Grāmatvedības uzskaite, adresē Maskavas forštate

Drukāt
Banner 1050x80
1

MG Alliance, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi, Autsorsinga kompānija

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL0000450
Krasta 105a, Rīga, LV-1019
Grāmatvedības pakalpojumi, auditors, starptautiskie grāmatvedības standarti, iekšējais audits, starptautiskais , noliktavas preču uzskaite , akcizēto preču uzskaite , grāmatvedības konsultācijas, konsultācijas uzņēmumiem
  • 1 Grāmatvedības pakalpojumi
2

FinServices, SIA

Strūgu 2a, Rīga, LV-1003
Grāmatvedis, finanšu konsultācijas, audits, grāmatvedības apkalpošana, juridiskie pakalpojumi, grāmatvedības uzskaite , grāmatvedības bilance, komersants, pašnodarbinātais, SIA, reversais PVN, VSAOI, IIN, riska
  • 2 Grāmatvedības pakalpojumi
3

Jurveda, SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
individuālās konsultācijas, pārstāvība tiesā, maksātnespēja, dokumentu sagatavošana Uzņēmumu Reģistram, grāmatvedības pakalpojumi, uzskaite , dokumentu apstrāde, tulkošana, tulkojumi, birojs.
  • 3 Grāmatvedības pakalpojumi

I.L. grāmatvedība, audits un konsultācijas, SIA

Krasta 86-507, Rīga, LV-1019
Apraksts: I.L. Grāmatvedība piedāvā plaša spektra grāmatvedības pakalpojumus. Veicam klienta grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Risinām visus klienta jautājumus, kas ir saistīti ar grāmatvedību un nodokļiem. Konsultējam grāmatvedības un nodokļu jomā. Ja māc šaubas par grāmatvedības uzskaites vai nodokļu jautājumu, mēs palīdzēsim izvērtēt situāciju un rast piemērotāko risinājumu.

Lardia, grāmatvedības pakalpojumi

Lomonosova 1, Rīga, LV-1019
Apraksts: Juridiskās adreses noma.

Nodokļu konsultācijas.

Grāmatvedības konsultācijas.

Grāmatvedības uzskaite.

Uzņēmuma reģistrācija.

Uzņēmuma likvidācija.

Ejam līdzi laikam un savā darbā izmantojam modernas tehnoloģijas un IT risinājumus.

Esam vienmēr pieejami, un Jūs vienmēr varat ar mums sazināties.

Mēs ļoti atbildīgi izturamies pret savu darbu un par klienta atskaitēm rūpējamies kā par savām.

Jūs un Jūsu uzņēmums saņems pilnu grāmatvedības un juridisko pakalpojumu klāstu.

Mūsu klientu informācijas konfidencialitāte un drošība ir visaugstākajā līmenī. Vairāk informācijas www.lardia.lv.

ZL.LV iesaka

Ilear, SIA

Konsultācijas zoomā!
Liedes 21, Rīga, LV-1029
Pakalpojumi: ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Nodokļu konsultācijas ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Darba un personas datu drošība Par uzņēmumu:

SIA "Ilear" darbības joma ir grāmatvedības, juridiskie, kā arī darba un personas datu aizsardzības pakalpojumi un konsultācijas. Apkalpojam gan fiziskās, gan juridiskās personas, kuras pārstāv dažādas uzņēmējdarbības formas. Pie mums var saņemt vienreizējus pakalpojumus, piemēram, dokumentu izstrādi iesniegšanai tiesā, sūdzības vai brīdinājuma sagatavošanu. Piedāvājam arī ilgtermiņa sadarbību, piemēram, uzņēmuma grāmatvedības apkalpošanu.

LEAnD, SIA, Grāmatvedības birojs

Lāčplēša 88 k.1, Rīga, LV-1003
Apraksts:

Mūsu draudzīgais kolektīvs sniedz kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus un palīdz atrisināt dažāda veida jautājumus. Pieredze grāmatvedības jomā 10-35 gadi, katru gadu uzņēmuma darbinieki paaugstina savas prasmes un zināšanas, jo likumdošana ļoti bieži mainās. Mums ir ļoti svarīga mūsu uzņēmuma reputācija, tieši tāpēc mēs sekojam līdzi visām izmaiņām nodokļu likumdošanā; mūsu darbinieki regulāri piedalās dažādos semināros par izmaiņām likumos, nodokļos un grāmatvedības uzskaitē, lai mūsu klients saņemtu viņam izdevīgāko grāmatvedības risinājumu.

DPS, SIA, programmatūras izstrāde

Elijas 17-551, Rīga, LV-1050
Apraksts: Datorfirma DPS nodarbojas ar tirdzniecības, noliktavu uzskaites, autoservisu, lietvedības, grāmatvedības un dažādu citu biznesa programmu izstrādi, kā arī ar datorsistēmu apkalpošanu, lokālo datortīklu veidošanu, uzstādīšanu un uzraudzību, datoru komplektēšanu un tirdzniecību.
ZL.LV iesaka

ArtBuh, SIA, grāmatvedības kursi

Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050
Ar ko mēs atšķiramies::

Mēs skaidrojam uz konkrētiem piemēriem, nodokļu un finanšu likumdošanas problemātiskās situācijas sadalot sastāvdaļās. Turklāt mūsu pasniedzēji ir īsti savas jomas profesionāļi: spēj noturēt auditorijas uzmanību, ieinteresēt, iesaistīt diskusijā un labprāt atbild uz klausītāju jautājumiem. Turklāt mums ir arī Latvijai salīdzinoši zemas cenas.