Kancelejas preču tirdzniecība, visā Latvijā

Drukāt

ekspresis.lv, interneta veikals

Tallinas 40-15, Rīga, LV-1001
Interneta veikals, pārtikas preces, kancelejas preces, saimniecības preces, sadzīves ķīmija, kafijas Preču zīmes: Mokasol, Jacobs, Kronung, Merrild, Jacobs, Tchibo, Nescafe, Lofbergs Lila, Pickwic, Milford Apraksts: Mēs esam, lai jūsu dzīvi padarītu ērtāku!

ekspresis.lv savus pakalpojumus piedāvā jau no 2000.gada.

 

Bezmaksas piegādi Rīgā nodrošina, ja pasūtījuma summa pārsniedz EUR 45 (ieskaitot PVN).

ZL.LV iesaka

"Gaisma", suvenīri, grāmatnīca Ventspilī

Jūras 10, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Grāmatas, grāmatu, kancelejas preču tirdzniecība Ventspilī. Suvenīri, lina izstrādājumi.

"Veidlapas", SIA, Veikals

Vienības gatve 38b, Rīga, LV-1058
Apraksts: Kancelejas biroju preču piegāde visā Latvijā. Latvijas Ekspresis, pa pastu.

"Kanclers", SIA

Katoļu 7, Jelgava, LV-3001
Piedāvājumā::
    ✓ velosipēdi ✓ mēbeles ✓ kancelejas preces ✓ hobijlietas ✓ attīstošās rotaļlietas ✓ grāmatas ✓ skolas piederumi un somas ✓ apģērbi (visai ģimenei) ✓ saimniecības preces ✓ mazā sadzīves tehnika
Par mums: SIA "Kanclers" Jelgavā ir trīs tirdzniecības vietas un interneta veikals (www.kanclers.lv), kur tiek piedāvāts ļoti plašs preču klāsts.

"PackForce Latvia", SIA

Medema 7-16, Baloži, Ķekavas n., LV-2112
Apraksts:

PackForce Latvia SIA specializējas plaša iepakojuma produktu un iekārtu klāsta tirdzniecībā un piedāvā saviem klientiem dažādus iepakojuma risinājumus.

Mūsu darbinieku zināšanas iepakojuma produktu un iekārtu tirdzniecībā, kā arī mātes uzņēmuma Pakendikeskus AS ilgstošās attiecības ar daudzveidīgu piegādātāju loku, ļauj mums izprast jūsu vajadzības un koncentrēties uz to, lai sniegtu labākos un jūsu individuālajām vajadzībām piemērotākos risinājumus. Rimi, Swedbank, Ensto Ensek, Tere, Maxima, Paljassaare Kalatööstus, Selver, Prisma Peremarket, Henkel Makroflex u.c. ir tikai daži no ilgtermiņa klientiem, ar kuriem sadarbojas mūsu mātes uzņēmums Pakendikeskus AS.

Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kā arī ātru un profesionālu apkalpošanu. Sniedzam ieteikumus par piemērotākā iepakojuma veida un materiāla izvēli, ja tas ir nepieciešams.

ZL.LV iesaka

"LSV-Klubs", SIA, Prezentreklāmas apdrukas aģentūra

Elizabetes 45/47-509, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi un produkcija:
    ✓ Iepakojumu apdruka ✓ Prezentdāvanas ✓ Pildspalvas ar apdruku ✓ Auto aplīmēšana ✓ Gravēšana ✓ Informācijas plāksnītes ✓ Izkārtņu un baneru izgatavošana ✓ Kausi, balvas un medaļas
Par uzņēmumu: „LSV klubs” ir 1988. gadā dibināts uzņēmums, kas veic dažādu materiālu apdruku, kā arī nodarbojas ar suvenīru un reklāmas materiālu izgatavošanu.

"Plūsma", izglītības iestāžu dokumentācija

Pulkveža Brieža 15a-102, Rīga, LV-1010
Apraksts:

Izglītības, mācību iestāžu obligātā dokumentācija, nodrošinājums ar dokumentāciju (apliecības, žurnāli, liecības, diplomi, atestāti, kvalifikācijas apliecības, izglītības likumdošanas normatīvie akti). Lietvedības dokumentācija u.c..

E-pasts: plusma@plusma.lv

ZL.LV iesaka

"VIDZEMES PAPĪRS", SIA, kancelejas preces, apdrukas un gravēšanas pakalpojumi Valmierā

Rīgas 38, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Kancelejas preces Valmierā, kancelejas preces skolai, kancelejas preces birojam, T kreklu apdruka, T Kancelejas preču piegāde Vidzemē.
ZL.LV iesaka

Kristafors, SIA, Kancelejas preču veikals

Brīvības 11, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601
Kancelejas preču tirdzniecība Krāslavā. Biroju preču tirdzniecība Krāslavā, rakstāmpiederumi, plānotāji, burtnīcas, klades, preces zīmēšanai,

"Aisma" grāmatnīca

Brīvības 157, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
kursa darbu, dokumentu iesiešana, grāmatvedības veidlapas, mācību grāmatas, grāmatas, kartes, atlanti, kancelejas pildspalvas, zīmuļi, krāsainie zīmuļi, dāvanu papīrs, skolas piederumi Jēkabpilī, skolas piederumu tirdzniecība
ZL.LV iesaka

"Greta", SIA, sveču veikals

Braslas 24b, Rīga, LV-1035
Apraksts: Viena no lielākajām sveču vairumtirdzniecības firmām Latvijas tirgū. Tirdzniecībā aptuveni 500 dažādu krāsu, formas, smaržu sveces. SIA ”Greta” preču izvēles pamatā ir kvalitāte, jaunākās tendences, praktiskums. Pateicoties vairāku gadu laikā iekrātai pieredzei, ir rūpīgi atlasīts kvalitatīvs sortiments. www.greta.lv

"Concept trade in Latvia", SIA, Valmieras filiāle

Garā 7, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Kasu aparāti, apmācība darbam ar kases aparātu, kases aparātu remonts Valmierā, Vidzemē. Kases aparātu tirdzniecība, uzstādīšana, apkalpošana Valmierā, Vidzemē, Valmieras rajonā. Lentas Valmierā. Čeku lentas Valmierā, Valmieras rajonā, Vidzemē

"Concept trade in Latvia", SIA

Senču 4, Rīga, LV-1012
Apraksts: Kases aparātu tirdzniecība, remonts. Uzstādīšana, apkalpošana, apmācība Rīgā un visā Latvijā.

"Profkor", SIA

Peldu 7, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: SIA Profkor biroja preču e-veikals. Pasūti internetā, saņem birojā. Preces Jūsu birojam. Pasūtīto preču piegāde. Populārākas biroja preces. Ērti un izdevīgi.

"PC Konsultants", SIA, Veikals

Raiņa 4, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Datorlietu un kancelejas preču veikals PC Konsultants. Grāmatvedības resursu vadības sistēmas HORIZON tirdzniecība, apmācība un apkalpošana.

"Pindzele", veikals radošiem cilvēkiem

Raiņa 2, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Veikals radošiem cilvēkiem Pindzele. Mūsu piedāvājumā dažādas preces māksliniekiem. Plašā izvēlē izejmateriāli skolēnu un bērnu radošajām nodarbībām skolā un bērnudārzā. Piedāvājam dažādus biroja tehnikas pakalpojumus - kopēšanu, drukāšanu, foto druku, skenēšanu, laminēšanu, dokumentu iesiešanu plastmasas un metāla spirālē. Kuldīgas mākslas skolas audzēkņiem - Pindzeles drauga karte un -7% atlaide mākslas piederumiem.

"Biroja Apgādes Centrs", SIA, Veikals "PAPĪRS"

Turpinām strādāt klātienē! zvaniet 25445878
Poruka 2, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts:

Veikals "Papīrs" pircējiem piedāvā kancelejas preces, biroja tehniku, biroju saimniecības preces, rokdarbu materiālus, printeriem tintes kasetes un tonerus, izejmateriālus hobijam un rokdarbiem. Veikalā tiek veikta zīmogu izgatavošana. Pircēji var izmantot kopēšanas, iesiešanas, printēšanas un faksa pakalpojumus, e-pasta nosūtīšanas un saņemšanas pakalpojumus.

"Litiņa", Grāmatnīca

Brīvības 66-33, Balvi, Balvu n., LV-4501
Litiņa, Litiņa Balvos, Grāmatnīca, Balvi, skolas piederumi, skolas piederumu tirdzniecība , skolas lietas Balvu suvenīri, suvenīru tirdzniecība , Laba mugursoma, Linu izstrādājumi, linu dvieļi, linu galdauti,

"Kanclers", SIA

Pasta 51 k.7, Jelgava, LV-3001
Piedāvājumā::
    ✓ mēbeles ✓ kancelejas preces ✓ hobijlietas ✓ attīstošās rotaļlietas ✓ grāmatas ✓ skolas piederumi un somas ✓ saimniecības preces ✓ mazā sadzīves tehnika
Par mums: SIA "Kanclers" Jelgavā ir trīs tirdzniecības vietas un interneta veikals (www.kanclers.lv), kur tiek piedāvāts ļoti plašs preču klāsts.

"Veidlapas", SIA, veikals

Krāslavas 12, Rīga, LV-1003
Veidlapas, kancelejas preču tirdzniecība , pavairošanas darbi. preces, kancelejas biroja preces.