Rīga, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

Ērgļu nami, SIA

Rūpniecības 7-1, Rīga LV-1010
Apraksts:

Vairak nekā 10 gadu laikā tika izveidota labāko un zinošāko Rīgas speciālistu–ārstu komanda, pateicoties viņiem, klīnika ir ieguvusi atpazīstamību un labu reputāciju. Viens no galveniem Consilium Medicum darba pamatprincipiem ir censties izmainīt esošo situāciju medicīnas pakalpojumu tirgū, lai tas būtu pieejamāks un kvalitatīvāks pacientiem. Mēs cenšamies maksimāli saīsināt ceļu pacientam līdz ārstam. Klīnikas pieredzējušie administratori, sazinoties telefoniski ar pacientu, palīdzēs jums personīgi izvēlēties piemērotāko speciālistu–ārstu, kā arī informēs par aptuvenām ārstēšanas izmaksām un iespējamiem papildu izmeklējumiem. Klīnikas personāls parūpēsies, lai jums būtu ērtāks pieņemšanas laiks un atgādinās par vizīti mūsu klīnikā. Consilium Medicum ir daudzpusīga klīnika, kurā strādā speciālisti ar lielu darba pieredzi, līdz ar to pacientiem ir iespējama kompleksa izmeklēšana un ārstēšana.

 • 1 Medicīniskā palīdzība: ambulatorā
2

Ērgļu nami, SIA

NARKOLOĢISKĀ KLĪNIKA DELIKĀTA ATTIEKSME 🚑
Maskavas 58, Rīga, LV-1003
Uzņēmuma plusi:
  ✓ Iespējamas ikdienas konsultācijas ar vairākiem narkologiem, psihiatriem un citiem speciālistiem ✓ Tiek nodrošināta narkologa-psihiatra apskate ✓ Pret katru klientu ir personīga attieksme, konfidencialitāte un anonimitāte ✓ Klīnikā radīta mājīga atmosfēra, moderns iekārtojums, ortopēdiskie matrači ✓ Narkologa mājas vizītes ✓ Iespējams organizēt izbraukumu uz ārzemēm, lai sniegtu palīdzību
 • 2 Medicīniskā palīdzība: ambulatorā
3

Medicīnas centrs D.A.P., Sāpju klīnika Rīgas centrā

Maskavas 40-2.st., Rīga, LV-1050
Pakalpojumi::
  ✓ konservatīva sāpju ārstēšana ✓ invazīva sāpju ārstēšana ✓ datortomogrāfija u.c.
Priekšrocības: Mūsu rīcībā ir modernas iekārtas hroniska sāpju sindroma ārstēšanai. Sāpju klīnika – specializēta medicīnas iestāde, kurā notiek hronisku sāpju diagnostika, ārstēšana un profilakse. Mēs izmantojam daudznozaru un individuālu pieeju katram pacientam, kurš cieš no hroniskām sāpēm (medikamentozā ārstēšana, minimālas invazīvās procedūras, reabilitācija, fizioterapija, psihoterapija).
 • 3 Medicīniskā palīdzība: ambulatorā
4

Detox, Medicīnas centrs Rīgas centrā

Turpinām strādāt klātienē!
Maskavas 40-5.st., Rīga LV-1050
Mūsu speciālisti:
  ✓ Dr. Mihails Arons, sertificēts ārsts - narkologs ✓ Dr. Igors Paņihins, sertificēts anesteziologs - reanimatologs ✓ Dr. Tatjana Justa, narkologs ✓ Dr. Inese Vilpore, sertificēts anesteziologs - reanimatologs ✓ Dr. Natālija Pigaļeva, sertificēts ārsts anesteziologs - reanimatologs ✓ Dr. Jurijs Glikmanis, sertificēts ārsts anesteziologs - reanimatologs ✓ Dr. Sergejs Andrejevs, sertificēts ārsts internists, neatliekamās medicīnas ārsts, alkohola un narkotisko vielu ekspertīzes sertificēts speciālists ✓ Dr. Andrejs Andrianovs, sertificēts ārsts anesteziologs - reanimatologs ✓ Evija Stupina, vecākā medicīnas māsa ✓ Praskovja Savčuka, medicīnas māsa ✓ Jeļena Kibina, medicīnas māsa ✓ Elīna Eversone, medicīnas māsa ✓ Svetlana Sapelkina, medicīnas māsa ✓ Jūlija Seļezņova, medicīnas māsa ✓ Tatjana Bondarenko, medicīnas māsa ✓ Svetlana Baltiņa, sanitāre
 • 4 Medicīniskā palīdzība: ambulatorā

Ava-Clinic, vadošā ginekoloģijas un reproduktoloģijas klīnika

Vīlandes 3, Rīga LV-1010
Uzņēmums piedāvā:
  ✓ Neauglības pārbaudes. ✓ Mākslīgā apaugļošana. ✓ Ģenētiskā materiāla sasaldēšana. ✓ Ginekoloģija. ✓ Grūtniecības aprūpe. ✓ Pediatrija. ✓ Kļūšana par donoru. ✓ Valsts apmaksātas medicīniskās apaugļošanas procedūras.

Helga-Med, SIA, Medicīnas centrs

A.Kalniņa 8-2, Rīga LV-1050
Pakalpojumi::
  ✓ zobu ārstēšana ✓ zobu restaurācija ✓ protezēšana ✓ diagnostika ✓ ārstēšana ✓ rehabilitācija ✓ zobu plombēšana ✓ zobu ķirurģija
Par medicīnas centru: SIA "HELGA-MED" veiksmīgi strādā jau kopš 1994.gada. Uzņēmums nodrošina pilna plāna zobārstniecības pakalpojumus, izņemot zobu implantēšanu. Uzņēmums saviem klientiem sniedz augsta līmeņa apkalpošanas un ārstēšanas servisu.

Ērgļu nami, SIA

Brīvības 84-6, 4.st., Rīga, LV-1001
Veselības dienas sestdienās, 1 reizi mēnesī no 9.00-14.00. Ginekologi, ginekoloģija, ultrasonogrāfija, grūtnieču aprūpe, neauglība, neauglības ārstēšana, terapeiti, ultrasonogrāfija, dermatoloģija. Dakteres: Zalamane, Skrodele, Bigestāne, Lubaua, vecmāte Dina Škļajeva, Dr. Bārbale - Mālniece, terapeits Dr. Zālīte, kolposkopija.
ZL.LV iesaka

Ērgļu nami, SIA

Atsākas konsultācijas!
Katrīnas dambis 10, Rīga LV-1045
Dr. med. Gončara V. ārsta traumatologa-ortopēda prakse piedāvā:
  ✓ Locītavu sāpju ārstēšana Locītavu sāpju galvenie iemesli ir locītavu pārklājošo skrimšļa virsmu vai locītavas iekšpusē esošo veidojumu – menisku un saišu – bojājumi. To cēlonis var būt trauma vai deģeneratīvi procesi locītavā, no kuriem biežāk sastopams ir osteoartrīts. Šādi izraisīto skrimšļa virsmu bojājumi noved pie palielinātas berzes kustību laikā, noberztās skrimšļa mikrodaļiņas izsauc iekaisuma procesu locītavas somiņā, kas savukārt noved pie sāpēm, stīvuma un kustību ierobežojumiem locītavā. ✓ Lielo locītavu endoprotezēšana Ja locītavas virsmas pilnībā nodilušas un deformējušās, nepieciešama to nomaiņa ar mākslīgām locītavām jeb endoprotezēšana. Tā ir nopietna ķirurģiska operācija, kuru veic Dr. Valdis Gončars Valsts Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā Duntes ielā 22. ✓ Locītavu artroskopiskā ķirurģija Ar speciālas aparatūras palīdzību caur nelielām dūriena atverēm var piekļūt locītavas iekšpusē esošiem veidojumiem un veikt tur bojāto struktūru, piemēram, meniska, skrimšļa fragmentu izņemšanu vai priekšējās krustveida saites rekonstrukciju. ✓ Pēdas kaulu deformāciju korekcija un ārstēšana Pēdu deformācijas – bieži sastopama vaina sievietēm pusmūžā! Parasti sūdzības ir par sāpēm pēdās, ātru nogurumu, grūtībām nēsāt elegantus apavus.
ZL.LV iesaka

I. Paegles ārsta prakse dzemdniecībā un ginekoloģijā, SIA

Strādājam klātienē ( grūtnieces, akūtas pacientes)
Ģertrūdes 30-2.st., Rīga, LV-1011
Ar prieku sniegsim Jums konsultācijas ģimenes plānošanā.: Ginekoloģijas privātprakses mērķis ir izprast pacientu vēlmes, sekot līdzi grūtniecības norisei, veikt nepieciešamos ginekoloģiskos izmeklējumus un uzturēt topošās māmiņas pie labas veselības, lai grūtniecības mēneši noritētu patīkami un mierīgi. Ginekoloģe katram pacientam sniedz individuālu pieeju un aprūpi. Sadarbojamies ar apdrošināšanas kompānijām.
ZL.LV iesaka

Mangales I. ārsta pediatra - homeopāta prakse

Stirnu 8-328, Rīga, LV-1082
Pakalpojumi:
  ✓ Dēļu terapija; ✓ Homeopātija; ✓ Akupunktūra (atkarību ārstēšana); ✓ Biorezonanse
Dēļu terapija: Ārstniecisko procedūru ar dēlēm sauc par hiroduterapiju. Medicīniskās dēles ir efektīvs ārstniecisks līdzeklis. Ar tām var izraisīt daudzas kompleksas, gan specifiskas, gan nespecifiskas, izmaiņas cilvēka organismā. Dēlēs sakoncentrētas visas dzīvībai nepieciešamās bioloģiski aktīvās vielas, tāpēc tās var izmantot dažādu slimību ārstēšanai. Vieglāk pateikt, ko hirudoterapija neārstē, jo dēles palīdz pat tādos gadījumos, kad tradicionālā medicīna ir bezspēcīga. Šī terapija palīdz ārstēt sieviešu problēmas, asinsvadu problēmas, insults, psoriāze, kā arī vairogdziedzera saslimšana, depresiju un grūti ārstējamas ādas slimības.

Medicīnas centrs ARS

Skolas 5, Rīga, LV-1010
Apraksts: Klīnika "Medicīnas centrs ARS" dibināta 1988. gadā un ir viena no lielākajām un novērtētākajām medicīnas klīnikām Latvijā, kas pulcē valsts vadošos medicīnas speciālistus un izmanto jaunākās tehnoloģijas, inovācijas un aktuālākos zinātnes atklājumus gan pašā Rīgas centrā, gan filiālēs.

ABI Promedical, SIA

Ventspils 63, Rīga LV-1046
Kas mēs esam: ABI Promedical – t.i. rehabilitācijas centrs, virzīts, lai izlabotu dzīves kvalitāti mūsu pacientiem. Mūsu pienākums ir virzīt uz priekšu iegūtās zināšanas par fiziskām un neiroloģiskām traumām. Centrs piedāvā plaša spektra ārstniecību ar problēmām rehabilitācijas medicīnā, rehabilitācijas terapiju un novatoriskas klīniskas programmas katram klientam personīgi.

PODOLOĢIJAS AKADĒMIJA, ārstnieciskā pēdu aprūpe

Skanstes 50, Rīga, LV-1013
Podoloģijas Akadēmija pašlaik PIEDĀVĀ::
  ✓ sertificēta podologa pakalpojumus, ✓ nagu aprūpi, ✓ ārstniecisko pedikīru, ✓ ārstniecisko manikīru, ✓ ārstniecisko pēdu aprūpi, ✓ ārstniecisko roku aprūpi, ✓ estētiskās podoloģijas pakalpojumus, ✓ diagnosticē kāju nagu, pēdu ādas stāvokli un konstatē izmaiņas ādas, nagu struktūrā, veic pēdu izmeklējumus un terapiju, ✓ mājas vizītes, ✓ podologa pakalpojumus dažāda vecuma grupām, ✓ mūsu plašajā akadēmijā ir iespējams veikt dažāda veida apmācības grupās līdz 10 studentiem pilnībā aprīkotā mācību telpā, kas ir viena no labākajām Baltijā.
ZL.LV iesaka

Vidzemes vēnu centrs, SIA, Filiāle

Vidus 1, Alūksne LV-4301
Pakalpojumi:
  ✓ Vēnu diagnostika ✓ Lāzeroperācijas ✓ Skleroterapija ✓ Limfodrenāža kājām ✓ Trofisku čūlu ārstēšana ✓ Ķirurga konsultācijas ✓ Traumataloga konsultācijas
Kāpēc izvēlēties mūs?:
  ✓ Profesionalitāte ✓ Pieredze ✓ Zināšanas
ZL.LV iesaka

Vidzemes vēnu centrs, Vēnu diagnostika, ārstēšana Vidzemē

Pļavas 5, Cēsis LV-4101
Pakalpojumi:
  ✓ Vēnu diagnostika ✓ Lāzeroperācijas ✓ Skleroterapija ✓ Limfodrenāža kājām ✓ Trofisku čūlu ārstēšana ✓ Ķirurga konsultācijas ✓ Traumatologa konsultācijas
Kāpēc izvēlēties mūs?:
  ✓ Profesionalitāte ✓ Pieredze ✓ Zināšanas

Headline, privātklīnika, LU MF studiju centrs

Pieņemam pacientus klātienē !
Kalnciema 98-16, Rīga LV-1046
Ārsti:
  ✓ Benita Krūmiņa. Absolvējusi RMI Ārstniecības fakultāti, klīnisko ordinatūru otolaringoloģijā ✓ Elina Eliasa-Vīgante. Ārste absolvējusi RSU, rezidentūru otolaringoloģijā LVU ✓ Gundars Bākulis. Ārsta profesiju apguvis RMI, otolaringologs-onkologs ✓ Kaspars Peksis. LU Medicīnas fakultātes lektors ✓ Līva Šperla-Skritņika. LU Medicīnas fakultātē ieguvusi ārsta grādu, otolaringoloģe ✓ Valdis Miglāns. Absolvējis RMI, iegūstot ārsta grādu, otolaringologs ✓ Aldis Puķītis - gastroenterologs ✓ Laura Čekstere - anest. ✓ Krista Apšeniece - anest. ✓ Ilona Kurkliete – anest. ✓ Ineta Blumberga – anest. ✓ Agnese Dobele – otolaringologs ✓ Svetlana Koņuhova – otolaringologs ✓ Kristīne Ridere – fizioterapeite ✓ Terēze Gulmane - audiologopēde

Rietumu Klīnika, SIA Dairiten

Pērnavas 10-101, Rīga, LV-1012
Apraksts: Rietumu Klīnika specializējas traumatoloģijā, ortopēdijā, kā arī ķirurģijā. Pacientiem nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no konsultācijām par traumām un ortopēdiskajām slimībām. Veicam deformāciju, muskuļu traucējumu un skeleta sistēmas, tai skaitā mugurkaula deģeneratīvo slimību locītavās, cerebrālo trieku, skeleta sāpju, skoliozes, un citu gadījumu diagnostiku un ārstēšanu. Procedūrās tiek izmantots visjaunākais aprīkojums. Rietumu Klīnikas speciālisti ir augstu kvalificēti. Starp tiem ir sertificēti ortopēdiskie traumu ķirurgi, vertebrologi, fizioterapeiti, psihoterapeiti un psihologi.

Teikas Klīnika, SIA

Pēkšēna 22, Rīga LV-1006
Pakalpojumi:
  ✓ Ultrasonogrāfija ✓ Punkcijas biopsija ✓ Dupleksdoplerogrāfija
Par Teikas Klīniku:

Teikas Klīnika uzsākusi savu darbību 2006. gada sākumā, apvienojot kvalificētus speciālistus ar ilggadēju darba pieredzi klīniskajās universitātes slimnīcās un plašām zināšanām diagnostiskajā radioloģijā, ultrasonogrāfijas diagnostikā, endokrinoloģijā un onkoloģijā. Mūsu mērķis ir sniegt augstas kvalitātes diagnostikos izmeklējumus, arvien paaugstinot sniedzamā pakalpojuma kvalitāti! Mēs veicam tikai augstākā līmeņa ultrasonogrāfiskos izmeklējumus pacientiem maksimāli komfortablos apstākļos, kā arī sniedzam endokrinologa konsultācijas. Klīnikas rīcībā ir moderna firmas Philips augstākās klases ultrasonogrāfijas iekārta ar daudzveidīgām tās pielietošanas iespējām.

ZL.LV iesaka

Acu Mikroķirurģijas Centrs SIA, Daktera Kuzņecova klīnika

F.Sadovņikova 20-2.st., Rīga LV-1003
Apraksts: Mūsu klīnika ir dibināta 1998. gadā. Galvenais princips: kvalitāte un drošība - pacientam. Piedāvajam visa veida redzes korekcijas ar unikālu tehnoloģiju, kas garantē pacientiem pareizu ārstēšanas taktiku, maksimālu drošību un augstas precizitātes rezultātus. Mūsu klīnika strādā pēc jaunākajām tehnoloģijām un metodēm, ar FDA drošības garantiem-sertifikātiem, visplašākās redzes korekcijas - tuvredzības, tālredzības, astigmātisma, vecuma tālredzības (presbiopija) spektrā. No 18 gadu vecuma un bez vecuma ierobežojuma! Salīdzinot ar citām klīnikām, veicam audus saudzējošās operācijas redzes korekcijā, pacientiem ar īpaši plānu radzeni un platām zīlītēm, ar augstu un sarežģītu tuvredzības, tālredzības, vecuma tālredzības (presbiopija) un astigmātisma pakāpi.

Vestermanes Sandras ārsta neirologa prakse

K.Barona 93, Rīga, LV-1001
Apraksts: Neirologa konsultācijas Rīgā. Strādā ar pacientiem individuāli un grupās. Biofeedback terapija. UDHS ārstēšana pieaugušajiem un bērniem. Konsultācijas stresa pārvarēšanā un profilaksē. • Jautājumos, kas tieši neattiecas uz neiroloģiju, palīdzēsim orientēties medicīnas terminoloģijā un sistēmā, palīdzot atrast sev nepieciešamo virzienu.