Otrreizējās izejvielas, visā Latvijā

Drukāt

"ALL Recycling", SIA

Ieriķu 3, TC "Domina", Rīga, LV-1084
Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu, (EEIA) savākšana un pārstrāde. Elektrisku iekārtu savākšanas laukumi Rīgā un visos Latvijas reģionos. Rīgā un atsevišķos maršrutos Pierīgā, Ogre, Jelgava, Jūrmala, lielgabarīta EEIA izvešana no dzīvokļiem un uzņēmumiem bez maksas. Bīstamo un videi kaitīgo preču utilizācija. Atkritumu
ZL.LV iesaka

"Gofre Baltija", SIA

Kartona kastes gofrētais kartons iepakojuma papīrs
Lokomotīves 142, Rīga, LV-1063
Iepakojuma papīrs:
    ✓ Iepakojuma papīrs pēc pasūtījuma ✓ Iepakojuma papīra griešna ✓ Vienmēr pieejams ietinamais papīrs 15 kg pakās,loksnes izmērs 60 x 85 cm. ✓ Ietinamais papīrs ✓ Ietinamais papīrs ruļļos ✓ Iepakojuma papīrs ruļļos ✓ Ziedu ietinamais papīrs ✓ Kartona kastes

"BAO", AS, bīstamo atkritumu apsaimniekošana

Celtnieku 3a, Olaine, Olaines n., LV-2114
Apraksts: Sadzīves bīstamo atkritumu pieņemšanas punkti paredzēti vienā mājsaimniecībā radīto atkritumu nodošanai. Sīkāka informācija pa tālr. 67612259 (darbadienās no plkst.9.00-17.00) vai e-pastu: bao@bao.lv (visu diennakti). Bīstamo atkritumu pieņemšana no iedzīvotājiem Rīgas pilsētā un Olaines novadā.
ZL.LV iesaka

"KeraMets", SIA, auto katalizatoru un vadu uzpircējs

Braslas 20, Rīga, LV-1084
Apraksts: SIA “Keramets” ir uzņēmums, kurš bāzējas Rīgā, un nodarbojas ar dārgmetālu, krāsaino metālu, katalizatoru un dažādu vadu iepirkšanu un pārstrādi. Pēc klienta vēlmēm piedāvājam pārstrādi uz vietas mūsu pieņemšanas punktā, kā arī materiālu ievākšanu visā Latvijas teritorijā. Šajā sfērā uzņēmums strādā vairāk kā 4 gadus un uzņēmumā nodarbinātie speciālisti vairāk kā 10 gadus. Pārstrādei un analīzei izmantojam jaunākās tehnoloģijas, kas garantē ātru un kvalitatīvu metālu pārstrādi ar minimālu izejvielu zudumu.

"Sanekss Metāls", SIA, metāllūžņu iepirkšana

Rencēnu 32, Rīga, LV-1073
Apraksts: Mūsu pamatdarbības veids ir krāsaino un melno metāllūžņu, videi kaitīgo metālu savākšana, apstrāde vai nosūtīšana pārstrādei. Otrreizējo izejvielu savākšanai un pārstrādei ir daudzveidīga un sociāla nozīme. Īpaši svarīga nozīme ir visu otrreizējo izejvielu savākšanai, pasargājot vidi no piesārņošanas, un šo izejvielu pārstrādei tautsaimnieciski derīgā produkcijā. SIA “Sanekss Metāls” ir metāllūžņu savākšanas noliktavas Rīgā un Jēkabpilī.

"Ekodem", SIA, Metāllūžņu pieņemšana

"Daugavas Piens", Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2123
Mūsu pakalpojumi:
    ✓ Azbests un Azbesta utilizācija ✓ Demontāža un Demontāžas darbi ✓ Metāllūžņu pieņemšana – uzpirkšana ✓ Automašīnu uzpirkšana ✓ Bezmaksas metāllūžņu izvešana
Par mums: Mūsu darbības pamatprincips ir atbildība par vides aizsardzību un dažādu otrreizējo izejvielu – videi kaitīgo preču atkritumu un metāllūžņu apsaimniekošanu videi draudzīgā veidā. Veicot šo apsaimniekošanu, mūsu uzņēmums rūpējas par to drošu un videi nekaitīgu uzglabāšanu un apstrādi, līdz to nogādāšanai otrreizējai pārstrādei. Šādas darbības rezultātā mēs sniedzam ieguldījumu apkārtējās vides sakopšanā un vienlaikus nodrošinām apsaimniekoto materiālu nonākšanu otrreizējās pārstrādes apritē.

"Būvgružu pārstrāde", SIA

Granīta 14, Rīga, LV-1057
Pakalpojumi un produkcija:
    ✓ Konteineru noma ✓ Būvgružu izvešana ✓ Ēku demontāža ✓ Pārdod šķembas ✓ Pārdod malku ✓ Tehnikas noma
Tehnikas noma:
    ✓ Ķēžu ekskavators ar kausu ✓ Frontālais iekrāvējs ✓ Konteineru vedējs

"AKB-Lom", SIA, Akumulatoru iepirkšanas-izvešanas mobilais serviss

Dzelzavas 72, Rīga, LV-1082
Apraksts: Nopirksim visa veida nolietotos svina akumulatorus, par labām cenām. Nodrošinām izvešanu, operatīva apmaksa! Iepērkam lietotus auto katalizatorus un keramiku no tiem, metāla katalizatorus, kvēpu filtrus. Uzņēmums ir specializējies izlietotu akumulatoru, auto katalizatoru savākšanā. Individuāla pieeja un labākās cenas! Sīkāk pa telefonu! Strādājam Rīgā, ārpus Rīgas - pēc vienošanās.

"KG Metall", SIA

Ezermalas 4, Liepāja, LV-3401
Apraksts: KG METAL pārdod lietotas rezerves daļas. Iepērk automašīnas gan rezerves daļām metāllūžņos, kā arī tālākai utilizācijai. Iepērk melnos, krāsainos metāllūžņus, nolietotus akumulatorus un katalizatorus. Demontējam objektus un sniedzam metāla izgriešanas pakalpojumus, kā arī konteineru nomu.

"Sanekss Metāls", SIA, metāllūžņu iepirkšana Jēkabpilī

Pelītes 8a, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Apraksts: Metāllūžņu iepirkšana ir viens no pamatdarbības veidiem uzņēmumā "Sanekss Metāls". Ir iespējama gan krāsaino, gan melno metāllūžņu iepirkšana. Metāllūžņu iepirkšana norit, vadoties pēc SIA "Sanekss Metāls" cenrāža.

"Res-Met", SIA

Esam atvērti un strādājam.
Krautuves 7, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Res-Met, mūsdienīgi materiālu otrreizējās izmantošanas pakalpojumi uzņēmumiem, metāli, rūpniecības izejvielas Res-Met, mūsdienīgi materiālu otrreizējās izmantošanas pakalpojumi uzņēmumiem, metāli, rūpniecības izejvielas

"PET Baltija", AS

Aviācijas 18, Jelgava, LV-3004
Otrreizējās izejvielas

"Šrēdereja", SIA

Ausekļa 11-221, Rīga, LV-1010
Otrreizējās izejvielas

"Ķīpa", SIA

Maskavas 451, Rīga, LV-1063
Otrreizējās izejvielas

"Orelat", AS

Katlakalna 11, Rīga, LV-1073
Otrreizējās izejvielas

"Scrap", SIA

Klaipēdas 19/21-514, Liepāja, LV-3401
Otrreizējās izejvielas

"Grind Fibers OU"

Randvere tee 115, Tallin
Otrreizējās izejvielas

"REF Minerals", SIA

Matrožu 15-927, Rīga, LV-1048
Otrreizējās izejvielas

"CDW Minerals", SIA

Sunīši, Cielavu 11, Garkalnes p., Ropažu n., LV-2137
Otrreizējās izejvielas

"Eko Energy", SIA

Čiekurkalna 1.līnija 84, Rīga, LV-1026
Otrreizējās izejvielas