Skaistumkopšana

Drukāt

Skaistumkopšanas salons - frizētava "Vilana"

Kleistu 11 k.1, Rīga, LV-1067
„Skaistums glābs pasauli!” teica dižens rakstnieks un mums grūti nepiekrist šiem vārdiem. Jau vairāk par 8 gadiem skaistumkopšanas saloni „Vilana” dāvina saviem klientiem iespēju kļūt vēl skaistākiem un valdzinošākiem. „Vilana” – nav vienkārši skaistumkopšanas salons, tā ir vieta, kur var pilnīgi atslābināties un atjaunot spēkus. Mēs piedāvājam visu veidu frizieru un kosmetologu pakalpojumus, manikīru, pedikīru, masāžas un solāriju, lai palutinātu Jūsu ķermeņi, un patīkamu atmosfēru un komfortu – dvēselei. Laipns un profesionāls kolektīvs, mājīga vide un aromātiska kafijas tasīte no gādīgas administratores rokām ļaus Jums nokļūt skaistuma pasaulē, aizmirstot par ikdienas dzīves steigu un uztraukumiem. Skaistumkopšanas salons, frizētava Imanta, Āgenskalns, Bolderāja.
ZL.LV iesaka

"SPA Pelikāns"

Kalngale, Pelikānu 1, Carnikavas n., LV-2163
Baseins Baseins Carnikava SPA procedūras Baseins, baseins Kalngale, baseins Carnikava, bērnu peldētapmācība, ūdens aerobika, SPA procedūras, SPA Kalngale, SPA Carnikava, SPA, sejas procedūras, sejas masāžas, ķermeņa procedūras, masāžas, relaksējoša ķermeņa masāža, muguras masāža, vaksācija, parafīna procedūra rokām,

"Lorta klasika", Skaistumkopšanas salons

Dammes 34, Rīga, LV-1069
Skaistumkopšanas salons Imantā Skaistumkopšanas salons Imantā, frizētava Imantā, skaistumkopšana Imantā. Svētku frizūras, ikdienas frizūras, kāzu frizūras, frizieris bērniem, vīriešu frizieris, sieviešu frizieris. Klasiskais manikīrs, gelish manikīrs. Solārijs Imantā. Parafīna vanniņas rokām. Pedikīrs. Kosmetologs Imantā.

"Amida", SIA

Kleistu 14, Rīga, LV-1067
Skaistumkopšana

"AS1 studija", SIA

Kurzemes prospekts 132, Rīga, LV-1069
Skaistumkopšana

"Beauty Secrets", skaistumkopšanas salons

Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029
Skaistumkopšanas salons Beauty Secrets. Skaistumkopšanas salons Imantā, Zolitūdē, Rīgā. Skaistumkopšanas saloni. Kosmetoloģija, kosmetologs. Ķermeņa procedūras. Sejas procedūras. Anticelulīta programma. Neivazīva korekcija mīmiskām grumbiņām, (Botoksa efekts). Sertificēta kosmētiķe. Sejas ādas tīrīšana. Pusaudžu, jauniešu

"Holy SPA", SIA

Progresa 2b, Rīga, LV-1067
Skaistumkopšana

"K-Best-I", IK

Jūrmalas gatve 91, Rīga, LV-1029
Skaistumkopšana

"LaRa", SIA

Slokas 193-60, Rīga, LV-1067
Skaistumkopšana

"Lavin", SIA

Jūrmalas gatve 93 k.2-15, Rīga, LV-1029
Skaistumkopšana

"Lisen", SIA

Slokas 171a, Rīga, LV-1067
Skaistumkopšana

"Look", skaistumkopšanas salons

Kurzemes prospekts 1a, TC "Damme", Rīga, LV-1067
Skaistumkopšana

"MarLene", SIA, Skaistumkopšanas salons

Anniņmuižas bulvāris 32-1a, Rīga, LV-1067
Skaistumkopšana

"Mone", SIA, Skaistumkopšanas salons

Anniņmuižas bulvāris 40a, Rīga, LV-1069
Skaistumkopšana

"Snazzy S", SIA, Salons

Kurzemes prospekts 163, Rīga, LV-1029
Skaistumkopšana

"Stila palete", skaistumkopšanas salons

Kurzemes prospekts 132a, Rīga, LV-1069
Skaistumkopšana

"Style Palette", SIA

Kurzemes prospekts 132, Rīga, LV-1069
Skaistumkopšana
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.