Kurināmais

Drukāt
Banner 1050x80
1

Amatnieks AN, SIA

Sprīdīša 6-19, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101
Kurināmais , kurināmā tirdzniecība, šķelda, šķeldas tirdzniecība, kurināmās šķeldas, skaidas, šķeldas
  • 1 Kurināmais
2

Sters G, SIA

"Mētras 1" , Daukstu pagasts, Gulbenes nov., LV-4429
Sters G, kokapstrāde, kurināmais , bērza apaļkoksne, apaļkoki, kokmateriālu transports, kamīnmalka, kokskaidu, Kurināmais Gulbenē, briketes Gulbenē, bērza skaidu briketes Gulbenē.
  • 2 Kurināmais

Bērzi Plus, SIA, sķelda, kurināmais, malka

Turpinām strādāt klātienē!
"Arāji" , Zlēku pagasts, Ventspils nov., LV-3617
Apraksts: Mežizstrāde, šķelda, malka, kurināmais, zaru, koksnes iepirkšana, šķeldas ražõšana, kokapstrāde Kurzemē, Latvija, Kuldīgā, Ventspilī

Gude, SIA, Kamīnmalkas, kokogļu tirdzniecība

Dzirnavu 12, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Augstvērtīga kamīnmalka, augstvērtīgas kokogles: ✓ Kamīnamalka Kamīnmalkas ražošana, tirdzniecība, piegāde. Rīga, Rīgas rajons, Jūrmala ✓ Kokogles Grila kokogles ražošana, tirdzniecība, piegāde. Rīga, Rīgas rajons, Jūrmala. ✓ Grilogles Grila kokogles, grilogļu ražošana, tirdzniecība, piegāde. Rīga, Rīgas rajons, Jūrmala.

Vītoli-S, SIA

Lutriņi, "Vītoli" , Lutriņu pagasts, Saldus nov., LV-3861
Apraksts:

Graudkopība, ziemāju un vasarāju realizācija, pārdošana, tirdzniecība.Ziemas kvieši. Kurināmā ražošana un tirdzniecība. Malka, kamīnmalka.

ZL.LV iesaka

TOP granulas, SIA “Palleteries”

Zaļā 6, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Apraksts:

SIA “Palleteries” ražo augstas kvalitātes kokskaidu granulas “TOP Granulas” no skuju un lapu koku zāģbaļķu skaidām kas rodas kā blakus produkts pārstrādājot koksni, ražojot dažādu veidu palešu sagataves. Mēs ražojam augstākās kvalitātes 6 mm un 8 mm kokskaidu granulas ar zemu pelnu saturu! Kokskaidu granulas ir biomasas kurināmais, kuras ir izgatavotas no 100% tīras koksnes bez jebkādām saistvielām un piedevām. Tās ir videi drošs un draudzīgs apkures veids.

malkaspiegade.eu, Malkas piegāde

Siltums Tavās mājās 🎇😊
Ganību dambis 27, Rīga, LV-1005
Malkas cenas:: ✓ 5 beramkubi: 140–190 EUR ✓ 6 beramkubi: 170–220 EUR ✓ 7 beramkubi: 190–240 EUR Kas jāņem vērā, izvēloties malku:: Ar bērza malku kurina krāsnis mājās, pirtīs, saunās, kā arī kamīnus un grilus. Alkšņa malku biežāk pērk kamīnu krāšņu kurināšanai un ne tikai. Apses malka vienmēr ir augstu vērtēta un tiks novērtēta kā vienkāršs un efektīvs līdzeklis sodrēju un kvēpu patstāvīgai tīrīšanai dūmvadā.

MV Tara, SIA, Kokapstrāde

Meža 4, Jaunjelgava, Aizkraukles nov., LV-5134
Par uzņēmumu:

"MV Tara" SIA darbojas kopš 2006. gada. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 50 darbinieku. MV Tara darbības jomas ir apaļkoka pirmapstrāde, paletes/palikņi, lapu koku taras sagataves (dēļi, brusas), bezzaru alkšņa un apses sagataves saunām, oša kamīnmalka. Pēc vienošanās izgatavojam neapstrādātas sagataves galdniecībām no alkšņa, apses, oša, ozola un priedes.

ARVEL, SIA

Varoņu 61, Valka, Valkas nov., LV-4701
Apraksts:

SIA "ARVEL" ir uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu  pieredzi koksnes kurināmo ražošanā.  Klientiem piedāvājam kvalitatīvas mizas briketes, alkšņa skaidas briketes, koka granulas un skalus.

Pakalpojumi:

✓ Briketes ✓ Granulas ✓ Aizkuriņi

Malka24.lv, SIA

"Kārļi" , Ērģemes pagasts, Valkas nov., LV-4711
Apraksts: Malkas piegāde Rīgas pilsētas robežās - bez maksas, kā arī Valmieras un Valkas pilsētas robežās.

Deg.lv, Briketes, granulas, akmeņogles , Helikons pluss, SIA

Griķi, "Vīganti" , Inčukalna pagasts, Siguldas nov., LV-2136
Apraksts: Deg.lv ir kurināmā tirgotājs, kas šajā sfērā darbojas kopš 2012. gada. Lai atvieglotu klientu dzīvi piedāvājam divus kurināmā pasūtīšanas veidus: vecais labais telefons un otrs jaunais vienkāršais - digitāla platforma ātrai un ērtai pasūtījuma noformēšanai. Mūsu vērtība ir apmierināts klients, tādēļ mēs vienmēr meklējam augstākās kvalitātes preci un precīzai produkcijas piegādei par vislabāko cenu. Piedāvājam: briketes, akmeņogles, granulas.

AKVARIUS, SIA

Tirzas 1, Rīga, LV-1024
Apraksts: SIA “AKVARIUS” ir dibināts 1991.gadā un lepojas ar vairāk kā 25 gadu pieredzi cietā kurināmā piegādes jomā Latvijas tirgū. Klientiem piedāvājam kvalitatīvas akmeņogles un kokskaidu granulas fasētā vai beramā veidā, kā arī kokskaidu briketes RUF, PINI-KAY un bērza briketes. Uzņēmuma īpašumā ir transportlīdzekļi un iekārtas, kas dod iespēju nodrošināt un sniegt uzkraušanas un piegādes pakalpojumus. Esam stabils un uzticams uzņēmums ar labām atsauksmēm no valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī pastāvīgajiem klientiem.

Tavssiltums, SIA

Dalbe, Priežu 4, Cenu pagasts, Jelgavas nov., LV-3018
briketes ar putekļiem, Sausa bērza malka, Bērza briketes no skaidām, Briketes NILSEN, Bērza kamīnmalka , Kurināmais , , Briketes, Granulas, koksnes kurināmais , skaidu briketes

Baltijas ogles, SIA

Rītausmas 4, Rīga, LV-1058
Produkti:: ✓ Fasētas kokskaidu granulas ✓ Fasētas akmeņogles ✓ Akmeņogles ✓ Malka ✓ Kokskaidu briketes Iegāde:: Rīgā uzņēmums atrodas divās vietās – Rencēnu iela 52, vai arī Rītausmas iela 4. Ar uzņēmumu iespējas sazināties darba dienās, gan zvanot, gan arī rakstot e – pastus. Piegāde tiek nodrošināta visās vietās Latvijā. Vairumtirdzniecības jautājumos jāvēršas pie galvenā uzņēmuma biroja.

Meža Dimzas, SIA, Kokmateriāli Ķekavā

KOKMATERIĀLI un APDARES DĒĻI visām vajadzībām🏰
Celtnieku 11, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
Tirdzniecībā dažāda veida kokmateriāli:: ✓ zāģmateriāli ✓ dēļi (ēvelēti, impregnēti, sazāģēti) ✓ terases dēļi ✓ apdares dēļi ✓ brusas līdz pat 9 metri garumā ✓ vagondēļi Mežu, cirsmu pirkšana: ✓ Īpašumu novērtēšana un dokumentu sagatavošana ✓ Jaunaudžu kopšana ✓ Koksnes iepirkšana ✓ Sagatavojam materiālus šķeldošanai ✓ Stigošanas, dastošanas, taksācijas pakalpojumi ✓ Īpašumu sagatavošana ciršanai

Nafta LV, SIA

Lubānas 66-317, Rīga, LV-1073
Tirdzniecībā piedāvātās degvielas sortimentā ir:: ✓ ziemas un vasaras marku dīzeļdegviela ✓ marķētā dīzeļdegviela lauksaimniekiem ✓ marķētā dīzeļdegviela apkures vajadzībām un kuģu uzpildīšanai ✓ 95 un 98 markas bezsvina benzīns Transports: SIA Nafta LV degvielas transportēšanas pakalpojumus sniedz ar savu transportu. Uzņēmuma rīcībā ir vairāki degvielas vedēji ar maksimālo kalibrāciju 31000 ltr un mazāki ar kalibrāciju 19000 ltr. Visas automašīnas atbilst bīstamo kravu pārvadāšanas noteikumiem ADR un ir aprīkotas ar degvielas sūkņiem un kalibrētiem skaitītājiem. Tas dod iespēju veikt degvielas piegādes gan lieliem, gan maziem degvielas vairumpatērētājiem un precīzi izsniegt pasūtīto degvielas apjomu.

Master klass, SIA

Garkalne, Lielā zaļā 8, Garkalnes pagasts, Ropažu nov., LV-2137
Piedāvātie pakalpojumi saistībā ar kokmateriālu apstrādi: ✓ Zāģēšana ✓ Žāvēšana ✓ Ēvelēšana ✓ Impregnēšana ✓ Garināšana ✓ Šķirošana Produkti: ✓ Svaigi zāģēti kokmateriāli (dēļi, brusas, latas) ✓ Žāvētie – kalibrētie zāģmateriāli ✓ Žāvētie – ēvelētie zāģmateriāli ✓ Apdares dēļi (vagonka un blockhouse) ✓ Grīdas dēļi ✓ Žoga dēļi ✓ Terases dēļi

Būvgružu pārstrāde, SIA

Granīta 14, Rīga, LV-1057
Pakalpojumi un produkcija: ✓ Konteineru noma ✓ Būvgružu izvešana ✓ Ēku demontāža ✓ Pārdod šķembas ✓ Pārdod malku ✓ Tehnikas noma Tehnikas noma: ✓ Ķēžu ekskavators ar kausu ✓ Frontālais iekrāvējs ✓ Konteineru vedējs Par mums: Būvniecības atkritumu izvešanu un utilizēšanu ar speciālo tehniku. Var iegādāties šķembas (betona, asfaltbetona u.c. ) no pārstrādātiem būvniecības atkritumiem, malku.

Leversa, SIA

Uriekstes 12c, Rīga, LV-1005
Apraksts:

Leversa ir Latvijas nacionālā mērogā strādājoša FMCG distribūcijas kompānija, kura nodrošina pilnu pakalpojumu ciklu, iekļaujot preču pārdošanu, loģistiku un mārketingu. Leversa loģistikas dienests nodrošina nepārtrauktas preču piegādes. Uzņēmumā strādājošie preču iepircēji ir augsti kvalificēti darbinieki savās preču kategorijās, kuri spēj rast līdzsvaru starp tirgus pieprasījumu un ražotājiem interesēm. Īpaši vēlamies izcelt attieksmi pret tradicionālo distribūciju - pusi no mūsu kopējā pārdošanas apjoma sastāda preču pārdošana ar Leversa piederošajiem tirdzniecības zīmoliem - KOK, HOT, MUIŽKUNGU, TRĪNE, kas nodrošina kopējo biznesa stabilitāti. Leversa mērķis - tiekties pēc stabilas ilgtermiņa sadarbības ar darbiniekiem, klientiem un ražotājiem.

Lāses, SIA, Grants, smilts karjers

"Vēsmiņas" , Bārbeles pagasts, Bauskas nov., LV-3905
Piedāvājam:: ✓ Smiltis ✓ Grants ✓ Akmens ieguve ✓ Beramo kravu pārvadājumi ✓ Kurināmā tirdzniecība ✓ Kokapstrāde ✓ Pārtikas tirdzniecība Apraksts:

"Lāses" SIA - smilts, grants tirdzniecība un vairumtirdzniecība. Beramo kravu pārvadājumi. Kokapstrāde un kurināmā tirdzniecība. Pārtikas veikals Bārbelē, pārtikas tirdzniecība.

Piedāvājumā cietais kurināmais: ogles, akmeņogles, kamīnogles, malka, žāvēta kamīnmalka, kūdras un skaidu briketes, granulas. Iespējama to piegāde. Škidrais kurināmais ir mazuts, benzīns un arī sašķidrinātā gāze. Dabasgāze ir plašāk pazīstamais gāzveida kurināmais. Izvēloties apkures veidu, ņemami vērā esošā apkures katla ekspluatācijas tehniskie nosacījumi, bet ierīkojot jaunu apkures sistēmu, iespējams to pielāgot izdevīgākajam apkures veidam, sabalansējot siltumefektivitātes un finansiālos aspektus.