Reklāma

Drukāt
1

"NRJ Reklāmai", SIA

Iepakojums, Kalendāri, Papīra maisiņi
Starta 4a, Rīga, LV-1026
Par uzņēmumu: NRJ reklāmas jomā darbojas kopš 1997. gada. Šajā laikā pieredzēts daudz – reklāmas nozares izaugsme, krīzes, jaunas tehnoloģijas un materiāli. Ir mainījušies klienti, un esam mainījušies arī mēs. No nelieliem uzlīmju ražotājiem esam izauguši par pilna servisa tipogrāfiju, kas izmanto modernas iekārtas un nodarbina vairāk nekā 30 darbiniekus, piedāvājot klientiem visplašāko produktu klāstu.
2

"Karlsberg", SIA, reklāmas un poligrāfijas pakalpojumi

Kvalitatīvs reklāmas iepakojums
Rūpnīcas 2, Brocēni, Saldus n., LV-3851
Produkcija:
    ✓ Reģistra mapes un mapes ✓ Materiālu paraugi ✓ Veikalu displeji ✓ Kastes un maisiņi ✓ Piezīmju bloki ✓ Koka rāmji ✓ SIGN; DISPLAY 26190194 ✓ CNC griešana (koks, akrils, kompozītmateriāli) ✓ Reklāmas stendi ✓ Digitālā lielformāta druka
ZL.LV iesaka

"REKLĀMAS APGĀDS", SIA

Vītolu 6/10-15, Liepāja, LV-3401
Apraksts: DIGITĀLĀ EKSPRESS DRUKA - vizītkartes, bukleti, plakāti, kartiņas. TEKSTILA APDRUKA - t-krekli, sporta tērpi, spilveni, karogi, lentes. APBALVOJUMI – kausi, medaļas, diplomi u.c. balvas. DĀVANAS - puzles, krūzes, kanvas, kalendāri. REKLĀMAreklāmas materiāli, reklāmas izgatavošana. VIDES REKLĀMA - norādes, izkārtnes, gaismas burti, autotransporta dizains.

"PAKELLA", SIA, Liepājas filiāle

Cukura 27, Liepāja, LV-3414
Apraksts: SIA PAKELLA ir viens no vadošajiem iepakojumu materiālu ekspertiem Latvijā un Baltijā. Saviem klientiem piedāvājam visa veida iepakojumu materiālus, iepakošanas iekārtas un to servisu. Sadarbojoties ar mūsu partneriem piedāvājam individuālu, personalizētu iepakojumu izstrādi.
    ✓ PAKELLA filiāles un noliktavas atrodas lielākajās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā un Daugavpilī, tādejādi ļaujot būt tuvāk klientam un nodrošinot ātru, efektīvu loģistiku visā Latvijā.

"Piksper", SIA

Dzērves 1a, Liepāja, LV-3411
Apraksts: Piksper ir digitālā mārketinga aģentūra ar vairāku gadu pieredzi mūsu piedāvātajos pakalpojumos. Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga pakalpojumus, kas palīdzēs nodrošināt jūsu uzņēmuma attīstību. Laikam ejot, esam attīstījušies un papildinājuši mūsu zināšanas, lai spētu jums piedāvāt to, kas nepieciešams, lai veiksmīgi darbotos. Mūsu komanda sastāv no ilggadēji pieredzējušiem speciālistiem digitālā mārketinga jomā. Mēs jums izveidosim pilnu uzņēmuma tēlu. Pakalpojumi: mājaslapu izstrāde; mājaslapu noma; interneta veikala izstrāde; interneta veikala noma; sociālo tīklu administrēšana; sociālo tīklu izveide; reklāmas sociālos tīklos; Google Ad’s; SEO optimizācija; grafiskais dizains; SSL sertifikāti; Hostings; digitālā mārketinga konsultācijas.

DIZAINA GALDI, koka mēbeles pēc pasūtījuma

Turpinām strādāt klātienē!
K.Valdemāra 51, Liepāja, LV-3401
„DIZAINA GALDI” izgatavo galda virsmas no::
    ✓ Ozola ✓ Balzāmpapeles ✓ Kanādas apses ✓ Egles ✓ Gobas ✓ Sarkanās gobas
Par uzņēmumu: „DIZAINA GALDI” nodarbojas ar ekskluzīvu, no viena koka gabala veidotu masīvkoka galdu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Katrs galds ir unikāls ar savu dizainu, krāsu, faktūru un skaidri saskatāmo gadskārtu vijumu. Galdu gatavošanā izmantotie koki ir īpaši izvēlēti un atlasīti, un bieži pat vairākus gadsimtus veci. Tomēr izmantoti tiek vienīgi jau miruši koki. Mēbeļu gatavošanā noderīga parasti ir tikai neliela koka daļa. Koku žāvēšana ilgst vairākus gadus. Tā visa rezultātā, gatavie galdi un citi interjera priekšmeti kalpo paaudzēm ilgi. Dizaina masīvkoka, ozola koka galdi. Dizains. Dizaina Mēbeles.
ZL.LV iesaka

PROWRISTBANDS, Aproces un aksesuāri

Graudu 44, Liepāja, LV-3401
Produkcija:
    ✓ Aproces (kontroles, silikona) ✓ Kakla lentes (standarta, auklveida, sublimācijas, izšūtās, aksesuāri) ✓ USB (rotējošais, biznesa kartes, kapsula, aproces, pildspalvas) ✓ PVC atslēgu piekariņi ✓ Aproces piekariņi ✓ Lentes ar apdruku

Lietotu auto rezerves daļu tirgotājs SIA "KRONIS 5"

Krūmu 5, Liepāja, LV-3405
Autoveikals piedāvā visas automašīnu rezerves daļas::
    ✓ auto virsbūves rezerves daļas ✓ automašīnu motoru rezerves daļas ✓ radio ✓ spoguļus ✓ lampas ✓ lukturus ✓ ātrumkārbas un to rezerves daļas u.c.
Par uzņēmumu: SIA "Kronis 5" jau kopš 1997.gada nodarbojas ar lietotu auto rezerves daļu tirdzniecību. Autoveikals piedāvā plašu rezerves daļu klāstu par vislabākajām cenām. Rezerves daļas pēc pasūtījuma iespējams piegādāt jebkurā vietā Latvijā.

"Nordic Tekstils", SIA, Veikals

K.Valdemāra 3, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Apģērbu veikals Liepājā.

"Reklāma & poligrāfija", SIA

Lielā 2-30, Liepāja, LV-3401
Reklāma: vides

"Reklāma LV", IK

Liepāja, Bārtas iela 5-3, LV-3401
Juridiskā informācija

"REKLĀMAS UN INFORMĀCIJAS BIROJS", Šimja individuālais uzņēmums

Liepāja, Grīzupes iela 102-39, LV-3402
Juridiskā informācija

"Reklāmas un Zīmogu Fabrika", AS, Liepājas filiāle

Celtnieku 18/20, Liepāja, LV-3401
Apdruka, (firmas simbolika, zīmējums, teksts) gravēšana, izšūšana. Uzdruka uz pildspalvām, lietussargiem, T-krekliem, cepurēm, glāzēm, krūzēm, mapēm, pulksteņiem. Prezentreklāma, biznesa dāvanas, reklāmas suvenīri. Automātiskie un flomastera zīmogi, spiedogi, zīmogu piederumi: spilventiņi. Numeratori, datumzīmogi, reljefa

"InCopy", SIA

Graudu 34, Liepāja, LV-3401
Reklāmas un mediju aģentūras

"AdGuru", SIA

Jaunā 6, Liepāja, LV-3401
Reklāma
Reklāmas galvenais uzdevums ir sabiedrības informēšana un uzņēmuma tēla veidošana. Tiek piedāvāta uzņēmuma zīmola un grafiskās identitātes izstrāde, reklāmas stratēģijas izveide, informējošo kampaņu nodrošināšana. Tiek piedāvāti drukātie reklāmas materiāli (bukleti, flaijeri, brošūras, vobleri, posteri, plakāti u.c.), izstrādājumu apdruka, stendi un baneri, kā arī - reklāmas suvenīri un prezentācijas. Aktuāla ir reklāma internetā, TV un radio, presē un sociālajos tīklos. Var tikt izstrādātas mājaslapas atbilstoši SEO kritērijiem.