Psihiatrs, adresē Rīga

Drukāt
ZL.LV iesaka

Veselības salons 888, SIA Rodain

Dārzaugļu 1-213, Rīga LV-1012
Diagnostikas aparatūra: Veselības salonā 888 diagnostiskā veselības pārbaude tiek veikta ar Eiropas Savienībā sertificētu medicīnisko iekārtu Sensitiv Imago. Medicīniskās ierīces numurs: R500G060CE2. iekārtas precizitāte ir 85%. Diagnostika tiek veikta, balstoties uz datiem par šūnu, audu un orgānu bioelektriskajām īpašībām, kas patoloģisko procesu gaitā ātri un dziļi mainās. Visus organisma procesus Jūs varēsiet redzēt uz monitora ekrāna izmeklēšanas gaitā.
ZL.LV iesaka

Klīnika Dzintari, SIA, Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana

Turpinām strādāt gan klātienē, gan attālināti!
Mežsargu 4/6, Jūrmala LV-2008
Apraksts:

Psihiatrs, psihologs, psihoterapijas speciālists Jūrmalā un Rīgā, konsultācijas. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana. Klīnikas apmeklējums tikai ar iepriekšēju pierakstu, darba laikus precizēt zvanot: tālrunis 67147833.

Veita U. privātprakse psihiatrijā

Mārupes 1a-6, Rīga, LV-1002
Psihiatrija, psihoterapija, psihologs, psihiatrs . Mājas vizītes pēc individuālās vienošanās.

Lasa Med, SIA, Narkoloģiskā klīnika, Aleksandrs Jekimovs

NARKOLOĢISKĀ KLĪNIKA DELIKĀTA ATTIEKSME 🚑
Maskavas 58, Rīga, LV-1003
Uzņēmuma plusi:
    ✓ Iespējamas ikdienas konsultācijas ar vairākiem narkologiem, psihiatriem un citiem speciālistiem ✓ Tiek nodrošināta narkologa-psihiatra apskate ✓ Pret katru klientu ir personīga attieksme, konfidencialitāte un anonimitāte ✓ Klīnikā radīta mājīga atmosfēra, moderns iekārtojums, ortopēdiskie matrači ✓ Narkologa mājas vizītes ✓ Iespējams organizēt izbraukumu uz ārzemēm, lai sniegtu palīdzību

VSIA “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs”, Psihiatriskās un narkoloģiskās palīdzības dienesti

Tvaika 2, Rīga, LV-1005
Psihiatriskā palīdzība:
    ✓ AMBULATORĀ ĀRSTNIECĪBA. Ārstu – psihiatru konsultācijas un ārstniecība psihiskās veselības traucējumu gadījumos bez nepieciešamības ievietot pacientu ārstēšanai stacionārā. ✓ STACIONĀRĀ ĀRSTNIECĪBA. Nepieciešama, ja ārstēšanu nevar nodrošināt ambulatori. Piemēram, akūtos psihotiskos stāvokļos, pacientiem ar smagām depresijām, kas izpaužas ar pašapdraudējumu (autoagresiju) vai agresiju pret citiem, kā arī citos organiskos centrālās nervu sistēmas saslimšanas gadījumos. ✓ TIESU EKSPERTĪZES. Procesuāla darbība, kuru veic viens vai vairāki tiesu eksperti pēc procesa virzītāja lēmuma krimināllietas vai civillietas ietvaros, un kuras saturs ir ekspertīzei iesniegto objektu pētīšana, lai noskaidrotu procesam nozīmīgus faktus un apstākļus, – par to tiek sniegts eksperta atzinums.

Seksologs dr. Artūrs Vāvere, privātprakse

Brīvības 68-208, Rīga, LV-1011
Apraksts: Dr. Artūrs Vāvere ārsts seksologs seksopatologs ar vairāk nekā 30 gadu darba stāžu, sniedz konsultācijas klātienē un caur internetu. Uz konsultācijām ir jāpiesakās elektroniski mājas lapā vai WhatsAppā. Seksologs palīdzēs atrisināt un ārstēt dažāda rakstura seksuālās problēmas, kuru pamatā ir erekcijas kvalitāte, sēklas noplūde, libido, seksuālā uzvedība, dzimumlocekļa izmēra un formas korekcija. Vīriešiem tiek piedāvātas regulāras seksuālās veselības profilaktiskās apskates.

Laimas, atbalsta un attīstības centrs ģimenēm

Meža 4-5.st., Rīga, LV-1048
Apraksts: Atbalsta un attīstības centrs ģimenēm „LAIMAS” piedāvā dažādu speciālistu pakalpojumus vienuviet. Mūsu darbības virzieni: psiholoģiskā konsultēšana un psihodiagnostika bērniem un pieaugušajiem, individuālā psihoterapija bērniem un pieaugušajiem, smilšu spēles terapija, Montesori terapija un attīstošās nodarbības. Darba laiks: pēc pieraksta.

DB prakse, SIA

Attālinātas konsultācijas!jaunus pacientus neņemam
Dzirnavu 34a-23, Rīga, LV-1010
Psihologa, psihoterapeita, seksologa pakalpojumi. Psihologs, psihoterapeits, seksologs. Seksuālu traucējumu ārstēšana. Darba laiks: pēc iepriekšēja pieraksta.

Nataļjas Ļutikovas psihologa privātprakse

Rīgas 54a, Daugavpils LV-5401
Apraksts:

Konsultācijas klātienē un attālināti. Sertificēta klīniskā un veselības psiholoģijā. EMDR terapeite. Neiroze; bailes; trauksme; panikas uzbrukumi; uzmācīgas atmiņas, uzmācīgas domas un atkārtotas darbības (obsesīvi kompulsīvi traucējumi); Veģetatīvā distonija; depresija.

Palīdz pat ar sarežģītiem gadījumiem. Īstermiņa terapija. Bez tabletes.

Vladimira Kazika psihiatra-narkologa privātprakse

Turpinām strādāt klātienē!
Gogoļa 3-321, Rīga LV-1050
Apraksts:

Narkologs, Dr. Vladimirs Kaziks ir vienīgais ārsts Latvijā, kas izmanto savā ārsta praksē hipnozi un kodēšanu.

Ārstes Žanetes Sebres psihoterapijas privātprakse (Pēc pieraksta)

Darba laiks: pēc pieraksta iepriekš piesakoties.
Maiznīcas 12-1, Rīga, LV-1001
Ārsta psihoterepeita pakalpojumi. Darba laiks: pēc pieraksta iepriekš piesakoties. Psihoterapeits, psihologs, psihoterapija. Konsultācijas, individuālā psihoanalītiskā psihoterapija, Attiecību problēmas, ģimenes problēmas, veģetatīvā distonija, depresija, uzmācīgas domas, bezmiegs, panikas lēkmes, lēkme, nemiers,

Ārstes - psihoterapeites Intas Kalniņas prakse

Elizabetes 75-5.st., Rīga, LV-1050
Apraksts:

Mēs esam ārsti, kuri specializējušies psihoterapijā atbilstoši specialitātes profesionālajiem standartiem. Esam sertificēti Latvijas Ārstu biedrībā, kā arī pārstāvam Latvijas Ārstu Psihoterapeitu asociāciju. 

Sakarā ar pieaugošo stresu un paaugstināto spriedzi sabiedrībā, arvien vairāk cilvēku izjūt nepieciešamību pēc palīdzības depresijas, neirotisku traucējumu, veģetatīvas traucējumu u.c. gadījumos.

Mēs piedāvājam empātisku, uz savstarpēju sadarbību orientētu psiholoģisku palīdzību, kas ietver dažādus psihoterapijas veidus – psihodinamisko un psihoanalītisko psihoterapiju, atbalsta terapiju, integratīvo psihoterapiju, psihoanalīzi, pāru konsultēšanu un terapiju, smilšu terapiju, pusaudžu konsultēšanu, grupu terapiju, konsultēšanu skype.

Psihoterapeits Ilva Dandzberga

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa 83-80, Jūrmala, LV-2016
Apraksts: Psihoterapeits, psihoterapeita pakalpojumi Jūrmalā. Psihoanalītiskā psihoterapija.

Siliņš Māris, ārsts psihoterapeits Rīgā

A.Čaka 83/85-68, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi::
    ✓ psihoterapeita konsultācijas ✓ pāru psiholoģija/ psihoterapija ✓ ģimeņu psiholoģija/ psihoterapija ✓ individuālā psiholoģija/ psihoterapija u.c.
Par speciālistu: Psihoterapeits Māris Siliņš, 90.gadu sākumā sākot darbu Ģimenes centrā, par savu moto ierakstīja frāzi, kas vēl šodien precīzi apzīmējot viņa nodarbošanos – "Palīdzēt cilvēkiem labāk saprast un pieņemt pašiem sevi un savas attiecības ar citiem".

Cilvēka ekoloģija, starptautiskais centrs

Turpinām strādāt klātienē un online.
Satekles 2c, Rīga, LV-1050
Apraksts: Starptautiskā centra “Cilvēka ekoloģija” speciālisti sniegs kvalificētu praktisku palīdzību, ja Jums ir uztraukuma un nedrošības sajūta, miega traucējumi, hronisks nogurums, problēmas ar bērniem, ar tuviniekiem, ar kolēģiem darbā un ja nesen esat pārdzīvojuši stresu.

Laura Štāne ārsta prakse psihiatrijā

Strādājam pēc iepriekšēja pieraksta
Brīvības 108-5, 2.st., Rīga LV-1001
Apraksts: Psihiatrijas privātprakse - nodarbojas ar miega traucējumu, garastāvokļa traucējumu, ēšanas traucējumu, somatoformas veģetatīvās distonijas, izdegšanas sindroma un citu emocionālu un psihisku traucējumu korekciju un ārstēšanu. Pielāgo medikamentozo terapiju, sniedz rekomendācijas un norādes par nepieciešamajiem/ieteicamajiem nemedikamentozajiem risinājumiem. Vizītes cena pie Lauras Štānes 50 eiro, pie Ksenijas Baidinas - 40 eiro. Viens no privātprakses pakalpojumiem ir psihiatra mājas vizīte. Mājas vizītes veic Dr. Ksenija Baidina. Psihiatrs mājas vizītes laikā novērtē pacienta veselības stāvokli un nozīmē terapiju. Ja nepieciešams, sagatavo dokumentus invaliditātes grupas kārtošanai; sagatavo nosūtījumu uz pansionātu; sagatavo nosūtījumu sociālajam dienestam par nepieciešamo aprūpi un uzraudzību. Mājas vizīti var pieteikt jebkurš, kurš jūt, ka viņam vai viņa tuviniekam ir nepieciešama psihiatra palīdzība.

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs, Valsts SIA, Ambulatorais centrs ar dienas stacionāru un stacionāra nodaļu Veldre

Veldres 1a, Rīga, LV-1064
Psihiatrs . Psihiatra pakalpojumi, konsultācijas. Psihologs. Psihologa pakalpojumi. Psihiatrs Rīgā. Depresija, depresijas ārstēšana, ārsts- psihiatrs .

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs, Valsts SIA, Ambulatorais centrs ar dienas stacionāru un stacionāra nodaļu Pārdaugava

Ļermontova 1, Rīga, LV-1002
Maksas narkologs, narkologa, narkoloģiskā palīdzība alkohola vieglas saindēšanās, paģiru stāvokļa gadījumā. Maksas medicīniskā palīdzības nikotīna, (smēķēšana) atkarība. Vīriešu un sieviešu alkohola psihožu ārstēšana. Hipnoterapijas programma. Paģiru, (pohas) , plosta pārtraukšana. Paģiras, (abstinence). Kodēšana pret alkoholu.

“Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs”, Valsts SIA, Alkohola, narkotisko un psihotropo vielu reibuma ekspertīzes nodaļa (ANPREN)

Aptiekas 1 k.4, Rīga LV-1005
Alkohola, narkotisko vielu, psihotropo vielu reibuma ekspertīze. ANPREN. Medicīniskās pārbaudes pēc prokuratūras, tiesas, Valsts policijas un pašvaldības policijas amatpersonas rakstveida nosūtījuma, komercsabiedrības vai citas institūcijas vadītāja vai viņa pilnvarotas personas rakstveida nosūtījuma vai pēc fiziskas personas
ZL.LV iesaka

Consilium Medicum, SIA

Rūpniecības 7-1, Rīga LV-1010
Medicīnas nozares:
    ✓ Alergoloģija ✓ Dermatoloģija ✓ Endokrinoloģija ✓ Ginekoloģija ✓ LOR ✓ Proktoloģija ✓ Uroloģija ✓ Psihiatrija un psihoterapija
Apraksts:

Vairak nekā 10 gadu laikā tika izveidota labāko un zinošāko Rīgas speciālistu–ārstu komanda, pateicoties viņiem, klīnika ir ieguvusi atpazīstamību un labu reputāciju. Viens no galveniem Consilium Medicum darba pamatprincipiem ir censties izmainīt esošo situāciju medicīnas pakalpojumu tirgū, lai tas būtu pieejamāks un kvalitatīvāks pacientiem. Mēs cenšamies maksimāli saīsināt ceļu pacientam līdz ārstam. Klīnikas pieredzējušie administratori, sazinoties telefoniski ar pacientu, palīdzēs jums personīgi izvēlēties piemērotāko speciālistu–ārstu, kā arī informēs par aptuvenām ārstēšanas izmaksām un iespējamiem papildu izmeklējumiem. Klīnikas personāls parūpēsies, lai jums būtu ērtāks pieņemšanas laiks un atgādinās par vizīti mūsu klīnikā. Consilium Medicum ir daudzpusīga klīnika, kurā strādā speciālisti ar lielu darba pieredzi, līdz ar to pacientiem ir iespējama kompleksa izmeklēšana un ārstēšana.