Zīmogu izgatavošana, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80

Copy Pro, kopēšana, printēšana, iesiešana

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa bulvāris 17, Rīga LV-1050
Kvalitāte: Copy Pro izmanto augstas kvalitātes iekārtas. Kopiju un izdruku kvalitāti nodrošina sertificēti iekārtu inženieri un laba, iekārtu tehniskajiem rādītājiem atbilstoša papīra izvēle. Uzņēmums klientiem piedāvā: ✓ kopēšanu ✓ izdrukas ✓ iesiešanu ✓ laminēšanu ✓ citus dokumentu pēcapstrādes pakalpojumus

Zīmogi, zīmogu izgatavošana Liepājā

Turpinām strādāt klātienē!
Tirgoņu 20, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Zīmogi, spiedogi, zīmogu izgatavošana Liepājā, Kurzemē.

VISS PLUSĀ, apģērbu apdruka

Apģērbu, priekšmetu APDRUKA. Prezentreklāma
E.Birznieka-Upīša 8, Rīga, LV-1050
Kāzu svinībām: baloni, papīra karodziņi, galda karodziņi, vimpeļi, auduma karogi, plānotāji, dienasgrāmatas, identifikācijas kartes. Dāmu topiņi, topi, pletkrekli, džemperi, zīmogi, spiedogi, vizītkartes, veidlapas, mapes, aploksnes, bukleti, flaieri, plakāti, uzlīmes, svītrkodi, ielūgumi, dāvanu kartes, piezīmju blociņi, biļetes, etiķetes, sienas, galda, kabatas kalendāri. Logo, dizains, pilnkrāsu tekstildruka, reklāmdruka, t-kreklu apdruka, uzdruka, apdruka, lāzergravēšana, gravēšanas darbi, gravēšana, izšūšana, sietspiede, tampodruka, sublimācija, dekolspiede, laminēšana, ploterēšana ofsetdruka, karstspiede, reljefspiede, termodruka, termospiede, digitālā druka. Ir bezmaksas stāvvieta klientiem.

JS projekts, SIA

Mazā Nometņu 45a, Rīga LV-1002
Apraksts: Uzņēmums JS Projekts piedāvā plašu apģērbu klāstu, kā arī apģērbu apdrukas pakalpojumus firmām. Mūsu veikalā atradīsiet apģērbus visdažādākajiem laikapstākļiem un nolūkiem. Plašs ārpustelpu apģērbu klāsts, kā arī izturīgu darba apģērbu piedāvājums.

JulStamp, SIA

Brīvības 22, Ogre LV-5001
Zīmogu serviss. Zīmogu fabrika. Spiedogi. Zīmogu izgatavošana . Zīmogu ražotne. Zīmogu pildspalvas. Zīmogu remonts, labošana. Spiedogu izgatavošana .

LS Dizains, SIA

K.Barona 19, Rīga, LV-1011
Zīmogi, zīmogu izgatavošana , spiedogi, spiedogu izgatavošana , vizītkartes, poligrāfija, bukleti, uzlīmes Etiķešu druka, reklāmdruka, vizītkaršu izgatavošana , reklāmas plakāti, vides reklāmas izgatavošana , druka

Elektro Bauska, SIA

Plūdoņa 6, Bauska, Bauskas n., LV-3901
Atslēgu serviss, zīmogi, elektromateriāli, sadzīves tehnikas, elektroinstrumentu remonts. Sadzīves pakalpojumi. Elektrotehniskās iekārtas un materiāli; ražošana, remonts, tirdzniecība, vairumtirdzniecība.ELECTROLUX, Whirlpool, LG, Samsung, ZANUSSI, AEG, tehnikas labošana.Makita, Makita rokas instrumenti, BOSCH, Bosch
ZL.LV iesaka

LSV-Klubs, SIA, Prezentreklāmas apdrukas aģentūra

Elizabetes 45/47-509, Rīga LV-1010
Pakalpojumi un produkcija: ✓ Iepakojumu apdruka ✓ Prezentdāvanas ✓ Pildspalvas ar apdruku ✓ Auto aplīmēšana ✓ Gravēšana ✓ Informācijas plāksnītes ✓ Izkārtņu un baneru izgatavošana ✓ Kausi, balvas un medaļas Par uzņēmumu:

Starp Latvijas biznesa vienaudžiem uzņēmums "LSV klubs" pretendē uz vecākā un pieredzējušākā statusu, jo kurš gan uzņēmums vēl var palielīties, ka dibināts jau 1988. gadā! (1991. gadā uzņēmums tika reģistrēts kā SIA). Tieši tad, kad aktīvi darbojās studentu vienības, vizuālā atribūtika bija nepieredzēti pieprasīta – nozīmītes un karodziņi, uzraksti uz formas, uzlīmes un firmu suvenīri. Tad šī problēma tika risināta Latvijas interešu kluba darbības ietvaros, kura dibinātāji Suzanna Karapetjana un Aleksandrs Gorbačovs-Fadejevs palika uzticīgi savam darbam līdz pat šai dienai.   

Uhh Design, SIA

Biķernieku 23, Rīga LV-1039
Apraksts:

Kompānija Uhh Design piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dažāda veida reklāmas produkcijas ražošanā, kā arī objektu un telpu prezentējošai noformēšanai. Pie tam izgatavojam produkciju, kas paredzēta sabiedriskās telpas sakārtotībai un komforta paaugstināšanai. Un tātad, mēs piedāvājam: Vizītkartes, etiķetes un citu reklāmas produkciju; Veicam gravējumus, frēzējumus, apdruku uz auduma un izšuvumus; Norādes uz ielām, izkārtnes un karogus; Pārdošanai piedāvājumā ir soliņi, velosipēdu novietnes, pastkastītes un karogu kāti; Veicam skatlogu un automobiļu aplīmēšanu; Piedāvājam durvis, laminātu, flīzes, grīdlīstes u.c.

VIDZEMES PAPĪRS, SIA, kancelejas preces, apdrukas un gravēšanas pakalpojumi Valmierā

Rīgas 38, Valmiera LV-4201
Piedāvājam: ✓ Biroja papīrs ✓ Papīra preces ✓ Skolas preces ✓ Rakstāmlietas ✓ Darba vietas piederumi ✓ Biroja tehnika un piederumi ✓ Dokumentu arhivēšana un uzglabāšana ✓ Dokumentu laminēšana ✓ Datoru piederumi un aksesuāri ✓ Preces bērniem ✓ Dāvanu iesaiņošana ✓ Grāmatu apvākošana ✓ Foto preces ✓ Piekariņi un suvenīri ✓ Iepakojuma materiāli ✓ Uzlīmes un to izgatavošana ✓ Sveces ✓ Kalendāri

Pirset Druka, SIA, poligrāfijas pakalpojumi, tipogrāfija

Tallinas 23-4, Rīga LV-1012
Dobspiede, Karstspiede, Zeltspiede, Izciršana, Zīmogi, kalendāri, Kalendāri 2023, kalendāru pasūtīšana, izgatavošana

Pindzele, veikals radošiem cilvēkiem

Raiņa 2, Kuldīga LV-3301
Veikala "Pindzele" piedāvātais preču klāsts:: ✓ Dažāda veida un lietojuma krāsas (akrila, eļļas, akvareļu, guašas, stiklam un porcelānam u.c.) ✓ Preces gleznošanai (audekli, otas, molberti, gleznošanas lāpstiņas u.c.) ✓ Zīmēšanai (mākslinieku zīmuļi un otas, marķieri, tintes u.c.) ✓ Kaligrāfijai (Spalvas un kāti, tuša un kaligrāfijas tinte u.c.) ✓ Kancelejas preces (zīmuļi, pildspalvas, līmes, klades, burtnīcas, mapes, somas, penāļi u.c.) ✓ Papīrs un albumi (albumi, bloki, krāsainais kartons, biroja papīrs u.c.) ✓ Piezīmju grāmatas, kalendāri, plānotāji ✓ Veidošanai (plastilīns, skulptūras plastilīns, efektu plastilīns u.c.) ✓ Floristikai (kreppapīrs, stieples, auklas, gumijas u.c.) ✓ Dekupāžai (dekorējamās sagataves, līmes, struktūrpastas u.c.) ✓ Radošiem darbiem (konstruktori, sejas krāsas, dekoratīvās uzlīmes u.c.) ✓ Izklaidēm un rotaļām ✓ Našķi ✓ Sveces, sveču liešana ✓ Datorlietas (peles, peles paliktņi, datorsomas, ID karšu lasītāji u.c.) ✓ Printeru tintes un toneri ✓ Higiēnas un saimniecības preces (roku dezinfekcijas līdzekļi, maskas, salvetes, atkritumu maisi u.c.)

I.Projekts, SIA

Ausekļa prospekts 3, Ogre, Ogres n., LV-5001
Zīmogu izgatavošana .

Copypoint , SIA, Kopēšanas, iesiešanas darbi

Anniņmuižas iela 17, Rīga, LV-1029
Apraksts: Copypoint piedāvā kvalitatīvus kopēšanas, drukas un operatīvās poligrāfijas pakalpojumus.

Poligrāfserviss, SIA

Viļakas 4, Rēzekne, LV-4604
Pakalpojumi:: ✓ ofsetdruka ✓ lielformāta druka ✓ operatīvā poligrāfija ✓ vizuālā reklāma ✓ iepakojuma izgatavošana ✓ iesiešana ✓ prezentācijas materiāli ✓ zīmogi ✓ sietspiede Uzņēmuma misija: Mūsu firmas galvenais uzdevums - radīt vislabako priekšstatu par Jūsu uzņēmumu patērētāju un partneru acīs. Individuāla pieeja katram klientam. Mums patīk darīt to, ko darām! Mūsu darba labākais novērtējums ir tad, kad pasūtītājs ir pilnībā apmierināts ar mūsu darbu!

ReVix, SIA

Kareivju 16, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: Reklāma, reklāmas izgatavošana, materiāli, apdruka Talsi Talsos.

Biroja Apgādes Centrs, SIA, Veikals PAPĪRS

Turpinām strādāt klātienē! zvaniet 25445878
Poruka 2, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts:

Veikals "Papīrs" pircējiem piedāvā kancelejas preces, biroja tehniku, biroju saimniecības preces, rokdarbu materiālus, printeriem tintes kasetes un tonerus, izejmateriālus hobijam un rokdarbiem. Veikalā tiek veikta zīmogu izgatavošana. Pircēji var izmantot kopēšanas, iesiešanas, printēšanas un faksa pakalpojumus, e-pasta nosūtīšanas un saņemšanas pakalpojumus.

VIDZEMES PAPĪRS, SIA, Veikals

Lielā Ezera 1-3, Alūksne LV-4301
Piedāvājam:: ✓ Biroja papīrs ✓ Papīra preces ✓ Skolas preces ✓ Rakstāmlietas ✓ Darba vietas piederumi ✓ Biroja tehnika un piederumi ✓ Dokumentu arhivēšana un uzglabāšana ✓ Dokumentu laminēšana ✓ Datoru piederumi un aksesuāri ✓ Preces bērniem ✓ Dāvanu iesaiņošana ✓ Grāmatu apvākošana ✓ Foto preces ✓ Piekariņi un suvenīri ✓ Iepakojuma materiāli ✓ Uzlīmes un to izgatavošana ✓ Sveces ✓ Kalendāri

IBC Print Baltic, SIA

Papīra maisiņi. Bukleti. Kalendāri.
Šampētera 36, Rīga LV-1046
Apraksts: Tipogrāfija Print Group kopš 2006. gada, sniedz pilnu poligrāfijas pakalpojumu spektru no projektēšanas līdz realizācijai. Print Group ir profesionāla komanda, kas vienmēr atradīs individuālu pieeju katram klientam, sniegs konsultācijas un palīdzēs. Šajā laikā par tipogrāfijas Print Group sadarbības partneriem ir kļuvuši tādi Latvijas uzņēmumi kā AS Rietumu Banka, AirBaltic Corporation, Norvik Banka, AS Grindeks, SIA Zepter International Baltic, Amplico Life filiāle Latvijā, TNT Latvija SIA, SIA Maxima Latvija, SIA Rimi Latvija. Citi poligrāfijas pakalpojumi ĀTRI, KVALITĀTĪVI UN IZDEVĪGI – maisiņu izgatavošana, augsta papīra maisiņu kvalitāte, pateicoties roku darbam, īsi pasūtījuma izpildes termiņi – sākot no 2 dienām mazai tirāžai – sākot no 50 gab.

NRJ Reklāmai, SIA

Iepakojums, Kalendāri, Papīra maisiņi
Starta 4a, Rīga, LV-1026
Par uzņēmumu: NRJ reklāmas jomā darbojas kopš 1997. gada. Šajā laikā pieredzēts daudz – reklāmas nozares izaugsme, krīzes, jaunas tehnoloģijas un materiāli. Ir mainījušies klienti, un esam mainījušies arī mēs. No nelieliem uzlīmju ražotājiem esam izauguši par pilna servisa tipogrāfiju, kas izmanto modernas iekārtas un nodarbina vairāk nekā 30 darbiniekus, piedāvājot klientiem visplašāko produktu klāstu.