Krāsnis un kamīni, visā Latvijā

Drukāt
1

Stamars kamīni-kamīnkrāsnis tirdzniecības noliktava

Pakalniešu 7, Rīga, LV-1024
krāsnis , centrālapkures kamīni kamīni ar siltumakumulāciju, kamīni un krāsnis , krāsnis un kamīni , krāšņu kurtuves, malkas krāsnis , pirts krāsnis malkas, malkas apkures krāsnis , krāsnis un plītis, centrālapkures

"Bully" SIA, Gaisa apkures krāsnis

Gaisa apkures krāsnis!
Mazā Rencēnu 10, Rīga, LV-1073
Kur izmantot::
    ✓ Vasarnīcās ✓ Darbnīcas ✓ Garāžās ✓ Siltumnīcās ✓ Dzīvokļos, ja mājai ir paredzēts iekšējais krāsns dūmenis
Produkta apraksts:: Konvekcijas krāsnis BULLY ir paredzētas ātram gaisa sasilumam telpās. Krāsnis ir kurināmas ar malku, kūdras briketēm, koksnes un papīra rūpniecības nozares atkritumiem. Ekonomiskas un vienkāršas apkalpošanā. Nodrošina regulējamo degšanu ar augstu lietderības koeficientu.

"Ekokrāsnis Tev"

Dīķa 3, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
, ekokrāsnis ar iebūvētu kurtuvi - sildelementu, apkures sistēmu meistari, apkures sistēmu remonts, krāsnis un kamīni , Ekokrāsnis, EkoKrāsnis Tev. Apraksts: Kamīnkrāsns, kas stundā uzvāra kubikmetru šķidruma. Nesmird, nepiķojas un kalpo desmit gadus, jo neveido skābes un piķi. Nav nepieciešama atsevišķa kurinātavas telpa, kas parasti izmaksā tikpat, cik apkures sistēma kopumā. Iespējams pieslēgt arī jebkuru granulu degli gadījumiem, kad slinkuma vai neprecīza aprēķina dēļ netiek ienests nelielais malkas daudzums; tādā gadījumā kamīnkrāsns sāk birt "dārgās" granulas. Jāpiebilst, ka granulas bieži vien mēdz būt tik sliktas kvalitātes, ka dienā divas reizes jātīra deglis, nevis kā reklāmā vai pa telefonu - tīrās... Arī tad, ja kaut kas notiek ar granulu krāsni - nav alternatīvas... Lieliem angāriem un dažāda veida ražotnēm, baseiniem šāda krāsns būs daudz efektīvāka un ļaus ekonomiski apkurināt plašas telpas. Bezmaksas konsultācija, arī par krāsnīm. Tālr.26521077

Arvīds Zirnis, krāšņu un kamīnu meistars

Zeļļu 13-40, Rīga, LV-1002
Kamīni , krāsnis , kamīnu mūrēšana, kamīnu apdare, kamīnu remonts, krāsns remonts, kamīnu meistars, kamīnmeistars Krāsnis un kamīni . Apraksts: Arvīds Zirnis, krāšņu podnieks ar 30 gadu pieredzi, mūrē un remontē apkures krāsnis, pirts krāsnis, maizes krāsnis, pavardus, kamīnus, krāsnis skārda apvalkā u.c. Ir iespēja sagādāt vajadzīgos materiālus un pieejami dažādi krāsns podiņi. Piedāvāju arī seno krāšņu un kamīnu restaurāciju. Darbus veicu pa visu Latviju.
ZL.LV iesaka

"Agni", SIA

Brīvības 173, Rīga, LV-1012
Malkas kamīni , gāzes kamīni , Focus ekskluzīvie kamīni , kamīni , bezdūmvada kamīni , elektriskie kamīni , Angļu santehnika un flīzes, grīdas flīzes, sienas flīzes, vannas, izlietnes, dušas, krāni no Imperial

"Ais un Ko", Skārdnieku darbnīca, dūmvadi

J.Asara 13, Rīga, LV-1009
Apraksts: SIA "AIS un Ko" ir skārdnieku darbnīca, kas veiksmīgi darbojas metālizstrādājumu ražošanas nozarē vairāk nekā 20 gadus. Sākotnēji SIA "AIS un Ko" specializējās dūmvadu moduļu sistēmu ražošanā, šobrīd uzņēmums piedāvā paplašinātu produkcijas klāstu: izgatavo gan standarta preces, gan arī jebkuras sarežģītības pakāpes nestandarta metāla izstrādājumus, atbilstoši Jūsu īpašajām vajadzībām. Pasūtījumu izpildi veic pieredzējuši skārdnieki, kas šajā nozarē darbojas kopš uzņēmuma dibināšanas. Uzņēmums orientēts uz individuālu pieeju klientiem, ātru un kvalitatīvu pasūtījumu izpildi.
ZL.LV iesaka

"Dzirnkalns", SIA

Siguļi, "Dzirkalns", Carnikavas p., Ādažu n., LV-2163
Kamīni . Kamīni Aizkraukle. Kamīni Alūksne. Kamīni Balvi. Kamīni Bauska. Kamīni Cēsis. Kamīns, krāsnis , krāsns, pavarda būvēšana, pavardi, būvniecība, krāsns mūrēšana, mūrēta krāsns, kamīnu Apraksts: Kamīni, kamīns, krāsnis, krāsns, pavarda būvēšana, pavardi, būvniecība, krāsns mūrēšana, mūrēta krāsns, kamīnu restaurācija, krāsns restaurācija, podiņu krāsns, pavarda mūrēšana.

"Sangla", SIA, apkures briketes, granulas tirdzniecība

Cesvaines 11, Rīga, LV-1073
Skaidu brikešu tirdzniecība. Apkures granulu tirdzniecība. Augstvērtīgs kurināmais no Igaunijas, apkures katliem Atmos, Viadrus, Sima. Skaidu briketes, RUF, apkure, apkures briketes, briketes apkurei, kamīnbriketes, briketes par vairumtirdzniecības cenu, (vairumtirdzniecības cenas) piegāde, transports, piegāde visā Latvijā,

"Buvvide.lv", SIA, internetveikals

Ganību dambis 40, Rīga, LV-1005
Apkurei, TERMOFOR, Teplodar, apkures katli, pirts krāsnis , Vezuviy,plītskrāsnis, malkas plītis, taupības krāsniņas, radiatori, krāsnis , kamīni , boileri, kamīnkurtuves, bulerjan.
ZL.LV iesaka

"Monier", SIA

Tīraines 1, Rīga, LV-1058
Jumti, jumtu risinājumi, dakstiņi, kārniņi, jumtu materiāli, dakstiņu jumti, kārniņu jumti, jumiķu darbi, jumtu ieklāšana, būvmateriāli, jumtu segumi, betona dakstiņi, metāla dakstiņi, lietus ūdens noteksistēmas, ekskluzīvi dakstiņi. Jumtu renovācija, jumtu renovēšana, Monier, Schiedel. ZANDA LUX, ELEGANT, DANTEGL, RUBIN, TURMALIN,

"Stamars", SIA

Pakalniešu 7, Rīga, LV-1024
Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība: caurules ūdensapgādei un apkurei, (daudzslāņu PEX-AL-PEX, krāsns Durvis, iekšdurvis, kamīni , kamīnu kurtuves, kamīnu apdare, krāsniņas, apkures krāsnis .

"Skursteņu serviss", SIA

J.Asara 6a, Rīga, LV-1009
Kamīni . Krāsnis . Skurstenis. Dūmvads. Ventilācijas, vēdināšanas kanāli, kanāls. Apkures ierīces, iekārtas, dūmvadu un dabīgās ventilācijas tehniskā stāvokļa pārbaudes centrs.
ZL.LV iesaka

"Akmens Krāsnis", SIA

Pulkveža Brieža 43, Rīga, LV-1045
Kamīni . Krāsnis . Tulikivi. Plītis. Dabīgais akmens. Apkure. Apdares materiāli. Ziepjakmens flīzes un mozaīkas. Kamīnkrāsnis ar cepeškrāsni, dūmvadu pārdošana, uzstādīšana.

Ainārs Holodņikovs - sertificēts skursteņslaucītājs

Turpinām strādāt kā parasti, bez izmaiņām.
Skolas 9-4, Auce, Dobeles n., LV-3708
Skursteņslauķis, dūmvadu tīrīšana, krāsnis un kamīni , krāsns tīrīšana, kamīna remonts, dūmeņu, skursteņu

Gatis Matisons, skursteņslauķis

Jaunsaurieši, Balto Ķiršu 28, Salaspils p., Salaspils n., LV-2118
Dūmvadu un ventilācijas kanālu tīrīšana, remonts. Dūmvadu oderēšana ar nerūsējošā tērauda čaulām.

"Ulle", SIA, Akmens apstrāde Rīga

Lejupes 4, Rīga, LV-1076
Reklāma, vides dizains, objekti, interjers, priekšmeti, pakalpojumi, grīdas segumi, krāsnis , kamīni , celtniecība, celtniecības un remonta darbi.

"DS skursteņslauķis", SIA

Pļavu 89, Liepāja, LV-3411
Skursteņu/dūmvadu un ventilācijas kanālu tīrīšana, skursteņu/dūmvadu un ventilācijas kanālu tehniskā , kamīni , dūmenis, skurstenis, dūmeņi, skursteņu tīrīšana, dūmvadu tīrīšana, apkures ierīču tīrīšana,

"Teplodar Europe", dūmvadi, pirts krāsnis, apkures katli

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Pirts krāsnis , apkures katli, granulu katli, dūmvadi, kamīni tirdzniecība, uzstādīšana, pirts durvis, PIRTS UN SAUNAS APKURE, Malkas pirts krāsnis .

METĀLA DURVIS "Baltijas durvis", SIA

Drošas un skaistas durvis 💯
A.Deglava 45, Rīga, LV-1035
Pirts krāsnis , Bullerjan apkures krāsns. Laistīšana sistēmas. Jumtiņi. Seifi.

"Skurstenis ABC", SIA

"Ērslakas", Jaunsvirlaukas p., Jelgavas n., LV-3031
skursteņslauķa pakalpojumi, oderēšana, skurstenis, dūmvads, skursteņslaucītājs, dūmvadu apkope, ugunsdrošība, krāsnis