Telekomunikācijas, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka

Kesto, SIA

Vaiņodes 11, Liepāja, LV-3407
zibensaizsardzība, uzņēmums, Liepāja, rekonstrukcija, būvdarbi, sakaru tīkli, elektroinstalācijas, telekomunikācijas Apraksts: SIA “Kesto” ir elektromontāžas uzņēmums, kurš nodarbojas ar ārējo, iekšējo un sakaru tīklu būvniecību, un projektēšanu.

Elteks, SIA

Ilzenes 1a, Rīga, LV-1005
apsardzes un ugunsdzēsības signalizācijas ierīkošana, elektromērījumi, elektroinstalācija, sakaru tīkli, telekomunikācijas Par uzņēmumu:

Elektromontāžas uzņēmums “Elteks” dibināts 1991. gadā. Uzņēmums ir nodrošināts ar savu autotransportu, iekraušanas, rakšanas, pacelšanas un citām iekārtām, mehānismiem un mērinstrumentiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus atbilstoši ikviena pasūtītāja vajadzībām un vēlmēm, ievērojot uzņēmuma pamatvērtības ikdienas darbā ar klientiem un sadarbības partneriem. SIA Elteks nodarbojas ar visu veidu elektromontāžas darbiem ar spriegumu līdz 20 kV (gaisvadu līnijas, kabeļu līnijas, transformatoru apakšstacijas un sadales punkti, visu veidu būvju elektroinstalācija, zibensaizsardzība un pārsprieguma aizsardzība), automātikas un elektropiedziņas montāžu, elektrosadaļu un metālizstrādājumu izgatavošanu, ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas, telefonu, televīzijas un datoru tīklu montāžu, elektrotehniskajiem mērījumiem, kā arī būvuzraudzību.

Woltec, SIA, Vidzemes elektromontāžas būvuzņēmums

Ausekļa 31, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201

Elektromontāža EL, ELT Valmiera, ūdensapgāde UKT Valmiera, UK Cēsis, Valka, Limbaži, Smiltene, Vidzeme, Zemgale, Kurzeme, Latgale, Latvija. Celtniecība. Siltumtīkli AVK. Apkure, ventilācija.

Apraksts:

SIA “WOLTEC” iznomā pacēlāju ar celšanas augstumu 42 m un 61 m un autoceltni 70 t ar strēles garumu 52 m.

Vatlat, SIA

Valmiermuiža, Ābeļu 30, Valmieras pagasts, Valmieras nov., LV-4219
Telekomunikācijas . Elektromontāža, elektroinstalācija Valmierā, telekomunikācijas Valmiermuižā. Telekomunikācijas Valmierā. Telekomunikācijas Vidzemē. Inženierkomunikācijas. Apraksts: SIA VATLAT pakalpojumi : elektroapgādes un telekomunikāciju sistēmu būvniecība. Strādājam visā Latvijas teritorijā.

ORMIX Electronics, SIA, Radio detaļu veikals

K.Barona 136e, Rīga, LV-1012
Elektronikas komponentes. Radio detaļu veikals internetā. Radiodetaļu veikals, e-veikals, vairumtirdzniecība, radio detaļas, radio detaļu tirdzniecība, radiodetaļu vairumtirdzniecība, elektronisko komponentu tirdzniecība, mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība. Diskrētie pusvadītāji. Pasīvie komponenti. Integrētās shēmas.

EG Industry, SIA

Rīgas 13, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Elektromontāža, elektromontāžas darbi, iekšējie, ārējie elektromontāžas darbi. Elektroprojektēšana. Ārējo, iekšējo un sakaru tīklu būvniecība, projektēšana, būvdarbi, sakaru tīkli, elektroinstalācijas. zibensaizsardzība un pārsprieguma aizsardzība, sadalnes (sadales) skapju projektēšana un būvniecība. Zibens aizsardzība,

oRiGiNaL.Lv, SIA

Kalnciema 40d, Rīga, LV-1046
Tehnniskais atbalsts uzņēmumiem:: ✓ telekomunikācijas un datoru sistēmu inventarizācija, audits ✓ IT risinājumu izstrāde un realizācija ✓ datorsistēmas izstrāde ✓ datorsistēmu (datoru, telefonu, video un piekļūšanas kontroles sistēmas) kompleksa apkalpošana

Kurzemes televīzija, SIA

Andreja 7/9, Ventspils, LV-3601
Apraksts:

Kurzemes Televīzija ir viena no divām reģionālajām telekompānijām, kura sagatavo raidījumus ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā.

Reklāma, televīzija Ventspils, Kurzeme, reklāmas vietas, ziņas Ventspilī, sludinājums, sludinājumi. Precīza informācija un iedarbīga reklāma Ventspilī kabeļtīklos un visā Latvijā Re:TV kanālā latviešu un krievu valodā.

FARADS, SIA

Mēness 10, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101
Pakalpojumi:: ✓ Energobūvniecība ✓ Transporta pakalpojumi ✓ Telekomunikācijas ✓ Projektēšana Apraksts:

Energoceltniecība, telekomunikācijas, projektēšana. Transporta pakalpojumi, kravas automašīna ar hidromanipulatoru.  elektroinstalācija.  Pacēlājs darbam augstumā. Autoevakuators. Jaunums! Saules paneļu montāža visā Latvijas teritorijā!

Ramkons, SIA

Mārkalnes 11 k.2, Rīga, LV-1024
Priekšrocības: SIA "Ramkons" pastāvīgi paplašina aku grodu sortimentu, kā arī izgatavo grodus pēc pasūtītāja projekta dokumentācijas prasībām un rasējumiem. Tiek izgatavoti dažāda augstuma un diametra izstrādājumi. Tiek piedāvāti grodi ar veidņotu pamatni – "čaulas", kā arī atsevišķi, pastiprinātas pamatnes akām, kuri sastāv no pieciem un vairāk grodiem. Aku pārsegumiem tiek izmantoti dzelzsbetona vāki, arī tie piedāvāti plašā sortimentā, atkarībā no paredzamās slodzes. Jauns produkcijas veids ir lūka vāks no atvieglota, īpaši izturīga dzelzsbetona, kurš nekādā ziņā nav sliktāks par smago čuguna lūku, bet cenas ziņā ir trīs reizes lētāks par to. Pats galvenais kompānijas ieguvums ir saliedēts, ritmiski strādājošs kolektīvs (ap 50 cilvēku), – augsti kvalificēti speciālisti, kuri mīl savu darbu, kuriem ir bagāta pieredze visdažādāko betona un dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā. Mūsu speciālistu kvalifikācija ļauj apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes.

Onninen, SIA, Tirdzniecības birojs

Dārzciema 39, Rīga, LV-1082
Produkti un pakalpojumi:

"Onninen" produkti:

✓ Apkure un siltumapgāde ✓ Ūdensapgāde un kanalizācija ✓ Ventilācija un kondicionēšana ✓ Izolācijas materiāli ✓ Nerūsējošais tērauds un industrija ✓ Ārējie tīkli ✓ Elektromateriāli un apgaismojums ✓ Instrumenti un darba aizsardzība

"Onninen" pakalpojumi:

✓ Loģistikas pakalpojumi ✓ Instrumentu noma ✓ Projektu tirdzniecība ✓ Onninen Express

Electro Base, SIA

Katlakalna 9a, Rīga, LV-1073
Electro Base® piedāvā: ✓ LED apgaismojums ✓ Videonovērošanas sistēmas ✓ LAN datortīkli ✓ Drošības un apsardzes sistēmas ✓ Akumulatori ✓ Nepārtrauktas barošanas bloku UPS sistēmas ✓ 10" un 19" komutācijas un serveru skapji, sastatnes ✓ Koaksiālo kabeļu tīkli ✓ Optiskie datu tīkli ✓ Akustisko sistēmu kabeļi ✓ Telefonija ✓ Elektromateriāli ✓ Iepakojuma materiāli ✓ Mēbeles un preces miegam
ZL.LV iesaka

Profesionālās izglītības kompetences centrs Rīgas Tehniskā koledža

Braslas 16, Rīga, LV-1084
Izglītības programmas (vidējā profesionālā izglītība):: ✓ Enerģētika un elektronika ✓ Programmēšana ✓ Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli ✓ Elektronika ✓ Telekomunikācijas ✓ Administratīvie un sekretāra pakalpojumi ✓ Kokizstrādājumu izgatavošana ✓ Metālapstrāde ✓ Mehatronika ✓ Siltumenerģētika ✓ Inženiermehānika ✓ Telemehānika un loģistika

Studiju programmas (1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība):

✓ Elektriskās iekārtas ✓ Siltumenerģētika ✓ Aukstumtehnika ✓ Informācijas tehnoloģijas ✓ Telekomunikācijas ✓ Elektronika ✓ Telemātika un loģistika ✓ Autotransports ✓ Inženiermehānika (mehatroniķis, mašīnbūves speciālists) ✓ Kokapstrāde
ZL.LV iesaka

SIA “GelvoraSergel”

Cēsu 31 k.3, Rīga, LV-1012
Apraksts:

SIA “GelvoraSergel” parādu atgūšanas politika ir orientēta uz sadarbību un kompromisu, lai pēc iespējas efektīvi īstenotu parādu atgūšanu ārpustiesas ceļā, īpašu uzmanību pievēršot pretimnākošai un godprātīgai attieksmei pret debitoru.

MetalProjekts, SIA, metāla konstrukcijas

Vecumnieki, Rīgas 96, Vecumnieku pagasts, Bauskas nov., LV-3933
Par mums: Metālizstrādājumu ražošana, izgatavošana un montāža pēc individuālā pasūtījuma. Metālapstrādes uzņēmums Latvijā kopš 2012.gada. Tiek izgatavotas metāla konstrukcijas pēc klienta skicēm vai individuāliem projektiem. Mūsu pakalpojumi: ✓ Metāla konstrukciju ražošana. ✓ Būvkonstrukcijas. ✓ Metāla konstrukcija. ✓ Metālapstrāde,metālizstrādājumi pēc individuālā pasūtījuma ✓ Metāla pārsegumi ✓ Metāla kolonnas ✓ Metāla sijas,kopnes ✓ Angāri,nojumes ✓ Katlu māju aprīkojums ✓ Graudu tvertnes ✓ Masti

SwanGifts, SIA, reklāmas suvenīri

Vētras, Putnu 14, Mārupes pagasts, Mārupes nov., LV-2167
Apraksts:

SwanGifts ir prezentreklāmas uzņēmums, kurš specializējas īpaši pielāgotudāvanu un suvenīru izveidē. Mēs izceļamies ar savu personīgo attieksmi pret klientu darbības specifiku un vajadzībām, kā arī izvēlēto risinājumu pielāgošanas un izpildes ātrumu.  Kopš 2007. gada esam palīdzējuši daudziem simtiem uzņēmumu pārsteigt savus darbiniekus, partnerus un klientus ar atmiņā paliekošām un personificētām dāvanām. Savas darbības laikā, esam sastrādājušies ar klientiem visdažādākajās industrijās - telekomunikācijā, izglītībā, finansēs, būvniecībā, loģistikā, valsts institūcijās un citur.

Lai nemitīgi attīstītos, SwanGifts darbinieki katru gadu apmeklē prezentreklāmas izstādes Eiropā, tiekās ar sadarbības partneriem, lai uzzinātu par jaunāko nozarē, un meklē jaunus ražotājus arī Āzijas valstīs. Uzņēmuma galvenās vērtības ir pieredze un īpaši rūpīga pieeja savu klientu pasūtījumiem. Mēs vienmēr iedziļināmies klienta vēlmēs un cenšamies radīt to labāko. Priecīgi, apmierināti klienti sniedz lielāko gandarījumu.

Jau izsenis zināms, ka labas personīgās attiecības ir svarīgs aspekts ne tikai personīgās dzīves harmonizēšanā, bet arī veiksmīga biznesa uzsākšanā un turpināšanā. Mainoties vērtībām pasaules tirgos, pieaug darbinieku vērtība, kas tieši ietekmē uzņēmuma sasniegtos rezultātus.

Iekšējās un ārējās labsajūtas kultivēšana savstarpējās attiecībās ir kļuvusi par vienu no uzņēmējdarbības pamatblokiem, un tieši šī ir kategorija, kurā esam kļuvuši par ekspertiem. SwanGifts ar prieku ir gatavs palīdzēt ikvienam uzņēmam kļūt personīgākam un ietērpt savu pateicību darbiniekiem un klientiem ne tikai vārdos, bet arī skaistās dāvanās.

PFAT Tulkojumi, SIA

Baznīcas 39, Rīga, LV-1010
Tulkošanas pakalpojumi: ✓ Vispārīgi tulkojumi ✓ Specializēti tulkojumi ✓ Notariāli apliecināti tulkojumi ✓ Biroja apliecināti tulkojumi ✓ Apostille ✓ Copywriting/ rewriting - tekstu adaptācija un pārdošanas tekstu veidošana ✓ Korektūra - tekstu uzlabošana ✓ Mājaslapu tulkošana ✓ Tekstu grafiskā apstrāde – DTP ✓ Dokumentu izprasīšana ✓ Attāla mutiskā tulkošana

Onninen EXPRESS Pārdaugava

Raudas 12b, Rīga, LV-1002
Produkti un pakalpojumi:

"Onninen" produkti:

✓ Apkure un siltumapgāde ✓ Ūdensapgāde un kanalizācija ✓ Ventilācija un kondicionēšana ✓ Izolācijas materiāli ✓ Nerūsējošais tērauds un industrija ✓ Ārējie tīkli ✓ Elektromateriāli un apgaismojums ✓ Instrumenti un darba aizsardzība

"Onninen" pakalpojumi:

✓ Loģistikas pakalpojumi ✓ Instrumentu noma ✓ Projektu tirdzniecība ✓ Onninen Express

Stexkom, SIA

18.novembra 16-301, Rēzekne, LV-4601
Pakalpojumi:: ✓ Iekšējie elektroinstalācijas darbi ✓ Datoru tīklu, telekomunikāciju tīklu izbūve ✓ Automātisko ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu izbūve ✓ Automātiska ugunsgrēka balss izziņošanas sistēmu izbūve un apkalpošana ✓ Apsardzes un piekļuves sistemu izbūve un apkalpošana ✓ Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana un apkalpošana ✓ Zibensaizsardzība un zemējuma elektroietaises izbūve. ✓ Elektroapgāde ✓ Vājstrāvu tīklu izbūve

AAO projekts, SIA, projektēšana, elektromontāža, būvuzraudzība, caurduršana

Kazarmu 5, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202
Apraksts:

Darbojamies visā Latvijas teritorijā. Elektromontāžas darbi. Elektroietaišu projektēšana. Būvuzraudzība. Beztranšeju horizontāla urbšana.