Skaistumkopšana

Drukāt
1

"La Manga", skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

Lāčplēša 62, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
  ✓ Vaksācija; ✓ Parmanentais make-up; ✓ Weyergans procedūras; ✓ Detox programmas
Par mums: Skaistumkopšanas salons „La Manga” sniedz frizieru un nagu kopšanas speciālistu pakalpojumus. Pieejamas efektīvas un augstvērtīgas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.
2

"Women", Izraēlas kosmētikas veikals

Tirgoņu 8, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kāpēc Nāves jūras minerāli?: Tam ir labs izskaidrojums - ir pagājuši vairāk nekā 2000 gadu, kopš ir pierādīts, ka Nāves jūras kosmētikai ir dziedinošas un skaistumu veicinošas īpašības, ar kurām tikai retas ādas kopšanas procedūras varētu lepoties. Nāves jūra (dēvēta arī par Sāls jūru) ir unikāls avots dažiem no kritiskākajiem minerāliem un sāļiem pasaulē, no kuriem divpadsmit ir neatkārtojami un nav atrodami (dabīgā veidā) nekur citur, kā vien šeit. Daži no šiem nenotveramajiem un ekskluzīvajiem minerāliem ir gandrīz identiski mūsu ķermenī atrodamajiem, kas galvenokārt atrodas tieši mūsu ādas šūnās, un tāpēc tie ir neaizstājami ādas barošanai atjaunošanai, kad tas ir nepieciešams.
 • 2 Skaistumkopšana
ZL.LV iesaka

"Estētiskā kosmetoloģija", salons

Brīvības gatve 306, Rīga, LV-1006
Estētiskā kosmetoloģija, salona pakalpojumi::
  ✓ Sejas procedūras ✓ Manikīrs ✓ Pedikīrs ✓ Masāžas ✓ Vaksācija ✓ Lāzerepilācija
Sejas kosmētiskās procedūras::
  ✓ Ādas stāvokļa diagnostika ✓ Sejas masāža ✓ Aparātkosmetoloģija ✓ Galvanika, dezinkrustacija, jonoforēze ✓ Mikrodermabrāzija, elektroporācija ✓ Radioviļņu liftings (bipolārs) ✓ Ultraskaņa, liftings, stimulācija ✓ Endodermalā masāža ✓ Mezoterapija ✓ Injekcijas metodes ✓ Lāzerprocedūras ✓ Ķīmiskais pīlings
ZL.LV iesaka

"SkyBeauty", mikropigmentācijas un kosmetoloģijas centrs

Bērzaunes 7, Rīga, LV-1039
SKY BEAUTY Jūsu daiļumam piedāvā::
  ✓ mikropigmentāciju uzacīm, acīm un lūpām; ✓ trihopigmentāciju vīriešiem; ✓ ICOONE LASER aprātkosmetoloģiju ķermenim un sejai; ✓ sejas skaistuma procedūras Guinot; ✓ sejas injekcijas Juvederm; ✓ skropstu/ uzacu laminēšanu; ✓ skropstu pieaudzēšanu; ✓ vaksāciju.
Zvaniet un pierakstieties uz skaistuma procedūrām SKY BEAUTY centrā!

Podologs Velta Vasiļevska

Raiskuma 1, Rīga, LV-1006
Apraksts:

"Vasiļevska Velta - podologa prakse", ārstniecības iestādes kods: 010001991, piedāvā ārstniecisko pedikīru Rīgas centrā, ko veic podologs, tas ietver pēdu ādas un nagu apstrādi, tostarp ieaugušu, sabiezētu vai sēnīšu skartu nagu apstrādi, kā arī kārpu, varžacu, plaisu un citu dermatoloģisku problēmu risināšanu. Veicam arī profilaktisku pēdu aprūpi, tāpēc aicinām visus, kuriem rūp sakoptas pēdas un drošība no infekciju riska viedokļa! Ļoti nozīmīga podoloģiskā aprūpe ir cukura diabēta pacientiem, ņemot vērā paaugstināto čūlu un infekcijas attīstības risku!

Palīdzam ar tādām problēmām kā nagu plātnes sabiezējumi, nagu sēnīte, plaisas pēdas priekšējā daļā un papēžos un citos gadījumos.

"Griekkosmetik", SIA, kosmētikas veikals

Dzērbenes 14-214, Rīga, LV-1006
Apraksts: Naturālā kosmētika ar olīvu eļļu – „Macrovita”

Solvitas Martinas ārstnieciskās pēdu aprūpes privātprakse

Raiskuma 1, Rīga, LV-1006
Apraksts: Sertificēts podologs ar maģistra grādu Veselības zinātnē, medicīnisko izglītību un pieredzi veic ārstniecisko pēdu un nagu aprūpi, ārstēšanu, ārstniecisko pedikīru, apavu dezinfekciju. Droši zvaniet un jautājiet! Sniegšu atbildes un risinājumus jūsu problēmām. Ir iespēja veikt apavu dezinfekciju ar ierīci KLENZ.
ZL.LV iesaka

"Industriālās tehnoloģijas", SIA

Brīvības gatve 224b, Rīga, LV-1039
Apraksts: Uzņēmuma darbības pamatā ir medicīnas iekārtu piegāde, uzstādīšana, apkalpošana. Katru gadu tiek pievienots produktu klāsts un meklēti jauni sadarbības partneri, klientu lokā ir gan Latvijas, gan Eiropas valstu medicīniskās nozares uzņēmumi.

"Lieliska dāvana", SIA

Bērzaunes 7, Rīga, LV-1039
Piedāvājam:
  ✓ Dāvanu kartes; ✓ Dāvanu komplekti; ✓ Elektroniskie dāvanu čeki;
Dāvanas: Pie mums varēsiet atrast dāvanu jebkuram saņēmējam - sievietei, vīrietim, bērniem, pārim, pat grupai! Piedāvājam gan aktīvu atpūtu visdažādākajās vietās, gan arī piemērotu dāvanu jebkuriem svētkiem. Dāvanu karte – lieliska izeja, kad Jūs pārsteidz nesagatavotu vai kad dāvana ir steidzīgi nepieciešama. Katra dāvanu karte ir atšķirīga un īpaša. Vienas no tām ir ievietotas greznā aploksnē, citas - tā kā apsveikuma kartiņa, kuru atverot, var ierakstīt savu apsveikumu vai vēlējumu.

"Kameja", skaistumkopšanas salons

Brīvības gatve 283, Rīga, LV-1006
Skaistumkopšana

"Pola", skaistumkopšanas salons

Brīvības gatve 214, Rīga, LV-1039
Skaistumkopšana

"Teika", skaistumkopšanas salons

Brīvības gatve 280-4, Rīga, LV-1006
Skaistumkopšana

Rīgas Stila un modes tehnikums, Mācību frizētava

Brīvības gatve 356, Rīga, LV-1006
Skaistumkopšana , sieviešu skaistumkopšanas salons. Skaistumkopšana . Frizētavas. Frizētava.

"NJN", SIA

Laimdotas 61, Rīga, LV-1084
Skaistumkopšana
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.