ķēdes, auskari, kuloni, rokassprādzes, remonts, gravēšana, juvelierizstrādājumu remonts, ātrais Zelta, sudraba ķēdīšu labošana .

Juvelieri Aivars Beķers, Igors Zaharovs, juvelierizstrādājumu darbnīca

Avotu 6, Rīga, LV-1011
remonts, juvelierizstrādājumu izgatavošana, juvelierizstrādājumu labošana , juvelieris Rīgas centrā, juvelieru darbnīca, rotu labošana Rīgā, rotu izgatavošana uz pasūtījumu Rīgā, rotaslietu izgatavošana

"Meotīda", IK

Saieta laukums 4-8, 2.st., Madona, Madonas n., LV-4801
Juvelierizstrādājumu labošana

"Vezaro", SIA

Zebiekstes 3, Rīga, LV-1082
Juvelierizstrādājumu labošana

"Aurums A", SIA, Filiāle

Klaipēdas 62, Liepāja, LV-3416
Juvelierizstrādājumu labošana

"Aurums A", SIA

K.Zāles laukums 8, Liepāja, LV-3401
Juvelierizstrādājumu labošana

"Graver M.A.G", SIA

Matīsa 25-1.st., Rīga, LV-1001
Juvelierizstrādājumu remonts, izgatavošana, juvelierizstrādājumu izgatavošana. Juvelierizstrādājumu gravēšana. Gravēšana. Juvelierizstrādājumu tīrīšana. Tīrīšana.