Nodokļu konsultācijas privātpersonām, visā Latvijā

Drukāt
1

"ARI Accounting Service", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL000200 ©
Lāčplēša 27-6, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu: SIA "Ari accounting service" ir uz klientu orientēts uzņēmums, kam ir svarīgi izveidot un saglabāt labas attiecības ar klientu jebkurā situācijā. Uzņēmums garantē individuālu pieeju ikvienam klientam. Sadarbojoties ar uzņēmumu, klients::
    ✓ Ietaupa laiku un nervus ✓ Ekonomē uz grāmatveža algas rēķina ✓ Nemaksā par viņu sociālo nodokli ✓ Neuztur lieko darba vietu ✓ Nepērk datoru un grāmatvedības programmas ✓ PVN no samaksātās pakalpojumu summas tiek iekļauts priekšnodoklī

"ACCONTO", SIA, grāmatvedības birojs

Bērzaunes 6a, Rīga, LV-1039
Mikrouzņēmumu grāmatvedība, nodokļu konsultācijas . Grāmatvedība, gada pārskats, firmu un privātpersonu, ienākumu nodokļu deklarācijas. Bilances.

"Quantum satis", SIA, grāmatvedības uzņēmums

Braslas 29-5, Rīga, LV-1084
Atskaites, atskaites sniegšana, audits, nodokļu konsultācijas , bilances sagatavošana, gada pārskata sagatavošana Nodokļu deklarācija. MUN grāmatvedība.
ZL.LV iesaka

"Ogres grāmatvedība", SIA

Skolas 18, Ogre, Ogres n., LV-5001
Finanšu konsultācijas . Grāmatvedības konsultācijas . Nodokļu konsultācijas . Grāmatvedība privātpersonām , saimnieciskās darbības veicējiem, IK, SIA, mikrouzņēmumiem, biedrībām Ogrē

"Debets", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Brīvības gatve 223, Rīga, LV-1039
Konsultācijas grāmatvedības jautājumos. Nodokļu konsultācijas . Nodokļu audits. Nodokļu audits.

"Forestals", SIA

Mednieku 21/23, Ogre, Ogres n., LV-5001
Grāmatvedība privātpersonām , saimnieciskās darbības veicējiem, IK SIA, Mun, biedrībām. Konsultācijas nodokļu jautājumos. Iekšējo grāmatvedības organizācijas dokumentu sagatavošana.

"Akonts", SIA

Lielirbes 1, Rīga, LV-1046
Apraksts: Uzņēmums sniedz grāmatvedības, personāla lietvedības pakalpojumus un nodokļu konsultācijas privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem. Dibinātāja un vadītāja ir grāmatvede ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi grāmatvedībā. Darbojamies no 2011. gada.

"AV & RV", SIA

Ķekava, Gaismas 2a-20, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2123
Apraksts: Uzņēmums sniedz konsultācijas grāmatvedībā. Pilns grāmatvedības cikls. Darbā pielietota grāmatvedības programma Tildes Jumis.

"Confidentum", SIA

Svīteres 3, Rīga, LV-1064
Apraksts:   Uzticami grāmatvedības pakalpojumi Latvijā. Mēs strādājam kopā ar klientu, pielietojot inovatīvas stratēģijas izmaksu samazināšanai, kvalitātes uzlabošanai un potenciālo grāmatvedības risku novēršanai. Mūsu primārais mērķis ir ilgtermiņa attiecību veidošana, kas ir balstītas savstarpējā cieņā un uzticībā. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu, kā Confidentum grāmatvedības risinājumi var palīdzēt uzlabot Jūsu uzņēmuma ikdienu!

"ILEAR Accounting and Law", SIA

Puškina 2-10, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām . Juridiskās konsultācijas , Grāmatvedība, nodokļi, nodokļu konsultācijas , grāmatveži, grāmatvedības pakalpojumi

"LUMOS", zvērinātu advokātu birojs

Bruņinieku 16 k.1, Rīga, LV-1001
Apraksts: LUMOS nodrošina pilna servisa (one-stop) juridisko apkalpošanu privātpersonām un komersantiem - Latvijas un ārvalstu rezidentiem. Mūsu biroja veiksmes pamatā ir uz rezultātu orientētas un klienta biznesa izpratnē balstītas stratēģijas izvēle, katrā situācijā nodrošinot efektīvākā risinājuma sasniegšanu.

"RĪGA TULKO JUMS", SIA, Tulkošanas birojs

Brīvības 73-2.st., Rīga, LV-1010
Apraksts: TULKOJUMI 96 VALODĀS! STEIDZAMI UN KVALITATĪVI TULKOJUMI RĪGAS CENTRĀ. APKALPOJAM KLIENTUS ĀRZEMĒS. STEIDZAMI, NOTARIĀLI APSTIPRINĀTI TULKOJUMI. APOSTILIZĒTI UN LEGALIZĒTI TULKOJUMI. TULKOJUMU PIEGĀDE LATVIJĀ UN ĀRZEMĒS. GARANTĒTA KONFIDENCIALITĀTE SADARBĪBAS PARTNERIEM.

"Artura Vaišļas Madonas juridiskais birojs"

Rīgas 6, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts: Artura Vaišļas Madonas Juridiskais birojs par godīgām un saprātīgām cenām sniedz juridiskos pakalpojumus un konsultācijas dažādos tiesību jautājumos!
ZL.LV iesaka

"Timive", SIA

Dārza 5/7, Liepāja, LV-3401
Apraksts:

Timive SIA, palīdzēs risināt jūsu jautājumus komerctiesībās, darba tiesībās, civiltiesībās, (lietu tiesībās, saistību tiesībās, ģimenes tiesībās), administratīvajās tiesībās un citos Jūs interesējošos jautājumos.  Saviem klientiem garantēju kvalitatīvu juridisku palīdzību ar individuālu pieeju, sniegtās informācijas konfidencialitāti, kā arī pakalpojumu sniegšanu ātrā termiņā par pieejamām cenām.

Muitas brokeri - SIA "Discovery Logistics"

MUITAS brokeri, Atmuitošana, Muitas deklarācija🤝
Uriekstes 3-615, Rīga, LV-1005
Kravu pārvadājumi:
    ✓ Kravu apdrošināšana ✓ Kurjerpasta pakalpojumi ✓ Avio kravu un jūras konteineru piegāde
Muitošanas lietu speciālists Latvijā: SIA "Discovery Logistics" Muitas formalitāšu serviss 24/7
    ✓ Preču atmuitošana uz Latvijas robežām: Silene, Terehova, Pāternieki, Grebņeva ✓ Konsultācijas par muitas procedūrām, nodokļiem ✓ Starptautiskie kravu pārvadājumi ✓ Konteineru pārvadājumi ✓ Kurjerpasta pakalpojumi

"Ervi I", SIA

Kuldīgas 26, Ventspils, LV-3601
Nodokļu konsultācijas , pārskati, pārskatu sagatavošana, gada pārskati, nodokļi, juridiskas konsultācijas , konsultācijas uzņēmumiem, konsultācijas SIA, konsultācijas IK, nodokļu konsultācijas .

"Minerva D", SIA

Dzelzavas 117, Rīga, LV-1021
Grāmatvedības pakalpojumi