Skaistumkopšana

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

"PODOLOĢIJAS AKADĒMIJA", ārstnieciskā pēdu aprūpe

Skanstes 50, Rīga, LV-1013
Pēdu aprūpes akadēmija, kabinets, centrs, ārstnieciskā pēdu aprūpe, podologs, podoloģijas centrs, ārstnieciskais pedikīrs Rīgā, pēdu aprūpe Rīgā, ārstnieciskā pēdu aprūpe, ārstnieciskā roku aprūpe, podoloģija, podoloģijas akadēmija, pēdu aprūpe, ārstnieciskā podiatrija, labs, sertificēts podologs, pēdas, nagi, nagu aprūpe, ārstēšana,
  • 1 Skaistumkopšana
2

"La Manga", skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

Lāčplēša 62, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
    ✓ Vaksācija; ✓ Parmanentais make-up; ✓ Weyergans procedūras; ✓ Detox programmas
Par mums: Skaistumkopšanas salons „La Manga” sniedz frizieru un nagu kopšanas speciālistu pakalpojumus. Pieejamas efektīvas un augstvērtīgas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.
3

"Women", Izraēlas kosmētikas veikals

Tirgoņu 8, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kāpēc Nāves jūras minerāli?: Tam ir labs izskaidrojums - ir pagājuši vairāk nekā 2000 gadu, kopš ir pierādīts, ka Nāves jūras kosmētikai ir dziedinošas un skaistumu veicinošas īpašības, ar kurām tikai retas ādas kopšanas procedūras varētu lepoties. Nāves jūra (dēvēta arī par Sāls jūru) ir unikāls avots dažiem no kritiskākajiem minerāliem un sāļiem pasaulē, no kuriem divpadsmit ir neatkārtojami un nav atrodami (dabīgā veidā) nekur citur, kā vien šeit. Daži no šiem nenotveramajiem un ekskluzīvajiem minerāliem ir gandrīz identiski mūsu ķermenī atrodamajiem, kas galvenokārt atrodas tieši mūsu ādas šūnās, un tāpēc tie ir neaizstājami ādas barošanai atjaunošanai, kad tas ir nepieciešams.
  • 3 Skaistumkopšana

"Reficio", SIA, Lokmanes Ilzes prakse kosmetoloģijā un onkoloģijā Valmierā

Diakonāta 4-3, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: DARBA LAIKS - Pēc iepriekšējā pieraksta! Onkologs. Onkoloģija. Onkodermatoloģija. Kosmetoloģija. Kosmetologs. Ārsts onkologs. Ārsta onkologa konsultācijas. Valmiera. Rīga. Lāzera biorevitalizācija, hidratācija, Mezoterapija,
ZL.LV iesaka

"ALAKRIS", fizioterapijas centrs

Cēsu 19, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Fizioterapija, ārstnieciskā vingrošana, masāža. ALA[K]RIS pakalpojumi - fizioterapija, kinezioloģiskā teipošana, ārstnieciskā vingrošana, ārstnieciskā un klasiskā masāža. STRETCH. Rehabilitācija pēc traumām, operācijām. Rehabilitācija. Sporta masāža. Triger punktu izstrāde. Ārstnieciskā vingrošana biroja cilvēkiem. Vingrošana sprandai. Vingrošana mugurai. Enerģētiski ārstnieciskā masāža. Teipi. Fizioterapija bērniem. Ārstnieciskā banku masāža, limfodrenāža, masāža grūtniecēm. Stājas korekcijas vingrošana. Individuālās vingrošanas nodarbības. Fizikālā terapija, ultraskaņas terapija, amplipulss. Ergonomikas konsultācijas, fiziskās sagatavotības treniņi. Pilates. Jaunums! Iespējams pasūtīt fizioterapijas kušetes, masāžas kušetes, kosmetologu kušetes.

Skaistumkopšanas salons SOHO, frizētava, manikīrs, pedikīrs Valmiera

Lilijas 3, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Skaistumkopšana . Skaistumkopšanas salons. Frizētavas. Pedikīrs. Manikīrs. Gēla nagi. Vaksācija.
ZL.LV iesaka

Frizētava "Šarms" Valmierā

Rīgas 16, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Frizētava. Sieviešu frizētava. Vīriešu frizētava. Sieviešu frizieris. Vīriešu frizieris. Līgavu frizūras. Kāzu frizūras Valmierā. Bērnu frizētava. Frizētava Valmieras centrā.
ZL.LV iesaka

"Skaistuma Stacija"

Stacijas 44, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts:

Mūsu uzņēmums piedāvā skaistumkopšanas pakalpojumus - friziera pakalpojumi, manikīrs, pedikīrs, permanentais make up (uzacis, lūpas). Strādājam pēc pieraksta. Vienmēr vajag atrast laiku sev, lai labi atpūstos, atslābinātos, kā arī parūpētos par savu skaistumu. Mēs priecāsimies, ka skaistumkopšanas jomā izvēlēsieties Mūs! Laipni gaidīti "Skaistuma stacijā" Valmierā!

"Baško salons Vija", SIA, Frizētava, Skaistumkopšana Valmierā

Cēsu 2, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Frizētava. Skaistumkopšana. Kāzu frizūras. Manikīrs. Pedikīrs. Ilgviļņi. Matu pieaudzēšana. Matu kristāli. Nagu pieaudzēšana Valmierā.

"A.P. privātprakse", Valmieras filiāle

Diakonāta 6-2.st., Valmiera, LV-4201
Apraksts:

A.P.privātprakse piedāvā fizioterapeita pakalpojumus, dažāda veida ārstnieciskās un relaksējošās masāžas, kā arī kinezioliģisko teipošanu Cēsīs, Gaujas ielā 12.  Dažāda veida masāžas un teipošanu Valmierā, Diakonāta ielā 6. Pakalpojumus sniedz kompetenti un augsti kvalificēti speciālisti, kas palīdzēs Jums tikt vaļā no diskomforta un sāpju sajūtas. Sadarbojas arī ar veselības apdrošināšanās polisēm. Pierakstam un sīkākai informācijai T. 28273435.

"ROksana EN", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
L.Paegles 9, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Kriosauna, krioterapija, krioprocedūra, krio, pretcelulīta procedūra, imunitātes nostiprināšana, ādas slimību ārstēšana, seboreja, psoriāze, aukstuma terapija, sporta medicīna, organisma atjaunošana, ķermeņa atjaunošana, rehabilitācija, krioprocedūra sejai, krioprocedūra matiem, Masaža, masāža Valmierā, klasiskā ķermeņa masāža,

"Aila", Frizētava

Strādājam pēc pieraksta.
Stacijas 39, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Matu griešana, matu krāsošana, griešana sievietēm, vīriešiem, matu griešana bērniem, matu veidošana, ikdienas matu sakārtojums, vakara frizūras, svētku frizūras, moderni griezumi, piemājas frizētava, frizētava Valmierā, Estel profesionālā kosmētika, individuāls matu dizains.

"Danija", frizētava

Stacijas 3a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Frizētava Danija piedāvā frizieru un nagu speciālistu pakalpojumus. Piedāvājam modernus matu griezumus visai ģimenei. Profesionāla matu kosmētika. Manikīrs piedāvā pēc klientu vēlmēm gan klasisko manikīru, gan ar gēllakas pārklājumu, gan nadziņu modelēšanu ar dažādiem dizainiem, gan nagu apgleznošanu. Jūs sagaidīs mājīga un draudzīga atmosfēra, vēlme atgriezties! Darba laiki pēc pieraksta, ja nepieciešams, strādājam arī svētdienās un svētku dienās.

"ROYAL DANDY", SIA, Barbershop salons, vīriešu frizētava

Rīgas 28, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts:
    ✓ Nāciet ciemos, Dendij, mēs Jūs gaidām. ✓ Mēs zinām, ko katrs Dendijs vēlas. ✓ Pie mums ir kā otrās mājas. ✓ Mēs mīlam mūsu darbu un padarīto. ✓ Mūsu gaume ir Jūsu jaunais stils.
ROYAL DANDY vīriešu friziersalons, džentlmeņu klubs - pozitīvo sajūtu vieta. Bārddziņu darbnīca, kur ikviens vīrietis sajūtas kā īsts džentlmenis. 19. un 20. gs. sākumā īru un angļu tradīcijās veidotā frizētava ir vieta, kur rutīnai nav varas. Ja atrodaties Rīgā, Cēsīs vai Valmierā, palutiniet sevi un ļaujiet sev sajusties kā vīrietim, lai pēc procedūras jūs kļūtu par īstenu Royal Dandy džentlmeni!

"Arhitips", SIA

Lilijas 3, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Skaistumkopšana
ZL.LV iesaka

"Anytime Planner", SIA

G.Apiņa 18-100, Valmiera, Valmieras n., LV-4201

Mūsu kāzu plānotājs Izplāno savas sapņu kāzas ar Mūsu kāzu plānotājs! Šis plānotājs ir veidots tā, lai jums būtu vieglāk plānot un organizēt savu kāzu dienu. Mūsu kāzu plānotājs ir vieta, kur smelties idejas un veikt nepieciešamos pierakstus. Plānotājam ir 15 nodaļas ar minimālistiskāmlīnijveida ilustrācijām, 250 lpp. Pieejams mūsu e-veikalā mākslīgos ādas vākos ar iekškabatiņām, atveramu riņķu mehānismu, vietu pildspalvai, zīmuli. Piecos pasteļtoņos. Lieliska dāvana līgavai un līgavainim, kas paziņojuši par savu saderināšanos. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/2148871/

 

Plānotājs Manas 100 grāmatas Grāmatu lasīšana ir aizraujoša! Katra grāmata, ko izlasām, mums iemāca ko jaunu, pastāsta kaut ko, vai liek par kaut ko padomāt..Manas 100 grāmatas ir plānotājs, ar kura palīdzību kolekcionēsim savas izlasītās grāmatas. Mums katram ir tāda grāmata, kuru izlasot, žēl to nest atpakaļ uz bibliotēku, taču pirktām grāmatām plauktos arī vairs nav vietas. Tagad ar Manas 100 grāmatas palīdzību mēs varēsim krāt atmiņas par grāmatām kopā.Šis plānotājs var būt Tavs izaicinājums izlasīt 100 grāmatas, vai arī vari izaicināt kādu doties aizraujošā grāmatu lasīšanas piedzīvojumā kopā.Plānotājs Manas 100 grāmatas ir lieliska dāvana grāmatu lasīšanas entuziastiem. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/manas-100-gramatas/

 

Mans 90 dienu plānotājs Plānotājs Mans 90 dienu plānotājsir bez datumiem - ieraksti datumu un dienu pats! Plānotājā ir: Vieta darāmajiem darbiem 00:00-23:00; Vieta prioritātēm; Vieta, kur sekot līdzi savam izdzertā ūdens daudzumam; Vieta, kur izplānot ēdienreizes; Vieta šodienas svarīgākajam notikumam; Viena lapas puse veltīta tikai piezīmēm. Šāds plānotājs ir ideāls risinājums, ja līdz šim nav bijusi vajadzība plānot dienu, bet tagad to ir jāsāk darīt. Lieliski piemērots studentiem (pierakstīt lekciju grafiku, piezīmēs sarakstīt mājas darbus, izplānot savas ēdienreizes un plānot savu budžetu atbildīgi) Lieliski piemērots skaistumkopšanas speciālistiem. Kad Mans 90 dienu plānotājs būs aizpildīts, mūsu internetveikalā varēsi iegādāties TIKAI iekšlapas un saglabāt jau esošos vākus.

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/planotajs-mans-90-dienu-planotajs/

 

Plānotājs 2022. gadam Plānotājs 2022. gadam ir klāt!  Šis plānotājs būs piemērots ikvienam, kuri vēlas ko citādāku un interesantāku.

Plānotājā iekļauts:2022. gada kalendārs;Vienā atvērumā nedēļa - pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena, sestdiena, svētdiena; Pieraksti darbiem no plkst. 07:00-19:00;Vieta piezīmēm;Vieta prioritātēm;Svētku un atceres dienas Latvijā;Vārda dienas;Mēness fāzes. Pie sūtījuma noformēšanas, ievadot akcijas kodu PAKOMATI, sūtīšana bez maksas!Iegādājoties Plānotāju 2022. gadam un galda kalendāru 2022. gadam, izdevīgāka cena. Iegādājoties divus plānotājus vēl izdevīgāka cena! 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/planotajs-2022/

 

Galda kalendārs 2022. gadam ar vārda dienām Galda kalendārs 2022. gadam ar vārda dienām un  svētku, atceres un atzīmējamām dienām uz koka paliktnīša. Estētisks, minimālistisks kalendārs lieliski iederēsies jūsu interjerā. Ērts lietošanai - katra lapa ir izņemama un maināma to secība.13 lapas - 2022. gads mēnešu griezumā uz vienas lapas, kā arī katrs mēnesis atsevišķi uz savas lapas.Kalendārā varēsiet pierakstīt katra mēneša svarīgākos notikumus.Koka paliktnītis:Materiāls – priede. Izmērs - 70mm x 140mm x 25mm. Lieliska dāvana kolēģiem, tuviniekiem, draugiem. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/2022-gads/galda-kalendars-2022-ar-varda-dienam/

 

Galda kalendārs 2022. gadambez vārda dienām Galda kalendārs 2022. gadam bez vārda dienām, ar  svētku, atceres un atzīmējamām dienām uz koka paliktnīša. Estētisks, minimālistisks kalendārs lieliski iederēsies jūsu interjerā. Ērts lietošanai - katra lapa ir izņemama un maināma to secība.13 lapas - 2022. gads mēnešu griezumā uz vienas lapas, kā arī katrs mēnesis atsevišķi uz savas lapas.Kalendārā varēsiet pierakstīt katrasdienas svarīgākos notikumus, ir vieta piezīmēm.Koka paliktnītis:Materiāls – priede. Izmērs - 70mm x 140mm x 25mm. Lieliska dāvana kolēģiem, tuviniekiem, draugiem. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/2022-gads/galda-kalendars-2022-bez-varda-dienam/

 

Pierakstu klades Anytime Klades ir mākslīgos ādas vākos, piecās dažādās krāsās, ar atveramu riņķu mehānismu. Pierakstu klades ir lieliska vieta, kur izlikt savus mērķus un sapņus uz papīra. Tā ir vieta piezīmēm, skicēm, idejām. Lieliska un gaumīga dāvana kolēģiem, draugiem, ģimenes locekļiem.  Klades ir pieejamas divos veidos - ar 100 un 150 iekšlapām. Izvēlies savu - klasiski melno, ceriņu violeto, saulesstaru dzelteno, debesmannas rozā vai debesu zilo.

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/category/pierakstu-klades/

Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.