Vainagi, visā Latvijā

Drukāt
1

"Milli Pro", Ziedu bāze

Turpinām strādāt klātienē!
Biķernieku 1, Rīga, LV-1039
prezentāciju, konferenču, biroja, uzgaidāmo telpu, skatlogu dekorēšana, rožu lapiņas, vainagu izgatavošana, vainagi , štrausi, bēru vainagi , sēru vainagi , lentas, bēru pušķi, zārka vāka dekori, ziedi bērēm, ziedu piegāde
  • 1 Ziedu tirdzniecība, floristika
2

"Mārupes zieds", SIA, Ziedu veikals

Biķernieku 43a, Rīga, LV-1039
Sēru vainagi , sēru pušķi, sēru lentes, ziedu kompozīcijas, ziedu pušķi - kāzām, kāzu, līgavām, līgavu
  • 2 Ziedu tirdzniecība, floristika
3

PUĶU BODE, Ziedu, dārza preču salons, SIA "Anemone S"

Turpinām strādāt klātienē!
Uzvaras 5, Dobele, Dobeles n., LV-3701
auto pušķošana ar ziediem, kāzu auto noformēšana, rožu lapiņas, kaktusi, rotājumi, puķes podos, sēru vainagi , vainagu izgatavošana, bēru vainagi , pušķi, štrausi, lentas, kapu sveces, autodekorēšana, pasūtīšana
  • 3 Ziedu tirdzniecība, floristika
ZL.LV iesaka
4

"Floristic studio", SIA

Avotu 52, Rīga, LV-1009
izlaidums, Advente, Mātes diena, Skolotāju diena, Ziemassvētki, Jaunais gads, bēres, sēru, bēru pušķi, bēru vainagi , sēru vainagi , vainagu izgatavošana, vainagi , štrausi, lentas, zārka vāka dekori, ziedi bērēm, vāzes
  • 4 Ziedu tirdzniecība, floristika
5

"Noraga_s", SIA, ziedu salons Jūrmalā

Turpinām strādāt klātienē!
Dubultu prospekts 18, Jūrmala, LV-2015
Apraksts: Ziedu salons Jūrmalā. Grieztie ziedi, ziedu pušķi, ziedu kompozīcijas. Tematiskie noformējumi. Adventes, Līgo vainagi. Puķu stādi, kāzu, sēru, bēru pušķi Jūrmalā. Bezmaksas pasūtījumu piegāde Jūrmalā sākot no 30 EUR. Pasūtījumiem līdz 30 EUR maksa par piegādi 6 EUR.
  • 5 Ziedu tirdzniecība, floristika

"Aijas ziedi", veikals

Baznīcas 18, Bauska, Bauskas n., LV-3901
Apraksts: Ziedi, ziedu pušķi, mākslīgie ziedi, telpaugi, to piegāde. Vainagi un štrausi pēc iepriekšēja pasūtījuma.

"Elizete", SIA, Ziedu galerija - pasēdētava ELIZETE

Elizabetes 25, Rīga, LV-1010
Apraksts: Pašā Rīgas centrā, Elizabetes ielā 25, atrodas kāds ļoti īpašs ziedu salons – Elizete. Šeit kopā ar salona saimnieci klientus priecē omulīgi kaķi un papildus košu ziedu iegādei ir iespēja ļauties dažādām radošām nodarbēm. Ļaujiet ziediem runāt savā vietā! Aizsūtiet ziedus ar mūsu kurjeru pa visu Latviju un pasauli saviem mīļajiem, draugiem vai darba kolēģiem, un tie vienmēr būs īstajā vietā un īstajā laikā. Tie esam mēs: Sanita, Roze, Lillija un Morics. Mūs četrus var satikt "Elizetē", atnākot pēc ziediem vai vienkārši ienākot sasveicināties. "Elizete" vienmēr ir bijusi mājvieta ne tikai ziediem un augiem, bet arī šiem kaķiem, kad viņi ieradās šeit kā kaķēni. Elizete jau ir 22 gadus veca. Šajā laikā Elizete ir piedzīvojusi vairākas pārvērtības. Devusies arī ārpus Latvijas robežām. Veidojam visa veida floristikas izstrādājumus dažādos notikumos: apsveikuma pušķi, kāzu dekorēšana, līgavas pušķi, sēru floristika, bēru vainagi.

"Ziedu Oāze"

Skolas 4, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts:

Lielākais ziedu veikals Ogrē, kurā piedāvājam grieztos ziedus, florista pakalpojumus, mākslīgos ziedus, telpaugus, floristikas izstrādājumus, dāvaniņas un amatnieku izstrādājumus. Pieņemam pasūtījumus visiem dzīves godiem - sākot ar kāzām un beidzot ar bērēm. Stādu sezonā piedāvājam arī pašu audzētus stādus. Mūsu pieredze 20 gadi.

"Puķu Pastnieks", SIA

Rīga
Apraksts: Ziedi ar piegādi Rīgā, Latvijā un pasaulē! Puķu pastnieks piedāvā piegādāt ziedu kompozīcijas biroja telpām, pušķus darbinieku jubilejās, ziedu sveicienus draugiem un sadarbības partneriem!

"Ziedu klēpis", SIA, Ziedu salons, Veikals - floristika

Valmieras 27, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Mūsu ziedu salonā par zemām cenām var iegādāties grieztos ziedus, telpaugus, pušķus, suvenīrus un daudz citu lietu. Pēc pasūtījuma gatavojam līgavu pušķus, auto dekorus, piespraudes, aproces, matu rotas un citus aksesuārus, kā arī sēru vainagus, štrausus. Individuāla pieeja katram klientam. Ziedu piegāde.

"Tulpe VN", SIA

Driksas 15, Jelgava, LV-3001
auto pušķošana ar ziediem, kāzu auto noformēšana, rožu lapiņas, kaktusi, rotājumi, puķes podos, sēru vainagi , vainagu izgatavošana, bēru vainagi , pušķi, štrausi, lentas, kapu sveces, autodekorēšana, pasūtīšana

"Magic Flowers", SIA, Ziedu bāze

Ziedu vairumtirdzniecība🌹🌻🌷🌼🌺
Stopiņu 32a, Rīga, LV-1035
Apraksts: Magic flowers ir ziedu vairumtirdzniecības bāze Purvciemā ar 13 gadu pieredzi floristikas un ziedu nozarē. Pie mums atradīsiet plašu ziedu izvēli, ērtu piebraukšanu un draudzīgas cenas. Piedāvājam gan ziedus nelielos daudzumos ikdienišķām vajadzībām, gan ziedu vairumtirdzniecību, ziedu kompozīcijas un floristikas pakalpojumus speciāliem pasākumiem - kāzām, jubilejām, bērēm un citiem pasākumiem. Brauc no rīta pēc skaistākajiem ziediem jebkurai dzīves situācijai!

"Mimoza", SIA, Ziedu salons Jēkabpilī

Pasta 29, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Sēru pušķi un vainagi , sēru vainagi .

"Flordec", Floristikas materiālu - dāvanu iesaiņošanas veikals - bāze

Lāčplēša 87i, Rīga, LV-1011
Par mums: Flordec vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības veikals specializējas uz floristikas, dāvanu saiņošanas piederumiem un materiāliem. Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt klientiem labākas cenas, apkalpošanu un preču sortimentu. Mums ir svarīgi, lai veikalā vienmēr būtu kaut kas jauns mūsu klientiem, tieši tāpēc Flordec veikala komanda katru dienu piemeklē jaunas preces.

"Sant-Li", SIA, Ziedu salons

Ziedu piegāde - 26481711
Rīgas 128, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Sēru vainagi . Sēru pušķi. Dekori. Floristika. Telpaugi. Dāvanas. Suvenīri. Dāvanu saiņošana.

"ZS Elizeja", SIA

Zemgales 29, Olaine, Olaines n., LV-2114
Apraksts: Ziedu salons Elizeja piedāvā ziedus un ziedu kompozīcijas dažādām dzīves situācijām, kā arī dažādus kristālus un minerāļus!

"Ziedu pietura", ziedu salons Talsos, SIA "Parvifolia"

Dundagas 15, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: Ziedi, kāzu, bēru, sēru, svinību pušķi, buķetes, vainagi , puķu veikals, puķes, noformēšana, ziedu piegāde Talsos, Talsi, Kurzeme.

"Hortenzija", ziedu salons Līgatnē

Augšlīgatne, Nītaures 5, Līgatnes p., Cēsu n., LV-4108
Apraksts: Ziedu piegāde Cēsis, Sigulda. Ziedu tirdzniecība Līgatnē. Ziedu un dāvanu salons Līgatnē. Kāzu floristika, ziedu pušķi. Bēru vainagi, štrausi, sēru pušķi.
ZL.LV iesaka

"Dadzis", ziedu salons

Mālkalnes prospekts 1a, Ogre, Ogres n., LV-5001
ziedi, suvenīri, kolāžas, kompozīcijas, līgavas pušķi, mašīnu noformēšana, telpu noformēšana, štrausi, vainagi Adventes vainagi , Ziemassvētku rotājumi, telpu dekorēšana, mašīnas dekori, kāzu dekori .

"Sintija", Ziedu salons

Skolas 26, Ludza, Ludzas n., LV-5701
Apraksts:

Ziedos slēpjas milzīgs dabas skaistums un enerģija. Tie apbur un padara gaišāku cilvēku ikdienu. Tie pauž sajūtas un mīlestību, ko noklusē vārdi. Atklājiet dāvāšanas prieku un pārsteidziet cilvēkus sev blakus ar mūsu ziedu piegādi vai arī skaistākajā jūsu dzīves brīdī mūsu floristes izveidos pušķus, noformēs pasākumu norises vietas atbilstoši pēdējām modes tendencēm.