Apdrošināšana, visā Latvijā

Drukāt
1

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle, Centrālais birojs

Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004
Pakalpojumi: ✓ dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu veidošanu ✓ privātās un mūža pensijas apdrošināšana ✓ uzkrājošā dzīvības apdrošināšana bērniem ✓ nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšana fiziskām un juridiskām personām ✓ onkoloģisko saslimšanu apdrošināšana, OncoDrop

VIS BROKERHOUSE, SIA, Apdrošināšanas brokeri

Mūkusalas 72-27, 3.st., Rīga, LV-1004
Mūsu pakalpojumi:

VIS BROKERHOUSE piedāvā plašu pakalpojumu klāstu juridiskām un fiziskām personām:

✓  OCTA, KASKO, KASKO „BEDRES”; ✓ Starptautiskais apdrošināšanas līgums (Zaļā karte/Green Card); ✓ Veselības apdrošināšana; ✓ Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana; ✓ Īpašuma apdrošināšana; ✓ Nelaimes gadījumu apdrošināšana; ✓ Ceļojumu apdrošināšana; ✓ Nodokļu optimizācija.

Eurolife Latvia, SIA

G.Astras 8b, Rīga, LV-1082
Piedāvājam:

Uzkrāt savu kapitālu, vienlaicīgi baudot dzīvības apdrošināšanas priekšrocības, izvēlas arvien vairāk klientu visā pasaulē. Pieaugošā izvēle galvenokārt saistīta ar kapitāla saglabāšanas un paredzamas peļņas garantijām.

Apdrošināšanas uzņēmums:

"Eurolife Latvia" - dinamisks un strauji augošs uzņēmums, eksperts dzīvības apdrošināšanā, kas Latvijas apdrošināšanas tirgū darbojas kopš 2005. gada kā koncerna Grazer Wechelseitige Versicherung AG apdrošināšanas starpnieks. Galvenās EUROLIFE Latvia darbības jomas ir ģimenes nodrošinājums, uzkrājumi un pensijas.

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle, Kurzemes klientu apkalpošanas centrs

Kungu 2, Liepāja, LV-3401
Privātās pensijas apdrošināšana . Trešais pensiju līmenis.Uzkrājošā apdrošināšana bērniem., Kritisko slimību apdrošināšana , Onkoloģisko saslimšanu  apdrošināšana , OncoDrop.

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle, Latgales klientu apkalpošanas centrs

Lāčplēša 45-1a, Daugavpils, LV-5401
Privātās pensijas apdrošināšana . Trešais pensiju līmenis. Uzkrājošā apdrošināšana bērniem., Dzīvības apdrošināšana senioriem.Kritisko slimību apdrošināšana ,  Onkoloģisko saslimšanu apdrošināšana

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle, Ventspils klientu apkalpošanas centrs

Ģertrūdes 26, Ventspils, LV-3601
Privātās pensijas apdrošināšana . Trešais pensiju līmenis.Uzkrājošā apdrošināšana bērniem., Kritisko slimību apdrošināšana , Onkoloģisko saslimšanu  apdrošināšana , OncoDrop

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle, Vidzemes klientu apkalpošanas centrs

K.Baumaņa 5, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Privātās pensijas apdrošināšana. Trešais pensiju līmenis.Uzkrājošā apdrošināšana bērniem. Ieguldījumu fondi. Dzīvības apdrošināšana.Nelaimes gadījumu apdrošināšana. Veselības apdrošināšana.veselības apdrošināšana fiziskām personām, uzņēmumiem. Mūža pensijas apdrošināšanas līgums. Uzkrājumi bēru izdevumiem.Dzīvības

Ceļojumi ar Radmilu

Daugavas 4-72, Liepāja, LV-3407
Apraksts: Jaunatvērtais ceļojumu birojs Liepājā "Rada Travel" - ceļojumu organizēšana, individuāli maršruti, gida pakalpojumi, ekskursijas krievu valodā, apdrošināšanas, viesnīcu rezervēšana, individuālas un grupu tūres ar autobusu no Liepājas uz Krieviju, Baltkrieviju, pa Baltiju un Eiropas Savienību. Individuāla pieeja katram klientam. Laipni gaidīti!

Goldingen Auto, IK

Ēdoles 54, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Auto līzings: ✓ Izvēlies auto no piedāvājuma ✓ Aizpildi pieteikuma formu blakus auto sludinājumam ✓ Brauc mājās ar jauno auto!

Jums atliek tikai izvēlēties automašīnu un blakus sludinājumam aizpildīt pieteikuma formu - tālāk visu darbu, kas ir saistīts ar līzinga izskatīšanu, auto vērtēšanu, izdarīsim mēs. Jums atliek tikai sagaidīt mūsu menedžera paziņojumu par līzinga piešķiršanu!

Agande finanses, SIA

Eiropas projektu izstrāde
Tūristu 1-2.st., Saldus, Saldus nov., LV-3801
Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu. Lauksaimniecības konsultācijas. Biznesa plānu izstrāde.

GD auto, SIA, Filiāle

Berģi, Jaunības 18, Garkalnes pagasts, Ropažu nov., LV-1024
Apraksts: Auto vērtēšana. GD auto piedāvā atlaidi līdz 30% polisei.

GD auto, SIA, Filiāle

Smilšu 9 k.2, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112
GD auto piedāvā atlaides līdz 30%, Ceļojumu apdrošināšana , īpašumu apdrošināšana , nelaimes gadījumu apdrošināšana

GD auto, SIA, Filiāle

Pikalne, Drēzdenes 1, Salaspils pagasts, Salaspils nov., LV-5015
Ceļojumu apdrošināšana , īpašumu apdrošināšana , nelaimes gadījumu apdrošināšana , zaļās kartes, zaļā karte

GD auto, SIA

A.Deglava 166a, Rīga, LV-1021
Vērtētāju, vērtētājs, novērtējums. OCTA, KASKO. Apdrošināšanas starpniecība. GD auto piedāvā atlaides līdz 30%. Ceļojumu apdrošināšana, īpašumu apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana, zaļās kartes, zaļā karte, OCTA, transportlīdzekļu vērtēšana, sertificēti, auto vērtēšana, vērtējumi, vērtējumi maksātnespējas procesiem,

Zīle 1, SIA, automašīnu tirdzniecība

Lauku 59, Liepāja, LV-3411
Apraksts:

"ZĪLE 1" nodarbojas ar auto tirdzniecību, maiņu un iegādi ar līzingu. Automašīnu piegāde no Vācijas. Mainām, pērkam, piegādājam automobiļus. Katru mēnesi automašīnu pievedums no Vācijas. Mēs piedāvājam jums jebkuras automašīnas piegādi pēc jūsu individuāla pasūtījuma un pēc jūsu vēlmēm par modeli, virsbūves krāsu, dzinēja tilpumu un tipu, kā arī detalizētu papildus aprīkojuma komplektāciju. Pasūtot automašīnu no Vācijas vai citām Eiropas valstīm, nokārtosim pilnīgi visas formalitātes no jūsu izvēlētā auto iegādes Eiropā līdz tā reģistrācijai CSDD un TA Latvijā.

Gaja Pluss, SIA - Saliktu kravu pārvadājumi, pārvākšanās serviss ekspress piegāde, muitas noliktava Eiropā, Baltijā, Rīgā

Ogres 5-27, Rīga, LV-1019
Par uzņēmumu:

Latvijas transporta kompānija "Gaja Pluss" tika dibināta 2001.gadā. Savas darbības laikā mūsu kompānija pierādīja sevi kā atbildīgu un drošu partneri. Darba pieredze vietējo apstākļu pārzināšanā kravu pārvadāšanas maršrutos pa visu Eiropas Savienību, ļauj nodrošināt mūsdienīgu kravas piegādi. Visi mūsu autovadītāji ir nodrošināti ar mobilajiem sakariem, kas ļauj menedžeram vienmēr iegūt operatīvu informāciju par kravas pārvadājuma gaitu un izpildi!

ACE Logistics Latvia, SIA

"Kalniņi A" , Mārupes pagasts, Mārupes nov., LV-2167
"ACE Logistics Latvia" sniegtie transporta un loģistikas pakalpojumi: ✓ Gaisa transports ✓ Auto transports ✓ Jūras transports ✓ Dzelzceļa transports ✓ Muitas dokumentu noformēšana ✓ Preču pārvadājumu apdrošināšanas organizēšana Kravu apdrošināšana:

Uzņēmums piedāvā pilnu pārvadājumu apdrošināšanu. Ja preču vērtība pārsniedz pārvadātāja atbildības likmes, ir iespējams apdrošināties pret visiem riskiem vai arī noteiktā to grupām, piemēram, satiksmes negadījumiem, ugunsgrēkiem vai zādzībām. Ir iespējams noslēgt līgumu par vienreizējās polises (vienam pārvedumam) vai atvērtās polises (uz noteiktu laiku) saņemšanu. Piedāvātie apdrošināšanas noteikumu veidi ir ICC(A), ICC(B) un ICC(C). Sīkāka informācija mājaslapā.

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Blaumaņa 38/40, Rīga, LV-1011
Medicīnas nozares vadošais interneta medijs www.medicine.lv:

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Grāmatvedības un finanšu vadības birojs, SIA

Dārzciema 60, Rīga, LV-1073
Grāmatvedības un finanšu vadības birojs piedāvā šādus pakalpojumus::

Grāmatvedības pakalpojumi

✓ Grāmatvedības organizācijas dokumentācijas izveidošana ✓ Pilna cikla grāmatvedības organizēšana (pirmdokumentu uzskaite, algu aprēķināšana, nodokļu aprēķināšana, ilgtermiņa ieguldījumu uzskaite, nodokļu deklarāciju sagatavošana un iesniegšana, operatīvā bilance, visu veidu atskaites u.c.) ✓ Nepilna cikla grāmatvedības organizēšana (daļēja iesaiste grāmatvedības procesos) ✓ Klienta pārstāvēšana VID un citās iestādēs ✓ Gada pārskata sagatavošana u.c.

Finanšu vadības pakalpojumi:

✓ Naudas plūsmas plānošana ✓ Budžeta plānošana ✓ Budžeta izpildes analīze ✓ Pašizmaksas aprēķināšana ✓ Rentabilitātes modeļa izstrāde ✓ Rentabilitātes aprēķināšana ✓ Finanšu modelēšana ✓ Pilnā finanšu analīze ✓ Dažādu atskaišu sagatavošana u.c.

Nodokļu un finanšu konsultācijas, nodokļu optimizācija

Juridiskie pakalpojumi

✓ Dokumentu sagatavošana jauna uzņēmuma reģistrācijai vai izmaiņu reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā u.c.

Consilium Medicum, SIA

Rūpniecības 7-1, Rīga, LV-1010
Sākotnēji:

Sākotnēji bijām pazīstami kā medicīnas centrs "Uniklīnika", kas specializējās tādā nosacīti šaurā nozarē kā mazā iegurņa orgānu slimību ārstēšanā, taču ar laiku tika piesaistīti arī citi speciālisti un ārsti, lai spētu nodrošināt kompleksu slimību ārstēšanu, un izveidota klīnika, kur klientiem veic ultrasonogrāfiju, doplerogrāfiju, ehokardiogrammu un citas procedūras.