Metālapstrāde

Drukāt
ZL.LV iesaka

"Prometal Group", SIA

Vidzemes 5a, Ogre, Ogres n., LV-5001
PROMETAL darbības sfēras::
    Metālapstrāde ✓ Lāzergriešana ✓ Cietmetāla griešana ✓ Cauruļu lāzergriešana ✓ Hidroabrazīvā griešana ✓ CNC locīšana ✓ Mehāniskā apstrāde ✓ Metāla valcēšana
Apraksts:

"Prometal Group" sniedz CNC lāzergriešanas pakalpojumus. Lāzergriešanas tehnoloģija ļauj izgriezt jebkuras konfigurācijas detaļas no lokšņu tērauda ar ļoti augstu precizitāti. Piedāvājam cauruļu lāzergriešanu ar TRUMPF TUBEMATIC. Ar cauruļu lāzergriešanas tehnoloģiju iespējams nogriezt caurules jebkurā leņķī, sagatavot caurules metināšanai un izgriezt dažādas ģeometrijas caurumus. Ar hidroabrazīvās griešanas palīdzību var sagriezt praktiski jebkuru materiālu biezumā līdz 150mm. Izplatītākie ir dažādas plastmasas, gumijas, titāns, varš, misiņš, granīts, stikls. TIG un MIG metināšana, metāla locīšana, CNC frēzēšana, CNC virpošana, urbšana, vītņošana, pulverkrāsošana un slapjā krāsošana, valcēšana, komplektēšanas pakalpojumi.

"BALTMA", SIA

Kauguru 19, Valmiera, LV-4201
Apraksts: SIA "BALTMA" ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes metāla virpoto detaļu ražošanu un tirdzniecību.

"Konkas", SIA

Angāri, nojumes, pergolas, paviljoni!
Pērnavas 25, Rīga, LV-1012
Apraksts: Uzņēmuma „Konkas” galvenie darbības virzieni ir angāri, nojumes, pergolas, paviljoni un to aprīkojums.

"GF Powdercoating", LSEZ SIA

Brīvības 98, Liepāja, LV-3401
Apraksts: GF Powdercoating, jauns un strauji augošs uzņēmums, nodarbojas ar dažādu metāla virsmu apstrādi un krāsošanu. Piedāvājam smilšu strūklas pirmapstrādi, kā arī metāla virsmu pārklāšanu ar pulverkrāsu. Smilšu strūklas apstrāde paredzēta metāla un koka izstrādājumiem, attīrot virsmas no korozijas, vecās krāsas, dažādiem organiskiem un neorganiskiem piesārņojumiem. Pateicoties plašai krāsu gammai un noturībai, pulvera pārklājums ir vislabākā izvēle. Spējam nodrošināt dažāda apjoma pasūtījumus, gan individuālos, gan industriālos darbus.

"Res-Met", SIA

Esam atvērti un strādājam.
Krautuves 7, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Res-Met, mūsdienīgi materiālu otrreizējās izmantošanas pakalpojumi uzņēmumiem, metāli, rūpniecības izejvielas, demontāžas pakalpojumi, būvgružu otrreizēja izmantošana, elektroiekārtu un elektronikas otrreizējā izmantošana, materiālu otrreizējas izmantošanas pakalpojumi (RE-USE) konteineri. Privātpersonām nojaukšanas un
ZL.LV iesaka

"Furman", SIA

"Dzintari", Trikātas p., Valmieras n., LV-4731
Apraksts: Meža zvēru, zivju un citu dzīvnieku barotavu izgatavošana ar "FURMAN" zīmolu.

ZL.LV iesaka

"D.Piebalga", IU, metālapstrādes darbnīca Valmierā

"Kalēji", Kocēnu p., Valmieras n., LV-4227
Apraksts: Metālizstrādājumi. Metālizstrādājumu izgatavošana. Kalējs Valmierā. Metāla vārti. Metāla kāpnes. Žogi Valmiera. Limbaži. Cēsis. Valka. Smiltene. Vidzeme. Žogi. Grili. Virpošana. Frēzēšana. Automašīnu, piekabju, meža tehnikas, lauksaimniecības tehnikas detaļu atjaunošana.

"Instrumenti" , SIA "MUNDURS" instrumentu tirdzniecība Valmierā

Stacijas 36, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Instrumenti, profesionālie instrumenti tirdzniecība Valmierā. Elektroinstrumenti, atslēgas virpošanas instrumenti. Darbarīki, kokapstrādes instrumenti Cēsis, Limbaži, Valka, Smiltene. Makita, Bosch.

"AK12", SIA

Brandeļi, "Kalnmeijas", Kocēnu p., Valmieras n., LV-4220
Pakalpojumi:
    ✓ Riepu serviss; ✓ Bosch Car Service; ✓ BOSCH rokas elektroinstrumenti; ✓ Kravas auto serviss; ✓ Riepas agro un industriālajai tehnikai; ✓ Metālapstrāde un mašīnbūve
Darbība: Mēs, SIA „AK12“, esam uzņēmums, kas rūpējas par vieglo un kravas automašīnu, kā arī industriālās un lauksaimniecības tehnikas pilnu servisa apkalpošanu, kā arī esam vieni no lielākajiem riepu piegādātājiem reģionā. 2017. gadā mūsu vieglo automašīnu serviss ir kļuvis par BOSCH CAR SERVICE – tas ir zīmols, kura augstie kvalitātes standarti un tehniskās iespējas ir pazīstami un augstu vērtēti visā Eiropā. Esam kļuvuši arī par BOSCH rokas elektroinstrumentu oficiālajiem tirdzniecības pārstāvjiem. Šobrīd „AK12“ ir paplašinājis savas kompetences robežas un atvēris metālapstrādes un mašīnbūves cehu, paplašinot servisa pakalpojumus ar izstrādes un ražošanas pakalpojumiem visa veida industriālajai tehnikai, tajā skaitā komunālajiem dienestiem, mežizstrādei un lauksaimniecībai.
ZL.LV iesaka

"LUNA GROUP LATVIA", SIA, Valmieras filiāle

Ainažu 6, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: LUNA GROUP LATVIA, SIA piegādā instrumentus un darbgaldus, skrūves un stiprinājumus, darba apģērbu un individuālās aizsardzības līdzekļus, rūpējas par darba vietas iekārtojumu un tās uzturēšanu ikdienā. Piedāvājam tehniskos risinājumus metālapstrādes, celtniecības, kokapstrādes, mašīnbūves un enerģētikas nozarēs.

DEPO Mājai Dārzam Remontam, veikals-noliktava

Matīšu šoseja 6, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Uzmanību!: Saskaņā ar valdības lēmumu par COVID-19 izplatības ierobežošanu, tiek mainīts veikala darba laiks, skat. foto galerijā!
    ✓ No 19.decembra varēs iegādāties: ✓ pārtikas preces ✓ alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus ✓ zoo preces ✓ higiēnas un saimniecības preces ✓ ziedus un Ziemassvētku eglītes ✓ individuālos aizsardzības līdzekļus ✓ citas preces saskaņā ar MK rīkojumu Nr.655
Pārdošanā pieejamo preču grupu saraksts var mainīties saskaņā ar grozījumiem Ministru Kabineta rīkojumā Nr.655.

"Elko G.C.", SIA, Veikals

Mūrmuižas 11, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Metināšanas aparāti, aparātu tirdzniecība Valmiera, Rīga, Vidzeme. Vairumtirdzniecība, metināšanas iekārtas, materiāli, tehnika, Magnaweld. Elektrodi, stieples, aparāti, maskas, degļi Cēsis, Liepāja, Valka, Smiltene.

"Asimet", SIA

Abula 8, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Asimet Valmierā, kokapstrādes instrumentu asināšana Valmierā, Vidzemē, Smiltenē, Cēsīs, Limbažos, Valkā, metālapstrāde Valmierā, metālapstrāde Smiltenē, bremžu disku virpošana Valmierā, hidrocilindru remonts Valmierā, hidraulisko

"Piebalgas metālapstrādes darbnīca"

"Kalēji", Kocēnu p., Valmieras n., LV-4227
Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas labošana, remonts

"Metāro", SIA

Cempu 21a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Metālapstrāde

"Kalve", ražotne

Matīšu šoseja 9, Valmiera, LV-4201
Metālapstrāde

"Arkos Group", SIA

Cempu 8b, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Metālapstrāde

"Valtanks", SIA

Cempu 23, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Metālapstrāde

"SCO Centrs", SIA, Darbnīca

Mūrmuižas 14, Valmiera, LV-4201
Metālapstrāde

"Weld Wood", SIA

Mūrmuižas 11, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Metālapstrāde
Metālapstrādes speciālisti piedāvā veikt virpošanu, locīšanu, frēzēšanu, metināšanu un metāla virsmu apstrādi.