Jelgava, adresē Rīga

Drukāt

"1 Energy", SIA

Alsungas 14a, Rīga, LV-1004
Svarīgi::
  ✓ SIA “1 Energy” ir sertificēts un būvkomersantu reģistrā reģistrēts uzņēmums ar būvkomersanta reģistrācijas Nr.15587. ✓ Pieredzējusi, profesionāli speciālisti, kuri nodrošina pilnu būvniecības pakalpojumu klāstu, sākot no gāzes apgādes projekta izstrādes līdz pat gāzes vadu nodošanai ekspluatācijā. ✓ Esam izvēlējušies kompleksu pieeju darbam, jo rūpējamies par mūsu klientu laiku un līdzekļiem ✓ Strādājam Rīgas, Jūrmalas, Valmieras, Jēkabpils, Ogres, Jelgavas, Cēsis, Siguldas, Garkalnes, Olaines, Ķekavas, Iecavas, Bauskas, Mārupes pilsētās un apkārtnē. Strādājam arī visā Latvijā.

"1tehnika.lv", interneta veikals

Baltā 7, Rīga, LV-1055
Preču grupas:
  ✓ Ledusskapji ✓ Veļas mašīnas ✓ Veļas žāvētāji ✓ Saldētavas ✓ Trauku mašīnas ✓ Mikroviļņu krāsnis ✓ Cepeškrāsnis ✓ Nosūcēji ✓ Plīts virsmas ✓ Plītis ✓ Aksesuāri
Ledusskapji, ledusskapju, veļas žāvētāju, veļas žāvētāji, saldētavu, saldētavas, cepeškrāsnis, cepeškrāšņu, mikroviļņu krāsnis, mikroviļņu krāšņu tirdzniecība, pārdošana, piegāde Rīgā. Serviss. Internetveikals. Rīgas novads, Jugla, Pļavnieki, Purvciems, Teika, Vecmīlgrāvis, Rīgas centrs, Maskavas rajons, Ziepniekkalns, Āgenskalns, Imanta, Bolderāja, Ādaži, Mārupe, Sigulda. Nosūcēji, nosūcēju, plīts virsmas, plīts virsmu, aksesuāri, aksesuāru tirdzniecība. Jelgava, Ogre, Jūrmala.
ZL.LV iesaka

"3D GEO", SIA, Topogrāfija, ģeoloģija Rīga, Rīgas rajons

Biksēres 2, Rīga, LV-1073
Apraksts: Topogrāfija. Ģeodēzija. Rīga, Rīgas rajons. Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale, Jūrmala, Ogre, Tukums, Sigulda. Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija.

"4 istabas", mēbeļu veikals Limbažos

Pasta 1, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Apraksts: Mēbeļu tirdzniecība. Mēbeles. Virtuves mēbeles. Koka mēbeles. Dīvāni. Stūra dīvāni. Bērnu mēbeles. Ofisa mēbeles. Ādas mēbeles. Limbaži. Cēsis. Valmiera. Rīga. Priekšnamu mēbeles. Individuālie mēbeļu pasūtījumi. Viesistabas mēbeles, interjera lietas, Balvi, Madona, Gulbene, Smiltene, Tukums, Ogre, Jūrmala, Jelgava, Salacgrīva, Saulkrasti.

"ADR LV", SIA, Bīstamo kravu pārvadājumu mācību un konsultāciju centrs

Bauskas 86-404, Rīga, LV-1004
Apraksts: Bīstamu kravu pārvadājumu drošības konsultantu (padomnieku) sagatavošana. ADR autovadītāju apmācība. Konsultācijas saistībā ar bīstamo kravu pārvadājumiem. Autoskolas speciālisti strādā visā Latvijā. Ir filiāles Valmierā, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī, Jēkabpilī.

"AGV Serviss", SIA

Ganību dambis 49, Rīga, LV-1005
Cēsis, Saldēšanas iekārtu remonts Daugavpils, Saldēšanas iekārtu Gulbene, Saldēšanas iekārtu remonts Jelgava remonts Cēsis, Refrižeratoru remonts Daugavpils, Refrižeratoru remonts Gulbene, Refrižeratoru remonts Jelgava

"AL transports", SIA

Bauskas 28-12, Rīga, LV-1004
Imanta, Zolitūde, Teika, Ādaži, Saulkrasti, Salaspils, Ikšķile, Garkalne, Ropaži, Baldone, Jūrmala, Jelgava

"ALL Recycling", SIA

Ieriķu 3, TC "Domina", Rīga, LV-1084
Apraksts: Eleco specializējas elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu, (EEIA) savākšanā un pārstrādē. Mēs pieņemam jebkuru elektrisku iekārtu savākšanas laukumos Rīgā un visos Latvijas reģionos. Rīgā un atsevišķos maršrutos Pierīgā (Ogre, Jelgava, Jūrmala) lielgabarīta EEIA izvešana no dzīvokļiem un uzņēmumiem - bez maksas.

"ANDYbūvserviss", SIA

Katlakalna 6b, Rīga, LV-1073
Uzņēmums piedāvā:
  ✓ Piestātņu, dambju nostiprināšana. ✓ Betona būvdarbi. ✓ Darbs ar hidrauliskām sistēmām. ✓ Darbtehnikas noma.
Apraksts:

ANDYbūvserviss ir veiksmīgi attīstījies būvniecības pakalpojumu uzņēmums, kas piedāvā jebkuras formas un sarežģītības betona, dzelzsbetona izstrādājumu izveidi. Kā arī veicam dambju, piestātņu nostiprināšanu un citus darba veidus. Strādājot ar mums, Jūs izvēlaties kvalitāti, optimālus darba nosacījumus, strādājot ar kvalificētiem un sertificētiem specialistiem. Projekta izveidošana, slodzes aprēķins, konstrukcijas vizulizācija. Visu nepieciešamo celtniecības palīgmateriālu piegāde uz objektu.

"AR-TA", Jelgavas A.Zvirbuļa individuālais komercuzņēmums

Rīga, Marsa gatve 6-1, LV-1082
Juridiskā informācija

"ATN", SIA, Biroja krēsli

Antenas 3, Rīga, LV-1004
Piedāvājumā::
  ✓ Biroja mēbeles ✓ Biroja krēsli ✓ Viesistabas mēbeles ✓ Guļamistabas mēbeles ✓ Mīkstās mēbeles - dīvāni
Par mums: SIA "ATN" ir dibināta 1993. gadā un ir viena no pirmajām firmām Latvijā, kas sāka piedāvāt kvalitatīvus biroja krēslus un biroja mēbeles. Piedāvājuma klāstā ir biroja krēsli no Čehijas un Itālijas, kā arī Latvijā un Itālijā ražotas biroja mēbeles. SIA "ATN" piedāvā arī mēbeles mājai - guļamistabas mēbeles: gultas, skapjus, kumodes; viesistabas mēbeles - sekcijas, galdus un krēslus. Mēbeles ir ražotas labākajos Itālijas, Beļģijas un Polijas uzņēmumos. Biroja mēbeles un krēslus, kā arī mēbeles mājai var apskatīt un iegādāties mūsu salonā Rīgā, Antenas ielā 3 (ieeja no Mūkusalas ielas). SIA "ATN" nodrošina mēbeļu transportēšanu un uzstādīšanu pie klienta.
ZL.LV iesaka

"ATRAKCIJA.LV", SIA "Konzums AK"

Cēres 69, Rīga, LV-1058
Apraksts: Mūsu uzņēmums jau daudzus gadus nodarbojas ar piepūšamo atrakciju nomu. Iznomājam lielās profesionālās PVC piepūšamās atrakcijas dažādiem pasākumiem. Atrakcijas iegādājamies pilnīgi jaunas. Mūsu atrakcijas ir sertificētas saskaņā ar CE, EN71, EN14960, ASTM, un ISO standartu, kas ir testēta ar neatkarīgo ekspertu komisiju un ir saņēmusi SGS sertifikātus.
 SGS ir vadošā kontroles, ekspertīžu kompānija dažādās nozarēs un darbības sfērās. Šodien tā atzīta par pasaules kvalitātes etalonu. Tieši tāpēc, produkcija ar SGS sertifikātu – efektivitātes un drošības visaugstākais kritērijs. Pārdodam un iznomājam piepūšamās atrakcijas. Patīkamu atpūtu!

"AV Home", SIA

Rustēnu 1, Rīga, LV-1073
SHARLOTA, Classic, LAURA, PATRICIJA, Alūksne, Aizkraukle, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Gulbene, Jelgava

"Accountancy Solution", SIA

Krustkalni, Apiņu 31, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2111
Grāmatvedības pakalpojumi un juridiskie pakalpojumi:
  ✓ Nodrošinām pilnu finanšu grāmatvedības uzskaiti ✓ Sagatavojam nodokļu deklarācijas ✓ Sagatavojam gada pārskatus ✓ Veicam darba algas aprēķinus un nodokļu aprēķinus ✓ Sagatavojam operatīvos finanšu pārskatus, bilances un peļņas vai zaudējuma aprēķinus ✓ Izstrādājam grāmatvedības politikas ✓ Pārstāvam klientus VID un citās iestādēs ✓ Sagatavojam dažādus statistikas pārskats ✓ Veicam iekšējo auditu ✓ Konsultējam nodokļu un finanšu uzskaites jautājumos ✓ Dažāda veida līgumu sagatavošana ✓ Pretenziju, atbildes vēstuļu sagatavošana ✓ Sniedzam jaunu uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus ✓ Sagatavojam nepieciešamos dokumentus izmaiņu reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā

"Acrulat", SIA, mākslīgā akmens darba virsmu ražotne

Rāmuļu 1 k.1, Rīga, LV-1005
Piedāvājam:
  ✓ HANEX mākslīgais akmens; ✓ STARON mākslīgais akmens; ✓ HI-MACS mākslīgais akmens; ✓ AVONITE mākslīgais akmens
Mākslīgais akmens: Mākslīgā akmens izmantošanas spektrs ir ļoti plašs. Galvenokārt pircēji šo materiālu izvēlas virtuves galda virsmām, vannas istabas virsmām, palodzēm un sienas paneļiem. Virtuves galda virsmas var būt gan ar iebūvētu izlietni no tā paša materiāla, gan ar cita veida izlietni. Uz galda virsmas ir iespēja izgatavoti noteces, un citus noderīgus papildinājumus. No mākslīgā akmens darba virsmas viegli attīrās mērces, vīna, kafijas un tējas traipus.

"ActivSport", veikals un serviss

Rīgas 67, Jelgava, LV-3004
Velosipēdu restaurācija Jelgavā, Jelgava . Slēpošanas inventāra noma Jelgavā, Jelgava .

"Ainavists", SIA, Dārzu projekti

Dēļu 7, Rīga, LV-1004
Apraksts: Biroja darbības mērķis ir veicināt kvalitatīvu ainavu arhitektūras attīstību Latvijā, uzlabojot apkārtējo urbāno vidi un dzīvojamo ārtelpu. Mēs esam uzņēmums ar 18 gadus ilgu pieredzi projektēšanā un ierīkošanā. Mēs projektējam: privātas un publiskas teritorijas: koncepcijas / skiču projekta izstrāde; tehnisko projektu / būvprojektu izstrāde (ģenerālplāns, apstādījumu plāns, segumu plāns un detalizācijas); rekonstrukciju projektu izstrāde; jumta dārzu projektu izstrāde; konkursu darbus; golfa laukumus. Mēs veicam: autoruzraudzības; mūsu projektēto privāto dārzu ierīkošanu: teritorijas reljefa izveide; apstādījumu ierīkošana; sporta zāliena ierīkošana, kopšana (golfs, futbols, regbijs, golfa krokets).

"Airkargo", SIA

Lidosta "Rīga", Ziemeļu 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Kravu pārvadājumi: aviotransporta, kravas pārvadājumi transporta, auto kravas pārvadājumi, pārvadājumi transporta, pārvadājumi, kurjerpasts, gaisa kravu pārvadājumi. Pilns loģistikas pakalpojumu spektrs: Aviotransports uz visām pasaules valstīm. Regulāri salikto auto kravu pārvadājumi no Eiropas valstīm. Kravu eksprespiegāde Baltijā

"Aivus", SIA

Jāņogu 36, Rīga, LV-1063
Baldone, Kadaga, Silakrogs, Spuņciems, Plakanciems, Bolderāja, Zaķumuiža, Gauja, Jāņupe, Siguļi, Ropaži, Jelgava

"Aktis", SIA

Maskavas 65-49, Rīga, LV-1003
Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Gulbene, Jelgava , Jēkabpils, Kuldīga, Krāslava