Vājstrāvas tīkli, visā Latvijā

Drukāt

oRiGiNaL.Lv, SIA

Kalnciema 40d, Rīga, LV-1046
Datortīkli, vājstrāvas tīkli . Vājstrāvas tīklu projektēšana. Datortīklu montāža. Pakalpojumi:: ✓ IT atbalsts un datortīklu apkalpošana ✓ jaunu un lietotu datoru tirdzniecība ✓ datoru remonts un profilakse ✓ montāžas darbi un projektēšana ✓ videonovērošanas un drošības sistēmas ✓ maršrutētāji, maršrutētāju programmēšana ✓ datoru tīkla izveide un modernizēšana ✓ video kameras, serveri, apsardzes sistēmas ✓ hostings un domēnu reģistrācija ✓ IP telefonija ✓ kabeļu montāžas darbi un sertifcēšana ✓ mājas automātika

Multicomp, SIA, Drošības, vājstrāvas tīkli

Vienības gatve 127a, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167
Datoru un telefonu tīkli . Vājstrāvas tīkli . Projektēšana un apkalpošana, optiskie datu tīkli . Apraksts: Drošības un vājstrāvu sistēmu montāža, projektēšana, apkalpošana.

Eltex, SIA

Bajāru 18, Rīga, LV-1039
Apraksts: SIA „Eltex” darbības virzieni ir elektroapgādes un vājstrāvu sistēmu projektēšana, elektromontāžas darbi. Veicam visu elektromontāžas un vājstrāvu tīklu apkalpošanu. Izceļamies ar augstu darbinieku atbildību, profesionalitāti, sertificētu un kvalitatīvu materiālu izmantošanu. Veicam vispārceltnieciskos darbus.

Sol Power, SIA, Drošības sistēmas Rīgā

Apuzes 34, Rīga, LV-1046
Mūsu pakalpojumi:: ✓ Drošības sistēmu tirgotājs Rīgā; ✓ Videonovērošanas sistēmas; ✓ Ugunsdrošības signalizācijas sistēmas; ✓ Izziņošanas sistēmas; ✓ Vājstrāvas tīkli; ✓ Energoapgādes tīkli; ✓ Elektrības pieslēguma projektēšana; ✓ Tāmju aprēķins; ✓ Programmēšana; ✓ Video analītika; ✓ Objekta sagatavošana ekspluatācijai; ✓ Drošības iekārtu uzstādīšana, apkalpošana un remonts.

 

STA Grupa, AS

Maskavas 227, Rīga, LV-1019
Pakalpojumi: ✓ Drošības sistēmu risinājumi dažādiem objektiem ✓ Tāmju aprēķins un piedāvājuma sagatavošana ✓ Projektēšana ✓ Montāža un instalācija ✓ Programmēšana un objektu sagatavošana ekspluatācijai ✓ Drošības sistēmu apkalpošana ✓ Garantija un remonts ✓ Autoruzraudzība un tehniskās konsultācijas ✓ Vājstrāvu tīklu un datortīklu mērījumu izpilde, atzinumu sagatavošana
ZL.LV iesaka

R1 Security, SIA

Ziemeļu 20-13, Rīga, LV-1005
Drošības sistēmas:

Uzņēmums piedāvā drošības sistēmu projektēšanu un ierīkošanu, ugunsdrošības sistēmas, videonovērošanu un signalizācijas sistēmas. To apkalpošanu un uzstādīšanu. 

Tehnisko Risinājumu Centrs, SIA, ugunsdrošības, ugunsdzēsības inventārs

Palejas 2b, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Mūsu pakalpojumi::

Objekta ugunsdrošības stāvokļa novērtējums:

✓ Objekta rīcībā esošās tehniskās projekta dokumentācijas izvērtēšana; ✓ Ugunsaizsardzības sistēmu darbības pārbaude to atbilstība normatīvajiem aktiem, ugunsdzēsības aprīkojuma atbilstības novērtējums; ✓ Objekta teritorijas novērtējumus; ✓ Objekta telpu novērtējums; ✓ Objekta ugunsdrošības dokumentācijas novērtējums.

OBJEKTU APSEKOŠANA:

✓ Novērtēt nepieciešamo ugunsdzēsības inventāru; ✓ Sagatavot rekomendācijas; ✓ Novērtēt ugunsaizsardzības sistēmas; ✓ Nepieciešamā ugunsdzēsības inventāra daudzuma aprēķināšana un to atrašanās vietu noteikšana. ✓ Iesniegt aprēķinu par nepieciešamajiem resursiem uzlabojumu veikšanai; ✓ Konsultācijas par ugunsdrošības normatīvajiem aktiem un standartiem. ✓ Ugunsaizsardzības sistēmu projektu caurskatīšana un rekomendāciju sagatavošana. ✓ Objektu ugunsdrošības audits un rekomendāciju sagatavošana. ✓ Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sagatavoto pārbaudes aktu izskatīšana un rekomendāciju sagatavošana.

Evidence Network, SIA, Drošības un ugunsdrošības sistēmu tirdzniecība

Maskavas 227, Rīga, LV-1019
Preces un piedāvājumi: ✓ IP videonovērošanas iekārtas un aksesuāri ✓ HDCVI / AHD videokameras un rakstītāji ✓ Informācijas nesēji un komutātori ✓ Displeji un monitori ✓ Konvencionālās un adrešu ugunsdrošības sistēmas paneļi, detektori ✓ Apsardzes sistēmas ✓ Piekļuves kontroles sistēmas ✓ Audio un video namruņu sistēmas ✓ Balss izziņošanas sistēmas ✓ Integrējamās sistēmas ✓ Kabeļi, signalizācijas vadi, kārbas, ugunsdrošie stiprinājumi ✓ Akumulatori un barošanas bloki ✓ Apmācības, semināri un treningi klientiem
ZL.LV iesaka

Rears, SIA

Dārza 8, Jelgava, LV-3001
Pakalpojumi: ✓ Ugunsdrošības inventāra tirdzniecība; ✓ Sertificēta skursteņslauķa pakalpojumi; ✓ Zibensaizsardzība; ✓ Drošības, vājstrāvas sistēmas; ✓ Ugunsdzēsības aparātu apkope; ✓ Darba aizsardzība un drošība Serviss: Ugunsdrošības inventāra tirdzniecība, apkope un serviss. Zibensaizsardzība – projektēšana, montāža. Veicam sistēmu apkalpošanu un montāžu.

Latelektro.lv, interneta veikals - noliktava

Rencēnu 7b, Rīga, LV-1073
Galvenās produktu grupas:: ✓ apgaismojums ✓ kabeļi un pagarinātāji ✓ automātika un piederumi ✓ sadales skapji un korpusi ✓ instalācija un piederumi ✓ slēdži un kontaktligzdas (rozete) ✓ savienojumi un uzgaļi ✓ rūpnieciskās kontaktligzdas (rozetes) un bloki ✓ apsilde ✓ abrazīvie materiāli ✓ instrumenti ✓ mājai un dārzam ✓ sports, tūrisms un atpūta

 

 

Drošībai.lv, SIA

Čiekurkalna 1.līnija 84-208, Rīga, LV-1026
Preču grupas: ✓ Videonovērošana ✓ Signalizācija ✓ Piekļuves kontrole, domofoni ✓ Citas drošības sistēmas ✓ Alkometri Pakalpojumi: ✓ Videonovērošanas sistēmu projektēšana un tāmēšana ✓ Konsultēšana. Aprīkojuma demonstrēšana ✓ Alkometru kalibrēšana

Spectra Planet, SIA, Apsardzes, ugunsdrošības sistēmas

Ganību dambis 7 k.2, Rīga, LV-1045
Apraksts:

PARADOX apsardzes sistēmas. UNIPOS ugunsdrošības sistēmas. SOYAL piekļuves kontroles sistēmas. SUNELL videonovērošanas sistēmas. Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un kompetenti profesionāļi, kas sniegs katram klientam individuālu attieksmi un pieeju, kā arī atbildēs un konsultēs par jebkuru jautājumu, kas skars drošības sistēmu jomu. Mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām un vajadzībām, piedāvājot vairāk kā 25000 preču, no kurām izvēlēties tieši sev piemērotāko. Preces skatāmas ne vien mūsu mājaslapā, bet arī uz vietas mūsu veikalos. Darbošanās vietas: Rīga, Vidzeme, Zemgale, Kurzeme, Latgale, Latvija.

 

TELESPUTNIK, rāciju, antenu veikals-serviss, SIA Nika-Balt

Puškina 1, Rīga, LV-1050
Apraksts: Kompānija SIA „Nika-Balt”, veikals „TELESPUTNIK", darbojas no 1993. gada. Viens no galvenajiem darbības virzieniem ir pakalpojumu sniegšana radiosakaru un komunikāciju jomā. Pārdodam, sniedzam konsultācijas un veicam rāciju remontu. Mūsu sortimentā ir ciparu un analogas rācijas, CB un PMR446 bezlicenču, aviācijas, jūras radiostacijas, sprādziendrošas rācijas, amatieru transīveri, radioskeneri, Intercom motociklistiem, auto reģistratori, antenas, magnēti, akumulatori, barošanas bloki, austiņas, mikrofoni un citi aksesuāri radiostacijām, satelīta uztvērēji, LNB, virszemes un satelītu televīzījas antenas. CASIO pulksteņu plaša izvēle: G-SHOCK, BABY-G, PRO-TREK, EDIFICE un pārējie.

Voltmax, SIA

Lizuma 1, Rīga, LV-1006
Apraksts:

SIA „VOLTMAX” uzņēmums izstrādās, saskaņos un palīdzēs novest līdz būvdarbu uzsākšanai jebkuru apjoma un sarežģītības AS „Sadales Tīkls” elektrības pieslēguma projektu. Uzņēmuma būvspeciālisti ir ar vairāku gadu pieredzi pieslēgumu maksas projektu izstrādē privātmājām, būvlaukumiem, ražotnēm, privātmāju ciematiem, kā arī nodrošinām pēcuzskaites tīklu, komplekso būvprojektu, tīklu pārvietošanu u.c. būvprojektu izstrādi. Garantējam projektu kvalitāti un pievilcīgus izstrādes termiņus. Sniedzam konsultācijas par jauna elektrības pieslēguma izmaksām zemesgabaliem vai privātmājām. Individuāli ieteikumi un risinājumi ļaus jums pieņemt pareizo lēmumu un izvairīties no nevajadzīgiem sadārdzinājumiem.

AC TehnoLux, SIA

Tulpju 11, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5201
Apsardzes, ugunsdrošības signalizācijas sistēmu uzstādīšana, remonts un tehniskā apkope, videonovērošanas, izziņošanas, apskaņošanas sistēmu ierīkošana un tehniskā apkope, Sertificētā elektriķa pakalpojumi, elektroinstalācijas ierīkošana, remonta darbi, Elektrisko mērījumu veikšana.

SP Leģions, SIA, Drošības un aizsardzības serviss

Lienes 16/18, Jūrmala, LV-2015
Apraksts: SIA “SP Leģions” ir dibināta 1998. gadā. Šobrīd pilnībā izveidota, labi funkcionējoša drošības nodrošināšanas struktūra. Operatīvais transports. Lieliski sagatavota fiziskās apsardzes komanda, dienesta suņi un profesionāli tehniskie darbinieki, kuriem ir unikālas apsardzes un signalizācijas sistēmu uzstādīšanas tehnoloģijas. “SP Leģions” politika personāla jautājumos stimulē personāla profesionālo izaugsmi un kompetenci. Uzņēmuma darbība ir sertificēta un apdrošināta saskaņā ar LR likumdošanu.

SP Leģions, SIA, Drošības un aizsardzības serviss

Drošība jau 20 gadus 💯
Slokas 48a, Rīga, LV-1007
Apraksts: SIA “SP Leģions” ir dibināta 1998. gadā. Šobrīd pilnībā izveidota, labi funkcionējoša drošības nodrošināšanas struktūra. Operatīvais transports. Lieliski sagatavota fiziskās apsardzes komanda, dienesta suņi un profesionāli tehniskie darbinieki, kuriem ir unikālas apsardzes un signalizācijas sistēmu uzstādīšanas tehnoloģijas. “SP Leģions” politika personāla jautājumos stimulē personāla profesionālo izaugsmi un kompetenci. Uzņēmuma darbība ir sertificēta un apdrošināta saskaņā ar LR likumdošanu.

US & L, SIA

Brīvības 72 k.2-10, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu: Uzņēmums SIA "US & L" ir viens no vadošajiem speciālistiem Latvijā, ugunsdrošības nozarē. Šobrīd kompānijai ir sadarbības partneri no Vācijas, Nīderlandes, Itālijas, Krievijas un ASV, kuru produkcija ir daudz drošāka un kvalitatīvāka. Serviss un garantija: Instalētām sistēmām ir divu gadu garantija gadījumā, ja sistēma tiek lietota pareizi un tiek veikta regulāra tehniska apkalpošana, kas atbilst LR normatīviem un tehniskiem ražotāju standartiem. Mēs piedāvājam tehniskas apkalpošanas pakalpojumus, katram objektam tiek izstradāts reglaments un visi darbi tiek veikti atbilstoši šiem reglamentiem.

EG Industry, SIA

Rīgas 13, Ogre, Ogres nov., LV-5001
EG Industry::

Esam tirgū jau vairāk nekā desmit gadus, nodarbojamies ar visa veida iekšējiem un ārējiem elektromontāžas darbiem. Strādājām ar visa veida automatizētām iekārtām, to būvniecību, projektēšanu un servisu. EG Industry pakalpojumu klāsts:

✓ Elektromontāža ✓ Zibens aizsardzība ✓ Zemējuma kontūras ✓ Pārsprieguma aizsardzība ✓ Sadalnes (sadales) skapju projektēšana un būvniecība ✓ Automātika, iekārtu automatizācija ✓ PLC un Robotu tehnoloģijas ✓ Projektēšana, uzstādīšana, apkalpošana

Loks, SIA

E.Melngaiļa 5, Rīga, LV-1010
Apraksts: SIA “LOKS” piedāvā videonovērošanas, ugunsdrošības, kontroles un sarunu sistēmas, kā arī apskaņošanas un apsardzes sistēmas. Pateicoties lielai preču noliktavai Rīgā un attīstītai loģistikas sistēmai, SIA “LOKS” nodrošina gan plašu un pieejamu preču sortimentu par izdevīgākajām cenām, gan ātru preču piegādi. Ērta atrašanās vieta un apsargājama automašīnu stāvvieta ikvienam klientam radīs patīkamu iespaidu par vizīti pie mums.