Sertificēts grāmatvedis, visā Latvijā

Drukāt
1

"ARI Accounting Service", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL000200 ©
Lāčplēša 27-6, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu: SIA "Ari accounting service" ir uz klientu orientēts uzņēmums, kam ir svarīgi izveidot un saglabāt labas attiecības ar klientu jebkurā situācijā. Uzņēmums garantē individuālu pieeju ikvienam klientam. Sadarbojoties ar uzņēmumu, klients::
    ✓ Ietaupa laiku un nervus ✓ Ekonomē uz grāmatveža algas rēķina ✓ Nemaksā par viņu sociālo nodokli ✓ Neuztur lieko darba vietu ✓ Nepērk datoru un grāmatvedības programmas ✓ PVN no samaksātās pakalpojumu summas tiek iekļauts priekšnodoklī
2

"FinServices", SIA

Strādājam attalināti!
Riepnieku 4, Rīga, LV-1050
Grāmatvedis , finanšu konsultācijas, audits, grāmatvedības apkalpošana, juridiskie pakalpojumi, grāmatvedības pārskata sagatavošana, gada ienākuma deklarācija, avansa norēķins, pamatlīdzekļu uzskaite, kompetenti un sertificēts
  • 2 Grāmatvedības pakalpojumi

"Sandras Dumpes birojs", SIA

Zemitāna iela 2b-214, 2.st., Rīga, LV-1012
Grāmatvedības pakalpojumi, uzņēmumu grāmatvedība, grāmatvedis , sertificēts grāmatvedis , grāmatveži, Grāmatvedības pakalpojumi Rīga, grāmatvedis Rīga.
ZL.LV iesaka

"Euro Finances", SIA

Slāvu 25-15, Rīga, LV-1073
Grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības pakalpojumi Rīgā, grāmatvedība, grāmatvedis , grāmatvedis Rīgā
ZL.LV iesaka

"VDS audits un grāmatvedība", SIA

Klaipēdas 78-30, Liepāja, LV-3416
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumus veic sertificēts grāmatvedis–auditors. Profesionāla civiltiesiskā apdrošināšana. Grāmatvedības pakalpojumus sniedzam arī attālināti. Juridiskās un biznesa konsultācijas.

"DN Finance", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Zirņu 14, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Dibināts 2010. gadā ar misiju sniegt grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus, kā arī nodokļu un biznesa konsultācijas. Uzņēmuma dibinātāja un vadītāja Daina Narkeviča ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, sertificēta profesionāla grāmatvede un LR Grāmatvežu asociāciju biedrs. Sniegtie grāmatvedības pakalpojumi ir Civiltiesiski apdrošināti.

"DN Finance", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Palasta 10, Rīga, LV-1050
Apraksts: Dibināts 2010. gadā ar misiju sniegt grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus, kā arī nodokļu un biznesa konsultācijas. Uzņēmuma dibinātāja un vadītāja Daina Narkeviča ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, sertificēta profesionāla grāmatvede un LR Grāmatvežu asociāciju biedrs. Sniegtie grāmatvedības pakalpojumi ir Civiltiesiski apdrošināti.

"Gebauers", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Tirgus 7, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar starptautiskajiem standartiem (IFRS) sastādīti finanšu pārskati, kam ir svarīga loma uzņēmuma saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanā un prestiža veidošanā. Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus juridiskām un fiziskām personām. Pieredze darbā ar dažādu jomu uzņēmumiem. Mūsu komandā darbojas pieredzes bagāti grāmatveži, kas uzmanīgi seko līdzi izmaiņām nodokļu sistēmā un likumdošanā. Garantējam konfidencialitāti, precizitāti, pilnu atbildību, uzņēmuma grāmatvedības uzskaites pārskatāmību un savlaicīgu pakalpojumu izpildi. Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam un tā vajadzībām, lai rastu risinājumus visiem jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmuma grāmatvedību. Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana garantē drošību par grāmatvedības pakalpojumu kvalitāti. Sakārtosim Jūsu grāmatvedību kvalitatīvi un atbilstoši likumdošanas prasībām, ievērojot Jūsu intereses un konfidencialitāti.
ZL.LV iesaka

"d.b. konts", SIA, Baibas Bendorfas grāmatvedības pakalpojumi

Papes 13, Liepāja, LV-3407
Apraksts: Baiba Bendorfa, SIA "d.b.konts" piedāvā pilnu grāmatvedības servisu dažādu nozaru uzņēmumiem. Nodokļu konsultācijas.

"ADVICE AAT", SIA

Pasta 4-3, Liepāja, LV-3401
Labs grāmatvedis , Grāmatvedības pakalpojumi Liepāja, Grāmatvedības pakalpojumi Grobiņa. , sertificēts grāmatvedis , grāmatveži, pašnodarbināto personu grāmatvedība, biedrību grāmatvedība, nodibinājumu

"BL grāmatvedība"

Peldu 7, Jelgava, LV-3002
Apraksts:

Jelgavā bāzēta grāmatvedības kompānija, kas piedāvā savus pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem. Ar mūsu komandas plašo pieredzi mūsu klienti saņem pakalpojumu kompleksu, kas ļauj tiem būt drošiem par saviem finanšu pārskatiem.

ZL.LV iesaka

"LV nodokļi", SIA

Dārzu 18, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir nodokļu konsultāciju sniegšana uzņēmējiem, finanšu konsultācijas, uzņēmuma finanšu rezultātu un rādītāju analīze, plānošana un konsultēšana, grāmatvedības politikas un metodikas izstrāde uzņēmuma struktūrā un darbības optimizācijā, uzņēmumu reģistrācija, apvienošana, sadalīšana, pārstāvēšana dažādās instancēs (Valsts ieņēmumu dienestā, Uzņēmumu reģistrā, tiesā utt.). Zvērināta revidenta pakalpojumi (Gada pārskata revīzija, Ierobežota pārbaude, UIN deklarācijas pārbaude un citi). Gada pārskata sastādīšana un deklarāciju sagatavošana un iesniegšana VID, dažādas atskaites un vēstules, kā arī visāda cita veida korespondence.

"Confidentum", SIA

Svīteres 3, Rīga, LV-1064
Apraksts:   Uzticami grāmatvedības pakalpojumi Latvijā. Mēs strādājam kopā ar klientu, pielietojot inovatīvas stratēģijas izmaksu samazināšanai, kvalitātes uzlabošanai un potenciālo grāmatvedības risku novēršanai. Mūsu primārais mērķis ir ilgtermiņa attiecību veidošana, kas ir balstītas savstarpējā cieņā un uzticībā. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu, kā Confidentum grāmatvedības risinājumi var palīdzēt uzlabot Jūsu uzņēmuma ikdienu!

"Aplis", IU

Jaunā 6, Talsi, Talsu n., LV-3201
Grāmatvedis , grāmatveži. Konsultācijas nodokļu jautājumos. Audits, sertificēts grāmatvedis , sertificēts auditors.

"Alising", SIA

Lielā 1-3.st., Talsi, Talsu n., LV-3201
Grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedība, grāmatvedis , grāmatveži Talsos, Talsi. Sertificēts grāmatvedis , sertificēts auditors.

"Ilbu", SIA

Ķekava, Rīgas 36 k.1-31, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2123
Grāmatvedis , grāmatvedis jums, jūsu sertificēti grāmatvedības pakalpojumi Ķekavā, grāmatvedības apkalpošana

"Nodokļu konsultatīvais birojs", SIA

Saules 13, Madona, Madonas n., LV-4801
Nodokļu konsultatīvais birojs, grāmatvedība, grāmatvedis , grāmatvedības pakalpojumi, palīdzība, grāmatvedibas