Programmatūra, visā Latvijā

Drukāt

DPS, SIA, programmatūras izstrāde

Elijas 17-551, Rīga, LV-1050
Apraksts: Datorfirma DPS nodarbojas ar tirdzniecības, noliktavu uzskaites, autoservisu, lietvedības, grāmatvedības un dažādu citu biznesa programmu izstrādi, kā arī ar datorsistēmu apkalpošanu, lokālo datortīklu veidošanu, uzstādīšanu un uzraudzību, datoru komplektēšanu un tirdzniecību.
ZL.LV iesaka

Auditorfirma Grāmatvedis, SIA

Skolas 27-3, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi:: ✓ Zvērinātu revidentu pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Grāmatvedības programmatūras Grāmatvedības programmatūra un pakalpojumi:

SIA "Auditorfirma Grāmatvedis"" ir audita, grāmatvedības un uzskaites pakalpojumu, grāmatvedības datorprogrammu izplatīšanas, ieviešanas un apkalpošanas sabiedrība, kurā strādā speciālisti ar augstāko ekonomisko, matemātikas un tehnisko izglītību un ievērojamu praktiskā darba pieredzi šajā jomā (vairāk par 17 gadiem).

LatInSoft, SIA, filiāle Rīga

Baltā 1b-202, Rīga, LV-1055
LatInSoft piedāvātie risinājumi balstās uz kompleksas pieejas:: ✓ mūsu izstrādātajām profesionālajām grāmatvedības uzskaites un uzņēmuma vadības programmām GrinS® ✓ mūsu piegādātās IT infrastruktūras risinājumiem ✓ profesionālas un kvalitatīvas apmācības pakalpojumiem ✓ programmētāju, konsultantu, tehnisko speciālistu un menedžeru prasmēm un pieredzi

PC Konsultants, SIA, Veikals

Raiņa 4, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Grāmatvedības programmu izplatīšana un serviss ir viens no uzņēmuma nozīmīgākajiem darbības virzieniem:

Mūsu konsultantu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 200 uzņēmumu un pašvaldības iestādes visā Latvijā. Mūsu konsultanti ir profesionāļi ar vispusīgām zināšanām un pieredzi ne tikai apkalpojamo programmu iespējās, bet arī grāmatvedībā un lietvedībā. "PC Konsultants" var nodrošināt pilnu uzņēmuma grāmatvedības sistēmas servisu - sākot no lietotāju apmācības un konsultāciju sniegšanas, beidzot ar visas datorsistēmas konfigurēšanu un administrēšanu. Mūsu pakalpojumi tiek sniegti ne tikai klātienē pie klienta, bet ir izveidoti arī efektīvi attālinātās administrēšanas rīki, kuri nodrošina klientam ļoti operatīvu un ievērojami lētāku servisu. Lai arī uzņēmuma birojs atrodas Kurzemē, attālinātās administrēšanas rīki mums dod iespējas nodrošināt ātru un kvalitatīvu grāmatvedības programmu lietotāju atbalstu arī Rīgā, Alūksnē, Aizkrauklē, Lielvārdē, Salaspilī un citur Latvijā.

Kogra, SIA

Skolas 21-307, Rīga, LV-1010
AUTODESK, programmatūra , CAD, datorprogrammas, datorkursi, datorgrafika, OCE, CANON tehnika, pavairošanas

Solcraft , SIA

Attālinātas konsultācijas!
Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012
Mūsu produkti:

Grāmatvedības programma Noliktavas programma Algas programma Personāla vadības sistēma Pamatlīdzekļu uzskaites programma

Par uzņēmumu:

Solcraft SIA (1991) - vadošais grāmatvedības un biznesa vadības programmatūras izstrādātājs Baltijā - izstrādā un realizē jebkuras sarežģītības pakāpes finanšu uzskaites projektus dažāda lieluma uzņēmumiem. FinaWin® - grāmatvedības un biznesa procesu vadības programmatūra - pārdošana, ieviešana, individuālā pielāgošana, uzturēšana, programmēšana. Ir realizēti gatavi nozaru risinājumi, ieskaitot ražošanu, tirdzniecību (vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība) pakalpojumu sfēru, budžeta un pašvaldības iestādes specifiku un citus.

StrongPoint, SIA

Ulbrokas 30, Rīga, LV-1021
Mūsu risinājumi::

Mazumtirdzniecība:

✓ Produktivitāte veikalā ✓ Maksājumu risinājumi ✓ Kases efektivitāte

E-tirdzniecības loģistika:

Produkti:

✓ Mazumtirdzniecības vadības sistēmas ✓ POS Sistēmas ✓ Svari ✓ Mobilie datori ✓ Svītrkodu skeneri ✓ Uzlīmju printeri ✓ Piegādes risinājumi

 

AMIprof mācību kursi pieaugušajiem

E.Birznieka-Upīša 13-39a, Rīga, LV-1011
PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES PROGRAMMAS:: ✓ AGILE kultūra un programmas vadīšana; ✓ Datu apstrāde un analīze,izmantojot MS Excel,PowerBI,Pytho; ✓ Digitālā ekonomika un nodokļu piemērošana pārrobežu darījumos; ✓ Digitālās tehnoloģijas un datorprasmes darbam; ✓ Dokumentu un arhīvu pārvaldība digitālā vidē; ✓ Finanšu grāmatvedība digitālā vidē; ✓ Grāmatvedība digitālā vidē; ✓ Vadības grāmatvedība Excel vidē.
ZL.LV iesaka

Progmeistars, SIA

Pulkveža Brieža 6-1, Rīga, LV-1010
Apraksts: Datoru kursi, datorkursi, programmēšanas kursi, matemātikas kursi, tālmācība programmēšana, tālmācība matemātika, programmēšanas pamatnodaļa ar GO programmēšanas valodu no apmācību sākuma.

Devs.lv, SIA

Jaunā 12, Liepāja, LV-3401
Apraksts:

DEVS.LV -  dinamiska programmētāju un testētāju komanda no pilsētas, kurā piedzimst vējš. Darbojamies lielos un mazos projektos ar klientiem visā Eiropā. Mūsu pieredze ļauj paveikt visdažādākos uzdevumus — no spraudņa pielāgošanas līdz kompleksiem e-komercijas risinājumiem. Gadu gaitā esam noslīpējuši ne tikai savas zināšanas, bet arī attiecības ar klientiem,ar kuriem kopā augam.

MK Finanses, SIA, Grāmatvedības programma Horizon

Turpinām strādāt klātienē!
Dārzu 6-305, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Grāmatvedības programmas, Horizon Latvijā, Kurzemē, Ventspilī, Horizon programma.

Sensora, SIA, Kiberdrošības digitālie risinājumi, konsultācijas, ielaušanās testēšana, novēršana

A.Deglava 66, Rīga, LV-1035
Apraksts: SIA Sensora - digitālās drošības risinājumi un konsultācijas, kiberdrošības risinājumi un konsultācijas, ielaušanās testēšana.

Datamed, SIA

Vienības gatve 51, Rīga, LV-1004
Apraksts: DATAMED ir medicīnas diagnostikas informācijas sistēma, arhīvs, kuru vairums medicīnas iestādes izmanto medicīniskās diagnostikas funkciju nodrošināšanai, kā arī lai sniegtu pacientiem piekļuvi to izmeklējumu rezultātiem, aprakstiem. Pacienti tiem var piekļūt drošā veidā, izmantojot internetbanku autentifikācijas rīkus vai medicīnas iestāžu izsniegtos piekļuves rekvizītus. Sistēmā iespējams strādāt ar jebkuru digitālā veidā izveidotu izmeklējumu vai dokumentu, to skaitā radioloģijas (vizuālās diagnostikas) attēliem ar aprakstiem, laboratoriju testēšanas pārskatiem, kardiogrammām, uc. izmeklējumiem. Šis ir moderns e-Veselības pakalpojums, kas pieejams jebkurai medicīnas iestādei un pacientam.

Altas IT, SIA

Brīvības gatve 221, Rīga, LV-1039
Apraksts: SIA ALTAS IT ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Baltijā sāka piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas transporta un IP videonovērošanai. Šobrīd kopā ar Lietuvas kolēģiem esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā un ieguvuši izcilu reputāciju. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un piedāvātajiem inovatīvajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū. ALTAS IT ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir vadošā transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē, ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada. Savukārt ALTAS IT Latvija savu darbību uzsāka 2011. gadā. Esam vadošo videonovērošanas un drošības risinājumu ražotāju, piemēram, “Mobotix”, “Digifort”, “Emitlight”, “Kentix ”, “Vanderbilt”, “Genetec” u.c. oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un inovatīvajiem risinājumiem, palīdzam rast unikālus tehnoloģiskos risinājumus, kas pielāgoti klienta vajadzībām.
ZL.LV iesaka

Osiriss, SIA

Graudu 44-3n, Liepāja, LV-3401
Par uzņēmumu:

Biroja tehnikas apkalpošana un remonts, biroja tehnikas pārdošana, stacionāro, portatīvo datoru remonts, stacionāro, portatīvo datoru pārdošana, stacionāro, portatīvo datoru modernizācija, planšetu remonts, planšetu ekrāna maiņa, smartfonu pārdošana un remonts, smartfonu rezerves daļu pārdošana, serveru pārdošana, serveru remonts, serveru komplektēšana, programmatūras pārdošana, programmatūras sistēmas pielāgošana, programmatūras uzstādīšana, Windows OS, Linux, Mac OS pārdošana, uzstādīšana, atjaunošana, pārinstalācija, datoru rezerves daļu pārdošana, putekļu tīrīšana, printeru pārdošana, printeru remonts, printeru apkalpošana, monitoru pārdošana, monitoru remonts, lāzera kārtridžu pārdošana, uzpildīšana, tintes kartridžu pārdošana, uzpildīšana, dokumentu printēšana, skenēšana, foto printēšana, mājaslapu izveide un apkalpošana.

Grāmatvedības un finanšu vadības birojs, SIA

Dārzciema 60, Rīga, LV-1073
Grāmatvedības un finanšu vadības birojs piedāvā šādus pakalpojumus::

Grāmatvedības pakalpojumi

✓ Grāmatvedības organizācijas dokumentācijas izveidošana ✓ Pilna cikla grāmatvedības organizēšana (pirmdokumentu uzskaite, algu aprēķināšana, nodokļu aprēķināšana, ilgtermiņa ieguldījumu uzskaite, nodokļu deklarāciju sagatavošana un iesniegšana, operatīvā bilance, visu veidu atskaites u.c.) ✓ Nepilna cikla grāmatvedības organizēšana (daļēja iesaiste grāmatvedības procesos) ✓ Klienta pārstāvēšana VID un citās iestādēs ✓ Gada pārskata sagatavošana u.c.

Finanšu vadības pakalpojumi:

✓ Naudas plūsmas plānošana ✓ Budžeta plānošana ✓ Budžeta izpildes analīze ✓ Pašizmaksas aprēķināšana ✓ Rentabilitātes modeļa izstrāde ✓ Rentabilitātes aprēķināšana ✓ Finanšu modelēšana ✓ Pilnā finanšu analīze ✓ Dažādu atskaišu sagatavošana u.c.

Nodokļu un finanšu konsultācijas, nodokļu optimizācija

Juridiskie pakalpojumi

✓ Dokumentu sagatavošana jauna uzņēmuma reģistrācijai vai izmaiņu reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā u.c.

Skrivanek Baltic, SIA, Tulkojumu birojs

Lāčplēša 87c, Rīga, LV-1011
Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi:: ✓ vispārīgi un specializēti rakstiskie tulkojumi ✓ notariāli apliecināti tulkojumi ✓ tekstu gramatiskā un stilistiskā uzlabošana (korektūra) ✓ tekstu adaptācija un radošu tekstu sagatavošana (copywriting) ✓ mājaslapu tulkošana ✓ programmatūras lokalizācija ✓ audio un video failu lokalizācija ✓ GoogleAds un SEO tulkojumi ✓ digitālā mārketinga satura lokalizācija ✓ e-mācību satura un risinājumu lokalizācija ✓ neironu mašīntulkošana ✓ tekstu grafiskā apstrāde – DTP
ZL.LV iesaka

Jungheinrich Lift Truck, SIA

Rītausmas 23, Rīga, LV-1058
Par mums:

Uzņēmums "Jungheinrich AG" ir viens no pasaules vadošajiem iekrāvēju, noliktavas tehnikas un materiālu plūsmas vadības tehnoloģiju ražotājiem. Mēs esam Eiropas vadošais noliktavas tehnikas ražotājs. Kopš 1953. gada mūsu uzņēmums, kura galvenā mītne ir Hamburgā, piedāvā visa veida izstrādājumus un pakalpojumus, kas saistīti ar iekrāvējiem.

ZL.LV iesaka

Abplanalp Baltic, SIA

Katlakalna 9a, Rīga, LV-1073
Produkti: ✓ CNC vertikālais apstrādes centrs. ✓ CNC horizontālais apstrādes centrs. ✓ CNC virpa. ✓ Indeksēšanas galdi. ✓ Rotējošie galdi. Ievadapmācība par iekārtu un operatoru apmācība (uz vietas): Katras jaunas iekārtas iegādes uzstādīšanas procesā ir iekļauta arī ievadapmācība par iekārtu un operatoru apmācība (uz vietas), ko nodrošina jūsu HFO. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lūgtu īsu aprakstu par apmācībā ietvertajām tēmām un notiekošajām darbībām. ✓ Apmācības ✓ Pielāgota apmācība ✓ Apkopes un labošanas apmācība ✓ Apmācība uz vietas
ZL.LV iesaka

ReTone, SIA

K.Barona 64, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:

Piedāvājam plaša spektra digitālos aizauss un iekšauss dzirdes aparātus. Nodrošinam:

✓ Aparātu pieregulēšanu (piemērošanu) atbilstoši katra cilvēka individuālajam dzirdes zudumam ✓ Iekšauss dzirdes aparātu izgatavošanu ✓ Pārdoto aparātu garantijas un pēcgarantijas apkopi un remontu ✓ Individuālo auss ieliktņu izgatavošanu ✓ Peldieliktņu izgatavošanu ✓ Individuālo auss ieliktņu izgatavošanu skaņas monitoru pieslēgšanai ✓ Audioloģisko iekārtu tirdzniecību, apkalpošanu un remontu