Psihiatrs, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka

Veselības salons 888, SIA Rodain

Dārzaugļu 1-213, Rīga LV-1012
Diagnostikas aparatūra: Veselības salonā 888 diagnostiskā veselības pārbaude tiek veikta ar Eiropas Savienībā sertificētu medicīnisko iekārtu Sensitiv Imago. Medicīniskās ierīces numurs: R500G060CE2. iekārtas precizitāte ir 85%. Diagnostika tiek veikta, balstoties uz datiem par šūnu, audu un orgānu bioelektriskajām īpašībām, kas patoloģisko procesu gaitā ātri un dziļi mainās. Visus organisma procesus Jūs varēsiet redzēt uz monitora ekrāna izmeklēšanas gaitā.
ZL.LV iesaka

Klīnika Dzintari, SIA, Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana

Turpinām strādāt gan klātienē, gan attālināti!
Mežsargu 4/6, Jūrmala LV-2008
Apraksts:

Psihiatrs, psihologs, psihoterapijas speciālists Jūrmalā un Rīgā, konsultācijas. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana. Klīnikas apmeklējums tikai ar iepriekšēju pierakstu, darba laikus precizēt zvanot: tālrunis 67147833.

Veita U. privātprakse psihiatrijā

Mārupes 1a-6, Rīga, LV-1002
Psihiatrija, psihoterapija, psihologs, psihiatrs . Mājas vizītes pēc individuālās vienošanās.

Smilgājas E. ārsta psihiatra prakse, Prakses reģistrācijas kods 3202-00024

Spīdolas 5, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Apraksts: Kognitīvi biheiviorālais terapeits. Bērnu psihiatrijas speciālists. Psihiatriska palīdzība, mājas vizītes. Atkarība ārstēšana no narkotikām, no alkohola, no smēķēšanas.

Lasa Med, SIA, Narkoloģiskā klīnika, Aleksandrs Jekimovs

NARKOLOĢISKĀ KLĪNIKA DELIKĀTA ATTIEKSME 🚑
Maskavas 58, Rīga, LV-1003
Uzņēmuma plusi:
    ✓ Iespējamas ikdienas konsultācijas ar vairākiem narkologiem, psihiatriem un citiem speciālistiem ✓ Tiek nodrošināta narkologa-psihiatra apskate ✓ Pret katru klientu ir personīga attieksme, konfidencialitāte un anonimitāte ✓ Klīnikā radīta mājīga atmosfēra, moderns iekārtojums, ortopēdiskie matrači ✓ Narkologa mājas vizītes ✓ Iespējams organizēt izbraukumu uz ārzemēm, lai sniegtu palīdzību

VSIA “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs”, Psihiatriskās un narkoloģiskās palīdzības dienesti

Tvaika 2, Rīga, LV-1005
Psihiatriskā palīdzība:
    ✓ AMBULATORĀ ĀRSTNIECĪBA. Ārstu – psihiatru konsultācijas un ārstniecība psihiskās veselības traucējumu gadījumos bez nepieciešamības ievietot pacientu ārstēšanai stacionārā. ✓ STACIONĀRĀ ĀRSTNIECĪBA. Nepieciešama, ja ārstēšanu nevar nodrošināt ambulatori. Piemēram, akūtos psihotiskos stāvokļos, pacientiem ar smagām depresijām, kas izpaužas ar pašapdraudējumu (autoagresiju) vai agresiju pret citiem, kā arī citos organiskos centrālās nervu sistēmas saslimšanas gadījumos. ✓ TIESU EKSPERTĪZES. Procesuāla darbība, kuru veic viens vai vairāki tiesu eksperti pēc procesa virzītāja lēmuma krimināllietas vai civillietas ietvaros, un kuras saturs ir ekspertīzei iesniegto objektu pētīšana, lai noskaidrotu procesam nozīmīgus faktus un apstākļus, – par to tiek sniegts eksperta atzinums.

Veita U. privātprakse psihiatrijā, Filiāle

Sudrabu Edžus 10-318, Jelgava, LV-3001
Psihiatrija, psihoterapija, psihologs, psihiatrs . Mājas vizītes pēc individuālās vienošanās. Jelgavā.

Ārstes psihiatres I.Grīnfeldes prakse, SIA

Raudas 8, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Apraksts: Ārstes psihiatres Ingas Grīnfeldes Prakse. Pieņemšana Raudas ielā 8, Tukuma poliklīnikā, 2. stāvs, 216. kab. Maksas pakalpojumi: šoferu, šaujamieroču komisija, medicīniskās izziņas iestādēm darbam īpašos apstākļos, bāriņtiesām, iestājai mācību iestādēs. Maksas pakalpojumu cena 7 EUR. Izziņas izsniedz Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadu iedzīvotājiem pēc deklarētās dzīvesvietas. Bērnus līdz 18 gadiem pieņem tikai ar vecākiem, aizbildņiem vai notariāli apstiprinātu pilnvaru.
ZL.LV iesaka

Gunas Čačes psihologa–psihoterapijas speciālista privātprakse

Baznīcas 11, Kuldīga LV-3301
Apraksts: Individuālais darbs ar pieaugušajiem un bērniem. Darbs ar krīzēm – personības, attiecību, situatīvām. Darbs ar depresiju, trauksmi, veģetatīvo distoniju. Junga analītiskā psihoterapija, Smilšu spēles terapija, psihodinamiskā psihoterapija. Junga un smilšu spēles terapijas metodes spēj rast saikni starp apzināto un bezapziņu. Terapijas process padara iespējamu jaunu, plašāku skatījumu uz sevi un dzīvi vispār. Terapijas procesa laikā no iekšējā haosa pakāpeniski izaug iekšējā kārtība. Psiholoģiskā konsultēšana; Kognitīvo un intelektuālo spēju izpēte ar sertificētu Vudkoka Džonsona testa metodi. Personības izpēte. Atzinumu un slēdzienu sagatavošana. Sniedz konsultācijas attālināti - skype, whatsapp u.c.
ZL.LV iesaka

Leldes Kokaines psihologa privātprakse

Avotu 4, Liepāja LV-3401
Par Leldi Kokaini:

Psiholoģijas maģistrs. EMDR terapeite. Sertificēta klīniskā un konsultatīvā psiholoģija. Apgūtas metodes darbā ar pieaugušo un bērnu psihosomatikas problēmām. Individuāls darbs ar bērniem un pieaugušajiem. Pāru konsultācijas. Veicu no vardarbības cietušo bērnu un pieaugušo rehabilitāciju. Vadu grupu nodarbības vecākiem, kā arī grupu nodarbības par dažādām aktuālām tēmām. Konsultācijās pārsvarā izmantoju mākslas terapijas metodes, kā arī kognitīvi-biheiviorālās terapijas metodes. Katram klientam tiek piemeklēta visatbilstošākā metode problēmu situāciju risināšanai. Veic individuālu izpēti bērniem un pieaugušajiem.

ZL.LV iesaka

Kristīnes Strazdiņas psihologa privātprakse

Andreja 6-3.stāvā, Ventspils LV-3601
Pakalpojumi:
    ✓ Psihologa konsultācijas pieaugušajiem ✓ Psihologa konsultācijas jauniešiem un bērniem ✓ Smilšu terapiija

Konsultēju latviešu un krievu valodā.

Apraksts:

Esmu psiholoģe, smilšu spēles terapijas praktizētāja. Mana darba pieredze kā psihologam ir 11 gadi. Kopš 2019. gada studēju Rīgas Geštalta  institūtā - esmu ģeštalterapijas praktiķis. Esmu ieguvusi profesionālo maģistra grādu psiholoģijā (Mg. Psych.), kā arī esmu ieguvusi Smilšu spēles metodes sertifikātu ar tiesībām šo metodi integrēt savā profesionālajā darbībā. Psihologa profesijā pamatā mana darba pieredze balstās uz darbu ar ģimenēm un bērniem, jauniešiem, kā arī sniedzu individuālas konsultācijas pieaugušajiem. Veicu psiholoģisko izpēti bērniem pēc vecāku pieprasījuma, kas adresētas citiem speciālistiem, piemēram, neirologam vai psihiatram, kā arī iesniegšanai Pedagoģiski medicīniskajai komisijai. Izpētes rezultātā izstrādāju rekomendācijas izglītības iestādei un citiem speciālistiem utt. Veicu intelekta, personības, emocionālās sfēras psiholoģisko izpēti bērniem līdz 18 gadu vecumam pēc vecāku, ārsta psihiatra, ārstējošā ārsta vai citu speciālistu pieprasījuma. 

Seksologs dr. Artūrs Vāvere, privātprakse

Brīvības 68-208, Rīga, LV-1011
Apraksts: Dr. Artūrs Vāvere ārsts seksologs seksopatologs ar vairāk nekā 30 gadu darba stāžu, sniedz konsultācijas klātienē un caur internetu. Uz konsultācijām ir jāpiesakās elektroniski mājas lapā vai WhatsAppā. Seksologs palīdzēs atrisināt un ārstēt dažāda rakstura seksuālās problēmas, kuru pamatā ir erekcijas kvalitāte, sēklas noplūde, libido, seksuālā uzvedība, dzimumlocekļa izmēra un formas korekcija. Vīriešiem tiek piedāvātas regulāras seksuālās veselības profilaktiskās apskates.

Betas nams, SIA

Raunas 3a, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Betas Nama pakalpojumi - smilšu spēļu terapija, geštaltterapija, psihoterapija, mākslas terapija un fizioterapija, kinezioloģiskā teipošana, klasiskā masāža. Pieredzējuši speciālisti palīdzēs tikt galā gan lieliem, gan maziem ar dažāda veida psiholoģiskām un fiziskām grūtībām.

Laimas, atbalsta un attīstības centrs ģimenēm

Meža 4-5.st., Rīga, LV-1048
Apraksts: Atbalsta un attīstības centrs ģimenēm „LAIMAS” piedāvā dažādu speciālistu pakalpojumus vienuviet. Mūsu darbības virzieni: psiholoģiskā konsultēšana un psihodiagnostika bērniem un pieaugušajiem, individuālā psihoterapija bērniem un pieaugušajiem, smilšu spēles terapija, Montesori terapija un attīstošās nodarbības. Darba laiks: pēc pieraksta.

DB prakse, SIA

Attālinātas konsultācijas!jaunus pacientus neņemam
Dzirnavu 34a-23, Rīga, LV-1010
Psihologa, psihoterapeita, seksologa pakalpojumi. Psihologs, psihoterapeits, seksologs. Seksuālu traucējumu ārstēšana. Darba laiks: pēc iepriekšēja pieraksta.

Nataļjas Ļutikovas psihologa privātprakse

Rīgas 54a, Daugavpils LV-5401
Apraksts:

Konsultācijas klātienē un attālināti. Sertificēta klīniskā un veselības psiholoģijā. EMDR terapeite. Neiroze; bailes; trauksme; panikas uzbrukumi; uzmācīgas atmiņas, uzmācīgas domas un atkārtotas darbības (obsesīvi kompulsīvi traucējumi); Veģetatīvā distonija; depresija.

Palīdz pat ar sarežģītiem gadījumiem. Īstermiņa terapija. Bez tabletes.

Psihologa prakse

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa bulvāris 22-4.st., Preiļi LV-5301
Darba laiks pēc iepriekšēja pieraksta. Psihologa pakalpojumi. psihologs, Konsultācijas, ģimenes problēmas, depresija, uzmācīgas domas, bezmiegs, panikas lēkmes (lēkme) nemiers, klaustrofobija, agrofobija, bailes no nāves, sēras, skumjas, tuvinieka zaudējums, kontaktēšanās grūtības, neapmierinātība ar sevi, vientulības sajūta,

Vladimira Kazika psihiatra-narkologa privātprakse

Turpinām strādāt klātienē!
Gogoļa 3-321, Rīga LV-1050
Apraksts:

Narkologs, Dr. Vladimirs Kaziks ir vienīgais ārsts Latvijā, kas izmanto savā ārsta praksē hipnozi un kodēšanu.

Birziņas E. klīniskā psihologa, KBT terapeita prakse

Strādāju klātienē un attālināti
Striķu 2, Saldus, Saldus n., LV-3801
Apraksts: Darba laiks: pieņem pēc iepriekšēja pieraksta. Estere Birziņa, klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā terapeite. Pieaugušo un bērnu psiholoģiskā konsultēšana, izpēte, kognitīvi biheiviorālā terapija, Marte Meo terapija.

Ārstes Žanetes Sebres psihoterapijas privātprakse (Pēc pieraksta)

Darba laiks: pēc pieraksta iepriekš piesakoties.
Maiznīcas 12-1, Rīga, LV-1001
Ārsta psihoterepeita pakalpojumi. Darba laiks: pēc pieraksta iepriekš piesakoties. Psihoterapeits, psihologs, psihoterapija. Konsultācijas, individuālā psihoanalītiskā psihoterapija, Attiecību problēmas, ģimenes problēmas, veģetatīvā distonija, depresija, uzmācīgas domas, bezmiegs, panikas lēkmes, lēkme, nemiers,