Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Soundstore.lv, Audio, video, LED tehnika, internetveikals

Turpinām strādāt klātienē!
Mellužu 13-5, Rīga, LV-1067
Mūzikas , skaņu iekārtu tirdzniecība, interneta veikals., , lampiņu virtenes, inteliģentās gaismas iekārtas , efektu gaismas , gaismas efekti, pasākumu tehniskais
  • 1 Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas
2

Eiropas skaņa, SIA, mūzikas un gaismas iekārtas

Ķengaraga 6, Rīga, LV-1063
Skaņu un gaismu iekārtu noma, (skaņa, gaismas iekārtas )., Skaņu iekārtas .

Gaco, SIA

Ventspils 50, Rīga, LV-1002
Profesionālā skaņas un gaismas iekārtu, tehnikas (aparatūras) uzstādīšana, īre, (noma) apkalpošana., tehnika, profesionālā gaismas tehnikas īre, profesionālā gaismas tehnikas noma.

Discomania.lv, skaņas, gaismas tehnikas tirdzniecība

Turpinām strādāt, gaidām ciemos!
Daugavgrīvas 68a, Rīga, LV-1007
Gaismas , skaņu , mūzikas iekārtas , Skaņas un gaismas iekārtu instalācija, projektu izstrāde, remonts,, kabeļi, Mūzika, Profesionālā ārpustelpu tehnika, Ārpustelpu tehnika, UV krāsas ķermenim, Profesionālas iekārtas

RJK, SIA

K.Ulmaņa gatve 2a, Rīga, LV-1004
Skatuve, Gaisma, Skaņa, Noma, Mūzikas un gaismas iekārtas ., Skaņu un gaismas iekārtas Dzegužkalns, Esplanāde, Vērmanes dārzs, Rīga, Rundāles pils, Sigulda, Dobele

Diogens audio, SIA

Partizānu 47, Balvi, Balvu nov., LV-4501
Skaņu tehnika. Skaņu iekārtas . Skaņas aparatūra., Mūzikas instrumenti. Bungu šķīvji: Paiste. Ģitāras: Harley Benton Squier, Washburn, FENDER.

Euroshow Audio, SIA

Dārza 3, Rīga, LV-1007
Apraksts: Skaņas tehnikas noma, skaņu iekārtas, pasākumu tehniskais nodrošinājums, mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas, pasākumu apskaņošana Rīgā.

Full Stage, SIA, Skaņu , skatuves iekārtas, pasākumu tehniskais aprīkojums

Turpinām strādāt klātienē!
Dārza 3, Rīga, LV-1007
Par uzņēmumu: SIA "Full Stage" piedāvā dažādus tehniskos risinājumus jebkuram pasākumam. Uzņēmums specializējas pasākumu apgaismojuma, skatuvju un skaņas nodrošināšanā. Skatuves konstrukciju noma, pasākumu apskaņošana, skaņu iekārtas, skatuves aprīkojums, pasākumu tehniskais nodrošinājums, mūzikas skaņas un gaismas iekārtas, skatuves tehnikas noma Rīgā, Latvijā, Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē.

Forevent.lv, skaņas, gaismas, skatuves tehnikas noma

Turpinām strādāt, gaidām ciemos!
Daugavgrīvas 68a, Rīga, LV-1007
Mēs piedāvājam:: ✓ Pasākumu tehniskais nodrošinājums ✓ Skaņas tehnikas noma ✓ Gaismas tehnikas noma ✓ Specefektu noma ✓ Skatuves konstrukciju noma ✓ Papīra (tyvek) aproces ✓ Plastikāta aproces ✓ Auduma aproces ✓ Silikona aproces ✓ UV ķermeņa krāsas ✓ UV sejas krāsas ✓ Spīdumi sejai ✓ Trokšņu slāpējošās austiņas bērniem ✓ Dezinfekcijas aparāti

SGS Sistēmas, SIA, Skaņas, gaismas, skatuves iekārtu tirdzniecība

Plēnes 4, Rīga, LV-1046
Apraksts:

SGS Sistēmas ir «vienas pieturas» uzņēmums, kas piedāvā tehnisko risinājumu klāstu jebkurai publiskai Telpai un Notikumam, neatkarīgi no to apjoma un nozīmīguma.Profesionālo skaņas, gaismas un skatuves iekārtu vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība. Tehnisko projektu un risinājumu izstrāde. Projektu uzraudzība. Iekārtu remonts un lietotāju apmācība. Tiešās piegādes no pasaules labākajiem, izklaides industrijai ražojošiem uzņēmumiem.

REVERIE Trading Group, SIA

Dreiliņi, Noliktavu 5, Stopiņu pagasts, Ropažu nov., LV-2130
Interaktīvie tehnoloģiju un audiovizuālo risinājumi:

REVERIE Trading Group ir interaktīvo tehnoloģiju un audiovizuālo risinājumu, prezentācijas, konferenču sistēmu uzņēmums. Uzņēmums ir tādu pasaulē plaši zināmu zīmolu kā EPSON, CHRISTIE, SAMSUNG, ATLONA, Canon, Digital Projection, Dynamic Projection, VIOSO, EIKI, AVer (AVerVision, AVerMedia), nureva, brähler, Wyrestorm, Screen Innovations, Bowers & Wilkins, MSE Audio, SoundTube, Secret Sound, Solid Drive, Okayo, RSF, SCP, Ultrasonic, CLEVERTOUCH, TRIUMPH BOARD, Luidia (eBeam), AMC Pro, Kauber, HELGI, Smit Visual, OBSBOT (REMO Tech), KanDao, insta360, MIRFAK Audio, K-array, WeeeMake, Snapmaker, Boxlight u.c. oficiālais pārstāvis, ProAV un preferētais partneris Latvijā un Baltijas valstīs.

Zummers plus, SIA

Pasta 22, Liepāja, LV-3401
Apraksts:

Zummers Plus nodarbojas ar mūzikas instrumentu tirdzniecību, skaņas aparatūras piegādi un antenu uzstādīšanu. Piedāvājam arī dažādus vadus un kabeļus audio un citu veidu tehnikai, baterijas, tālvadības pultis, transformatorus, mikrofonus un citu veidu tehniku Jūsu audio studijai. Mūsu veikalā atradīsiet arī citu veidu tehniku, kā piemēram SAT televīzijas dekoderus un antenas, lādētājus un powerbankas. Piedāvājam mūzikas instrumentus, pārsvarā akustiskās ģitāras, un akustiski elektriskās ģitāras. Pieejams plašs skaļruņu sortiments.

TP Kastes, SIA

"Vecdzeņi" , Salacgrīvas pagasts, Limbažu nov., LV-4033
Apraksts: Izgatavojam profesionālas transporta kastes visplašākajam aparatūras klāstam un ne tikai. Transporta kastes noder lietām, kurām nepieciešama ērta un droša transportēšana, lietošana un uzglabāšana - tās piemērojamas gan dažādiem skaņas pastiprinātājiem, gaismas iekārtām, plazmas ekrāniem, datoriem, mūzikas instrumentiem, medicīnas aparatūrai, kā arī sporta inventāram. Piedāvājam veikt aparatūras mērījumus, kā arī piegādāt produkciju klientam ērtā vietā un laikā. Nepieciešamības gadījumā iespējama arī paātrināta kastes izgatavošana. Katrā laikā esam atvērti sadarbībai, lai īstenotu Jūsu ieceres!

Stereoplus, audio tehnikas veikals

Kaivas 31 k.3, Rīga, LV-1021
Apraksts: Stereoplus.lv ir veikals, kurā tiek pārdota visu cenu segmentu audio tehnika. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā četrdesmit zīmolu no dažādām valstīm: skaļruņu sistēmas, elektronika, atskaņotāji, kabeļi, aksesuāri. Mēs arī sastādām audio aparatūras komplektus, lai palielinātu skaņas kvalitāti ar atlasītajiem komponentiem.

PRO 1 Stage, SIA, LED, video ekrāni, displeji, filmēšana, noma

Mellužu 13-5, Rīga, LV-1067
Apraksts: Mūzikas, skaņu, skaņas gaismas iekārtas, video, videoiekārtu noma, īre LED video ekrāni, ekrānu noma, tirdzniecība.

Ritma institūts iekārtas, SIA

Palasta 10, Rīga, LV-1050
Mūzikas, skaņu un gaismas iekārtas

NSMA, SIA

Kurzemes prospekts 15b, Rīga, LV-1067