Kurināmais

Drukāt
ZL.LV iesaka

"Sveaskog Baltfor", SIA, Eksporta 15 termināls

Eksporta 15 k.1, Rīga, LV-1045
Kokmateriāli, Papīrmalka, Apaļkoks, Bērzs, Malka, Šķelda, Kurināmā šķelda, Meža šķelda, Kurināmais , Zari
ZL.LV iesaka

"Sveaskog Baltfor", SIA, Liepājas terminālis

Brīvostas 14a, Liepāja, LV-3405
Kokmateriāli, Papīrmalka, Apaļkoks, Bērzs, Malka, Šķelda, Kurināmā šķelda, Meža šķelda, Kurināmais , Zari

"Firewood Latvia", SIA

"Kārļi", Ērģemes p., Valkas n., LV-4711
Kurināmais

"Helikons Pluss", SIA

Griķi, "Vīganti", Inčukalna p., Siguldas n., LV-2136
Kurināmais materiāls apkurei Latvijā. Malka, malkas tirdzniecība. Malkas sagāde, malkas piegāde. Kvalitatīvs kurināmais , tirdzniecība. Viss siltumam.
ZL.LV iesaka

"Agro Dialogs", SIA

Cēsu 29c, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Apraksts: Minerālmēsli, augu aizsardzības līdzekļi, lopbarība, sāls, kūdra, kurināmais. Traktoru rezerves daļas, eļļas. AUGU AIZSARDZIBAS LIDZEKĻI; LOPBARĪBA SĀLS; KŪDRA; KURINĀMAIS; TRAKTORU REZERVES DAĻAS, EĻĻAS

Kokskaidu granulas, "Specnaz Holding", SIA

Bukultu 22, Rīga, LV-1005
Kokskaidu granulas “Premium” klase, apkures granulas, pārdod kokskaidu granulas, pārdod lapu koku granulas, PREMIUM GRANULAS, Premium kokskaidu granulas, gaišās kokskaidu granulas, granulas apkurei, kokskaidu granulas 6 mm, 8 mm diametrā, lapu koku granulas, iespējama piegāde, Ražotas Krievijā, Krievijā ražotas kokskaidu granulas.

"TOP granulas", SIA “Palleteries”

Zaļā 6, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts:   SIA “Palleteries” ražo augstas kvalitātes kokskaidu granulas “TOP Granulas” no skuju un lapu koku zāģbaļķu skaidām kas rodas kā blakus produkts pārstrādājot koksni, ražojot dažādu veidu palešu sagataves. Mēs ražojam augstākās kvalitātes 6 mm un 8 mm kokskaidu granulas ar zemu pelnu saturu! Kokskaidu granulas ir biomasas kurināmais, kuras ir izgatavotas no 100% tīras koksnes bez jebkādām saistvielām un piedevām. Tās ir videi drošs un draudzīgs apkures veids.

Kokskaidu granulas, "Specnaz Holding", SIA

Duntes 19d, Rīga, LV-1005
Kokskaidu granulas “Premium” klase, apkures granulas, pārdod kokskaidu granulas, pārdod lapu koku granulas, PREMIUM GRANULAS, Premium kokskaidu granulas, gaišās kokskaidu granulas, granulas apkurei, kokskaidu granulas 6 mm, 8 mm diametrā, lapu koku granulas, iespējama piegāde, Ražotas Krievijā, Krievijā ražotas kokskaidu granulas.

"malkaspiegade.eu", Malkas piegāde

Siltums Tavās mājās 🎇😊
Malkas cenas::
    ✓ 5 beramkubi: 140–190 EUR ✓ 6 beramkubi: 170–220 EUR ✓ 7 beramkubi: 190–240 EUR
Kas jāņem vērā, izvēloties malku:: Ar bērza malku kurina krāsnis mājās, pirtīs, saunās, kā arī kamīnus un grilus. Alkšņa malku biežāk pērk kamīnu krāšņu kurināšanai un ne tikai. Apses malka vienmēr ir augstu vērtēta un tiks novērtēta kā vienkāršs un efektīvs līdzeklis sodrēju un kvēpu patstāvīgai tīrīšanai dūmvadā.

"Injuro", SIA

Lēdurga, "Vārpas", Lēdurgas p., Siguldas n., LV-4012
Sausa malka, Kaltēta malka, žāvēta malka, Kamīnmalkas ražõšana, Malkas pārdošana, Malkas eksports, malkas exports malka, malka kastēs 1m3, 1.6m3, 1.8m3, 2m3, malka maisos 22l, 40l, 60l, malka maisiņos, kaltēta malka, alkšņa malka, bērza malka, Jaukta malka, lapkoka malka, oša malka, ozola malka. malka grillam, malka taupības krāsnīm, malka
ZL.LV iesaka

"Koka elementi", SIA, Gateris

Koka celtniecības materiāli💯kvalitāte
"Koki", Baldones p., Ķekavas n., LV-2125
tara, taras dēļi, taras materiāls, kamīnmalka, kamīna malka, kamīnmalkas ražošana, firevvood export, kurināmais

"Plus Energy Group", SIA

Merķeļa 17/19, Rīga, LV-1050
Produkti::
    ✓ Vertikālie vēja ģeneratori ✓ Saules paneļi ✓ Hibrīdās sistēmas ✓ Uzkrājošie akumulatori ✓ Invertori ✓ Uzlādes stacijas ✓ Apkures sistēma – infrasarkanie sildītāji
Par uzņēmumu: SIA Plus Energy Group ir uzņēmums, kas piedāvā alternatīvās enerģijas produktus kā risinājumu decentralizētai, pašpietiekamai elektroenerģijas ražošanai, kas reprezentē ilgtspējīgu atbildību pret planētas ekosistēmu. SIA Plus Energy Group piedāvā vertikālo vēja un saules elektrostaciju projektēšanu, iekārtu piegādi un to uzstādīšanu uzņēmumiem un mājsaimniecībām, kā arī mūsdienīgas un dizainiski pievilcīgas apkures sitēmas, izmantojot infrasarkanos sildītājus. Globālā tendence ir pāriet no fosilā kurināmā uz atjaunojamu/tīru enerģiju. Apvienojot energoefektīvos infrasarkanos sildītājus ar saules un vēja enerģiju, mēs piedāvājam videi draudzīgas enerģijas koncepciju.

"Crystalline", SIA

Tīnūžu 6-35, Rīga, LV-1021
Apraksts: Labasantehnika.lv piedāvā gan apkures sistēmas un santehnikas piederumus. Plašā klāstā pieejami apkures katli - gāzes apkures katli, cietā kurināmā katli, šķidrā kurināmā katli. Tāpat arī plašā sortimentā ir pieejamas santehnikas preces - gāzes ūdens sildītāji, boileri, ūdens apstrādes iekārtas, sūkņi, temperatūras regulatori, solārās sistēmas, radiatori, vannas, dušas, vannas istabas izlietnes, ūdens maisītāji, vannas istabas mēbeles, ventilācijas iekārtas un citas preces. Piedāvājam preces iegādāties līzingā, sadarbojamies ar Aizdevums.lv un InCredit Group. SIA "Crystalline" nodarbojas arī ar Nekustamo īpašumu pārvaldīšanu.

"Agroķīmija", Saldus SIA

"Birzītes", Saldus p., Saldus n., LV-3862
Tirgojam::
    ✓ Minerālmēsli; ✓ NPK mēslojumi, dārzeņu mēslojumi, amonija nitrāts; ✓ Augu aizsardzības līdzekļi - herbicīdi, fungicīdi, kodnes; ✓ Kurināmais - ogles, skaidu briketes; ✓ Plēves - rulonu plēves, tranšeju plēves, siltumnīcu plēves, agrotīkli; ✓ Preses auklas; ✓ Kūdra.

"SLE", SIA, Weishaupt gāzes degļi

Brīvības gatve 202-61, Rīga, LV-1039
Latvijā SIA "SLE" piedāvā::
    ✓ Gāzes degļus ✓ Šķidrā kurināmā degļus ✓ Kombinētus degļus ✓ Koka granulu degļus ✓ Salmu granulu degļus
Par uzņēmumu: Uzņēmums SIA "SLE" dibināts 2012.gada sākumā un nodarbojas ar industriālo apkures iekārtu tirdzniecību. Uzņēmums piedāvā tādus pasaulē pazīstamus ražotājus kā: Weishaupt, TermoCabi.

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Latgale

Neretas 82, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Apraksts: Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! Esam tepat blakus Jēkabpilī!

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Saldus

Kuldīgas 90, Saldus, Saldus n., LV-3801
Apraksts: Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! Esam tepat blakus Kurzemē!

“Dotnuva Baltic”, SIA, Centrālais birojs Lauksaimniecības tehnikas centrs Zemgale

Brankas, "Baltijas Ceļš", Cenu p., Jelgavas n., LV-3043
Par mums: Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! 2019 g. Rudenī gaidīsim jaunajā Dotnuva tehnikas centrā Ozolniekos!

“Dotnuva Baltic”, SIA, Lauksaimniecības tehnikas centrs Vidzeme

Purva 21, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Dotnuva Baltic pārstāv labi zināmos Rietumeiropas un ASV ražotājus, kuru prioritāte ir profesionāla lauksaimniecības tehnika: Case IH, Kverneland Group (Kverneland, Rau, Taarup, ACCORD), Cimbria, Kongskilde, Einböck Quick, IRRIMEC, Spearhead, JEANTIL un citus ražotājus! Esam tepat blakus Vidzemē!

"Homeoutlet.lv", santehnikas internetveikals

Piedrujas 11-304a, Rīga, LV-1073
Mūsu prioritātes::

 Mūsu iespējas ir nodrošināt saviem klientiem augstākās kvalitātes preces par pieejamām cenām. Mēs uzklausīsim Jūsu vēlmes un piemeklēsim nepieciešamās preces pēc Jūsu kritērijiem.

Apraksts:

Homeoutlet ir jauns interneta veikals ar nepieciešamo preču klāstu Jūsu mājoklim. Preču sortimentā ir tādi ražotāji kā: Aco, AEG, Aquanova, Balteco, Brabantia, Bosch, Danfoss, Devi, Duravit, Franke, Geberit, Gedy, Grohe, Grundfos, H&L, Hansgrohe, Harvia, Ideal Standard, Jika, Laufen, Mediclinics, Nocchi, Nofer, Oase, Oras, PAA, Pipelife, Purmo, Ravak, Reflex, Reginox, Roca, Roltechnik, Stiebel Eltron, Uponor, Viega, Villeroy&Boch, Vispool, Wavin, Zehnder un daudzi citi.

 

Piedāvājumā cietais kurināmais: ogles, akmeņogles, kamīnogles, malka, žāvēta kamīnmalka, kūdras un skaidu briketes, granulas. Iespējama to piegāde. Škidrais kurināmais ir mazuts, benzīns un arī sašķidrinātā gāze. Dabasgāze ir plašāk pazīstamais gāzveida kurināmais. Izvēloties apkures veidu, ņemami vērā esošā apkures katla ekspluatācijas tehniskie nosacījumi, bet ierīkojot jaunu apkures sistēmu, iespējams to pielāgot izdevīgākajam apkures veidam, sabalansējot siltumefektivitātes un finansiālos aspektus.