Kurināmais

Drukāt
Banner 1050x80
1

Amatnieks AN, SIA

Sprīdīša 6-19, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Kurināmais , kurināmā tirdzniecība. Šķelda, šķeldas tirdzniecība, kurināmās šķeldas, skaidas.
  • 1 Kurināmais
2

Sters G, SIA

"Mētras 1" , Daukstu pagasts, Gulbenes nov. LV-4429
Sters G, kokapstrāde, kurināmais , bērza apaļkoksne, apaļkoki, kokmateriālu transports, kamīnmalka, kokskaidu Kurināmais Gulbenē, briketes Gulbenē, bērza skaidu briketes Gulbenē.
  • 2 Kurināmais

Kindlewood, SIA, iekurmalka

Tume, Saules 1, Tumes p., Tukuma n., LV-3139
Kurināmais , iekurmalka kamīniem, krāsnīm, degpagale, zvīņveida skaidas iekurs grilam. Apraksts: Rūpējoties par Jūsu ērtību, kompānija KINDLEWOOD piedāvā degpagali – iekurmalku kamīniem, krāsnīm vai vienkārši romantiskam vakaram pie dabas.

Sveaskog Baltfor, SIA

Brīvības 40-23, Rīga, LV-1050
Apraksts: Sveaskog Baltfor SIA ir stabils meža nozares uzņēmums ar vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi kokmateriālu tirdzniecībā. Uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar ISO 9001, ISO 14001, kā arī saņēmis FSC® piegādes ķēdes sertifikātu (FSC®C023743). FSC sertificēta produkcija pieejama pēc pieprasījuma.

Bērzi Plus, SIA, sķelda, kurināmais, malka

Turpinām strādāt klātienē!
"Arāji", Zlēku p., Ventspils n., LV-3617
Apraksts: Mežizstrāde, šķelda, malka, kurināmais, zaru, koksnes iepirkšana, šķeldas ražõšana, kokapstrāde Kurzemē, Latvija, Kuldīgā, Ventspilī

Gude, SIA, Kamīnmalkas, kokogļu tirdzniecība

Dzirnavu 12, Saldus LV-3801
Augstvērtīga kamīnmalka, augstvērtīgas kokogles: ✓ Kamīnamalka Kamīnmalkas ražošana, tirdzniecība, piegāde. Rīga, Rīgas rajons, Jūrmala ✓ Kokogles Grila kokogles ražošana, tirdzniecība, piegāde. Rīga, Rīgas rajons, Jūrmala. ✓ Grilogles Grila kokogles, grilogļu ražošana, tirdzniecība, piegāde. Rīga, Rīgas rajons, Jūrmala.

Vītoli-S, SIA

Lutriņi, "Vītoli", Lutriņu p., Saldus n., LV-3861
Apraksts:

Graudkopība, ziemāju un vasarāju realizācija, pārdošana, tirdzniecība.Ziemas kvieši. Kurināmā ražošana un tirdzniecība. Malka, kamīnmalka.

ZL.LV iesaka

MV Tara, SIA, Kokapstrāde

Meža 4, Jaunjelgava LV-5134
Par uzņēmumu:

"MV Tara" SIA darbojas kopš 2006. gada. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 50 darbinieku. MV Tara darbības jomas ir apaļkoka pirmapstrāde, paletes/palikņi, lapu koku taras sagataves (dēļi, brusas), bezzaru alkšņa un apses sagataves saunām, oša kamīnmalka. Pēc vienošanās izgatavojam neapstrādātas sagataves galdniecībām no alkšņa, apses, oša, ozola un priedes.

malkaspiegade.eu, Malkas piegāde

Siltums Tavās mājās 🎇😊
Ganību dambis 27, Rīga LV-1005
Malkas cenas:: ✓ 5 beramkubi: 140–190 EUR ✓ 6 beramkubi: 170–220 EUR ✓ 7 beramkubi: 190–240 EUR Kas jāņem vērā, izvēloties malku:: Ar bērza malku kurina krāsnis mājās, pirtīs, saunās, kā arī kamīnus un grilus. Alkšņa malku biežāk pērk kamīnu krāšņu kurināšanai un ne tikai. Apses malka vienmēr ir augstu vērtēta un tiks novērtēta kā vienkāršs un efektīvs līdzeklis sodrēju un kvēpu patstāvīgai tīrīšanai dūmvadā.

ARVEL, SIA

Varoņu 61, Valka LV-4701
Apraksts:

SIA "ARVEL" ir uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu  pieredzi koksnes kurināmo ražošanā.  Klientiem piedāvājam kvalitatīvas mizas briketes, alkšņa skaidas briketes, koka granulas un skalus.

Pakalpojumi:

✓ Briketes ✓ Granulas ✓ Aizkuriņi

AKVARIUS, SIA

Tirzas 1, Rīga, LV-1024
Apraksts: SIA “AKVARIUS” ir dibināts 1991.gadā un lepojas ar vairāk kā 25 gadu pieredzi cietā kurināmā piegādes jomā Latvijas tirgū. Klientiem piedāvājam kvalitatīvas akmeņogles un kokskaidu granulas fasētā vai beramā veidā, kā arī kokskaidu briketes RUF, PINI-KAY un bērza briketes. Uzņēmuma īpašumā ir transportlīdzekļi un iekārtas, kas dod iespēju nodrošināt un sniegt uzkraušanas un piegādes pakalpojumus. Esam stabils un uzticams uzņēmums ar labām atsauksmēm no valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī pastāvīgajiem klientiem.
ZL.LV iesaka

Tavssiltums, SIA

Dalbe, Priežu 4, Cenu pagasts, Jelgavas nov. LV-3018
briketes ar putekļiem, Sausa bērza malka, Bērza briketes no skaidām, Briketes NILSEN, Bērza kamīnmalka , Kurināmais , Briketes, Granulas, koksnes kurināmais , skaidu briketes

Meža Dimzas, SIA, Kokmateriāli Ķekavā

KOKMATERIĀLI un APDARES DĒĻI visām vajadzībām🏰
Ķekava, Celtnieku 11, Ķekavas pagasts, Ķekavas nov. LV-2123
Tirdzniecībā dažāda veida kokmateriāli:: ✓ zāģmateriāli ✓ dēļi (ēvelēti, impregnēti, sazāģēti) ✓ terases dēļi ✓ apdares dēļi ✓ brusas līdz pat 9 metri garumā ✓ vagondēļi Mežu, cirsmu pirkšana: ✓ Īpašumu novērtēšana un dokumentu sagatavošana ✓ Jaunaudžu kopšana ✓ Koksnes iepirkšana ✓ Sagatavojam materiālus šķeldošanai ✓ Stigošanas, dastošanas, taksācijas pakalpojumi ✓ Īpašumu sagatavošana ciršanai

Būvelementi, SIA, Kokzāģētava

Apdares dēļi un teicami ZĀĢMATERIĀLI 🏭👍
"Koki" , Baldones pagasts, Ķekavas nov. LV-2125
Par uzņēmumu:

Uzņēmums SIA "Būvelementi" ir 2004. gadā Baldones novadā reģistrēts uzņēmums, kura specializācija ir dažādu veidu kokmateriālu ražošana un kokmateriālu tirdzniecība. Tāpat SIA "Būvelementi" iepērk mežus un cirsmas, kā arī piedāvā mežizstrādes pakalpojumus.

Dekoratīvie, strukturēti, vecināti apdares dēļi:

Dēļu strukturēšanas procesā no dēļa tiek atdalītas mīkstās un trauslās koksnes šķiedras. Rezultātā tiek izcelta koksnes tekstūra - veidojas neliels reljefs, koksnes tekstūras zīmējums. Tā vislabāk atsedzas koka šķiedras skaistums. Koksnes īpašais raksts un dabiskais izskats ir īpašs dizaina elements. Šādam apdares materiālam ir daudzveidīgs lietojums. Iekšējā un ārējā fasādes apdarē, grīda, īpaši dizaina mēbeles.

ZL.LV iesaka

Master klass, SIA

Garkalne, Lielā zaļā 8, Garkalnes pagasts, Ropažu nov. LV-2137
Piedāvātie pakalpojumi saistībā ar kokmateriālu apstrādi: ✓ Zāģēšana ✓ Žāvēšana ✓ Ēvelēšana ✓ Impregnēšana ✓ Garināšana ✓ Šķirošana Produkti: ✓ Svaigi zāģēti kokmateriāli (dēļi, brusas, latas) ✓ Žāvētie – kalibrētie zāģmateriāli ✓ Žāvētie – ēvelētie zāģmateriāli ✓ Apdares dēļi (vagonka un blockhouse) ✓ Grīdas dēļi ✓ Žoga dēļi ✓ Terases dēļi

Nafta LV, SIA, Degvielas vairumtirdzniecība

Lubānas 66-317, Rīga LV-1073
Tirdzniecībā piedāvātās degvielas sortimentā ir:: ✓ ziemas un vasaras marku dīzeļdegviela ✓ marķētā dīzeļdegviela lauksaimniekiem ✓ marķētā dīzeļdegviela apkures vajadzībām un kuģu uzpildīšanai ✓ 95 un 98 markas bezsvina benzīns Transports: SIA Nafta LV degvielas transportēšanas pakalpojumus sniedz ar savu transportu. Uzņēmuma rīcībā ir vairāki degvielas vedēji ar maksimālo kalibrāciju 31000 ltr un mazāki ar kalibrāciju 19000 ltr. Visas automašīnas atbilst bīstamo kravu pārvadāšanas noteikumiem ADR un ir aprīkotas ar degvielas sūkņiem un kalibrētiem skaitītājiem. Tas dod iespēju veikt degvielas piegādes gan lieliem, gan maziem degvielas vairumpatērētājiem un precīzi izsniegt pasūtīto degvielas apjomu.

Leversa, SIA

Uriekstes 12c, Rīga LV-1005
Apraksts:

Leversa ir Latvijas nacionālā mērogā strādājoša FMCG distribūcijas kompānija, kura nodrošina pilnu pakalpojumu ciklu, iekļaujot preču pārdošanu, loģistiku un mārketingu. Leversa loģistikas dienests nodrošina nepārtrauktas preču piegādes. Uzņēmumā strādājošie preču iepircēji ir augsti kvalificēti darbinieki savās preču kategorijās, kuri spēj rast līdzsvaru starp tirgus pieprasījumu un ražotājiem interesēm. Īpaši vēlamies izcelt attieksmi pret tradicionālo distribūciju - pusi no mūsu kopējā pārdošanas apjoma sastāda preču pārdošana ar Leversa piederošajiem tirdzniecības zīmoliem - KOK, HOT, MUIŽKUNGU, TRĪNE, kas nodrošina kopējo biznesa stabilitāti. Leversa mērķis - tiekties pēc stabilas ilgtermiņa sadarbības ar darbiniekiem, klientiem un ražotājiem.

Lāses, SIA, Grants, smilts karjers

"Vēsmiņas" , Bārbeles pagasts, Bauskas nov. LV-3905
Piedāvājam:: ✓ Smiltis ✓ Grants ✓ Akmens ieguve ✓ Beramo kravu pārvadājumi ✓ Kurināmā tirdzniecība ✓ Kokapstrāde ✓ Pārtikas tirdzniecība Apraksts:

"Lāses" SIA - smilts, grants tirdzniecība un vairumtirdzniecība. Beramo kravu pārvadājumi. Kokapstrāde un kurināmā tirdzniecība. Pārtikas veikals Bārbelē, pārtikas tirdzniecība.

ASIA, SIA

Meldru 1, Liepāja LV-3401

Uzkrātā darba pieredze sniedz spēju ātri un precīzi izpildīt pasūtījumu, kas sniedz milzīgu gandarījumu un labi paveikta darba sajūtu.

Apraksts: Asia SIA – vietējais uzņēmums ar milzīgu pieredzi malkas, kamīnmalkas, palešu un kamīnmalkas kastu ražošanā.

Ūsi, SIA, šķelda, šķeldas ražošana

"Mehāniskās darbnīcas" , Kalvenes pagasts, Dienvidkurzemes nov. LV-3443
Apraksts:

"Ūsi", SIA galvenie darbības virzieni ir: šķelda, paletes, šķeldas, palešu ražošana, tirdzniecība Latvijā un Kurzemē. Piedāvājam arī kokvedēja un baļķvedēja pakalpojumus. Iepērkam apaļkoku. Lapu koku taras kluči, koku taras ražošana, koka paletes. Veicam individuālus izgatavošanas pasūtījumus.

Piedāvājumā cietais kurināmais: ogles, akmeņogles, kamīnogles, malka, žāvēta kamīnmalka, kūdras un skaidu briketes, granulas. Iespējama to piegāde. Škidrais kurināmais ir mazuts, benzīns un arī sašķidrinātā gāze. Dabasgāze ir plašāk pazīstamais gāzveida kurināmais. Izvēloties apkures veidu, ņemami vērā esošā apkures katla ekspluatācijas tehniskie nosacījumi, bet ierīkojot jaunu apkures sistēmu, iespējams to pielāgot izdevīgākajam apkures veidam, sabalansējot siltumefektivitātes un finansiālos aspektus.