Kurināmais

Drukāt

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Latgale

Neretas 82, Jēkabpils, LV-5201
.. . Degvielas uzpildes tvertnes, uzglabāšanas tvertnes. Dubultsienu tvertnes izgatavotas no MDPE polietilēna, kas paredzētas dīzeļdegvielas, kurināmās degvielas, petrolejas uzglabāšanai. Pieejamie modeļi ir ar tilpumu: 2500 l, 3500 l, 5000 l, 7500 l un 10 000 l. SWIMER degvielas uzglabāšanas tvertnes atbilst PN-EN 13341 standartam.

"Bio Logistics", SIA

Brīvības 3b, Jēkabpils, LV-5201
Kurināmais

"Jēkabpils ogles", SIA

Pasta 17, Jēkabpils, LV-5201
Kurināmais

"JH energy", SIA

Sala, Susējas 11, Salas p., Salas n., LV-5230
Kurināmais

"Latgran", SIA

Zīlāni, "Ābeles", Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Kurināmais

"Latgran", SIA, Skaidu granulu rūpnīca

Zīlāni, "Ābeles", Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Kurināmais

"Siltumkoks", SIA

"Ozoliņi", Atašienes p., Krustpils n., LV-5211
Kurināmais

"Siltumtehnika Jēkabpils", veikals

Rīgas 144, Jēkabpils, LV-5202
.. Siltumtehnika, apkures iekārtas, apkures katli, gāzes apkures katli, cietā kurināmā katli, šķidrā kurināmā katli, ūdens sildītāji, boileri, ūdens apstrādes iekārtas, ūdens sūkņi, temperatūras regulatori, karstā ūdens tvertnes siltumsūkņi, ūdens sūkņi saimniecībai, ūdens sūkņi rūpniecībai, iegremdējamie sūkņi, dziļurbuma sūkņi,
Piedāvājumā cietais kurināmais: ogles, akmeņogles, kamīnogles, malka, žāvēta kamīnmalka, kūdras un skaidu briketes, granulas. Iespējama to piegāde. Škidrais kurināmais ir mazuts, benzīns un arī sašķidrinātā gāze. Dabasgāze ir plašāk pazīstamais gāzveida kurināmais. Izvēloties apkures veidu, ņemami vērā esošā apkures katla ekspluatācijas tehniskie nosacījumi, bet ierīkojot jaunu apkures sistēmu, iespējams to pielāgot izdevīgākajam apkures veidam, sabalansējot siltumefektivitātes un finansiālos aspektus.