Psihiatrs, adresē Centrs

Drukāt
ZL.LV iesaka

Veselības salons 888, SIA Rodain

Dārzaugļu 1-213, Rīga LV-1012
Diagnostikas aparatūra: Veselības salonā 888 diagnostiskā veselības pārbaude tiek veikta ar Eiropas Savienībā sertificētu medicīnisko iekārtu Sensitiv Imago. Medicīniskās ierīces numurs: R500G060CE2. iekārtas precizitāte ir 85%. Diagnostika tiek veikta, balstoties uz datiem par šūnu, audu un orgānu bioelektriskajām īpašībām, kas patoloģisko procesu gaitā ātri un dziļi mainās. Visus organisma procesus Jūs varēsiet redzēt uz monitora ekrāna izmeklēšanas gaitā.

Seksologs dr. Artūrs Vāvere, privātprakse

Brīvības 68-208, Rīga, LV-1011
Seksopatalogs, seksterapija, seksa terapija, seksoloģija, seksopatoloģija, ārsts, ārsta prakse, privātprakse, sekss, erotika, erotiskā masāža, prostatas masāža, dzimumloceklis, dzimumlocekļa izliekums, līks dzimumloceklis, dzimumlocekļa palielināšana, palielināt dzimumlocekli, iztaisnot dzimumlocekli, dzimumlocekļa

DB prakse, SIA

Attālinātas konsultācijas!jaunus pacientus neņemam
Dzirnavu 34a-23, Rīga, LV-1010
Psihologa, psihoterapeita, seksologa pakalpojumi. Psihologs, psihoterapeits, seksologs. Seksuālu traucējumu ārstēšana. Darba laiks: pēc iepriekšēja pieraksta.

Ārstes Žanetes Sebres psihoterapijas privātprakse (Pēc pieraksta)

Darba laiks: pēc pieraksta iepriekš piesakoties.
Maiznīcas 12-1, Rīga, LV-1001
Ārsta psihoterepeita pakalpojumi. Darba laiks: pēc pieraksta iepriekš piesakoties. Psihoterapeits, psihologs, psihoterapija. Konsultācijas, individuālā psihoanalītiskā psihoterapija, Attiecību problēmas, ģimenes problēmas, veģetatīvā distonija, depresija, uzmācīgas domas, bezmiegs, panikas lēkmes, lēkme, nemiers,

Ārstes - psihoterapeites Intas Kalniņas prakse

Elizabetes 75-5.st., Rīga, LV-1050
Psihodinamiskā, (psihoanalītiskā) psihoterapija pieaugušajiem, pusaudžiem. Konsultācijas vecākiem.

Siliņš Māris, ārsts psihoterapeits Rīgā

A.Čaka 83/85-68, Rīga, LV-1011
Individuālā psihodinamiskā psihoterapija, pāru psihoterapija, ģimenes attiecību psihoterapija, smilšu spēļu terapija, psihoterapeits, psihoterapija, psihologs, individuālā psiholoģija, pāru psiholoģija, depresija, trauksmes stāvokļi, garastāvokļa traucējumi, ēšanas traucējumi, panikas lēkme, sapņu analīze, Rīga, Latvija,

Cilvēka ekoloģija, starptautiskais centrs

Turpinām strādāt klātienē un online.
Satekles 2c, Rīga, LV-1050
Izglītība veselības jomā. Emocionālā atveseļosana un atbrīvošana no depresijām, stresiem un bailēm, problēmu risinājumi un satraukuma līmeņa mazināšana, hroniskā noguruma noņemšana. Palīdzība bērnu audzināšanā. Intuīcijas attīstība. Iedvesmas un pozitīvās domāšanas radīšana. Izeja no grūtām dzīves situācijām. Praktiskās nodarbības.

Laura Štāne ārsta prakse psihiatrijā

Strādājam pēc iepriekšēja pieraksta
Brīvības 108-5, 2.st., Rīga LV-1001
Apraksts: Psihiatrijas privātprakse - nodarbojas ar miega traucējumu, garastāvokļa traucējumu, ēšanas traucējumu, somatoformas veģetatīvās distonijas, izdegšanas sindroma un citu emocionālu un psihisku traucējumu korekciju un ārstēšanu. Pielāgo medikamentozo terapiju, sniedz rekomendācijas un norādes par nepieciešamajiem/ieteicamajiem nemedikamentozajiem risinājumiem. Vizītes cena pie Lauras Štānes 50 eiro, pie Ksenijas Baidinas - 40 eiro. Viens no privātprakses pakalpojumiem ir psihiatra mājas vizīte. Mājas vizītes veic Dr. Ksenija Baidina. Psihiatrs mājas vizītes laikā novērtē pacienta veselības stāvokli un nozīmē terapiju. Ja nepieciešams, sagatavo dokumentus invaliditātes grupas kārtošanai; sagatavo nosūtījumu uz pansionātu; sagatavo nosūtījumu sociālajam dienestam par nepieciešamo aprūpi un uzraudzību. Mājas vizīti var pieteikt jebkurš, kurš jūt, ka viņam vai viņa tuviniekam ir nepieciešama psihiatra palīdzība.
ZL.LV iesaka

Consilium Medicum, SIA

Rūpniecības 7-1, Rīga LV-1010
Medicīnas nozares:
    ✓ Alergoloģija ✓ Dermatoloģija ✓ Endokrinoloģija ✓ Ginekoloģija ✓ LOR ✓ Proktoloģija ✓ Uroloģija ✓ Psihiatrija un psihoterapija
Apraksts:

Vairak nekā 10 gadu laikā tika izveidota labāko un zinošāko Rīgas speciālistu–ārstu komanda, pateicoties viņiem, klīnika ir ieguvusi atpazīstamību un labu reputāciju. Viens no galveniem Consilium Medicum darba pamatprincipiem ir censties izmainīt esošo situāciju medicīnas pakalpojumu tirgū, lai tas būtu pieejamāks un kvalitatīvāks pacientiem. Mēs cenšamies maksimāli saīsināt ceļu pacientam līdz ārstam. Klīnikas pieredzējušie administratori, sazinoties telefoniski ar pacientu, palīdzēs jums personīgi izvēlēties piemērotāko speciālistu–ārstu, kā arī informēs par aptuvenām ārstēšanas izmaksām un iespējamiem papildu izmeklējumiem. Klīnikas personāls parūpēsies, lai jums būtu ērtāks pieņemšanas laiks un atgādinās par vizīti mūsu klīnikā. Consilium Medicum ir daudzpusīga klīnika, kurā strādā speciālisti ar lielu darba pieredzi, līdz ar to pacientiem ir iespējama kompleksa izmeklēšana un ārstēšana.

Medicīnas centrs ARS

Skolas 5, Rīga, LV-1010
Apraksts: Klīnika "Medicīnas centrs ARS" dibināta 1988. gadā un ir viena no lielākajām un novērtētākajām medicīnas klīnikām Latvijā, kas pulcē valsts vadošos medicīnas speciālistus un izmanto jaunākās tehnoloģijas, inovācijas un aktuālākos zinātnes atklājumus gan pašā Rīgas centrā, gan filiālēs.

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Blaumaņa 38/40, Rīga LV-1011
Medicine.lv: Medicīnas nozares vadošais interneta medijs par veselības jomu www.medicine.lv. Ikgadējs uzziņu katalogs "Profesionālā Veselības gadagrāmata" medicīnas nozares profesionāļiem un "Veselības rokasgrāmata" ikvienam veselības nozares lietotājam.

Latvijas Tālrunis, SIA

Turpinām strādāt klātienē !@ ;-)
Blaumaņa 38/40, Rīga LV-1011
Apraksts:

Digitālie pakalpojumi: mājaslapu izstrāde un uzturēšana, SEO mājaslapu optimizēšana meklētājiem, Google Ads reklāmas, Google My Business reklāmas, Facebook reklāmas, Facebook satura veidošana, firmas.lv segmentēto datu atlase. Latvijas Tālrunis mediji: uzziņu portāls www.zl.lv, informācijas portāls 31 Latvijas pilsētai www.pilseta24.lv, biznesa uzziņu portāls www.balticexport.com, būvniecības portāls - www.abc.lv, www.building.lv, medicīnas uzziņu portāls www.medicine.lv. Informācijas katalogi: reģionālās telefonu grāmatas ZAĻĀS LAPAS, "Auto rokasgrāmata", profesionālais būvniecības katalogs "abc.lv", "Profesionālā veselības rokasgrāmata", "Latvijas Biznesa gada pārskats", Baltijas biznesa katalogs "Balticexport.com".

Pūces S. psihiatra-psihoterapeita prakse

Avotu 10, Rīga, LV-1011
Pusaudžu un ģimenes krīzes; fobijas, panikas; trauksmes; ēšanas traucējumi; depresijas stāvokļi; šizofrēnija; psihoterapija, grupu terapija un psihiatra konsultācijas. Ārste, psihiatre - psihoterapeite. Psiholoģiskā palīdzība krīzes situācijā.

Latvijas Bērnu psihiatru asociācija

Ģertrūdes 39-12, Rīga, LV-1011
Medicīnas profesionālās sabiedriskās organizācijas: asociācijas, biedrības

Rages K. psihiatra-psihoterapeita prakse

K.Valdemāra 18-5a, Rīga, LV-1010
Konsultācijas, psihoterapeits Rīgā, psihoterapija, psihologa psihoterapeita pakalpojumi, spēļu terapija bērniem. Somato forma, veģetatīva disfunkcija, panika, miega traucējumi, depresija, emocionāls diskomforts, nervozitāte.

Union Klīnika, SIA

Antonijas 8-2, Rīga, LV-1010
Psihiatrs . Narkologa, psihologa konsultācijas, konsultācija, ārstēšana. Narkoloģiskais stacionārs.

Veselības ministrija

Brīvības 72 k.1, Rīga, LV-1011
Valsts pārvalde

G.Zariņa, SIA

Ģertrūdes 3-25, Rīga, LV-1010
Psihologa, psihiatra un psihoterapeita pakalpojumi

Gaia centrs, SIA

Bruņinieku 47, Rīga, LV-1011
Psihologa, psihiatra un psihoterapeita pakalpojumi

Intellego Consulting, SIA

K.Valdemāra 18, Rīga, LV-1010
Psihologa, psihiatra un psihoterapeita pakalpojumi