Skaistumkopšana

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

"PODOLOĢIJAS AKADĒMIJA", ārstnieciskā pēdu aprūpe

Skanstes 50, Rīga, LV-1013
Pēdu aprūpes akadēmija, kabinets, centrs, ārstnieciskā pēdu aprūpe, podologs, podoloģijas centrs, ārstnieciskais pedikīrs Rīgā, pēdu aprūpe Rīgā, ārstnieciskā pēdu aprūpe, ārstnieciskā roku aprūpe, podoloģija, podoloģijas akadēmija, pēdu aprūpe, ārstnieciskā podiatrija, labs, sertificēts podologs, pēdas, nagi, nagu aprūpe, ārstēšana,
  • 1 Skaistumkopšana
2

"La Manga", skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

Lāčplēša 62, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
    ✓ Vaksācija; ✓ Parmanentais make-up; ✓ Weyergans procedūras; ✓ Detox programmas
Par mums: Skaistumkopšanas salons „La Manga” sniedz frizieru un nagu kopšanas speciālistu pakalpojumus. Pieejamas efektīvas un augstvērtīgas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.
3

"Women", Izraēlas kosmētikas veikals

Tirgoņu 8, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kāpēc Nāves jūras minerāli?: Tam ir labs izskaidrojums - ir pagājuši vairāk nekā 2000 gadu, kopš ir pierādīts, ka Nāves jūras kosmētikai ir dziedinošas un skaistumu veicinošas īpašības, ar kurām tikai retas ādas kopšanas procedūras varētu lepoties. Nāves jūra (dēvēta arī par Sāls jūru) ir unikāls avots dažiem no kritiskākajiem minerāliem un sāļiem pasaulē, no kuriem divpadsmit ir neatkārtojami un nav atrodami (dabīgā veidā) nekur citur, kā vien šeit. Daži no šiem nenotveramajiem un ekskluzīvajiem minerāliem ir gandrīz identiski mūsu ķermenī atrodamajiem, kas galvenokārt atrodas tieši mūsu ādas šūnās, un tāpēc tie ir neaizstājami ādas barošanai atjaunošanai, kad tas ir nepieciešams.
  • 3 Skaistumkopšana

"Veselības studija", SIA

Pils 16, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Veselības studija sniedz dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus un relaksējošas masāžas. Mūsu pakalpojumi iekļauj ķermeņa ietīšanas procedūras un aplikācijas, mezoterapiju, vaksācijas procedūras, masāžu grūtniecēm, šokolādes masāžu un citus. Klasiskās sejas un aparātprocedūras. Augsti sertificēta un profesionāla kosmetologa pakalpojumi. Kā arī medicīniskās rehabilitācijas procedūras.

"VIKA", frizētava Ventspilī

Ganību 22/24, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Frizētava „Vika” un mācību centra „Le Talent”, sava aroda profesionāla meistare Valentīna Shipunova – praktiķe-pasniedzējs, piedalījusies daudzos starptautiskos konkursos, kur guvusi godalgotas vietas, tajā skaitā balva 2018. gadā INTERNATION FESTIVAL „SEA ORCHID”.

"Frizieru serviss", veikals

Ganību 2, Ventspils, LV-3601
Apraksts: "Frizieru Serviss" - tie ir veikali frizieriem jau vairāk nekā 18 gadus Latvijas tirgū. Uzņēmuma kredo: “Sniegt pilnu servisu frizieriem un piedāvāt visu nepieciešamo viņu darbam”. "Frizieru Serviss" veikalos Jūs atradīsiet pasaules populārākos matu kosmētikas brendus, profesionālus frizieru aksesuārus, kvalitatīvākos instrumentus un elektroierīces, ka arī skaistumkopšanas salonu aprīkojumu. Uz vietas ir pieejams profesionālu instrumentu garantijas un pēcgarantijas remonts.

"Papilone", skaistumkopšanas salons

Kuldīgas 23, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana

"Jums", skaistumkopšanas salons

Tārgales 21, Ventspils, LV-3602
Skaistumkopšana

"Līva", skaistumkopšanas salons

Vasarnīcu 16, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana

"Džūlija", skaistumkopšanas salons

Lielais prospekts 54, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana

"Ilsē", skaistumkopšanas salons

Lielais prospekts 48, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana

"Divine", SIA, Skaistumkopšanas salons

Ģertrūdes 27-3.st., Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana , kosmetoloģija, aparātu manikīrs, aparātu pedikīrs, LPG Lipomasaz, LPG Limfomasaz, biorevitalizācija

SIA Daces Cirveles privātprakse skaistumkopšanā

Ventspils, Puķu iela 55 - 1, LV-3601
Juridiskā informācija

"Emil Company Europe", SIA

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils, LV-3602
Skaistumkopšana

"Riodija", SIA

Ģertrūdes 27, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana

"Ronalds", SIA

Vasarnīcu 16, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana

"Amare", SIA

Vasarnīcu 16, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana

"Romance", salons

Ģertrūdes 27, Ventspils, LV-3601
Skaistumkopšana
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.