Aprūpe mājās, visā Latvijā

Drukāt
1

Latvijas Samariešu apvienība

Katoļu 22, Rīga LV-1003
mājās , medicīniskā aprūpe mājās . Dienas centrs cilvēkiem ar demenci, sociālā aprūpe cilvēkiem ar demenci, sociālā aprūpe cilvēkiem ratiņkrēslā Par mums: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem. Samarieši īsteno vai līdzdarbojas daudzos labdarības un sociālā atbalsta projektos, kā arī nodrošina izglītības, sociālos un medicīnas aprūpes pakalpojumus Latvijā.
2

MED TRANSPORTS, SIA, diennakts slimnieku pārvadāšana un sanitārais transports

A.Deglava 126-108, Rīga, LV-1082
Gulošu cilvēku nešana, uznešana. Transportēšanas pakalpojumi kopā ar palīgiem un medicīnas darbiniekiem, Medicīniskā palīdzība transportēšanas laikā. Klienta pacelšana, nocelšana pa stāviem līdz dzīvoklim.Pārvadāšana pacientiem ar kustību traucējumiem. Komfortabls transports sēdošu un gulošu cilvēku pārvešanai:
  • 2 Sociālā aprūpe

Paliatīvā aprūpe, SIA

Višķu 11-52, Rīga LV-1057
Paliatīvā aprūpe Rīgā, rīgas apkārtnē. Paliatīvā aprūpe mājās . Sociālā aprūpe mājās . Veselības aprūpe mājās . Rehabilitācija mājās . Sociālā palīdzība. Aprūpētāji.

Mentamed, SIA - Veselības, sociālā, paliatīvā aprūpe mājās, zobārstniecība

Lāčplēša 87f, Rīga LV-1011
Veselības aprūpe mājās Rīgā, Dobelē, Bauskā, Vidzemē, Zemgalē, Latgalē. Rehabilitācija mājās Rīgā. , sociālā aprūpe mājās , paliatīvā aprūpe mājās , zobārstniecība.

Uzticība, IK, Aprūpētāju birojs

Lūgums zvanīt!
Zemnieku 16a, Rēzekne, LV-4601
Vecu cilvēku aprūpe mājas apstākļos, pensionāri, pensionāru aprūpe , pieaugušo aprūpe , palīdzība, pensionārs Sociālā aprūpe .

Atramed, SIA, slimnieku pārvadāšana speciālā transportā

Smilšu 98-10, Daugavpils, LV-5410
Specializētais transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Specializēts transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Invalīdu pārvadāšana, Invalīdu transportēšana. Invalīdu pārvadāšana specialā transports. Guļošu slimnieku pārvadāšana. Guļošu pacientu transportēšana Daugavpils. Guļošu slimnieku transportēšana Daugavpils. Vecu

Rūjienas Senioru māja

Valdemāra 26, Rūjiena, Valmieras n., LV-4240
, ilgstoša sociālā aprūpe Rūjienā, sociālā rehabilitācija, aprūpe invalīdiem, aprūpe invalīdiem Vidzemē Latvijā, ilglaicīga aprūpe , ilglaicīgās aprūpes pakalpojumi, īslaicīga aprūpe , Senioru dienas centrs

Amalja, SIA

Tallinas 95, Rīga, LV-1009
Sociāla aprūpe , slimnieku aprūpe , slimnieku kopšana, slimnieku aprūpētāji, aprūpe mājās , aprūpes pakalpojumi , masāžaa pakalpojumi mājās , ārstnieciska pedikīra pakalpojumi jūsu mājās , ārstnieciskā vingrošana, Teipošana

Svētā Jāņa palīdzība, dienas aprūpes centrs Mazā Saulessvece

Cēsu 8, Rīga LV-1012
Aprūpe mājās , sociālā palīdzība, sociālā aprūpe mājās , vecu cilvēku, (ļaužu) aprūpe , invalīdu, slimu, vientuļu cilvēku aprūpe , pavadoņa, (pavadoņu) personīgā asistenta pakalpojumi, pavadoņa - asistenta

Ērgļu nami, SIA

Cēsu 8, Rīga LV-1012
Aprūpe mājās , sociālā palīdzība, sociālā aprūpe mājās , vecu cilvēku, (ļaužu) aprūpe , invalīdu, slimu, Apmācība par slimnieku kopšanu, aprūpi mājās .

Apbedīšanas birojs Angel Jūrmala, SIA

Nometņu 9, Jūrmala LV-2016
Apbedīšanas biroji Jūrmalā, Kauguros. Apbedīšanas pakalpojumi Jūrmalā, Latvijā, Eiropā. Diennakts apbedīšanas pakalpojumi, diennakts apbedīšanas serviss, mirušā transportēšana no slimnīcas uz morgu visu diennakti, diennakts morga pakalpojumi, nelaiķa transportēšana no mājām uz morgu diennakti, balzamēšana, konstatēt nāvi, nāves

Dižvanagi: Baltijas Rehabilitācijas centrs, SIA

K.Barona 14, Liepāja LV-3401
Rehabilitācijas centrs Liepājā, bērnu rehabilitācija Liepājā,  bērnu veselība. Dienas atelpas brīdis, neirologs Liepājā, silto smilšu terapija, ārsts-pediatrs, logopēds, konsultācijas ģimenēm atkarību jautājumos, hiroprakse, hiroprakse Liepājā, mājas neirorehabilitācija, individuālās konsultācijas. Video konsultācijas,

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Mājas neatliekamā izsaukuma un aprūpes dienests

E.Smiļģa 46, Rīga, LV-1002
Apraksts: Kopš 2004. gada pakalpojumu „Aprūpe mājās” Rīgas iedzīvotājiem nodrošina Latvijas Samariešu apvienības struktūrvienība „Mājas neatliekamā izsaukuma un aprūpes dienests”. Aprūpes mājās dienestā strādā profesionāli apmācīti un pieredzējuši aprūpes darbinieki, ir individuāla pieeja katram klientam un situācijai, apmācam un konsultējam tuviniekus labākas dzīves kvalitātes nodrošināšanai, esam ar sirsnīgu attieksmi pret ikvienu klienta problēmu. Tāpat ir iespēja pēc vajadzības pieteikt citus Samariešu sniegtos pakalpojumus - drošības poga, pavadonis - asistents, medicīniskā aprūpe mājās, specializētais transports un citi pakalpojumi.

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Samariešu atbalsts mājās, Kurzemes nodaļa

Dzirnavu 18, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem.

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Samariešu atbalsts mājās, Vidzemes nodaļa

Ūdens 2c, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem.

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Samariešu atbalsts mājās

Krasta 1, Balvi, Balvu n., LV-4501
Apraksts: Latvijas Samariešu apvienība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem.

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Ziedojuma izdales punkts „Mājas atbalstam”

Tallinas 81, Rīga, LV-1009
Apraksts: "Māja atbalstam" ir vieta, kur satiekas ziedotājs un palīdzības lūdzējs. Ikviens tiek aicināts doties uz Tallinas ielu 81, Rīgā (darba dienās plkst. 9-17), un ziedot sava uzņēmuma produkciju vai personīgi sarūpēto pārtikas paku. Savukārt nelaimē nonākušie līdzcilvēki šeit var vērsties pēc atbalsta.

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Sociālās aprūpes centrs Pārdaugava

Garozes 15, Rīga, LV-1004
Apraksts: Sociālās aprūpes centrs “Pārdaugava” ir mājas pensijas vecuma cilvēkiem un personām ar invaliditāti (izņemot neredzīgus cilvēkus un cilvēkus ar smagiem garīga rakstura traucējumiem), kuri vecuma vai veselības stāvokļa dēļ vairs nespēj sevi aprūpēt. Centra iemītnieku dzīvojamās telpas ir iekārtotas atbilstoši viņu vajadzībām. Viņu rīcībā ir tehniskie palīglīdzekļi, ir nodrošināta diennakts uzraudzība, personīgā un medicīniskā aprūpe. Lai uzlabotu iemītnieku labsajūtu un emocionālo komfortu, tiek piedāvātas dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, ņemot vērā viņu intereses un vajadzības. Centrā rit aktīva sabiedriskā un kultūras dzīve, ir izveidojusies cieša sadarbība ar dažādām konfesijām, teātriem, muzejiem, jauniešu centriem un bērnudārzu.

SenRīga, 4. paaudzes ģimenes tipa sociālās aprūpes centrs

Katoļu 22-24, Rīga LV-1003
Apraksts: Ģimenes tipa aprūpes centrā cilvēki varēs dzīvot kā mājās un vienlaikus uz vietas saņemt visus nepieciešamos ikdienas un veselības aprūpes pakalpojumus. SAC “SenRīga” durvis vēra 2021. gada jūlijā un atrodas Rīgas centrā. Piedāvājam vienvietīgas un divvietīgas istabas ar labierīcībām un dušu un ar TV katrā istabā. Katrā stāvā ir divas koplietošanas telpas, tai skaitā ziemas dārzs. SAC pieejama fizioterapija, frizieris, podologs, masieris, sālsistaba, sauna, medmāsa, ģimenes ārsts, sociālie darbinieki. 2. stāvs ir paredzēts personām ar demenci. Paredzēts Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums, ja persona  atbilst nosacījumiem ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas pakalpojuma saņemšanai. Rīdzinieki jau Rīgas Sociālajā dienestā var interesēties par šī pakalpojuma saņemšanu, var doties iepazīties ar telpām. Lai apskatītu telpas vai slēgtu līgumu, sazinieties: SAC “SenRīga” vadītāja Ilze Ragozina, tālr. 26346653, e-pasts: ilze.ragozina@samariesi.lv.

Fonds Grašu bērnu ciemats

Graši, "Grašu Pils", Cesvaines p., Madonas n., LV-4871
Apraksts: Aicinām ziedot un palīdzēt izaugt par labiem cilvēkiem Grašu bērna ciemata trīsdesmit bērniem – bāreņiem! Sandra Stade, Grašu bērnu ciemata vadītāja.