Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas, visā Latvijā

Drukāt
1

"Soundstore.lv", Audio, video, LED tehnika, internetveikals

Turpinām strādāt klātienē!
Mellužu 13-5, Rīga, LV-1067
Mūzikas , skaņu iekārtu tirdzniecība, interneta veikals. , lampiņu virtenes, inteliģentās gaismas iekārtas , efektu gaismas , gaismas efekti, pasākumu tehniskais
  • 1 Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas

"Gaco", SIA

Ventspils 50, Rīga, LV-1002
Profesionālā skaņas un gaismas iekārtu, tehnikas (aparatūras) uzstādīšana, īre, (noma) apkalpošana. tehnika, profesionālā gaismas tehnikas īre, profesionālā gaismas tehnikas noma.
ZL.LV iesaka

"SND", SIA

Mūkusalas 72b, Rīga, LV-1004
Dekorāciju ražošana, podesti, deju grīda, konstrukcijas, kāzu inventārs, skatuves dekorācijas un audumi kāzām, skatuves podesti un iekārtas , sporta deju grīda, baleta deju grīda, pārvietojamu, lampiņas, lampiņu
ZL.LV iesaka

Discomania.lv, skaņas, gaismas tehnikas tirdzniecība

Turpinām strādāt, gaidām ciemos!
Daugavgrīvas 68a, Rīga, LV-1007
Gaismas , skaņu , mūzikas iekārtas , Skaņas un gaismas iekārtu instalācija, projektu izstrāde, remonts, kabeļi, Mūzika, Profesionālā ārpustelpu tehnika, Ārpustelpu tehnika, UV krāsas ķermenim, Profesionālas iekārtas

"RJK", SIA

K.Ulmaņa gatve 2a, Rīga, LV-1004
Skatuve, Gaisma, Skaņa, Noma, Mūzikas un gaismas iekārtas . Skaņu un gaismas iekārtas Dzegužkalns, Esplanāde, Vērmanes dārzs, Rīga, Rundāles pils, Sigulda, Dobele

"Diogens audio", SIA

Partizānu 47, Balvi, Balvu n., LV-4501
Skaņu tehnika. Skaņu iekārtas . Skaņas aparatūra. Mūzikas instrumenti. Bungu šķīvji: Paiste. Ģitāras: Harley Benton Squier, Washburn, FENDER.
ZL.LV iesaka

"Euroshow Audio", SIA

Dārza 3, Rīga, LV-1007
Apraksts: Skaņas tehnikas noma, skaņu iekārtas, pasākumu tehniskais nodrošinājums, mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas, pasākumu apskaņošana Rīgā.

"REVERIE Trading Group", SIA

Lubānas 125a, Rīga, LV-1021
Apraksts:

Mēs REVERIE|TG™ labi apzināmies augstākās klases progresīvo audiovizuālo tehnoloģiju nozīmi un svarīgumu. Neskatoties uz to sarežģītību, komplicētiem procesiem to vadībā un ekspluatācijā, mēs cenšamies radīt vienkāršāko un efektīvāko lietotāju pieredzi, kas patiešām iepriecina un pārspēj klientu cerības.

 

REVERIE Trading Group ir interaktīvo tehnoloģiju un audiovizuālo risinājumu, prezentācijas, konferenču sistēmu uzņēmums. Uzņēmums ir tādu pasaulē plaši zināmu zīmolu kā EPSON, CHRISTIE, SAMSUNG, ATLONA, Canon, Digital Projection, Dynamic Projection, VIOSO, EIKI, AVer (AVerVision, AVerMedia), nureva, brähler, Wyrestorm, Screen Innovations, Bowers & Wilkins, MSE Audio, SoundTube, Secret Sound, Solid Drive, Okayo, RSF, SCP, Ultrasonic, CLEVERTOUCH, TRIUMPH BOARD, Luidia (eBeam), AMC Pro, Kauber, HELGI, Smit Visual, OBSBOT (REMO Tech), KanDao, insta360, MIRFAK Audio, K-array, WeeeMake, Snapmaker, Boxlight u.c. oficiālais pārstāvis, ProAV un preferētais partneris Latvijā un Baltijas valstīs.

ZL.LV iesaka

"Full Stage", SIA, Skaņu , skatuves iekārtas, pasākumu tehniskais aprīkojums

Turpinām strādāt klātienē!
Dārza 3, Rīga, LV-1007
Par uzņēmumu: SIA "Full Stage" piedāvā dažādus tehniskos risinājumus jebkuram pasākumam. Uzņēmums specializējas pasākumu apgaismojuma, skatuvju un skaņas nodrošināšanā. Skatuves konstrukciju noma, pasākumu apskaņošana, skaņu iekārtas, skatuves aprīkojums, pasākumu tehniskais nodrošinājums, mūzikas skaņas un gaismas iekārtas, skatuves tehnikas noma Rīgā, Latvijā, Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē.

"Zummers plus", SIA

Pasta 22, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Zummers Plus nodarbojās ar mūzikas instrumentu tirdzniecību, skaņas aparatūras piegādi un antenu uzstādīšanu. Piedāvājam arī dažādus vadus un kabeļus audio un citu veidu tehnikai, baterejas, tālvadības pultis, transformatorus, mikrafonus un citu veidu tehniku Jūsu audiostudijai. Mūsu veikalā atradīsiet arī citu veidu tehniku, kā piemēram SAT televīzijas dekoderus un antenas, lādētājus un powerbankas. Piedāvājam mūzikas instrumentus, pārsvarā akustiskās ģitāras, un akustiski elektriskās ģitāras. Pieejams plašs skaļruņu sortiments.
ZL.LV iesaka

"Stereoplus", audio tehnikas veikals

Kaivas 31 k.3, Rīga, LV-1021
Apraksts: Stereoplus.lv ir veikals, kurā tiek pārdota visu cenu segmentu audio tehnika. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā četrdesmit zīmolu no dažādām valstīm: skaļruņu sistēmas, elektronika, atskaņotāji, kabeļi, aksesuāri. Mēs arī sastādām audio aparatūras komplektus, lai palielinātu skaņas kvalitāti ar atlasītajiem komponentiem.

Forevent.lv, skaņas, gaismas, skatuves tehnikas noma

Turpinām strādāt, gaidām ciemos!
Daugavgrīvas 68a, Rīga, LV-1007
Mēs piedāvājam::
    ✓ Pasākumu tehniskais nodrošinājums ✓ Skaņas tehnikas noma ✓ Gaismas tehnikas noma ✓ Specefektu noma ✓ Skatuves konstrukciju noma ✓ Papīra (tyvek) aproces ✓ Plastikāta aproces ✓ Auduma aproces ✓ Silikona aproces ✓ UV ķermeņa krāsas ✓ UV sejas krāsas ✓ Spīdumi sejai ✓ Trokšņu slāpējošās austiņas bērniem ✓ Dezinfekcijas aparāti

"SGS Sistēmas", SIA, Skaņas, gaismas, skatuves iekārtu tirdzniecība

Plēnes 4, Rīga, LV-1046
Apraksts:

SGS Sistēmas ir «vienas pieturas» uzņēmums, kas piedāvā tehnisko risinājumu klāstu jebkurai publiskai Telpai un Notikumam, neatkarīgi no to apjoma un nozīmīguma.Profesionālo skaņas, gaismas un skatuves iekārtu vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība. Tehnisko projektu un risinājumu izstrāde. Projektu uzraudzība. Iekārtu remonts un lietotāju apmācība. Tiešās piegādes no pasaules labākajiem, izklaides industrijai ražojošiem uzņēmumiem.

"TP Kastes", SIA

"Vecdzeņi", Salacgrīvas p., Limbažu n., LV-4033
Apraksts: Piedāvājam profesionālas transporta kastes, saplākšņu kastes, plastikas kastes, nestandarta kastes, ieroču koferi, kastes aparatūrai, mūzikas skaņu, gaismas iekārtām.
ZL.LV iesaka

"PRO 1 Stage", SIA, LED, video ekrāni, displeji, filmēšana, noma

Mellužu 13-5, Rīga, LV-1067
Apraksts: Mūzikas, skaņu, skaņas gaismas iekārtas, video, videoiekārtu noma, īre LED video ekrāni, ekrānu noma, tirdzniecība.

"3S", SIA

Margrietas 7, Rīga, LV-1046
Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas

"Pandus", SIA

Daugavgrīvas 51, Rīga, LV-1007
Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas

"Ekspress skaņu sistēmas", SIA

Plēnes 4, Rīga, LV-1046
Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas

"KM", SIA

Dzelzceļnieku 17, Jelgava, LV-3001
Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas