Vīnogu stādi, visā Latvijā

Drukāt
1

"7rozes", stādaudzētava

Austrumu 8a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Stādaudzētava, stadaudzētava Valmierā, Latvijā audzēti stādi , kvalitatīvi stādi , rozes, vīteņaugi, ogulāji , klajeniskās rozes, miniatūrrozes, vīteņaugi - vīnogas, vīnogu stādi , citronliānas, aktinīdijas, sausserži
  • 1 Sēklas un stādi
2

Gatis Kužums - vīnogu stādi Bauskā

Mūsa, Robežu 5, Bauska, Bauskas n., LV-3901
Apraksts: Vīnogu stādi Bauskā. Braucam arī uz izstādēm, stādu parādēm, tirgiem. Esat laipni gaidīti mūsu saimniecībā - gan uz ražas apskati un nogaršošanu, gan arī lai izvēlētos savam dārzam savu vīnogu!

"ZS Skāduļi", stādaudzētava

"Skāduļi", Siguldas p., Siguldas n., LV-2150
Apraksts: Z/S Skaduļi: augstvērtīgi, ražīgi un izturīgi Siguldā audzēti vīnogu stādi. Vīnogu stādi, vīnogu stādu audzēšana. Konsultācijas vīnogu stādu audzēšanā. Aktinīdiju stādi, konsultācijas aktinīdiju stādu audzēšanā.

"Labklājības dārzi", SIA, stādu internetveikals

K.Ulmaņa gatve 124, Rīga, LV-1029
Apraksts: Skaisti un kvalitatīvi stādi ar piegādi Jūsu dārzam visā Latvijā. Stādi internetā – tūjas, košumkrūmi, augļu koki, ogulāji, ābeles, aprikozes, ķirši, krūmmellenes, sauserži, hortenzijas, magnolijas, spirejas, kadiķi. Rožu, zemeņu, aveņu, tomātu, egļu, ceriņu, vīnogu, sakuras, augļu koku stādi.

Dārzkopības veikals Rīgas centrā, SIA "Flavonija"

Ģertrūdes 37, Rīga, LV-1011
Apraksts: Sēklas un stādi Rīga, Rīgas centrā!
ZL.LV iesaka

"Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija", AS

Turpinām strādāt klātienē!
Pūre, Abavas 2, Pūres p., Tukuma n., LV-3124
Apraksts: A/S “Pūres” dārzkopības stacija ir uzņēmums, kas nodarbojas ar augļu koku un ogulāju tirdzniecību. Stādus ir iespējams iegādāties - Pūrē, Abavas iela 2, kā arī izbraukuma tirdzniecībās Latvijas lielākajās pilsētās.

"Jānis Uzulnieks", rožu stādu audzētava Rīgā

Rudbāržu 10, Rīga, LV-1002
Apraksts: ROŽU STĀDI, pieredze rožu audzēšanā un potēšanā daudzu gadu garumā. Ārkārtīgi liela šķirņu daudzveidība, kas jau uzskatāma par nopietnu rožu kolekciju. Piedāvājumā arī augļkoki, ogulāji, vīnogas, pundurkoki kā arī iespējama ekskursija pa rožu kolekcijas dārzu. Katalogā nav iekļautas visas rozes, kas pieejamas nelielos daudzumos - lūgums interesēties personiski. Darba laiks: katru dienu, iepriekš zvanot. Laipni lūdzam!
ZL.LV iesaka

"Rāvijas", Z/s, stādaudzētava Kalsnavas pagastā

"Rāvijas", Kalsnavas p., Madonas n., LV-4860
Apraksts: Audzējam no sēklas līdz stādam. Stādi iztur Latvijas ziemas. Pavasarī stādu tirdzniecība no 1. aprīļa. Rudenī stādu tirdzniecība no 15. septembra.

"Sakstagals", stādaudzētava

Pedeļi, "Āboliņa", Sakstagala p., Rēzeknes n., LV-4638
Apraksts: Stādaudzētavā apskatāmi un iegādājami Latgalē audzēti dekoratīvo koku un krūmu, ogulāju, augļu koku, ziemciešu, ūdensrožu un dažādu citu puķu stādi. Konsultācijas, ekskursijas.

"7 rozes", stādaudzētava

Austrumu 8a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Stādaudzētava, stādu audzētava, sēklas un stādi , stādaudzētava Valmierā, dekoratīvie augi, 7rozes, stādi , sausseržu stādi , campsis, vīteņsausserdis, vīnogas, vīnogu stādi , vīnogu audzēšana, vīnogas Latvijā

"Stādaudzētava Blīdene", SIA

"Namalauki", Blīdenes p., Saldus n., LV-3852
Stādi , sēklas, augļu koki, ogulāji, stādi , ābeles, bumbieres, plūmes, saldie ķirši, skābie ķirši, dārza ziemciešu stādi , ūdens augu stādi , ogu krūmu stādi , stādu tirdzniecība, stādu vairumtirdzniecība, rozes

"ZITA+J", J.Uzulnieka individuālais uzņēmums

Planīcas 12, Rīga, LV-1002
Klājenisko rožu stādi . Japāņu rožu stādi .