Skaistumkopšana

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

"PODOLOĢIJAS AKADĒMIJA", ārstnieciskā pēdu aprūpe

Skanstes 50, Rīga, LV-1013
Pēdu aprūpes akadēmija, kabinets, centrs, ārstnieciskā pēdu aprūpe, podologs, podoloģijas centrs, ārstnieciskais pedikīrs Rīgā, pēdu aprūpe Rīgā, ārstnieciskā pēdu aprūpe, ārstnieciskā roku aprūpe, podoloģija, podoloģijas akadēmija, pēdu aprūpe, ārstnieciskā podiatrija, labs, sertificēts podologs, pēdas, nagi, nagu aprūpe, ārstēšana,
  • 1 Skaistumkopšana
2

"La Manga", skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

Lāčplēša 62, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
    ✓ Vaksācija; ✓ Parmanentais make-up; ✓ Weyergans procedūras; ✓ Detox programmas
Par mums: Skaistumkopšanas salons „La Manga” sniedz frizieru un nagu kopšanas speciālistu pakalpojumus. Pieejamas efektīvas un augstvērtīgas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.
3

"Women", Izraēlas kosmētikas veikals

Tirgoņu 8, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kāpēc Nāves jūras minerāli?: Tam ir labs izskaidrojums - ir pagājuši vairāk nekā 2000 gadu, kopš ir pierādīts, ka Nāves jūras kosmētikai ir dziedinošas un skaistumu veicinošas īpašības, ar kurām tikai retas ādas kopšanas procedūras varētu lepoties. Nāves jūra (dēvēta arī par Sāls jūru) ir unikāls avots dažiem no kritiskākajiem minerāliem un sāļiem pasaulē, no kuriem divpadsmit ir neatkārtojami un nav atrodami (dabīgā veidā) nekur citur, kā vien šeit. Daži no šiem nenotveramajiem un ekskluzīvajiem minerāliem ir gandrīz identiski mūsu ķermenī atrodamajiem, kas galvenokārt atrodas tieši mūsu ādas šūnās, un tāpēc tie ir neaizstājami ādas barošanai atjaunošanai, kad tas ir nepieciešams.
  • 3 Skaistumkopšana

"Izglītības konsultatīvais centrs AVA", biedrība

Ģimnāzijas 5, Daugavpils, LV-5401
Apraksts: Pieaugušo neformālās izglītības iestāde "IKCAVA": kuponu apmācība bezdarbniekiem, valodu un profesionālie kursi pieaugušiem. Bērnu studija "IKCAVA": sagatavošanās skolai, latviešu un angļu valodas nodarbības, radošās nodarbības bērniem, vasaras nometnes.

"Ladunja", frizētava

Saules 73-2, Daugavpils, LV-5401
Vakara frizūras Daugavpilī, vīriešu matu griezumi, sieviešu matu griezumi, make up Daugavpilī, frizētava Daugavpilī, friziere Daugavpilī, friziera pakalpojumi, make up Daugavpils, frizētava Ladunja.
ZL.LV iesaka

Bērnu frizētava "BUBA", "Buba Kids", SIA

Lāčplēša 22, Daugavpils, LV-5401
Apraksts: Buba – bērnu frizētava piedāvā īpaši bērniem pielāgotu vidi, lai frizētavas apmeklējums mazajiem cilvēciņiem, paliktu ilgi atmiņā. Nav aizmirsti arī pieaugušie ar plašu pakalpojumu klāstu skaistumkopšanā. Buba klientiem kafija un tēja ar gardumiem, mazajiem klientiem – krāsainas konfektes dāvanā. Nāc, būs forši!

"Kore Vita", SIA

18.novembra 21, Daugavpils, LV-5401
Apraksts: SIA Kore Vita piedāvā inovatīvus un augsti efektīvus preparātus, ko ražo kompānija Peptides. Tie ir unikāli preparāti un kosmētika, kuri ir reģistrēti PVD sistēmā Latvijā. Par katru no šiem produktiem jūs varēsiet vairāk uzzināt, apmeklējot mūsu mājaslapu vai zvanot uz norādītājiem tālruņa nr. Nāc, zvani, un mūsu konsultanti sniegs atbildes uz visiem jūsu interesējušiem jautājumiem.

"Frizieru serviss", veikals

Parādes 17, Daugavpils, LV-5401
Apraksts: "Frizieru Serviss" - tie ir veikali frizieriem jau vairāk nekā 18 gadus Latvijas tirgū. Uzņēmuma kredo: “Sniegt pilnu servisu frizieriem un piedāvāt visu nepieciešamo viņu darbam”. "Frizieru Serviss" veikalos Jūs atradīsiet pasaules populārākos matu kosmētikas brendus, profesionālus frizieru aksesuārus, kvalitatīvākos instrumentus un elektroierīces, ka arī skaistumkopšanas salonu aprīkojumu. Uz vietas ir pieejams profesionālu instrumentu garantijas un pēcgarantijas remonts.

Krivina S., individuālā darba veicēja

Ģimnāzijas 19, Daugavpils, LV-5401
Skaistumkopšana . Pedikīra meistare Daugavpilī. Nagu kopšanas speciālists, (licence Nr. PT-997).

"Savanna", skaistumkopšanas salons

Teātra 19, Daugavpils, LV-5401
Atslēgas vārdi: Skaistumkopšana , skaistumkopšanas salons, skaistumkopšanas centrs, frizieris, frizieri

"Ejleos", SIA, Skaistumkopšanas salons

18.novembra 31-1, Daugavpils, LV-5401
Skaistumkopšana

"Klērs Serviss" SIA, Profesionālo skaistumkopšanas līdzekļu veikals

Ģimnāzijas 42, Daugavpils, LV-5401
Skaistumkopšana , Frizieru piederumi, Parūkas, Matu pieaudzēšana. Apmācība skaistumkopšana , Parfimērijas kosmētikas tirdzniecība, dzīvnieku frizūras.

"Nataneļ", SIA

Viestura 59, Daugavpils, LV-5401
Skaistumkopšana

"DS Premium", SIA

Ģimnāzijas 23, Daugavpils, LV-5401
Skaistumkopšana
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.