Televīzija, visā Latvijā

Drukāt

Kurzemes televīzija, SIA

Andreja 7/9, Ventspils, LV-3601
Apraksts:

Kurzemes Televīzija ir viena no divām reģionālajām telekompānijām, kura sagatavo raidījumus ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā.

Reklāma, televīzija Ventspils, Kurzeme, reklāmas vietas, ziņas Ventspilī, sludinājums, sludinājumi. Precīza informācija un iedarbīga reklāma Ventspilī kabeļtīklos un visā Latvijā Re:TV kanālā latviešu un krievu valodā.

SDI Media Latvia, SIA, Ieskaņošanas, tulkošanas, reklāmas kompānija

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Galvenie darbības virzieni:: ✓ Subtitrēšana, subtitri ✓ Ieskaņošana, ieskaņošanas pakalpojumi ✓ Dublāža, dublēšana ✓ Tulkošana, tulkošanas pakalpojumi Par uzņēmumu: SDI Media Latvia piedāvā saviem klientiem ātru un kvalitatīvu video un audio tulkošanas, dublāžas, ierunāšanas, un subtitrēšanas darbu izpildi 56 pasaules valodās par konkurētspējīgām cenām. SDI Media ir 26 pārstāvniecības visā pasaulē, pateicoties kam, SDI Media saviem klientiem spēj sniegt visplašāko pakalpojumu klāstu savā jomā.

TELESPUTNIK, rāciju, antenu veikals-serviss, SIA Nika-Balt

Puškina 1, Rīga, LV-1050
Apraksts: Kompānija SIA „Nika-Balt”, veikals „TELESPUTNIK", darbojas no 1993. gada. Viens no galvenajiem darbības virzieniem ir pakalpojumu sniegšana radiosakaru un komunikāciju jomā. Pārdodam, sniedzam konsultācijas un veicam rāciju remontu. Mūsu sortimentā ir ciparu un analogas rācijas, CB un PMR446 bezlicenču, aviācijas, jūras radiostacijas, sprādziendrošas rācijas, amatieru transīveri, radioskeneri, Intercom motociklistiem, auto reģistratori, antenas, magnēti, akumulatori, barošanas bloki, austiņas, mikrofoni un citi aksesuāri radiostacijām, satelīta uztvērēji, LNB, virszemes un satelītu televīzījas antenas. CASIO pulksteņu plaša izvēle: G-SHOCK, BABY-G, PRO-TREK, EDIFICE un pārējie.

Tantuki Production, SIA

Daugavgrīvas 49 k.1, Rīga, LV-1007
Apraksts:

Tantuki Production -  pieredzējusi VIDEO- AUDIO studija, kas veic augstu profesionālo darbību VIDEO reklāmas veidošanā, izgatavošanā. AUDIO reklāmas izgatavošanā, veidošanā, Profesionāla filmu ieskaņošanā, subtitrēšanā, dublāžā. Guntis Krivms Tantuki Production  VIDEO- AUDIO studijas vadītājs un galvenā veiksmes atslēga - personība un viņa unikālā balss, bez kuras vairs nespējam iedomāties ne TV3 pašreklāmas, ne TV seriālus, ne TV raidījumus, ne AUDIO- VIDEO reklāmas. Radoša sadarbība ikvienā  VIDEO- AUDIO reklāmas risinājumu radīšanā, elegantu klipu veidošanā.

Galvenā studijas darbošanās sfēras:

* Video reklāma, veidošana, izgatavošana;

* Audio reklāmas izgatavošana, veidošana;

* Profesionāla filmu ieskaņošana;

* TV šovi, TV raidījumi, TV produkti - filmēšana;

* Vadītājs, audio, video reklāmas guru  GUNTIS KRIVMS.

JUNKORS FILTRI, SIA, Eirofiltri

Filtri💎kārtridži pieejama veikalos💯 tīrs ūdens👌
Vestienas 2, Rīga, LV-1035
Apraksts:

Ūdens filtri, kas ražoti ar preču zīmi JUNKORS FILTRI, ir SIA “Eirofiltri” produkcija. Jau vairāk nekā 20 gadus šie filtri tiek ražoti Latvijā. Mūsu ūdens filtri ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā. Ūdens filtri ir ekonomisks un dabai draudzīgs risinājums ūdens attīrīšanas jomā, to efekts - nenoliedzams, uzstādīšana - vienkārša. No piemaisījumiem attīrītais ūdens sniegs pozitīvus ieguvumus ne tikai tavai veselībai, bet pasaudzēs no priekšlaicīgas novecošanās arī sadzīves tehniku, kuras darbību var ietekmēt kaļķains vai rūsains ūdens. JUNKORS ŪDENS FILTRUS iespējams pasūtīt mūsu mājaslapā vai iegādāties pie kāda no mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā. Sazinies ar mums, un mūsu konsultanti labprāt ieteiks tavām vajadzībām vispiemērotākos risinājumus.

Zummers plus, SIA

Pasta 22, Liepāja, LV-3401
Apraksts:

Zummers Plus nodarbojas ar mūzikas instrumentu tirdzniecību, skaņas aparatūras piegādi un antenu uzstādīšanu. Piedāvājam arī dažādus vadus un kabeļus audio un citu veidu tehnikai, baterijas, tālvadības pultis, transformatorus, mikrofonus un citu veidu tehniku Jūsu audio studijai. Mūsu veikalā atradīsiet arī citu veidu tehniku, kā piemēram SAT televīzijas dekoderus un antenas, lādētājus un powerbankas. Piedāvājam mūzikas instrumentus, pārsvarā akustiskās ģitāras, un akustiski elektriskās ģitāras. Pieejams plašs skaļruņu sortiments.

Siriuss-A, TV Remontdarbnīca

Ugāles 7-16A, Liepāja, LV-3407
Apraksts: TV darbnīcā veic visa veida televizoru, monitoru un dekoderu remontu ar garantiju uz izpildīto darbu. TV pultis un programmēšana. Meistars ar 20 gadu pieredzi - konsultācijas, diagnostika un izbraukšana pie klienta. Iepērk LCD un LED televizorus ar bojātu vai sasistu ekrānu.

Eiropas skaņa, SIA, mūzikas un gaismas iekārtas

Ķengaraga 6, Rīga, LV-1063
Apraksts: "Eiropas Skaņas" komandu veido speciālisti ar ilggadēju pieredzi darbā ar skaņas un gaismas tehniku gan televīzijā, gan lielākajos Latvijas teātros. Piesaistām arī jaunos speciālistus pieredzes gūšanai un radošās dzirksts ienešanai ikdienas darbos. Kopš 2005. gada par savu tehnisko kodolu esam izvēlējušies jauna un kvalitatīva ražotāja KV 2 AUDIO izstrādātās skandas un to sistēmas, kuras ļauj mums nodrošināt kvalitatīvu un augstvērtīgu skanējumu no maziem dārza svētkiem līdz vairāku tūkstošu apmeklētāju pasākumam.

Digi Media, SIA

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Apraksts: Digi Media piedāvā plašu pakalpojumu klāstu TV, kino un reklāmas industrijas jomā, bet specializējas audiovizuālo materiālu lokalizēšanā un formatēšanā (konvertēšanā). Piedāvājam DCP, Blu-ray, DVD un HD risinājumus, tulkošanas pakalpojumus, subtitru sagatavošanu, ieskaņošanas un dublāžas pakalpojumus; video, audio un foto pakalpojumus.

Elteks, SIA

Ilzenes 1a, Rīga, LV-1005
Par uzņēmumu:

Elektromontāžas uzņēmums “Elteks” dibināts 1991. gadā. Uzņēmums ir nodrošināts ar savu autotransportu, iekraušanas, rakšanas, pacelšanas un citām iekārtām, mehānismiem un mērinstrumentiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus atbilstoši ikviena pasūtītāja vajadzībām un vēlmēm, ievērojot uzņēmuma pamatvērtības ikdienas darbā ar klientiem un sadarbības partneriem. SIA Elteks nodarbojas ar visu veidu elektromontāžas darbiem ar spriegumu līdz 20 kV (gaisvadu līnijas, kabeļu līnijas, transformatoru apakšstacijas un sadales punkti, visu veidu būvju elektroinstalācija, zibensaizsardzība un pārsprieguma aizsardzība), automātikas un elektropiedziņas montāžu, elektrosadaļu un metālizstrādājumu izgatavošanu, ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas, telefonu, televīzijas un datoru tīklu montāžu, elektrotehniskajiem mērījumiem, kā arī būvuzraudzību.

Kiwi Systems, SIA, Elektronikas remonts

Turpinām strādāt klātienē!
Senču 4, Rīga, LV-1012
Mūsu paveiktie objekti: ✓ Liepājas strūklaka Čakstes laukumā. ✓ Strūklakas Rēzeknē. ✓ Strūklaka Jūrmalā pie Dzintaru koncertzāles. ✓ Siguldas strūklaka pretī stacijai. ✓ Strūklaka Kuldīgā. ✓ Strūklakas privātmājām. ✓ Tablo degvielas uzpildes stacijām Virši. ✓ Robežkontroles punkta "Vientuļi" elektroniskie tablo. ✓ VP market noliktavu pulksteņi Baložos. ✓ SAMSUNG reklāma uz Lauksaimniecības ministrijas ēkas. ✓ LG reklāma uz Latvijas televīzijas ēkas Zaķusalā. ✓ V-SPA burbuļpanelis Tartu. ✓ Stropu ezera strūklaka Daugavpilī ✓ Strūklaka Kocēnos pie Valmieras ✓ Ulbrokas strūklaka pie kultūras nama ✓ Strūklaka Ikšķilē pie skolas ✓ Iekšejā apgaismojuma rekonstrukcija Vecrīgā "Trīs Brāļi"

PRO 1 Stage, SIA, LED, video ekrāni, displeji, filmēšana, noma

Mellužu 13-5, Rīga, LV-1067
Apraksts: Mūzikas, skaņu, skaņas gaismas iekārtas, video, videoiekārtu noma, īre LED video ekrāni, ekrānu noma, tirdzniecība.

Hotel Jūrmala SPA, SIA, Viesnīca

Jomas 47/49, Jūrmala, LV-2015
Apraksts: Hotel Jūrmala Spa ir mūsdienīga kūrvieta, kur baudīt neaizmirstamu atpūtu, aizbēgt no ikdienas stresa un burzmas, gūt iedvesmu jaunām idejām. Hotel Jūrmala Spa ir 4 zvaigžņu viesnīca un tās galvenās darbības nozares ir veselības veicināšana, konferenču organizēšana, izmitināšana un ēdināšana. Tā atrodas Jūrmalas pašā sirdī uz Jomas ielas un tikai pāris simtu metru no Rīgas jūras līča zeltainās pludmales. Viesu atpūtai tiek piedāvāti ērti numuri, restorāns Jūrmala un bārs Seaside ar lielisku skatu pār Jūrmalu un jūru. Wellness Oasis centrā ir 3 baseini un 6 dažādas saunas, kur vasaras atpūtu var izbaudīt visu gadu. Laiks patiesai atpūtai Hotel Jūrmala Spa!

B-12, SIA - Mīksto mēbeļu ražošana, pārvilkšana, remonts

Liepājas 3, Rīga, LV-1002
Apraksts: Latvijā ražotas mīkstās mēbeles. SIA „B-12” izgatavo augstas kvalitātes mīkstās mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Mūsu klienti ir gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumi un privātpersonas. Uzņēmumam izveidojusies ilgtermiņa sadarbība gan ar dažādiem uzņēmumiem, gan ar dizaineriem. Mūsu interneta mājaslapā Jūs varat iepazīties ar mūsu pēdējā laikā izgatavoto produkciju. Mīksto mēbeļu pasūtīšana, ražošana, izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, labošana, pārvilkšana, restaurācija Rīgā, Latvijā. Latvijā ražotas mēbeles, roku darbi.

Staburags, SIA, Laikraksts

Lāčplēša 4, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101
Apraksts:

Aizkraukles reģiona laikraksts, kas aptver Aizkraukles, Skrīveru, Kokneses, Pļaviņu, Jaunjelgavas, un Neretas novadu. Iznāk 2 reizes nedēļā - otrdienās, piektdienās (ar televīzijas programmu).

Cirmas ezerkrasts, SIA, Atpūtas komplekss

Muizinīki, "Ezernieki" , Zvirgzdenes pagasts, Ludzas nov., LV-5752
Apraksts: Atpūtas komplekss Cirmas ezerkrasts atrodas Ludzas rajonā lielākā ezera krastā. Tā ir piemērotākā vieta atpūtai vienā no tīrākajiem ezeriem, vēsturiski saukta par „Mārgu solu”. Jūs vienmēr esat laipni gaidīti atpūtas kompleksā Cirmas ezerkrasts, kur Jūs gaida fantastiska atpūta visa gada garumā, tālu prom no pilsētas steigas.

Jura Podnieka studija, SIA

Citadeles 2, Rīga, LV-1010
Apraksts:

"Jura Podnieka studija" ir godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu, sākot no izpētes līdz filmēšanai, montāžai un skaņas apstrādei.

"JURA PODNIEKA STUDIJA"  kā neatkarīga vienība savu darbu uzsāka 1989. gadā, kad tā producēja piecu sēriju filmu par Padomju Savienību “Mēs” sadarbībā ar "Chanel 4" (Anglija).  Izcilais latviešu dokumentālā kino režisors Juris Podnieks un viņa komanda drosmīgi fiksēja unikālas liecības par Padomju Savienību tās sabrukuma priekšvakarā.  Ar savām filmām Juris Podnieks, rādot gan jaunu cilvēku problēmas filmā “Vai viegli būt jaunam?”, gan baltiešu neatkarības centienus  un emocijas pirmajos brīvajos "Dziesmu svētkos" filmā “Krustceļš”, gan, paredzot Padomju Savienības bojāeju filmā “Impērijas gals”, ieguva godīga un bezkompromisu filmu veidotāja reputāciju. Šīs īpašības arī šodien ir studijas galvenās vērtības, turpinot radīt jaunus projektus. Juris Podnieks gāja bojā 1992.gadā.

Šodien JPS turpina producēt dokumentālās filmas par mūsdienīgām un vēsturiskām tēmām, atklājot notikumus, kuri ir izmainījuši cilvēku dzīves Latvijas politiskās un ekonomiskās iekārtas izmaiņu laikā. "JPS" turpina strādāt arī ārpus Latvijas, sadarbojoties ar "Channel 4" (Anglija), "TVE" (Anglija), "NHK" (Japāna),  "ARTE", Krievijas televīzijām u.c. "JPS" producē vairākas dokumentālās filmas gadā.

Animācijas filmas "Burvīga diena" un ”Redzi, Trusi...Tētis brauc uz Londonu!” izrādītas Berlīnes filmu festivālā.

"JPS" arī ar aktierfilmu projektiem. Pirmais scenārijs “Dzīves svinēšana” tika attīstīts ar Media Development atbalstu. 2019. gada rudenī gaidāma spēlfilmas "Jelgava 94" pirmizrāde. 

JPS piedāvā plaša spektra pakalpojumus filmu veidošanā – filmu izpēti (arī Krievijā), filmēšanu (filmas un video), producēšanu, montāžu (off-line, on-line), skaņu ierakstus, skaņu montāžu, apstrādi, dublāžu. Studijai ir savas telpas Rīgas centrā. JPS ir sava skaņu studija, kas nodrošina darbu kvalitāti atbilstoši mūsdienu tehnoloģijām un prasībām. JPS skaņu režisori ir piedalījušies daudzu Latvijas mākslas, dokumentālo un animācijas filmu tapšanā.  Studija strādā arī pie Disneja/Pixara un "20th Century Fox" studiju animācijas filmu dublāžas.

Studijas galvenais mērķis ir piedalīties tādu projektu veidošanā, kas aizkustina cilvēkus un liek viņiem ticēt, ka pasaule var kļūt labāka!

Salacgrīvas elektromontāžnieks, SIA, Veikals

Pērnavas 8, Salacgrīva, Limbažu nov., LV-4033
Instrumentu īre. Salacgrīvas elektromontāžnieks, elektromontāža, elektroinstalācija, elektromateriālu tirdzniecība, kabeļi, vadi, rozetes, slēdži, kārbas, elektrības skaitītāji, automātiskie drošinātāji, gaismas ķermeņi, ekonomiskās spuldzes, digitālās televīzijas, dekoderi un antenas, zibens aizsardzība. Salacgrīvas

Salacgrīvas elektromontāžnieks, SIA, Veikals

Lībiešu 1, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001
Instrumentu īre. Salacgrīvas elektromontāžnieks, elektromontāža, elektroinstalācija, elektromateriālu tirdzniecība, kabeļi, vadi, rozetes, slēdži, kārbas, elektrības skaitītāji, automātiskie drošinātāji, gaismas ķermeņi, ekonomiskās spuldzes, digitālās televīzijas, dekoderi un antenas, zibens aizsardzība. Salacgrīvas