Telekomunikācijas, visā Latvijā

Drukāt

"Elteks", SIA

Ilzenes 1a, Rīga, LV-1005
Telekomunikācijas . Elektroapgaismojums, videonovērošana, ierīkošana. Datoru tīkli, datortīkli. Apraksts: Elektromontāžas uzņēmums kopš 1991.gada. Elektromontāžas darbi. Telekomunikāciju izbūve.

"Kesto", SIA

Vaiņodes 11, Liepāja, LV-3407
zibensaizsardzība, uzņēmums, Liepāja, rekonstrukcija, būvdarbi, sakaru tīkli, elektroinstalācijas, telekomunikācijas Apraksts: SIA “Kesto” ir elektromontāžas uzņēmums, kurš nodarbojas ar ārējo, iekšējo un sakaru tīklu būvniecību, un projektēšanu.
ZL.LV iesaka

"Woltec", SIA, Vidzemes elektromontāžas būvuzņēmums

Ausekļa 31, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Elektromontāža EL, ELT Valmiera, ūdensapgāde UKT Valmiera, UK Cēsis, Valka, Limbaži, Smiltene, Vidzeme, Zemgale, Kurzeme, Latgale, Latvija. Celtniecība. Siltumtīkli AVK. Apkure, ventilācija.

"Vatlat", SIA

Valmiermuiža, Ābeļu 30, Valmieras p., Valmieras n., LV-4219
Telekomunikācijas . Elektromontāža, elektroinstalācija Valmierā, telekomunikācijas Valmiermuižā. Telekomunikācijas Valmierā. Telekomunikācijas Vidzemē. Inženierkomunikācijas. Apraksts: SIA VATLAT pakalpojumi : elektroapgādes un telekomunikāciju sistēmu būvniecība. Strādājam visā Latvijas teritorijā.

"System Cable", SIA

Ūnijas 11a, Rīga, LV-1039
Telekomunikācijas, Elektrotehnisko iekārtu un elektromateriālu vairumtirdzniecība, Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība
ZL.LV iesaka

"ORMIX Electronics", SIA, Radio detaļu veikals

K.Barona 136e, Rīga, LV-1012
Elektronikas komponentes. Radio detaļu veikals internetā. Radiodetaļu veikals, e-veikals, vairumtirdzniecība, radio detaļas, radio detaļu tirdzniecība, radiodetaļu vairumtirdzniecība, elektronisko komponentu tirdzniecība, mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība. Diskrētie pusvadītāji. Pasīvie komponenti. Integrētās shēmas.

FARADS SIA

Mēness 10, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Energoceltniecība, telekomunikācijas, projektēšana.

"oRiGiNaL.Lv", SIA

Kalnciema 40d, Rīga, LV-1046
Pakalpojumi::
  ✓ IT atbalsts un datortīklu apkalpošana ✓ jaunu un lietotu datoru tirdzniecība ✓ datoru remonts un profilakse ✓ montāžas darbi un projektēšana ✓ videonovērošanas un drošības sistēmas ✓ maršrutētāji, maršrutētāju programmēšana ✓ datoru tīkla izveide un modernizēšana ✓ video kameras, serveri, apsardzes sistēmas ✓ hostings un domēnu reģistrācija ✓ IP telefonija ✓ kabeļu montāžas darbi un sertifcēšana ✓ mājas automātika

"Kurzemes televīzija", SIA

Andreja 7/9, Ventspils, LV-3601
Apraksts:

Kurzemes Televīzija ir viena no divām reģionālajām telekompānijām, kura sagatavo raidījumus ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā.

Reklāma, televīzija Ventspils, Kurzeme, reklāmas vietas, ziņas Ventspilī, sludinājums, sludinājumi. Precīza informācija un iedarbīga reklāma Ventspilī kabeļtīklos un visā Latvijā Re:TV kanālā latviešu un krievu valodā.

ZL.LV iesaka

NETVISION, mājas un biznesa internets, televīzija un telefonija

Maskavas 240-510, Rīga, LV-1063
Apraksts:

NETVISION ir draudzīgs uzņēmums, kas ir izveidojis savu tīklu, balstītu uz optisko šķiedru sakaru līnijām, kas nodrošina plašu telekomunikāciju pakalpojumu klāstu. Piedāvājam:

  ✓ optisko internetu ✓ televīzijas pieslēgumu ✓ telefonijas pakalpojumus 

NETVISION nodrošina plašu, integrētu sakaru pakalpojumu klāstu gan privātajiem, gan biznesa klientiem - privātmājās un daudzdzīvokļu ēkās, maziem un vidējiem uzņēmumiem Rīgā, Liepājā, Jūrmalā, Valmierā, Tukumā, Kuldīgā, Talsos, Līvānos, Vangažos, Ķekavā, Jaunolainē, Cēsīs, Rūjienā, Saldū, Ventspilī.

Sazinies ar mums vai apmeklē sev tuvāko NETVISION klientu apkalpošanas centru - Rīgā, Jūrmalā, Tukumā, Līvānos, Valmierā un Liepājā.

"Energolukss", SIA, elektroauto uzlādes iekārtas

Droša enerģija!
Ulbrokas 46 k.2, Rīga, LV-1021
Tehnika:
  ✓ Elektroģeneratori ✓ UPS rezerves elektrobarošanas iekārtas ✓ Akumulatoru baterijas ✓ Stacionārie ģeneratori ✓ Portatīvie ģeneratori ✓ Frekvences pārveidotāji ✓ Reaktīvās jaudas kompensācijas iekārtas ✓ Ūdenssūkņi ar iekšdedzes dzinēju ✓ Elektrosadales ✓ Tīkla analizatori ✓ Pārslēdži ✓ Kompresori

"Ramkons", SIA

Mārkalnes 11 k.2, Rīga, LV-1024
Priekšrocības: SIA "Ramkons" pastāvīgi paplašina aku grodu sortimentu, kā arī izgatavo grodus pēc pasūtītāja projekta dokumentācijas prasībām un rasējumiem. Tiek izgatavoti dažāda augstuma un diametra izstrādājumi. Tiek piedāvāti grodi ar veidņotu pamatni – "čaulas", kā arī atsevišķi, pastiprinātas pamatnes akām, kuri sastāv no pieciem un vairāk grodiem. Aku pārsegumiem tiek izmantoti dzelzsbetona vāki, arī tie piedāvāti plašā sortimentā, atkarībā no paredzamās slodzes. Jauns produkcijas veids ir lūka vāks no atvieglota, īpaši izturīga dzelzsbetona, kurš nekādā ziņā nav sliktāks par smago čuguna lūku, bet cenas ziņā ir trīs reizes lētāks par to. Pats galvenais kompānijas ieguvums ir saliedēts, ritmiski strādājošs kolektīvs (ap 50 cilvēku), – augsti kvalificēti speciālisti, kuri mīl savu darbu, kuriem ir bagāta pieredze visdažādāko betona un dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā. Mūsu speciālistu kvalifikācija ļauj apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes.

Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Tehniskā koledža"

Braslas 16, Rīga, LV-1084
Izglītības programmas (vidējā profesionālā izglītība)::
  ✓ Enerģētika un elektronika ✓ Programmēšana ✓ Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli ✓ Elektronika ✓ Telekomunikācijas ✓ Administratīvie un sekretāra pakalpojumi ✓ Autotransports (autoelektriķis, automehāniķis) ✓ Kokizstrādājumu izgatavošana ✓ Metālapstrāde ✓ Mehatronika ✓ Inženiermehānika ✓ Telemehānika un loģistika
Studiju programmas (1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība):
  ✓ Elektriskās iekārtas ✓ Siltumenerģētika ✓ Aukstumtehnika ✓ Informācijas tehnoloģijas ✓ Telekomunikācijas ✓ Elektronika ✓ Telemātika un loģistika ✓ Autotransports ✓ Inženiermehānika (mehatroniķis, mašīnbūves speciālists) ✓ Kokapstrāde

"PFAT grupa", SIA

Baznīcas 39, Rīga LV-1010
Tulkošanas pakalpojumi:
  ✓ Vispārīgi tulkojumi ✓ Specializēti tulkojumi ✓ Notariāli apliecināti tulkojumi ✓ Biroja apliecināti tulkojumi ✓ Apostille ✓ Copywriting/ rewriting - tekstu adaptācija un pārdošanas tekstu veidošana ✓ Korektūra - tekstu uzlabošana ✓ Mājaslapu tulkošana ✓ Tekstu grafiskā apstrāde – DTP ✓ Dokumentu izprasīšana ✓ Attāla mutiskā tulkošana
ZL.LV iesaka

"SwanGifts", SIA, reklāmas suvenīri

Bauskas 16c, Rīga, LV-1004
Lai nemitīgi attīstītos, SwanGifts darbinieki katru gadu apmeklē prezentreklāmas izstādes Eiropā, tiekās ar sadarbības partneriem, lai uzzinātu par jaunāko nozarē, un meklē jaunus ražotājus arī Āzijas valstīs. Uzņēmuma galvenās vērtības ir pieredze un īpaši rūpīga pieeja savu klientu pasūtījumiem. Mēs vienmēr iedziļināmies klienta vēlmēs un cenšamies radīt to labāko. Priecīgi, apmierināti klienti sniedz lielāko gandarījumu.

"AAO projekts", SIA, projektēšana, elektromontāža, būvuzraudzība, caurduršana

Kazarmu 5, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Apraksts:

Darbojamies visā Latvijas teritorijā. Elektromontāžas darbi. Elektroietaišu projektēšana. Būvuzraudzība. Beztranšeju horizontāla urbšana.

ZL.LV iesaka

"Onninen", SIA, tirdzniecības birojs

Dārzciema 39, Rīga, LV-1082
spiediena redukcijas vārsti, spiediena releji, spiediena starpības regulatori, spuldzes, stabi, sūkņi, telekomunikācijas

"Delta EL", SIA

Lāčplēša 23-604, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Apraksts: Elektroietaišu izbūves darbi līdz 35kV. Ēku elektroinstalācija. Būvju zibensaizsardzība un pārspriegumaizsardzība. Ugunsdzēsības, apsardzes un videonovērošanas sistēmas. Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu izbūve. Būvuzraudzības pakalpojumi.

"MetalProjekts", SIA, metāla konstrukcijas

Lakstīgalu 3, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Par mums: Metālizstrādājumu ražošana, izgatavošana un montāža pēc individuālā pasūtījuma. Metālapstrādes uzņēmums Latvijā kopš 2012.gada. Tiek izgatavotas metāla konstrukcijas pēc klienta skicēm vai individuāliem projektiem. Mūsu pakalpojumi:
  ✓ Metāla konstrukciju ražošana. ✓ Būvkonstrukcijas. ✓ Metāla konstrukcija. ✓ Metālapstrāde,metālizstrādājumi pēc individuālā pasūtījuma ✓ Metāla pārsegumi ✓ Metāla kolonnas ✓ Metāla sijas,kopnes ✓ Angāri,nojumes ✓ Katlu māju aprīkojums ✓ Graudu tvertnes ✓ Masti

SIA “GelvoraSergel”

Cēsu 31 k.3, Rīga, LV-1012
Parādu piedziņa, Inkasso, (inkaso) Cesija, Parādnieku datu bāze, Parādu atgūšana, Ārpustiesas parādu piedziņa, Parādu piedziņa tiesas ceļā, Parādu pirkšana, Parādnieku reģistrs, Parādnieku saraksts, Kredītu uzraudzība, Parādnieku melnais saraksts, Starptautiskā parādu piedziņa, Juridiskie pakalpojumi. Gelvora, Sergel, GelvoraSergel.