Namu apsaimniekošana

Drukāt
1

"Jurveda", SIA

Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
Jurveda piedāvā: ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!
  • 1 Namu apsaimniekošana

"LiiR Latvia", SIA, uzkopšanas, tīrīšanas serviss

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
UZKOPŠANAS pakalpojuma veidi:: ✓ Ikdienas uzkopšana ✓ Vienreizējā tīrīšana ✓ Ģenerālā tīrīšana ✓ Biroju uzkopšana ✓ Lielveikalu uzkopšana ✓ Ražotņu uzkopšana ✓ Teritoriju uzkopšana Apsaimniekošanas un uzturēšanas pakalpojumi:: ✓ darbs ar īrniekiem (property management) ✓ inženiertīklu apkope un uzturēšana ✓ BMS (ēku vadības sistēmu) apkope un uzraudzība ✓ pasākumu plānošana ✓ drošības un apsardzes nodrošināšana ✓ telpu un teritorijas uzkopšana ✓ atkritumu izvešana, deratizācija ✓ grāmatvedības uzskaites nodrošināšna pilnvaru ietvaros ✓ ēkas dežuranta pakalpojumi ✓ noslēgto līgumu īstenošana un izpildes kontrolēšana

"Latvijas namu pārvalde", SIA

Maskavas 116, Rīga, LV-1003
SIA "Latvijas namu pārvalde" ir jauns un progresīvs uzņēmums, kas savus darbības principus balsta uz klientiem vērstā atklātā sadarbībā, piedāvajot caurskatāmu lēmumu pieņemšanas procedūru un kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanu. Mūsu pamatmērķis ir sniegt Jums augstas kvalitātes pilnu īpašuma apsaimniekošanu. Tieši ekonomiskums, drošība, augsta kvalitāte ir pamatvērtības, ko nodrošinām mūsu klientiem. Uzticot sava namīpašuma apsaimniekošanu mums, Jūs varēsiet pilnvērtīgi baudīt tās priekšrocības, ko sniedz uzturēšanās sakoptā un patīkamā dzīves vidē - savās mājās.

"Dzidra Ltd.", SIA, deratizācijas, dezinsekcijas pakalpojumi

Maskavas 121, Rīga, LV-1003
.. , atkritumu konteineri u.c. apstrāde. Dokumentācijas sagatavošana autotransporta sanitārās pases saņemšanai. Slēdzam ilgtermiņa apkalpošanas līgumus ar veikaliem, ražotnēm, izglītības iestādēm, restorāniem, slimnīcām, namsaimniekiem, namu pārvaldēm, viesu namiem , kafejnīcām, bērnu dārziem, sanatorijām, atpūtas kompleksiem,

"LEAnD", SIA, Grāmatvedības birojs

F.Sadovņikova 39-10, 2.st., Rīga, LV-1003
.. un pasažieru pārvadājumu jomā, kultūras jomā, mazum un vairumtirdzniecības uzņēmumiem, uzņēmumu reģistrācija un likvidācija, civiltiesiskā atbildība, namu apsaimniekošana , veterinārija, skaistumkopšana, tulkošana, ēdināšanas pakalpojumi, autoservisi, mēbeļu ražošana, darījumi ar kokmateriāliem un metāllūžņiem u.

"Amoko mājas", SIA

Mazā Kalna 13-1, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana

"Brūvers Namu Pārvaldnieks", SIA

Jēkabpils 1a, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana

"Diostan-Rīga", SIA

Maskavas 131-2, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana

"E 10", SIA

Krasta 44, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana

"Gerdi & Ko", SIA

Daugavpils 7, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana

"Lizara", SIA

Maskavas 4, Rīga, LV-1050
Namu apsaimniekošana

"M.J. Apsaimniekotājs", SIA

Lomonosova 6, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana

"M.J. Saimnieks", SIA

Lomonosova 6, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana

"Mions Noma", SIA

Maskavas 1, Rīga, LV-1050
Namu apsaimniekošana

"Pogule", SIA

Maskavas 28, Rīga, LV-1050
Namu apsaimniekošana

"RRB Concept", SIA

Daugavpils 62, Rīga, LV-1003
Namu apsaimniekošana
Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku apsaimniekošanu veic sertificēti namu pārvaldnieki, atbrīvojot namu iedzīvotājus no rūpēm par komunālo pakalpojumu pieejamību, remontdarbiem, koplietošanas telpu uzkopšanu, kā arī - teritorijas uzkopšanu un apzaļumošanu. Tiek piedāvāti namu apsaimniekotāju konsultēšanas un sertificēšanas pakalpojumi.